Kuus ideed Bitcoin ja Altcoins vaja osa I osa | Estonian.lamareschale.org

Kuus ideed Bitcoin ja Altcoins vaja osa I osa

Kuus ideed Bitcoin ja Altcoins vaja osa I osa

Olen jälginud arengut cryptocurrency viimase 5 aasta jooksul alates Satoshi Nakamoto esimene avalikustas oma vaimusünnitus Bitcoin. Selle aja jooksul tublisti üle 300 uue cryptos on saabusid sündmuskohale, paljud neist hääbuvad kiiresti, isegi mitte joonealuseid märkusi suurem ajaloo krüptooperatsiooni liikumist. Põhjus iga ebaõnnestumine oli erinev, ja ma ei taha takerdunud arutelu neist. Selle asemel Sooviksin arutada ideid, et ma arvan, et krüpto kogukond tervikuna peab omaks. Mõned neist võivad tunduda veider, ja mõned võivad tunduda süüdistav, kuid ma arvan, et ma olen rohkem või vähem õige minu arutluskäiku. Selleks, et teha minu puhul ma lähen on nimetada mõned nimed ja võimalusel solvata mõned inimesed. See ei ole minu kavatsus, see lihtsalt läheb üks neist vältimatu juhtudel. See ei ole isiklik, see on äri, nii et olgem jätkata arusaam.

1. Termodünaamika ei saa eirata

Kaks kõige olulisemat füüsilise seaduste multiverse on 1. Ja 2. Termodünaamika. Esimene ütleb, et energia ei saa luua ega hävitada, vaid muutunud ühest riigist teise. Teine öeldud, et lõpuks kõik laguneb. See on täiesti oluline, et need kaks seadust tuleb arvesse võtta iga mündi arendaja ja iga mündi investor. Kas olete kaevandamine CPU, GPU või ASIC kaevandaja olete põletamine elektri ja elektri ei ole tasuta. Kui ja kuni me probleemi lahendada energia tootmise ja tarbimise, see saab olema üha tegur pikaajalise elujõulisuse tahes ja kõik krüpto valuutades. Sa ei saa midagi tasuta. See on oluline seadus, mis reguleerib universum, ja väites, et punkt on loll. Kui Jackson Palmer loodud Dogecoinhe tegi seda naljana, ja igaüks, sealhulgas Palmer, olin üllatunud, et ta võttis maha. Tõsi, et vähe Shiba Inu on jumalik, kuid keegi ei osanud arvata, et koerja oleks startida nagu ta seda tegi. Paljud inimesed aga ei õigesti ennustada, et see oleks võhm ja krahhi.

Bitcoin eesmärk oli võtta ligi sajandi täielikult minu ja Nakamoto tõenäoliselt kunagi nägi ta saavutada laialdase mainstream vastuvõtmise. Kindlasti mitte aastakümnel. Doge, teiselt poolt, eesmärk oli selge eesmärgiga mainstream vastuvõtmise luua "ladestamine valuuta" ja oli koostatud nii 80 miljardit ühikut. Siis tehti otsus toota neid lõputult, olukorda, mis kummutab seaduste pakkumise ja nõudluse. Mingeid piiranguid nende tootmise, oleks varsti ei kasumlikkuse tõttu üha kasvavad pakkumise ja pidev või tõuseb, tootmiskulud. Kui kasumlikkus langes välja, stiimul jätkata tööd vähendaks ja kaevurite oleks liikuda rohelisemaid karjamaid. Nagu näete alljärgnev graafik, hind koerja olnud järjepidevalt allapoole kalle. Pange tähele, kuidas koerja tembitud jaanuaris vastuseks ühenduse saates Jamaica Kaksoisreki meeskond Sotši. Siis tembitud uuesti veebruaris enne dropping.Another väiksemad, naastrehvid tulenes eduka sponsorluse Josh Wise kell NASCAR. Pärast seda, kui väärtus on järjekindlalt langenud. Eespool graafika on 30 päeva läbilõige Doodžide turul. Võrreldes kahe graafikud näed kuidas koerja on läinud alates $ 60 miljonit kuni $ 30 miljonit 90 päeva. Ei ole juhus, et praegu 80 miljardit koerja ringluses teise 20 miljardit oodata aasta lõpuks. Kuigi on olnud paar ettevõtted, mis on hiljuti hakanud vastu koerja maksevalikuna, ma ei oota selle suundumuse jätkumist. Ei ole mingit põhjust neid teha, kui väärtus on jätkuvalt langeda. Ja ta jätkab langust, sest üha rohkem koerja tekke, mis toob kaasa hüperinflatsiooni. Miks ma nõustuda koerja hinnatakse at.00049 hommikul teades, et see on tõenäoliselt ainult siis worth.00045 sulgemisel pood? Bitcoin on olnud hinnakõikumisi kiiged, kuid kuna oli teada, et ainult piiratud arv bitcoins oleks kunagi toodetud, kaubandusliku vastuvõtmist oli riskantne teha pika silmas pidada. Seal ei saa kunagi lõpetada pakkumise koerja seega mingit põhjust eeldada, et hind kunagi tõusta. Isegi kui Doge oli vahetada algoritme POS ja / või liita kaevandamise hind on kunagi tõusta.

