SpaceBIT pakub uut võimalust kosmoseuuringute rahastamiseks | Estonian.lamareschale.org

SpaceBIT pakub uut võimalust kosmoseuuringute rahastamiseks

SpaceBIT pakub uut võimalust kosmoseuuringute rahastamiseks

SpaceBITis uus isehakanud detsentraliseeritud companythat keskendub luua nano-satelliitide era- kosmoseuuringute ja see kasutab krüpto-stiilis asendusraha selle esmane rahastamise viis projekte. SpaceBIT meeskond, mis on "meeskond edukas konsultandid, ettevõtjad, insenerid ja andekad," eesmärk on kasutada oma detsentraliseeritud rahastamise struktuuri arendada erinevaid tehnoloogiaid, mis teevad era- kosmoseuuringute lihtsam, odavam ja tulusam väiksemaid ettevõtteid.

Meie eesmärk on muuta arusaamu kosmoseuuringute, muuta see kättesaadavaks väikestele eraettevõtete ja isegi avalikkusele. Plaanime kasutada meie projektide intellektuaalne (IP) sobivad suuremate missioonide.

Millised on missioonid SpaceBIT?

Ettevõte väidab, et tal on, nendes algusjärgus, on juba edukalt osalenud mitmetel "Space ettevõtmisi." Mõned neist ettevõtmiste hulka "käivitamist Nano-SAT kohta SpaceX CRS3 missiooni ja mitmed eraõiguslikud Kuupsatelliit projekte. "Teine projekt, mida SpaceBIT oli käivitamisega nano-satelliit käesoleva aasta alguses, aprillis. See saadeti orbiidile sekundaarse kasuliku koormuse kohta SpaceX Falcon 9 CRS-3 missiooni.

Ettevõte on ka mõned plaanid tulevikuks, mida ei ole veel rakendatud. Lõppeesmärk SpaceBIT on võtta ideid ja prototüüpe toodetud nende varases staadiumis ning muudavad need poleeritud tooted, mida saab integreerida olemasolevate kosmoselaev süsteemid. Et seda saavutada üldine eesmärk, SpaceBIT plaanid töötada akadeemilise teadlased, kosmoseuuringute tööstuse juhid ja erinevate kogukondade, et nende tooteid turustab suunas. Lugedes nende kolme inimrühma, SpaceBIT loodab piisavalt valmistuda turu ja tõestada oma võimeid avalikkusele. Lisaks sellele peamine eesmärk, SpaceBIT kavatseb arendada nano-satelliite re-entry võime luua ruumi Vault ja panga alustada 3D printimine ruumi, osaleda asteroid kaevandamise ja jälgida asteroide, mis kujutavad endast potentsiaalset ohtu Maa.

SpaceBIT tundub olevat palju entusiasmi oma projekte minna koos ambitsioonikust oma eesmärke. Ettevõte uhkusega oma detsentraliseeritud ettevõtte struktuuri, väites, et see osutub palju tõhusam ärimudel kui süsteemi tsentraliseeritud valitsuse jooksis kosmoseuuringute:

Valitsuse perspektiivis uurimise, mida rahastatakse riigi raha, on andnud piiratud juurdepääs kodanikele. Läbi probleemide lahendamisel rahvahulga ühenduse rahastatud kosmoseuuringute me loodame, et laiendada tehnoloogia ja tekitada olulist uuenduslike intellektuaalomandi.

Ja mitte ainult ei SpaceBIT usuvad, et nad saavad edasi kosmoseuuringute rohkem kui valitsus kunagi on firma ka usub, et nad saavad teha kosmoseuuringute väga tulus iga SpaceBIT toetajad läbi tootmise intellektuaalomandi:

IP-intensiivne missioonid toob kasumlik dünaamiline neile, kes toetavad SpaceBIT. Kosmoseuuringute on riskantne äri, kuid see on ka väga rahuldust. Mõningate hinnangute öelda, et iga investeeritud dollar Apollo programmi rohkem kui 20 on tagastatud.

SpaceBIT sisestamine avalikkuse tähelepanu

SpaceBIT kuulutati London CoinSummitconference, kahepäevase krüptopulk valuuta äri konventsiooni. Mõned olulised nimed Bitcoin kogukonna ja krüpteerimisoperatsiooni valuuta laiemalt-olid kohal SpaceBIT käivitamine esitlus. Kaks inimest kohal käivitamist olid Gavin pärit puit Ethereum ja Jeff Garzik, et BitcoinCore arendaja.

Ettevõte ei ole väga avalikkust oma tegevusest seni, saavad väga vähe meediakajastust. Lisaks oma veebilehel ei ole hetkel saadaval; kuigi kui see oli olemas, ainus asi oli kuvatud logo firma, paar kontaktlingid ja sõnad "Coming Soon." Samas, vastavalt ettevõtte, SpaceBIT kavatseb järk-järgult teha oma plaane avalikkusele kui tööd nad teevad juhtidega kosmoseuuringute valdkonnas jätkub. SpaceBIT usub, et tema töö, sest see hakkab muutuma avalikkusele osutub väärtuslikuks ja edasi erastatud kosmoseuuringute.

Me töötame koos tööstuse juhid ja paljastavad meie plaanid ja partnersips (sic!) Järk-järgult. Me tahame luua terve buzz ümber, mida me do..We on plaanis luua uue paradigma kosmoseuuringute. Me usume, et SpaceBIT aitab luua uus viis maailma tegeleda ja aktiivselt toetada uue laine kosmoseuuringute. Start-up häireid jõuab viimsele piirile ja meil on soov teejuhiks.

Esialgne rahastamine SpaceBIT

Nagu varem mainitud, SpaceBIT kavatseb rahastada oma projekte müües cryptocurrency põhinev sümboolne-mündi. Need "SpaceBIT Märgid", tähendab kaasomanikuõigus ettevõtte, mis tähendab, et igaüks, kes ostab need märgid saavad osa kasumist tehtud SpaceBIT oma erinevaid ülesandeid. Ettevõte plaanib müüa 100 miljoni märgid üldine ja hakkab välja müües 20 miljonit rahastada ettevõtte esimese suurprojekti. See algne rahvahulga müük 20 miljonit märgid on tähtaeg, kuigi alguskuupäeva müük on määratlemata sel hetkel. Kuid SpaceBIT märkis, et esialgse rahvahulga müük kestab kuni "lõppu", nii et me eeldame, et müük hakkab mingil hetkel 2015. Aastal ja kestab kuni järgmise aasta detsembriks.

Seotud uudised


Post Altcoin

Kuidas saada bitcoines - juhendi teenimine bitcoines kiire ja vaba aastal 2018

Post Altcoin

Bit-tingum - Bitcoini, Ethereumi ja Orisi potentsiaal, teine osa

Post Altcoin

Kuidas osta Monero 3 lihtsat sammu: algaja juhend

Post Altcoin

Mastercoini ja Omniwallet beeta

Post Altcoin

Kuidas osta Stellar Lumensi 3 lihtsat sammu: algaja juhend

Post Altcoin

See on umbes Blockchain, mitte Bitcoin

Post Altcoin

Kiirotsing täppislõngast Custom Scrypt kaevandusplatvormidele

Post Altcoin

10 Kasulikud tööriistad Bitcoini turul ühendamiseks

Post Altcoin

Sissejuhatus Bitcoini kauplemisse

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) - kunstiteos, anonüümne krüptokuulendus

Post Altcoin

Kuidas osta NEO 3 lihtsas sammu: algaja juhend

Post Altcoin

7 Lihtne viis leida Bitcoini probleemi