Kuus ideed Bitcoin ja Altcoins vajab ennast osa II | Estonian.lamareschale.org

Kuus ideed Bitcoin ja Altcoins vajab ennast osa II

Kuus ideed Bitcoin ja Altcoins vajab ennast osa II

Eelmisel nädalal kirjutasin esimese osa 6 Ideed, et ma arvan, et krüpto kogukond vajab omaks, ja sel nädalal ma lõpetan, et nimekirja. Varem arutasime suhet energia ja krüpto ja number krüptokaartide üksused seotud hinnaga. See, kui me jätkame sel nädalal.

4. Vähesus ei võrdu Value42 Müntide ei olnud ainus krüpto teha seda viga, mõtlesin, et nappus automaatselt korranud väärtus. Ron Paul Müntide otsustanud kärpida nende loomise juures 2,1 miljonit ühikut, vaid 10% kogu Bitcoin pakkumise. Allpool leiate väljavõte oma kodulehel. (Rõhk kaevanduse)

On mitmeid krüptokaartide-münte, et on väga kõrge kõigi mündi count (sadu miljoneid või isegi miljardeid). Nappus loob Value- ei arvukus. RonPaulCoin asub sellel kvaliteedi nappus, nagu kuld, mis Ron Paul nii tavaliselt räägib toetuseks. Sellepärast RPC on 1 / 10th kogu mündi pakkumise, et Bitcoin kunagi have.Notice korrelatsiooni kõigi mündi pakkumise ja hindade kohta mündi:

* RonPaulCoin väärtus on ametlikult kindlaks börsidel. Praegu saab omandada RPC seda ostes või kaevandus. Vaata "Alustamine" jagu 

Kas sa näed viga nad tegid? On kaks tegelikult, ja iga arutatakse omakorda. Esiteks need otseselt võrdsustada korrelatsiooni seose, mis on omamoodi lohakas mõtlemine olete hoiatanud teaduses, meditsiinis, rahandus jne Need terminid ei ole sünonüümid ja ei tohiks sellisena käsitleda. See on ilmselt põhjus, miks RPC on näinud sellist õnnetu kukkumine $ 37 iga ja turu cap on $ 400,000 jaanuarist $ 0,41 ja turu cap on $ 31.000 maikuus ei taastumise märke näha. Teine viga, tihedalt seotud esimese, on lõbus arusaamatusi, miks kuld on väärtuslik esiteks.

Gold on selline iseenesest kasutu, sest see on liiga pehme kasutatud tööriistu või relvi. Ja kuni oma tsivilisatsiooni arendab elekter, kuld (suurepärane dirigent) ei tõesti palju välja vaadata päris. Küll aga on üsna eriline omadus: see ei roosteta, tuhmuma või lagunemine. See majutusasutus koos see puhastamise lihtsus, mistõttu on väga atraktiivne kosmeetiline.

Tuhandeid aastaid tagasi avastati, et kui sa lohistada kuld kogu tükk kiltkivi see jätab märgi. Ja kui sa alanda kuld, segades seda midagi muud, siis tüübi muutmiseks märgi, et kuld jätab maha. See on koht, kus mõiste "proovikivi" pärineb, ning et avastus täielikult muutnud maailma. Kui inimesed olid viis tagada kvaliteeti kuld see oli täiuslik maksevahendina. Aine, mis oleks kunagi laguneda võimalik vahetada lõputult, möödunud käest kätte põlvkondade vahel ja see oli piisavalt pehme kergesti töötanud ja jagada. Inimesed otsustas, et X summa kulda väärt määratud summa kaupade ja sellepärast kulla sai esmase vormi valuutas. Asjaolu, et kuld oli ka haruldane oluliselt kõrgemad, olekut, kuid haruldus ise ei olnud põhjust raha. On utiliit, ei nappus, mis annab kulla väärtus. Nappus oli lihtsalt kirss plombiir, mitte jäätist. See on lihtne selgitus äärmiselt keeruline teema, kuid see ei anna sulle hea idee, mida ma räägin, ma loodan.

5. "New" ja "Hea" ei ole sünonüümid EitherAs juba ütlesin, inimesed on kalduvus segadusse põhjuslike seoste ja korrelatsioon uskuda nad on sünonüümid. Teine levinud viga on segadusse uus ja hea. See on probleem, mis ei piirdu krüptooperatsiooni kogukonna mis tahes viisil, kuid on põhjus lõputu hype, sest "Next Big Thing" in cryptocurrency vabaneb päris palju iga päev. Charlie Lee arendas Scrypt algoritmi määrata mõned vead ta leitud Bitcoin on SHA-256 algoritm, ja see toimis hästi. Täna Litecoin on turul lagi $ 300 miljoni dollarit, alla kõrge on $ 1 miljardi ja peetakse üldiselt päris kindel investeering pikkadeks. Kahjuks, nagu me oleme juba näinud, edu inspireerib imitatsioon, ilma tegeliku mõistmist ja nii maailma kiiresti üle ujutatud Scrypt münti. Enamik neist ette midagi, peale mille targad nimi. Minu isiklik lemmik näide sellest oli BBQ Müntide mis kõrvale armas nimi oli midagi läheb see.

