Mis on Digibyte? | Estonian.lamareschale.org

Mis on Digibyte?

Mis on Digibyte?

Neile teist, kes on unacquainted koos Digibyte, siin on taustal kokkuvõte selle paljutõotava altcoin. Nimetus "Digibyte" valiti lootused tuleviku viitab, et oleks sarnane kontseptsioon oma "megabait" või "GB" kuid digitaalse valuuta.

Digibyte loomingus Alternatiiv Bitcoin ja traditsiooniline Scrypt Cryptocurrencies

Digibyte loodi 2014. Aasta jaanuaris, vähe pole kärata. Valuuta algas kauplemine madala satoshi taset ja varsti tõusis väärtus pärast loomist "Digishield" - arenenud alternatiiv "Kimoto Gravity Well" (KGW) süsteemi, mis kasutab Dogecoin ja paljud teised ScryptPoW münti. Need süsteeme kasutatakse, et kaitsta valuutade kiire inflatsiooni tõttu miningpools, kõrge hash määrad, üritades kasutada madala raskusi. Algoritmid seda lihtsalt uuesti suunatud raskusi palju sagedamini kui enne. Kui Dogecoin ja Digibyte, see on tehtud iga 60 sekundi jooksul. Seega rakendamise Digishield on aidanud tagada, et kõikumised börsidel omistatakse loomulik tõus ja langus mininghash hinnad, mitte pump ja dump manöövreid juhitud nupukad investorid.

Digibyte on krediteeritud paljud alt mündid "kogukondade mille meeskond väga vilunud arendajad, et tõeliselt töötada parimates huvides kogukonnas. Need arendajad hoida enamasti vaikne kohalolek sotsiaalse meedia, võrreldes teiste noorte alt mündid, kuid ilmselt töötab väga raske parandada oma valuuta ja toetada see kasutajad.

Praegu Digibyte on loetletud üheksa digitaalse valuutavahetust ja on vähemalt 14 kaevandamine basseinid. Digibyte loodi piiratud koguses, turuhinnaga cap 21 miljardit eurot, mis on suhe 1000: 1 võrreldes Bitcoin. See number valiti, lootuses, et see lihtsustaks integreerimist kaupmees maksesüsteemid ja luua rohkem likviidne valuuta.

Digibyte Hiljutised arengud

Viimastel päevadel Digibyte näitas oma plaanid läbi Twitter, ajakohastada üldsuse "uus, huvitavaid arenguid. See tõi kaasa tohutu ahela Retweets läbi Digibyte kogukond, samuti läbi paljude kogukondade seotud teiste valuutade suhtes. Seejärel üsna märkimisväärne ostu- hullus algas vahetamist, põhjustades selle väärtus tõuseb 35 satoshis 80 satoshis.

Paanika osta pidutsema maha jahtunud pärast 48 tundi, kui paljuoodatud teadet ei saa teha. Väärtus münt siis põrkas vahel edasi-tagasi 45 ja 71 satoshis kogu päeva. Lõpuks arendajad vabastatakse uuendatud rahakott koos videoõpetust ees seotud uudiseid muudatuse Digibyte algoritm.

CNBC populaarne rahanduse segment "Fast Money" Brian Kelly, korrapärane kaastöö programmi ja looja uus altcoin, Nautiluscoin, Objekte ja arutatakse Digibyte pikalt eile õhtul. Keskenduti Digishield, mis võeti kasutusele Nautiluscoin kui vahendit, et kaitsta seda miningpool rünnakuid. Rünnakud niimoodi varem põhjustanud mündi kollaps ja sunnitud arendaja taaskäivitama.

Tänu suurenenud tähelepanu massimeedia platvormid, Digibyte kogukonna ootab kasvu investorite, samuti kaupmees integratsiooni. Nad on valmis, ja oodata, see lisades allalaaditav meediakomplekt oma äsja uuendatud kodulehel. See komplekt on võimalik kasutada selleks, et edendada mündi, oma kogukonnas ja uutele investoritele. Sellise algatusi, ning planeeritud kava laiendamine on Digibyte ustav lootust, et investorite usalduse suurendatakse, ja usaldust valuuta arendusmeeskond kasvab.

Sel hetkel, kogukond ootab uusi teateid arendajad. On oodata, et suuri muudatusi algoritm, ja tõusu kaupmees integratsiooni, visandatakse lähipäevil. Me jälgime olukorda ja postitada uuendus niipea, kui uudis on saadaval.

Seotud uudised


Post Altcoin

See on umbes Blockchain, mitte Bitcoin

Post Altcoin

Multi-vPoW: Myriadcoini lahendus ühinemiseks

Post Altcoin

GAW kaevurite skeem on lõpuks välja selgitatud

Post Altcoin

Kinnitamata Bitcoini tehing? Siin saate lühendada Bitcoini tehingute aega

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) on nüüd relvastatud multisigiga

Post Altcoin

Tume rahakott Alpha 7 release

Post Altcoin

Kuidas kaubanduse bitikiine ja EI saata arreteeritud

Post Altcoin

Kuidas osta Litecoini Paypaliga, krediitkaardiga või pangaülekandega

Post Altcoin

VeriCoin varastatud Mintpal turvameetmetest

Post Altcoin

Kuus ideed Bitcoin ja Altcoins vaja osa I osa

Post Altcoin

Dogecoin aktsepteerib Twitch.tv!

Post Altcoin

Bitcoin ja lühiajalised tulud