Mis on Myriadcoin? Kuidas on Multi-Algo Mining Special? | Estonian.lamareschale.org

Mis on Myriadcoin? Kuidas on Multi-Algo Mining Special?

Mis on Myriadcoin? Kuidas on Multi-Algo Mining Special?

Myriadcoinis üsna unikaalne valuuta, ilmus veebruaris 2014. Erinevalt enamikust digitaalse valuuta, nagu Bitcoin

Dogecoin või Litecoin, Myriadcoin ei kasuta ühte räsimisalgoritmi. On isegi teistsugune kui Darkcoin ja teine ​​X algoritm põhineb cryptocurrencies, nagu Myriad mitte ainult kasutab 5 erinevaid algoritme, kuid nad on kõik kaevandamise samaaegselt. See funktsioon annab Myriadcoin uskumatu vastupidavus ja on üks põhilisi omadusi esile see pooldajad.

Myriadcoin Mining Kasutab 5Algorithms? Kuidas Multi-POW toimib?

5 algoritme on: Scrypt, SHA256, Kvantbitt, Vyyhti ja Groestl. Kõik need algoritmid on ta enda unikaalne nõuetele, miningprograms ja võimeid. Myriadcoin on setup, et võimaldada kõigi nende algoritme lahendada ploki omal moel, ja seda tehes, lisage see plokk ahela ja luua järgmise ploki. Et seda teha viisil, mis hoiab iga üksiku algoritm saamast turgu valitsev seisund, Myriadcoin arendajad on rakendatud neid lihtne, kuid geniaalne, kuidas.

Iga algoritmi on eesmärgi 2,5 minutit ja on ta enda raskus. See tähendab, et ükskõik kui palju segamist määr tõuseb ühe algoritmi, kiirust, millega münte toodab, et algoritm jääb samaks. Tänu sellele setup, see muutub kiiresti ebaefektiivne iga üksiku algoritm ülespuhutud rohke ülessulamise võimu ja kogu võrgu säilitab ploki ajal ~ 30 sekundit. Mõnes mõttes see annab Myriadcoin kummaline vastupanu ASIC, kui ASIC iga üksiku algoritm oleks mingit efektiivsem kui traditsiooniline segamist masin, kasutades üht algoritme, mis ei ole ASIC saadaval.

Kas Multi-Algo Myriadcoin Mining pakuvad unikaalseid eeliseid?

5 algoritmi meetodiga on 51% rünnaku vs Myriadcoin väga raske. Traditsioonilise kaevandamise, nagu Bitcoin Kaevandamine, 51% rünnak on teoreetiliselt lihtne. Kui isik või rühm, olid saada 51% räsimise võimsus, seejärel kaevurite (s) võib algatada 51% rünnakut. Aastal 51% rünnaku ründava kaevurite (s) võib blokeerida tehingute takistades teatud tehingute pääsemast kinnitused ja enam nefariously, võib kahekordistuda veeta müntide vastupidiseks dettõvettedavukkapdiesuneetstnanifettimajupuaK plokid nad kontrollivad.

Viimased 51% rünnakute täide viinud rünnata väike SHA256 põhinev müntide suur hulk ASIC, nagu Bitcoin on mininghashrate ja raskusi, on nii kõrge, et see ei ole kerge sihtmärk. See võib olla probleemiks rohkem Scrypt mündid tulevikus, sest Scrypt ASICsare nüüd saadaval koos GAW kaevurite, KNC ja mõned teised konkurendid, pumpamine neid uskumatu kiirusega. See on oluliselt raskem Myriadcoin.

Nagu iga algoritm kontrollib ainult 20% võrgust 51% ründaja oleks vaja kontrollida keskmiselt 51% iga algoritmi edukalt rünnata võrku. Näiteks, kui keegi tõi piisavalt ASIC lüüa 80% nii SHA256 ja Scrypt, mis oleks väga raske ta enda, et ikkagi ainult summa 32% kogu võrgu. Ülejäänud 19% oleks vaja nikerdatud välja Kvantbitt, Vyyhti ja Groestl algoritme ja puuduvad ASIC arengu iga üks neist.

Logistika ja kulu saamise korraldamine ja säilitada selline mitmekesine rühm kaevandamismasinad täitmiseks rünnak nagu see teeb väga ebatõenäoline. Ma väga kahtlen esineb rühm, mis on võimeline tõhusalt tõmmake see välja. Peale selle, maksumuse muudaks see liiga kallis, mingit võimalust kasutada sellise rünnaku kasumisse kuidagi.

What About Ühendati Mining üks Myriadcoin algoritmid?

See on hiljuti arutatud arendajad Myriadcoin, ja see tundub olevat tööde ajal. Jällegi, kui iga algoritm on vastutav ainult 20% kogu plokk-auhinnad, Myriadcoin miningcan olla setup ühinenud kaevandamise kaudu Multi-vPOW, nii et on tegelikult palju elujõulisemad kui teiste cryptocurrencies. Üldiselt ühe algoritmi, liideti kaevandamise põhjustab ühe mündi valitseda teise. Mitme algo seadistamise Myriadcoin muudab palju rohkem tasakaalus.

Kas on muid olulisi üksikasju Umbes Myriadcoin?

Myriadcoin polnud premine, on ploki tasu 1000 MYR, ja see on maksimaalne võimalik mündi pakkumine on 2 miljardit. Münt on olnud tõusud ja mõõnad selle väärtust, kuid unikaalne tehnoloogilisi aspekte selles valuutas teha täiesti väärtuslik minu isiklik arvamus. See ei pruugi olla Bitcoin hind või anonüümsus DarkcoinDarksendor Dark Rahakott, kuid kumbki neist on fookuses mündi. Arendajad taga Myriadcoin on selge plaan, ja on väga sõita, mis on vajalik cryptocurrency tõeliselt edukas.

Ma ei saa öelda, mis juhtub tulevikus, kuid ma soovitaksin hoida silma peal Myriadcoin. Ma tean, ma teen seda.

Seotud uudised


Post Altcoin

Mis on Primecoin? Peaminister number Hunter

Post Altcoin

Kuidas osta EOSi 3 lihtsat sammu - algaja juhend

Post Altcoin

Mis on Dogecoin, heategevusmünt?

Post Altcoin

Mastercoini ja Omniwallet beeta

Post Altcoin

Kuidas investeerida oma bikkünnide kasumist kuni 20% -ni

Post Altcoin

Potokini tõus

Post Altcoin

Kuidas osta IOTA: Algajatele mõeldud juhend

Post Altcoin

Kuidas osta NEO 3 lihtsas sammu: algaja juhend

Post Altcoin

Ostke oma krediitkaardiga bikiine kotis 5 lihtsat sammu

Post Altcoin

Kuus ideed Bitcoin ja Altcoins vajab ennast osa II

Post Altcoin

6 nõuannet, mis aitavad teil Bitcoini reisida

Post Altcoin

Kuidas osta cardano (ADA) 3 lihtsat sammu: algaja juhend