Mis on Primecoin? Peaminister number Hunter | Estonian.lamareschale.org

Mis on Primecoin? Peaminister number Hunter

Mis on Primecoin? Peaminister number Hunter

Primecoinis üsna huvitav digitaalse valuuta. See töötati välja Sunny King, üks sama arendajad loonud PPCoin ja leiutas Proof-of-kaalul

Primecoin ei järgi samu eeskirju kui teiste valuutade ning on ehitatud matemaatilise kasu. Tänu sellele, kuidas see on mineeritud, Primecoin tegelikult avastab varem tundmatu algarvu.

Primecoin avastada uusi algarvu

Primecoin, nagu Bitcoinand paljude teiste digitaalsete valuutade kasutab proof-of-töö algoritmi mäetööstuses. Kuid selle asemel et kasutada Hashcash meetod, mida kasutavad teiste valuutade Primecoin asemel kasutab algoritmi, mis otsib, ja kontrollib, teatud tüüpi algarvu.

Seda tüüpi algarvu tuntud Cunningham ketid (esimese ja teise liiki) ja bi-twin ketid, valiti kaks peamist põhjust:

  • On tõenäoline, paljud neist ketid, mis ei ole Unusably suur, nii et see on väärt, et otsida algarvud, mis on võimalik kontrollida tarbijate-klassi protsessorid.
  • Kasutades valemit kaasates pikkus prime ketid ja Fermat test, arendajad suutsid rakendada raskusi valem, mis suurendaks juures enamasti lineaarselt kasvava segamist võimsus.

Üks suuri väljakutseid muutes selle töö tõhusalt oli leida viis vältida sama proof-of-töö kasutamist mitu korda. Kuid see oli ka lahendatud King nõudes päritolu prime, mis on otse numbri külgneb eeltäitmiseta olema jagatav ploki kaudu. Kuna ploki kaudu muutub iga plokk ja mõjutavad eelmise plokid, seda nõuet tagab, et lahendus iga plokk on unikaalne.

Primecoin Made Secure peaminister Numbers

Peaminister numbrid on väga kasulik. Nad on olulised krüptograafia ja kasutatakse paljudes keysecret krüpteerimissüsteemid. Mida suurem on nimekiri tuntud algarvu kasvab, ja väärtus numbrid suureneb, turvalisuse krüpteerimismeetodid kasutades neid parandab.

Mõistmise algarvu on väga oluline ka kõrge matemaatika, füüsika ja inseneri. Kõik mitte-algarvu saab konstrueerida kahe või enama algarvu veel algarv ise ei saa luua mis tahes muu number. Peaminister numbrid on ehituskivid matemaatika. Mida rohkem me mõistame umbes eeltäitmised me rohkem me mõistame matemaatika. Mida rohkem me mõistame matemaatika, seda rohkem me mõistame universumi ja kõik see.

Seotud uudised


Post Altcoin

Kuidas kaitsta oma Bitcoini rahakotti

Post Altcoin

16 hämmastavat ja kasulikku Bitcoini kalkulaatoreid

Post Altcoin

Täielik juhend Bitcoini anonüümselt veebis kasutamiseks

Post Altcoin

Mis on Dogecoin, heategevusmünt?

Post Altcoin

Kalliskivid toovad teile kõigile krüpto

Post Altcoin

FIMK - Soome majanduse revolutsioon krüptokuulendusega

Post Altcoin

Roheliste krüptokuuluvõitlus

Post Altcoin

Bitcoini läbimurre on kütuse võimatu tulevaste platvormide 2. osa: vastaspool, avatud turg ja palju muud

Post Altcoin

6 sammud, et hinnata, kas alternatiivne krüptokursus on väärt investeeringut

Post Altcoin

Ripplei Jesse Powell lahkub

Post Altcoin

Miks Reddcoin on sotsiaalvaluuta

Post Altcoin

Tume rahakott Alpha 7 release