4 lihtsat sammu ettevõtte Bitcoini aktsepteerimiseks | Estonian.lamareschale.org

4 lihtsat sammu ettevõtte Bitcoini aktsepteerimiseks

4 lihtsat sammu ettevõtte Bitcoini aktsepteerimiseks

Niisiis olete otsustanud aktsepteerida Bitcoin oma äri, vinge! Täna on üle 100.000 businessesworldwide mis aktsepteerivad Bitcoin. Nõustumine Bitcoins ei tähenda, et sa tegelikult ise Bitcoins. Palju teenuseid seal saate nõustuda Bitcoin nagu makseviisi ja seejärel kohe saata teile makstud summa dollarites, eurodes või mis iganes valuutat.

Nüüd lubage mul anda teile lühikese ülevaate, milliseid samme peate võtma, et alustada nõustudes Bitcoins.

Samm 1 - Leia kaupmehe lahenduste pakkuja

Bitcoin kaupmees lahenduste pakkuja on põhimõtteliselt ettevõte, mis aktsepteerib Bitcoins oma ja seejärel teisendada need oma valuuta. Samuti saate valida, et hoida Bitcoins mitte teisendada need traditsioonilised valuutas.

Hea pakkuja ka pakkuda teile POS (müügikohas) integratsiooni - see tähendab viis võta oma klientidele ilma katkestusteta normaalse müügi lehtri.

Hea näide oleks see Bitpay mis annab teile POS rakenduse poe (kui teil on tellistest ja betoonist üks) või plugin oma veebilehel. Kui te oma poe füüsilist see soovitatav hoida iPhone või iPad kõrval "tavalisi" kassaaparaadi makse app. Mõned pakkuja (nt Coinkite) annab teile füüsilise makseterminali nii et sa ei pea midagi muud.

Samm 3 - Raamatupidamine

Sa peaksid konsulteerima oma raamatupidaja seoses määruste vastuvõtmise Bitcoinin teie riigis. Erinevates riikides on erinevad lähenemised poole Bitcoin ja see tuleks määrata isiklikult teie asukoha põhjal. See on ka oluline, sest mida printida arveid nagu makseviis.

Samm 4 - Pista märk :)

Last but not least oma klientidele teada, et te nõustute Bitcoin. Kui teil on online-kauplus saate kasutada ametliku logo nagu siin näidatud:

Või kui teil on tellistest ja betoonist pood saate printida ühe välja. See mitte ainult ei teatanud inimestele, et sa nüüd nõustuda uue makseviisi, kuid aitab ka Bitcoin majandusele üldiselt, kuna rohkem inimesi on avatud saavad makseid Bitcoin (sest nad teavad, et nad on, kus seda kulutada).

Ongi kõik! Päris lihtne ah? Kui teil on veel küsimusi selle kohta, kuidas alustada vastu Bitcoins olete teretulnud jagama neid kommentaar allpool.6 Bitcoini kauplemisõpetused, mida tasub lugedaMis Bitcoin hind skyrocketing viimase nädala palju uusi mängijaid hakkavad huvituma sellest salapärane cryptocurrency, kuid vaid vähesed on vajalikud teadmised, et alustada kauplemine nagu pro. Nii, siin on kuus Bitcoin kauplemise tutorialsthat aitab algajaid alustada. Heitke pilk, õppida põhitõdesid ja õnnelik kauplemise!

1. Ostmine Bitcoins (algaja versioon)

Erinevalt mida enamik õpetajatest arvab, Wikipedia on tegelikult hea teabeallikas vähemalt Bitcoin puhul. Bitcoin wiki kogub palju väärtuslikku teadmiste, kümneid virtuaalne lehti, mida toidetakse aus kogukonnas. See lihtne õpetus, näiteks on suur võite alustada.

2. Bitcoin Day Trading

Lugege, kuidas "osta ja müüa Bitcoins väikeste summade vahetus lõbu ja kasum" selle lühitutvustust. Kuigi see artikkel on aasta ja palju on muutunud sellest ajast, see on ikka kena väike õpetus.