6. Toide ConcentratesAs Bitcoin on kasvanud populaarsus on viimase viie aasta jooksul, rohkem inimesi hüpanud kaevandamise äri. See omakorda tõi kaasa suurenenud raske leida järgmise ploki, mis on, kuidas programm töötab. Kuna raske tõusis, oli vaja üha suurenev hulk töötlemise võimsus lahendada puzzle. Seega Application Specific Integrated Circuit (ASIC) masinate töötati teha kaevandamise Bitcoin. ASIC masin töötab ainult ühe taotluse, kuid see jookseb see tõesti hästi. ASIC masinad on umbes aastast 1980, seega on üsna tõenäoline, et Satoshi Nakamoto teadis, et lõpuks nad oleks välja töötatud Bitcoin kaevandamise (Kuigi ma vabalt tunnistama see on pelgalt spekulatsioon minu poolt). Nagu ASIC on muutunud kiiremaks ja odavamaks Bitcoin kaevandamise muutunud tsentraliseeritud, mis on vastupidine sellele, mida Nakamoto ütles ta tahtis. See on olukord, mis jätkub ainult. S (õigustatud) hirmu ASIC kaevandamise ülevõtu Bitcoin võrgu on viinud paljud mündi arendajad hoiduda SHA-256 Scrypt. Potentsiaali kasumit Scrypt-ASIC masinad aga on viinud rohkem kui paar insenerid püüda kujundada selliseid masinaid, mis omakorda tõi programmeerijad töötada X11 ja nüüd X13 algoritme. See uus lähenemine hõlmab mitut algoritme püüdes olla ASIC-proof. See on tukkuma krüpto anarhist juured Bitcoin, püüdes põgeneda võrgu tsentraliseerimine ja tagasi asju detsentraliseeritud mudel, mis Nakamoto edendada.

See on üllas eesmärk, kuid üks, mis ma kardan lõpuks nurjumisele. Teaduslik määratlus töö energia kulutanud aja jooksul. Energia kipub kontsentreerida tulenevad kõrges kontsentratsioonis oma madala kontsentratsiooniga. Põhjus, miks ma sellest juttu on, et raha on kas hüvitist töö eest, või see on stiimul toota töö. Seega, raha on energia. Nafta, söe ja puidu on kõik potentsiaalsed energiaallikad, ning teatud määral, nii on tellised kulda. Sa lihtsalt vaja nuputada, kuidas muuta need energiat. Mis määrab kulla peale teised on, et see on mitte-riknevate ressurss, nagu juba ütlesin.

See toob meid tagasi sinna, kus alustasime termodünaamika seadused. Miski kasvab igavesti... Midagi. Vähk kasvab lihtsalt huvides kasvab, ja lõpuks see tapab vastuvõtva. Empires kasvada kuni punktini, et nad all kokku oma kaalu toiteliinide venitada liiga õhuke. Majanduse kasvama kuni nad ammendab ressursse ümber viib majanduslangus. Universum, kus me elame lõpuks venitada oma piire, siis kahaneb Big Crunch, mis vastandub Big Bang, mis algas see kõik või mõned teised potentsiaalsed õudusunenägu füüsika. Cryptocurrencies ei erine. Bitcoin laienes kiiresti, kuid raskusi määr tõusis, ASIC sai vajalikud, et olla konkurentsivõimeline. Kuna raske on jätkuvalt tõusuteel, rohkem segamist võimsus on vaja, mis kulgevad peamiselt vaid püsiks. See omakorda toob kaasa täiendava kontsentratsioon Bitcoin võrgu väiksemasse ringi inimesi, kes ei saa endale lubada ASIC platvormidele vaja hoida võrgu elus. Ja võrk on sõltuv Internet ülejäänud elus ja toimiv. Internet omakorda on sõltuv odav, usaldusväärne energiavarustus ja väga keerulise seeria ühendused.

Muidugi, see sündmus ei pruugi lähitulevikus. See võiks olla kuu nüüd, või see võiks olla 30 aasta pärast. See kõik sõltub tasakaalu ja innovatsiooni.

Ma ei pretendeeri tea, kui kaua Bitcoin on umbes, või kui see suundub. Mida ma tean, et liiga palju inimesi unustavad, et kõik on ühendatud kõik muu. See on tuntud tõde, mis on väljendatud suurim mõtetes ajalugu Aristotelese Einstein ja cryptocurrency ei ole immuunne. Mõeldes muidu on loll unistus. Ja loll ja nende eest on varsti lahku.

Seotud uudised


Post Altcoin

Reddcoin kuvab sotsiaalse rahakoti, POSV värskendused ja sotsiaalse platvormi

Post Altcoin

Kuidas taotleda oma Bitcoin Cash ja müüa seda Bitcoin (TREZOR, Ledger, Electrum)

Post Altcoin

Bitcoini läbimurre on kütuse võimatu tulevaste platvormide 2. osa: vastaspool, avatud turg ja palju muud

Post Altcoin

Gavin Andresen näitab, kuidas rakendada rahakotifailide kahefaktorilist kaitset

Post Altcoin

Ethereum tõuseb $ 6,4 miljoni Genesis müügi esimeses kvartalis

Post Altcoin

Bitcoini kelmuse test - 10 tööriistad, et määrata, kas Bitcoin Business on Legit

Post Altcoin

7 Lihtne viis leida Bitcoini probleemi

Post Altcoin

Kuidas osta EOSi 3 lihtsat sammu - algaja juhend

Post Altcoin

Reddcoini kasvu aastal Bitcoin Bear Market

Post Altcoin

Juurdepääs Darkneti alla 2 minuti jooksul - algaja juhend

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) on nüüd relvastatud multisigiga

Post Altcoin

Kuidas osta Litecoini Paypaliga, krediitkaardiga või pangaülekandega