2. Suurem ei ole tingimata parem

Arvukad muud mündid, nähes edu Doge ja täiesti väärarusaama, hüppasid ja otsustas naeruväärselt suur hulk oli "Next Big Thing". Kittehcoin (25 miljardit eurot), Infinitecoin (90 miljardit eurot), ja teised mündid otsustas, et nad oleksid valtaistuimelta koerja ja saada uue Interneti kullake. Ja kõik nad on haledalt läbi kukkunud, palju üllatuseks üsna vähe vaatlejaid, mina kaasa arvatud. Kui te oleks mulle 2011. Aastal, et krüpto valuuta koer maskott oleks täiesti purustada kaks cryptocurrencies kasside teemad (Kittehcoin ja Catcoin) oleksin naernud sind. Ja veel, see juhtus. Põhjused on küllaga, ja ma olen kindel, et keegi läheb kirjutada "Kuidas Doge Beat Felines" ja ma hea meelega lugeda see artikkel, sest mulle meeldib uusi asju õppida. Kõige absurdne näide sellest rohkem münte = rohkem populaarsust rassi, minu arvates on see, XXL mündi, mis tõotab vabastada "2800 miljardeid (sic!)." Et anda teile taustsüsteemi, miks see on naeruväärne (juhul, kui see ei ole kohe ilmne), inimpopulatsioonis on 6 miljardit. See tähendab, et iga mees, naine ja laps planeedil võiks saada 400 neist XXL mündid, ja seal ikkagi mõned jäänud. See päris palju garanteerib nad ei oleks kunagi seda väärt palju midagi.

3. Vähem ei ole alati

Ilmne take-away eespool õppetund on see, et sa peaksid piirama müntide arvu toodetud, jah? Lõppude lõpuks, Bitcoin on kodeeritud ainult toota 21 miljonit ühikut, kokku. Kuigi iga võib jaotada kuni 8 kümnendkohani see jätab Bitcoin võimeline seisust märkimisväärne võimsus turul, isegi mitmeid bitcoins et on pöördumatult kahjustatud esimestel päevadel, enne kui nad tegelikult olid mingit tegelikku väärtust. (Rääkimata Satoshi Nakamoto tohutu põllumajandusettevõtetes.) Töö nappus põhimõtet ja tõenäoliselt üritavad tõestada, et dogecoin ei olnud silliest mõte tabas krüpto, keegi välja töötanud 42 Müntide, viide Douglas Adams klassikaline "Linnunradan juhend galaktika. "Seal oleks vaid 42 neist on kunagi olukord, mis viisid absurdselt kõrge esialgne väärtus $ 800,000. Ütlematagi selge, et mulli lõhkemist peaaegu koheselt ja hind on kraatreid täis at $ 9000. See järsk krahhi, muide, toob mind järgmise punkti... Mis kaetakse järgmisel nädalal osaliselt kaks.

Seotud uudised


Post Altcoin

Kolm lihtsat sammu Bitcoini vastuvõtmise alustamiseks teie ettevõttes

Post Altcoin

Juurdepääs Darkneti alla 2 minuti jooksul - algaja juhend

Post Altcoin

6 nõuannet, mis aitavad teil Bitcoini reisida

Post Altcoin

8 viisi, kuidas kunagi hävitada ülioluline bitcoini värskendus

Post Altcoin

Kuidas osta Zcashi 3 lihtsat sammu - algaja juhend

Post Altcoin

Intervjuu: Vertcoini sportlane Brandon Kurtz

Post Altcoin

Kuidas Dashi osta 3 lihtsat sammu - algaja juhend

Post Altcoin

Bratislava metroo aktsepteerib Worldcoini Kuigi WDC allianss paneb ära revolutsioonilise purjetatud kilpkonna rahakoti vabastamise

Post Altcoin

Osta Peercoin Paypali või krediitkaardiga

Post Altcoin

Kuidas saada bikiine: kolm võimalust

Post Altcoin

Õpetus: Reddcoini POSV-i rahakott Macis uuemale versioonile

Post Altcoin

Kuus ideed Bitcoin ja Altcoins vajab ennast osa II