3. Juhendaja Bitcoin kauplemise kaudu Mt. GOX

Kuigi Jaapani põhinev Mt. GOX ei ole maailma suurim Bitcoin vahetada enam, kuid siiski on palju ustav kasutajad, et siin on õpetus põhiteadmised edukalt kaubelda selle platvormi abil.

4. Bitcoin kauplemine USD kasutades PayPal või Krediitkaardi

Kasulik õpetus eri osades ja video mõningate kauplemise vahetamist nii forex ja traditsioonilised. Selle veebisaidi kaudu, saab ka juurdepääsu erinevad, kuid võrdselt kasulik, juhend pealkirjaga "Bitcoin kauplemise meetodid võrreldes".

5. Bitcoin Trading Review

Täielik õpetus põhiandmed ja mitmed lingid teistele lehekülgedele sa tahad lugeda, kui sa tahad teha raha cryptocurrency kauplemise.

6. Kuidas kaubelda Bitcoins koos põhiõiguste analüüs

Eri tüüpi kauplemise juhendaja, mis võiks huvi mõned Bitcoiners: lihtsalt minna ja vaadata, kas see on teie puhul.

Kui te ei et inimene, et pigem rääkida Bitcoin kauplemise asemel lugedes, võite külastada ka Bitcoin Trading foorum, mis on hea näpunäiteid ohutuks kauplemise.


7 bitcoini laulu kuulata enne 2013. Aastat on möödasKuigi see artikkel jõuab mõned meie lugejad juba 2014. Aastal, osa maailma elab siiani viimase tunni 2013 nii Bitcoin Kontrollija koostanud nimekirja krüptopulk laule, mis paneb sind naeratama enne keskööd.

1. "Bitcoin Fever"

Alustame klassikaline. See tune meenutab teile paar James Bond teema laulud, kuid mida tegelikult küsimustes on lyrics.

Kuula siit

2. "Love You Like A Bitcoin"

Sest rohkem pop heli, siin on see mega hitt.

Kuula siit

3. "Bitcoin on siin"

Oleme investeerinud näitab teile erinevaid stiile, et siin on mõned hip hop teile. Lihtsalt olla ettevaatlik ja ärge kuulake seda ühe lähedal lastele.

Kuula siit

4. "Bitcoin Song"

Mõned indie pop / rock oma hipster sõbrad.

Kuula siit

5. "Bitcoin jõuludeks"

Sest Bitcoiners mis on juba kadunud jõule.

Kuula siit

6. "Bitcoin barbarite"

Väga lõdvestunud tune, et ikkagi sind mõtlema maailma majandust.

Kuula siit

7. "Blame seda Mt. GOX"

Olgem lõpeb suure märkuse selle laulu põhineb Adele "Rolling Deep".

Kuula siit

Seotud uudised


Post Altcoin

Lexi krüptograafia, Bitcoin ja Avatud turgude revolutsioon

Post Altcoin

Tume rahakott Alpha 7 release

Post Altcoin

Bitcoin Whiteboard teisipäev - muutke Bitcoini ohutuseekspert

Post Altcoin

Kuidas taotleda oma Bitcoin Cash ja müüa seda Bitcoin (TREZOR, Ledger, Electrum)

Post Altcoin

6 parimat Bitcoini kaevandustarkvara

Post Altcoin

Kuidas saada oma esimese bitcoini täna

Post Altcoin

Beeta ülevaade - Reddcoini sotsiaalkassett sotsiaalsete võrkude integreerimisega

Post Altcoin

Mis on Feathercoin?

Post Altcoin

Dogecoins # 98 NASCAR Dogecar on valmis minema

Post Altcoin

Mis on Blockchaini tehnoloogia?

Post Altcoin

Kuidas luua kodukinosüsteemist bikiine

Post Altcoin

Kuidas investeerida oma bikkünnide kasumist kuni 20% -ni