Mis on Peercoin? Hybrid Cryptocurrency | Estonian.lamareschale.org

Mis on Peercoin? Hybrid Cryptocurrency

Mis on Peercoin? Hybrid Cryptocurrency

Kasutusele 2012. Aasta augustis, Peercoin (PPC) on üks vanimaid altcoins on cryptocurrency kogukonna ja suur konkurent Bitcoin. See loodi Scott Nadal ja Sunny King, anonüümne arendaja, kes lõi ka Primecoin. Peercoin oli esimene cryptocurrency ühendada proof-of-töö ja tõestamise kaalul kasutuselevõttu hübriidse süsteemi, mis käsitleb Bitcoin nõrkused samas kasutades vähem energiat.

Roheline Alternatiivne

Bitcoin on kritiseeritud selle raske ressursside tarbimine, nagu kiiremini ja kiiremini masinad on vaja teenida sama palju münte läbi ploki kasu. Praegu Bitcoin võrgu tarbib umbes $ 150,000 väärtuses energiat ühe päeva ning seetõttu on mõõdetav pinge keskkonnaressursse.

Peercoin lähenemine on teistsugune, kasutades hübriid algoritm, mis algselt kasutab proof-of-töö, kuid järk-järgult üleminekuid proof-of-kaalul ka võrgu kasvades. Selle asemel, et hoida mündi põlvkonna üksnes kätte kaevurite on Peercoin võrgustik kannab koormust inimestele, kes lihtsalt olema Peercoin ja käivitada kliendi oma arvutisse. Seega mõiste "proof-of-kaalul" tähendab sõna-sõnalt, et see premeerib kasutajad, kes väidavad, panustavad võrgu ja seega säilitada võrgu ise.

Kuna Peercoin kasutab oluliselt vähem energiat kui Bitcoin, see on touted jätkusuutlik ja keskkonnasõbralik altcoin. Tegelikult, nagu jaanuari 2014 Peercoin võrk kasutab vaid 30% energiast, mida Bitcoin kasutab. See fraktsioon on ennustanud, et vähendada veelgi aja jooksul Peercoin üleminekuid rohkem proof-of-kaalul.

Vermimise: Peercoin sisemine kell

Protsess uute müntide ja kindlustada võrguga proof-of-kaalul süsteemi nimetatakse "vermimine." Seda saab teha igaüks töötab täielikult sõlme, ja tõenäosus lahendamiseks plokk määratakse mitu Peercoins on istunud rahakoti vähemalt 30 päeva. Need mündid, mis on istunud vähemalt kuu on ainus münte, et lugeda "kaalul" võrgus. Kui mündid on üle uuele omanikule, nende sisemist kella nullitakse ja veel 30 päeva peab mööduma, enne kui münte saab kasutada kaalul uuesti.

Pärast seda 30. Päeval jõutakse siiski vermimise võimsus tegelikult suurendab iga päev hiljem veel kaks kuud. Kui 90. Päeval möödub, mündid sisuliselt peatada vananemine ja jätkuvalt vermitud samal kiirusel. Sisuliselt Peercoin võrgu incentivizes inimesi hoidma münte vähemalt 3 kuud ja takistab märkimisväärselt kulutusi. Vermimise protsessi premeerib neid, kes säilitavad vahendid vermimine: mündid ise. Suurim heategijate Peercoin on need, kellel on palju, ja pikka aega.

Valve vastu Inflatsioon

Teise sisseehitatud kasuks proof-of-kaalul, Peercoin kasutajad premeeritakse 1% intressi aastas säilitada oma osaluse võrgus. See mehhanism on nagu huvi hoiuarve, ehitatud otse raha ise. See motiveerib inimesi jääda võrgu ilma liigse energia, vaid ka aeglaselt täitub rahapakkumist.

See 1% inflatsioon tegelikult takistatud mõnevõrra tark kasutamine 0,01 PPC kohta tehingutasu. Saatmise asemel tasud kaevurite nagu ka Bitcoin võrgustik, Peercoin tegelikult hävitab tasud ja eemaldab neid rahapakkumine täielikult. Seega natuke Peercoin kaob iga tehingu, mis toimub - luues deflatsiooni funktsioon.

Paralleelne mehhanismide 1% aastaintressi ja 0,01 PPC tehingutasu tegema koostööd, et luua huvitav dünaamilise ei näinud muud altcoins. Peercoin sisuliselt on ehitatud pärssida sagedasi tehinguid ja julgustada plankaed. Seetõttu Peercoin oleks ebapraktiline kui makseplatvormi, muutes selle eesmärk erinevad oluliselt teiste mündid, mis on rohkem tehingu sobiv.

