Kiirotsing täppislõngast Custom Scrypt kaevandusplatvormidele | Estonian.lamareschale.org

Kiirotsing täppislõngast Custom Scrypt kaevandusplatvormidele

Kiirotsing täppislõngast Custom Scrypt kaevandusplatvormidele

Ajakohastamine: Kickstarter ebaõnnestus, kuid loojad seda rig on pakkunud teha individuaalne, kohandatud tellimusi. Neid saab ühendust läbi Kickstarter leht, mis on seotud artiklis.

Digital Gold Rush on peal... Kui te ei ole väsinud võrdlused California Gold Rush 1849 ja süvalaiendamise Bitcoinand teiste cryptocurrencies 2014, lubage mul visata teine ​​sind. See ammu öelnud, et see ei olnud kaevurid, kes said rikkaks toona oli see poisid müüvad kirkad ja labidad. Seda silmas pidades, ma toon teile Tammiväravad Box, virnastatava kodu scrypt miningrig.

Mis on "Tammiväravad Box Scrypt Mining Rig"?

Esmapilgul sarnaneb ambitsioonikas Erector määrata mõned arvutiventilaatorite lisatud, ja see on sisuliselt mis see on, kuigi üks tehtud õhusõiduki klassi alumiiniumist.

Nüüd saadaval Kickstarter saad ühe neist American valmistatud komplektid pelgalt $ 99 starterit mudel, mida nimetatakse Mini, mis saavad hakkama 3 GPU. Täiendav $ 50 oma lubadust (mida nad nimetavad "Tuul Tunnel Edition") lisab neli 140mm ventilaatorid oma mini. Järgmine astme mida nad kutsuvad oma "Original Kaevurite Edition", mis saavad hakkama kuue videokaarti korraga ja kestab teile $ 169. Kui soovite fännid, aga asesõnale täiendavat $ 50 veel neli 140mm ventilaatorid. Või $ 500 saad kaks SLUICE_PRO raamid 8 fänni. Iga variant valida kaasas 1 aasta garantii, voldik, kuidas alustada kaevandamise cryptocurrency ja täielik juurdepääs oma web foorumid toetust.

Sluice_Box kujundas Robert Murray Jr, IT töötaja, kes ei olnud rahul ühegi kehtiva alumiiniumist miningrigscurrently müügil. Ta oleks võinud standardse piima kasti, kuid ta tahtis midagi natuke rohkem klassi kui, nii et ta otsustas ehitada oma. Pärast näeme, kui hästi see osutus ta partneriks tema isa, Robert Sr, teine ​​insener, kes oli rohkem kogemusi masina töö ja sõber Robert Aguilar massiliselt tootma ja turule platvormidele.

Mini mõõdud 16 "x14" x12 "ja kaalub tahke 8 naela. Teiselt äärmuseks, leiame Pro 25 "x16" x12 "ja nõuandeid, mis kaalud on ilmatu 14 naela. Kui otsite ehitada tõsine kaevandamise eelarve, see kõlab nagu hea liinil võtta.

Mis Perks Kas Kickstarter selle Scrypt Mining Rig Pakkumise?

Veel üks märkus umbes neid numbreid, mida viisil: $ 99 dollari hind mini on saadaval ainult Early Bird nõrguma. Sama kehtib $ 169 hind järgmisel suurus mudel, tavahind, et üks on $ 189. Nii $ 438 ja $ 498 perks hulka 8 fännid, kuigi see võib osutuda kirjaviga.

27 päeva jäänud kampaania senini tõstatatud $ 338 oma $ 5000 eesmärk tõttu suuremeelsust kaks toetajad. Nii et on veel aega, et saada oma kaevur, kui te tegutseda nüüd.

Seotud uudised


Post Altcoin

Dogecon SF: pool, mis oli üllatavalt tõsine

Post Altcoin

Kalliskivid toovad teile kõigile krüpto

Post Altcoin

Kuidas teenida raha bitcoiniga - 99 bikiinide juhtumiuuringuid

Post Altcoin

X-algoritmide jaoks lihtne krüptokursuse kaevandamise juhend

Post Altcoin

Kuidas luua kodukinosüsteemist bikiine

Post Altcoin

Samm-sammult käsiraamat, et põletada oma bitcoini sõlm

Post Altcoin

Mis on Darkcoin, anonüümne valuuta?

Post Altcoin

Kuidas osta Ripple (XRP) 3 lihtsat sammu - algaja juhend

Post Altcoin

Kuidas saada kohandatud bitcoini aadressi

Post Altcoin

Bitcoin ja lühiajalised tulud

Post Altcoin

Kuidas osta Dogecoin koos Paypal või krediitkaardiga Jalamaid

Post Altcoin

Kuidas taotleda Bitcoin Gold (BTG): sammhaaval juhend