Mis on kaevandamine? | Estonian.lamareschale.org

Mis on kaevandamine?

Mis on kaevandamine?

Digitaalne valuuta kaevandamise kaudu SHA-256for Bitcoin, Scryptfor paljude teiste valuutade ja hulk muid algoritme, mis on välja töötatud, on kasvav tööstusharu, kus Bitcoin kaevandamise ja Scrypt kaevandamise, masinad on loodud, mis maksavad $ 10.000 +.

Niisiis, miks inimesed Mine Digitaalne Valuuta?

Miningis esmane meetod tehingute töötlemise, salvestamise ja turvalisuse kõige digitaalse valuutades, samuti meetod, kus uute müntidega on loodud. See ei ole tõsi iga digitaalse valuuta, kuid on keskne enamus.

Läksime natuke detailsemalt kuidas kaevandamise töötab artikkel: "Mis on Bitcoin?" Kuid kaevandamise erineb mõnevõrra vahel valuutade ning need erinevused tingivad võimalusi, samuti pakub uusi areng digitaalse valuutades tervikuna.

Digital Valuuta kaevandamisel

Block Generation

Niisiis, hakata mõistma, mida kaevandamine on, tuleb kõigepealt mõista, kuidas blokeerida genereeritakse. Plokk on lihtsalt nimekiri hiljutiste tehingute, mis tuleb töödelda, registreerida ja lisada avaliku pearaamatu tuntakse Block Chain. See on keskne eesmärk kaevur. Kuidas see on lõpetatud on keeruline, kuid mitte tehniliste viis vaadata on see: Arvutid käivitada programm, mis üritab ära arvata lahendus peaaegu ettearvamatu probleem. See on vajalik, et võrgu turvalisust, sest see tekitab vajaduse tööd teha selleks, et kaevandaja on võimalus saada bitcoins.

Mining Raskusaste

Mining raskusi põhjustab võrgu vastu mingit vastust, mis on väiksem kui teatav väärtus. See probleem on kohandatud, mis põhineb kiire, et viimastel plokid olid lahendatud nii, et kiirus, millega plokid on lahendatud jääb stabiilseks. Nagu töötlemise võimsus mündi võrgu tõuseb maksimaalne lubatud väärtus (sihtmärk) muutub väiksemaks. Kui töötlemise võimsus langeb, siht on suurenenud. Bitcoin difficultyis praegu tasemel, mis pöialpoissi kõigi teiste valuutade suhtes, ja seda mõõdetakse taset petahashes sekundis sel hetkel.

Proof-of-töö

Proof-of-workis täpselt, mida see kõlab. See on meetod, mille eesmärk on kaitsta süsteemi nõudes kaevurite tõestada, et töö valmis ja on aluseks kõige digitaalse valuutades. Muide see on saavutatud on läbi ülalmainitud räsimise meetodit.

Digitaalne Valuuta algoritmide

SHA-256 Mining

SHA-256 on krüptograafiline algoritm kasutab Bitcoin, Peercoin, Unobtanium ja käputäis teisi. See on täiustatud algoritmi, mis on uskumatult raske jõuvõtete ning seega on kõrge turvalisuse süsteeme, et seda kasutada, ja võimaldada raske tõusta tasemele, mida me ei saa kuidagi jõuda traditsioonilise protsessor. Bruce Schneier panna see nii, et saab tõhusalt saada punkti üle, "Need numbrid ei ole midagi pistmist tehnoloogia seadmete; nad on ülempiiriga, et termodünaamika võimaldab. Ja nad tugevalt tähenda, et loomalik-force rünnakud 256-bitine võtmed on võimatu, kuni arvutid on ehitatud midagi muud kui tähtis ja hõivata midagi muud kui ruumi. "

SHA-256 on väga töötlemise raske, kuid mitte mälu raske, algoritm, ja seega ASIC (Application Specific integraallülituste) eesmärgil kaevandamise digitaalse valuutades, mis kasutavad SHA-256 on loodud suhteliselt kergesti. See kiiresti viia GPU (Graafilised Processing Unit, üldiselt PC Graphics Cards) ja FPGA (FPGA) aegunud.

Scrypt Mining

Scrypt on parool põhinev võtmetuletusfunktsiooni funktsiooni. Litecoinwas loodud Charles Lee, endine Google ja oli esimene digitaalne valuuta kasutada Scrypt. Võrreldes SHA-256, Scrypt on väga mälu raske ja seega oli algselt teoretiseeritakse et GPU, FPGA ja ASIC oleks peaaegu võimatu kasutada kaevandamisel. Kuid see osutus mitte olla tõsi, ja GPU kaevandamise programmid kiiresti luua. Täna, mitu ettevõtted toodavad Scrypt ASIC, nagu GAW Minersand KNC Miner.

Scrypt-N Mining

Scrypt-Adaptive-Nfactor (Scrypt-N) on Scrypt algoritmi, mis on muudetud nõuda suurematele mälumahtu kui aeg läheb edasi. Selle tulemusena Scrypt-N on väga ASIC vastupidavad, nagu ASIC olemusest tulenevalt funktsiooni tuleb kõva kodeeritud. Kuigi on võimalik, et arenenud ASIC saaks luua käsitseda Scrypt-N, oleks ka vaja rohkesti mälu, mis piiravad tugevasti see võimalik võimu. Tänu sellele, et Scrypt-N ASIC oleks tõenäoliselt minu palju kiiremini või efektiivsemalt, kui kalli GPU.

Multi-algoritm Mining

Püüdes piirata võime ASIC arengut, nagu Scrypt-N, mõned uued digitaalse valuutades rakendamise pöörleva algoritme nende kaevandamise käigus. See nõuaks mingit ASIC olevat loodud kõik algoritmid konkreetse valuuta kasutab ja nurjaks luua ASIC alustada. ASIC on võimsad, sest nad on ehitatud konkreetse rakenduse ja puudub võime teha midagi muud. Lisades täiendavaid võimeid, ASIC kaotaks palju, et ära.

Seotud uudised


Post Altcoin

FIMK - Soome majanduse revolutsioon krüptokuulendusega

Post Altcoin

Kuidas osta NEM-i (XEM) - algaja juhendit

Post Altcoin

Mis on Litecoin?

Post Altcoin

Dogecoin aktsepteerib Twitch.tv!

Post Altcoin

Kuidas taotleda Bitcoin Gold (BTG): sammhaaval juhend

Post Altcoin

SpaceBIT pakub uut võimalust kosmoseuuringute rahastamiseks

Post Altcoin

Bitcoin ja raha tulevik

Post Altcoin

Reddcoini sotsiaalne ringhääling

Post Altcoin

Õpetus: kuidas kasutada Darkcoini rahakotti ja Darksendit

Post Altcoin

4 lihtsat sammu ettevõtte Bitcoini aktsepteerimiseks

Post Altcoin

SEC esialgne uurimine GAW kaevurite kinnitatud ja teave lekkinud

Post Altcoin

Ripple Implosion