Tagatis 51%

Teine kasu Peercoin uuenduslik proof-of-kaalul hübriid süsteem on, et see on palju kallim sooritada 51% rünnaku - haavatavuse, et Bitcoin on kritiseeritud. Ründaja oleks teoreetiliselt vaja saada 51% kogu segamist võimu Bitcoin on kaevurite, et saada võimu kahekordse kulutusi ning see risk on tundus väga reaalne ka varem, kui teatud BTC kaevandamise basseinid tegi lähenemisviisi 50% ülessulamise võimsus.

Peercoin kaotab selle riski kuigi see hübriid proof-of-töö ja tõestamise kaalul süsteemi. Mitte ainult oleks ründaja vaja 51% kaevandamise võimsus, vaid ka 51% müntidest, mis on aktiivne osalus võrku. At Peercoin praeguse turu kork, see ettevõtmine maksaks ligi $ 25 miljonit - tegemist 51% rünnaku uskumatult kallis ja palju vähem tõenäoline kui aasta Bitcoin võrgu.

Nagu varem mainitud, ainult münte, mis on istunud vähemalt 30 päeva saab kasutada vermimine ja kindlustada võrku. Sest keegi teostada 51% rünnaku Peercoin, nad ei vaja ainult osta kuni 51% müntidest, kuid siis ootama terve kuu, enne kui saavad kahjustada võrku. Äärmiselt ebatõenäolisel juhul, kui see juhtub, Peercoin kasutajad näeksid seda tulemas ja 30 päeva reageerida.

Peershares: Detsentraliseeritud Varud

Peercoin aktiivne areng kogukond on tulemuseks Peershares, uue taotluse ehitatud peal võrgu olemasolevat koodi. Projekt pakkus esimesena septembris 2013 arendaja Jordaania Lee ja hakkas üha veojõukontroll 2014. Aasta jaanuaris rohkem arendajad hüppas pardal.

Peershares on mõeldud detsentraliseeritud lahendus ettevõtetele, kes soovivad anda varud ja dividende, ilma et tugineda kolmanda osapoole stock kaupleja. Iga äri oleks teisendada teatud Peercoins viiakse uhiuue blockchain mis esindab kõiki selle ettevõtte aktsiat. Uus blockchain saab nüüd jaotakse aktsionärid, mis võimaldab ettevõttel suurendada raha ja lõpuks küsimus dividende.

Peershares on alles algfaasis, tuum arengu jätkuv lähitulevikus. Aga seal on palpeeritav põnevust taga Peershares projekti ja mõned arendajad on tegelikult oma tegevuse suunanud eemal Peercoin kasuks oma varude põhineb nõbu. On väga võimalik, et Peershares on esimene edukas rakendamine varud viiakse cryptocurrency.

Kasvuruumi?

Praegu Peercoin on ligi $ 50 miljonit turuväärtusest, mistõttu on populaarsuselt neljas cryptocurrency poolest salvestatud rikkuse. Kuid see on ikka vähem kui 1% Bitcoin turul lagi $ 6,7 miljardit. See tekitab küsimuse: kas Bitcoin sada korda rohkem väärt kui Peercoin?

Ilmselt turu dünaamika on keerulised ja seal on lugematuid tegurid rollile väärtus cryptocurrency. Aga see on selgelt tõsi, et Peercoin võrk on energiasäästlik ja uskumatult turvaline vastu 51% rünnaku, muutes selle üheks kõige jätkusuutlik ja usaldusväärne cryptocurrencies turule just nüüd.

Aga majandus ehitatud Peercoin muuta see atraktiivseks ainult pikaajalise plankaed, ja see jääb üle oodata, kas see on funktsioon või veast silmis ühiskond tervikuna. Praegu ruumi jätkub tõenäoliselt domineerib tehingu-kesksemaks münte nagu Darkcoin, Litecoin ja Bitcoin.

Seotud uudised


Post Altcoin

VeriCoin varastatud Mintpal turvameetmetest

Post Altcoin

Kuidas minna bitcoines: lihtne juhend algajatele

Post Altcoin

Osta Peercoin Paypali või krediitkaardiga

Post Altcoin

Myriadi EasyMiner toob Myriadcoini uute turgude juurde

Post Altcoin

Dogecoin aktsepteerib Twitch.tv!

Post Altcoin

Mis on Darkcoin, anonüümne valuuta?

Post Altcoin

X-algoritmide jaoks lihtne krüptokursuse kaevandamise juhend

Post Altcoin

Kuldsed reeglid: põhiline juhend bitcoiinide ostmiseks ja kasutamiseks

Post Altcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: CheapAir võtab Dogecoini ja Litecoini vastu, Bitcoin Exchangeis digitaalsete kullakaupade ja palju muud

Post Altcoin

Mündi lühitutvustus: 2015. aastal liikumine

Post Altcoin

Kuus ideed Bitcoin ja Altcoins vajab ennast osa II

Post Altcoin

Kiirotsing täppislõngast Custom Scrypt kaevandusplatvormidele