Dogecoin Pt. II | Estonian.lamareschale.org

Dogecoin Pt. II

Dogecoin Pt. II

See artikkel on jätkuks "State of Dogecoin Pt. 1"

23. August 2014

Atlanta, Georgia, Ameerika Ühendriigid

Võimaldab kiirenemist detsembrist 2013. Kuna sel kuul oli kuum, piltlikult öeldes muidugi. Aga mida ma mõtlen on see, et see tähistas 2-aastase punkti, kus cryptos tervikuna hakkas edenema. Kui "Kõik asjad digitaalne" oli saanud käivitamisel kuu, siis nüüd oleks seda tellinud igapäevane väljaanne "All Things Alt.". Ajal, olin sisenevad rakendamise faasi vahetuse 1,5 aastat tööd, kuid kuidagi ma jõudsin Hangouts On Air "istungid rühma krüptokaartide entusiast umbes arendada uue mündi ja loob ülemaailmse konverentsi sarnane WWDC ja Google I / O - viimane on ikka tööd btw.

See detsembril ning 11 kuud enne seda nägi prototüübiks vastuvõtmist; sissevoolu iga Keizer Raport vaataja; ettevõtja, kes võiks mõista indeks; ema ja pop, kes kuulnud kellegi rikkuse suurendamise üle öö; iga con artist, kes nägid võimalust; ja iga dev kes nagu iga teismeline, kes nägid "Social Network" tundis nad võiksid olla järgmise Zuckerburg, tundis nad võiksid olla järgmise Satoshi.

... Oli detsembris kuum. Ja kõndis Dogecoin. Nii lahe.

See oli ajal minu Twitter päeva, kus nagu nüüd, cryptocurrencies olid aktivist liikumine kui midagi. Kui sa saaksid ette kujutada veri nõrutatakse mu nägu, kui ma nägin Dogecoin lükake alla mu ajakava........Ma väljakutse teile, sest ma ei ole valge. Shulz.

Ei, aga tõsiselt: Anoncoin, Megacoin, Digibyte, ma võiks tegeleda. Hobonickels, Goldcoin, Infinitecoin, siis tuli nalja. Kui ma nägin Dogecoin... Maruvihane ei lõigata. Ma nägin seda ohtu aktivist liikumine. Mul oli õigus, kuid vale samal ajal. Ja see oli, sest kogukonnas.

- lõpp II osa -Dogecoini riik3 Augustus 2014

Atlanta, Georgia, Ameerika Ühendriigid

Miningis ole minu asi. Ta ei ole kunagi olnud. Kas see olema tulevikus? Võib olla. Aga nüüd, mitte. Nii, kuidas ma omandada kaevanduses on osta. Näed, ma olin seal. Mäletan algusaegadest Bitcoin

Ammu enne CoinBrief; ammu enne Dogecoin; ammu enne California kuulutanud ametliku valuutana, kui idee teise cryptocurrency tähendas Litecoin. Khalas.

Minu esimene ost oli 47 Bitcoins. See oli nädalavahetuse reisi kaudu praamiga Tallinn, Eesti Helsinki, Soome, et omandada neid. Ma kohtusin Jeremias Kangas (asutaja LocalBitcoins) täita kaubamärgi. Sel ajal, LocalBitcoins oli lihtsalt kodulehel slapped koos, mis võiks siduda ostja ja müüja lihtsa deponeerimine teenust. Oli vähem kui 15 inimest kogu Euroopas, kes sa osta / müüa bitcoins alates / kuni. Valisin Soome kuna see oli lähim naaber mulle ajal.

Edasi- täna ja minu võimalused, kes osta ja müüa bitcoins alates on piiramatu. Edasi- täna on kõike ettevõtted pühendatud kaevandamine hardwareto piisavalt rahakoti võimalusi koostada Google Play Store kategooria neile.

Täna on olemas makse töötlejatele, vahendus, restoranid, ülikoolide ja inkubaatorid põhineb umbes krüpto. Seal on 80% täielik turu seal. Anna 3 aastat kuni Bitcoin hakkab võtma osa forex kauplemise.

