Mis on Namecoin, Top Bitcoin Merge-Kaevatud Valuuta? | Estonian.lamareschale.org

Mis on Namecoin, Top Bitcoin Merge-Kaevatud Valuuta?

Mis on Namecoin, Top Bitcoin Merge-Kaevatud Valuuta?

Namecoinis üks vanimaid altcoins, mis on valuutade pakutakse alternatiivina Bitcoin

 Arendajad Namecoin võttis väga uudne lähenemine luues oma valuuta sidumine selle Bitcoin blockchain, mis võimaldab Namecoin kaevandatakse samaaegselt Bitcoin ja kasutades valuuta alternatiivina DNS (Domain Name Server) süsteemi. See tähendab, et Namecoin on SHA-256based ja jagab Bitcoin uskumatult suur hashrate, kuid on seotud ka Bitcoin on futuresuccess.

Namecoin unikaalne eeliseid Üle Bitcoin

Namecoin ja ainult Namecoin, saab kasutada endale domeene the.bit TLD. See TLD on üha populaarsemaks ning kuna Namecoin DNS on detsentraliseeritud, nende sisu kohta domeenides the.bit TLD on resistentsed interneti tsenseerimise. Ei ole tsentraliseeritud võimu the.bit TLD, seega keegi on võime blokeerida, arestimiseks või manipuleerida domeene, mis kasutavad seda.

Kuigi DNS süsteem on üldtuntud omadus Namecoin, siis tegelikult on palju laiem võime mis on tihti tähelepanuta. Namecoin pakub turvalise võtme / paar andmete salvestamise, mida saab kasutada, et salvestada mis tahes teavet mõeldav, või saab kasutada ehitada teenuste peale. Namecoin.orgmentions, "DNS, Alias ​​/ Identity (säilitamine e nimi, gpg võti, BTC-aadress), Timestamping dokumentide (dokumendi räsi nimi, hash, omanik jne), Broadcasting / Sõnumid, veebi usalduse emiteerimine ja jälgimise võlakirjade ja aktsiate, turvaline ja tõestatavad hääletamise, "potentsiaalsete kasutab andmete säilitamise, aga süsteem olema vaid kujutlusvõime arendajad kasutavad seda.

Samuti tingitud asjaolust, et Namecoin on seotud Bitcoin, see on kaitstud mõju praeguse laine Scrypt ASIC, samuti ASIC töötatud teiste algoritmide nagu X algorithmfamily tulevikus. SHA-256, Bitcoin Mining ASICsthat töötav Bitcoin võrgu uskumatu kasv on juba mõjutanud Namecoin, ja see on säilinud.

Mis on tulevik Namecoin ja Bitcoin Relationship

Kuigi Namecoin ei tohi laialdaselt tea, nagu Bitcoin, on see siiski väga oluline osa digitaalse valuuta kogukonnas. See on ainulaadne see on eesmärk, ja on vaga järgmine, mis on absoluutne usk see. Ühendades see asjaolu, et see on liita-minedwith Bitcoin ja on üks vanimaid digitaalse valuutades, ma eeldan, et Namecoin kinni juba mõnda aega.

Seotud uudised


Post Altcoin

Mis on kaevandamine?

Post Altcoin

Kuidas osta NEM-i (XEM) - algaja juhendit

Post Altcoin

Sissejuhatus Bitcoini kauplemisse

Post Altcoin

Intervjuu: Vertcoini sportlane Brandon Kurtz

Post Altcoin

Kuidas osta Dogecoin koos Paypal või krediitkaardiga Jalamaid

Post Altcoin

Cloud Mining - kasumlik või evolutsioon kelmuse?

Post Altcoin

Mündi lühitutvustus: 2015. aastal liikumine

Post Altcoin

Multisig: algaja juhend

Post Altcoin

Bitcoini läbimurre on kütuse võimatu tulevaste platvormide 2. osa: vastaspool, avatud turg ja palju muud

Post Altcoin

GAW Minersi tegevjuht KNCs Titan: Scrypt Mining on minu maja

Post Altcoin

Mis on Ripple? A Look Inside Crypt 2.0

Post Altcoin

Bitcoin Gold kõva tooli selgitus (tulemas 25. oktoobril)