VeriCoin varastatud Mintpal turvameetmetest | Estonian.lamareschale.org

VeriCoin varastatud Mintpal turvameetmetest

VeriCoin varastatud Mintpal turvameetmetest

Suurim olemasolevate vastutasuks altcoins, Mintpal on pandud teate oma toetust lehekülg hoiatatakse kõiki Mintpal klientidele, et nad on rünnanud. Nad väitsid, et eesmärk see rünnak oli börsi aktsia kohta VeriCoins.

VeriCoin on "Proof-of-mängus Verified. Proof-of-teost levitatakse. Network-mängus sõltuv Interest "krüpto-valuuta, mille uhkuseks vähemalt kaalul 8 tunni vältel, ilma suurima panuse aeg või summa.

Mintpal teinud punkti öelda, et nende turvalisus oli tõepoolest rikkunud, kuid see VeriCoin oli ainus asi võetud vahetada valduses. Kuigi suur hulk VeriCoins aastal kaotati turvaauk-kuigi Mintpal ei öelnud konkreetselt, kuidas paljud olid kadunud VeriCoin ja VeriCoin võrgustik ei olnud ohus ja ei kannata kahju nii palju kui turvalisuse ja infrastruktuuri suhtes. Mintpal märkis, et nad on töötanud usinalt ajast rünnaku kindlustada nii andmevahetuse ja taganemist vahetuse nii, et teine ​​rünnak nagu see üks ei korduks. Ükski teine ​​krüptopulk valuutade varastati see rünnak ja vahetus praegu töötlemise väljavõtmine kõigi teiste krüpto-münti.

Lisaks olles hinge optimismi järel rünnak, Mintpal meeskond, VeriCoin arendajad ja kõik teised suured altcoin vahetamist töötavad luua raske kahvel VeriCoin on blockchain, alustades punktist enne rünnakut. Kui see kõva kahvel on edukas, Mintpal saab kätte kõik varastatud VeriCoins ja töödelda kõiki VeriCoin tagasivõtukorralduste. Mintpal meeskond mainitud ka nende teadaannet, et nad töötavad hüvitama kahju, mis tahes valuuta- kannatab tulemusena kahvel.

Kliendid saavad oodata Mintpal eelarveridadelt tuleb ummistanud ja hõivatud järgmise paari päeva jooksul, siis need tegelevad seisus see rünnak. Meeskond on palunud klientidel on kannatlikkust nendega lähipäevil, sest nad töötavad täie auruga sirutada tekkinud probleemide rünnak samas parandada nende turvalisust, et vältida teise turvaauk.

Seega, kui see sündmus on katmata viga Mintpal turvalisuse ja samas palju VeriCoins kaotati rikkumise Mintpal ja VeriCoin arendusmeeskond tagab vahetamist klientide ja VeriCoin kasutajaid, et nad teevad kõik võimaliku, et tagastada varastatud mündid, restart börsi VeriCoin taganemist ja turvalisuse parandamiseks vahetamist.

Mintpal on suurim altcoin vahetada olemas praegusel hetkel, millel on kaks või kolm korda suurem aktiivsus kui Cryptsy teine ​​altcoin vahetada, mis pakub erinevaid krüptopulk valuutade, sealhulgas VeriCoin ja Bitcoin. Ilmselt Mintpal ei ole külma ladustamise ohutult hoida oma vara, mis ei ole aktiivselt kasutatakse tehingutes, sest ründaja (s) suutsid juurdepääsu börsi aktsia kohta VeriCoin-ning arvatavasti pääse ülejäänud börsi krüptokohtvõrgu valuutade kui nad soovitakse saada. See sündmus kindlasti inspireerib Mintpal, samuti kõik muud laadi vahetust, et ei kasuta seda, et alustada kasutades külmhoones, et hoida oma raha ohutu tulevaste rünnakute eest.

Müntide Brief jätkab selle loo ja annab uuendused tahes arenguid, mis on vabanenud Mintpal ja VeriCoin arendusmeeskond.

Hereis Mintpal väljakuulutamist tervikuna:

Palun lugege kogu see postitus.

Paar tundi tagasi olime kahjuks teema eduka rünnaku vastu vahetada. Meie uuringud on näidanud, et samal ajal meie turvalisuse rikutud, VeriCoin oli sihtmärk. Soovime rõhutada, et VeriCoin ja VeriCoin võrgustik ei ole kuidagi rikutud. Me oleme töötanud tagada vahetuse ja tagasi protsessi edasist rünnak.

Kuna praegusel kujul kehtib järgmine:

1) Me kaotanud märkimisväärse summa VeriCoin rünnak, aga me oleme töötanud koos VRC arendajad ja kõik suuremad vahetuste raske kahvel mündi asendis enne rünnakut. See võimaldab meil hankida varastatud münte ja hõlbustada väljavõtmist. Meil on ka koostööd erinevate vahetuste mahutada kõik kahjud võivad nad encouter tulemusena nõutud kahvliga.

2) Meil ​​on praegu töötlemisel väljavõtmine kõigi teiste münti.

Nagu ma olen kindel, et te mõistate meie Tugikanalite tõenäoliselt väga hõivatud järgmiste tundide jooksul / päeva nii et palun kanda meiega.

Soovime isiklikult laiendada meie tänu VeriCoin arendajad ja muud laadi vahetust, kes on tõmmatud kõik peatused, et tagada oma VRC raha on ohutu.

Seotud uudised


Post Altcoin

Teadlased küsivad Bitcoin & Dogecoin annetusi

Post Altcoin

Kuidas Dashi osta 3 lihtsat sammu - algaja juhend

Post Altcoin

Gavin Andresen näitab, kuidas rakendada rahakotifailide kahefaktorilist kaitset

Post Altcoin

Bitcoini läbimurre on kütuse võimatu tulevaste platvormide 2. osa: vastaspool, avatud turg ja palju muud

Post Altcoin

Potokini tee

Post Altcoin

Algaja juhend oma Bitcoini ATM-i kasutamiseks

Post Altcoin

Kuidas saada oma esimese bitcoini täna

Post Altcoin

Mis on Litecoin?

Post Altcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: BitFury Capital investeerib BitGo-sse, KnCMiner sulgeb 14 miljoni dollarise seeria investeeringuvõimaluse ja muud

Post Altcoin

FIMK - Soome majanduse revolutsioon krüptokuulendusega

Post Altcoin

8 viisi, kuidas kunagi hävitada ülioluline bitcoini värskendus

Post Altcoin

Fluttercoin: uus idee alternatiiviks bitcoiinile