Olen näinud, kust me tulime ja ma mõistan, kuhu me läheme. Nüüd mööda seda seda teed edusamme, detsembris 2013, sisse astus Dogecoin - inimeste valuutas. Või nagu Google defineerib seda "internet valuuta".

Inimesed arvavad, see lihtsalt meem "loodud kestma aastas". Kuidas nii? See Bitcoin, kuid parem. Sõna otseses mõttes, nii. Ja viimane kord, kui ma kontrollida naljad ei kesta aastas (head niikuinii). Ja kui Dogecoin ei ole kuningas kõik naljad, ma ei tea, mis on. Kas teie argument on "palju münte"; "Vaja hash"; "Napi kasutuseks"; "Suur Blockchain"; või "palju väidab" (Sõnamängudena ette), seal on üks vastuväiteid neile kõik - Vastupidavuse. Meie võime kohaneda.

Otsas osa I-


Mündi lühinumbriga võistluse võitja ja 250 000 Reddcoini võitjaValimisjaoskond on lõppenud ja tulemused on kokku loetud. Võitja Müntide Brief motoga võistlus ja 250000 Reddcoin, on @TheSciNerd "teie Open Source Digital Valuuta uudised"

Tänan teid kõiki hääletamise ja aitäh kõigile, kes esitasid motoga tasu eest! Me hindame kõrgelt seda, ja on teised meened, võistlused ja võistlused tulevikus!

Jooksjale-ups saavad kumbki 10000 Reddcoin, kui kõik oma märkused olid väga.

@ Tipreddcoin + tip @ TheSciNerd250000 RDD Õnnitleme võitnud meie motoga võistlus !!! http://t.co/zOmbsIIHCN

- Coin Brief (@CoinBrief) 14. Juuni 2014


Parimad kohad digitaalsete müntide ajakohastatud hinna kontrollimiseksKas otsite kiire ja lihtne võimalusi kontrollida hind Bitcoin või muu virtuaalne valuutade dollarit? Lucky teile, leidsime mõned kohad, kus saab seda teha ja saada ajakohastatakse pidevalt väärtust oma Bitcoins.

Sa ei pea registreerima, klõpsake lihtsalt lingid ja kontrollige hinna oma lemmik cryptocurrency.

1. Alternapost

Minimalistliku disaini ja suurte tähtedega, Alternapost on ideaalne koht Bitcoin (ja Litecoin ja Peer-to-Peer Müntide) austajatega. See on lihtsalt umbes numbrid, märkides muu. Teil on võimalik salvestada see oma brauseri või lisada selle otsetee iOS.

2. Preev

See veebileht kirjeldab ennast kui "lihtne Bitcoin konverteri". Preevallows teil näha Bitcoin vahetuskursi ja ka teisendada tahes summa oma valuuta või vastupidi.

3. QZ

Nagu esimene variant, QZis ka üsna minimalistlik, kuid tumedam ja pop värvi. Nagu boonus, see selgitab, kuidas määr arvutatakse, kui sa tahad teada.

Via coindesk.com

Seotud uudised


Post Altcoin

Kolm lihtsat sammu Bitcoini vastuvõtmise alustamiseks teie ettevõttes

Post Altcoin

Kuidas teenida raha bitcoiniga - 99 bikiinide juhtumiuuringuid

Post Altcoin

Kiirotsing täppislõngast Custom Scrypt kaevandusplatvormidele

Post Altcoin

Rebranding, intervjuud ja täielik müntide lehtede nimekiri

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) on nüüd relvastatud multisigiga

Post Altcoin

Beeta ülevaade - Reddcoini sotsiaalkassett sotsiaalsete võrkude integreerimisega

Post Altcoin

Bitcoin Arbitrage mõistmine

Post Altcoin

Kuidas osta Stellar Lumensi 3 lihtsat sammu: algaja juhend

Post Altcoin

Anonüümsed krüptokursused: nende ajalugu lühidalt

Post Altcoin

Litecoini mündi valimise täielik juhend

Post Altcoin

Analüüs: Bill Gates ütleb: Bitcoin on parem kui valuuta

Post Altcoin

Multisig: algaja juhend