6 sammud, et hinnata, kas alternatiivne krüptokursus on väärt investeeringut | Estonian.lamareschale.org

6 sammud, et hinnata, kas alternatiivne krüptokursus on väärt investeeringut

6 sammud, et hinnata, kas alternatiivne krüptokursus on väärt investeeringut

Nagu lojaalsed lugejad 99Bitcoins, siis ilmselt juba teavad, et peale Bitcoin on praegu üle 600 alternatiivsete cryptocurrencies turul. Bitcoin on lähtekood on avatud lähtekoodiga ja avalikult kättesaadav Github, võib vabalt paljundada keegi huvitatud luua oma mündi.

Küsimus, et paljud inimesed on, et nii palju alternatiive, kuidas me hindame, millised on väärt uurimist ja ostmine? Lõppude lõpuks, iga mündi on oma hind, siis kindlasti tundub 24/7 aktsiaturg.

Püüan läbida mõned tegurid, mis meil on CoinGeckouse hindamisel altcoins.

1. Tehniline ja rahaeeskirjadele innovatsiooni

Mõned inimesed on arvamusel, et Bitcoin maksimaalne cap 21 miljonit münti on piiravaks teguriks, sest inimesed tunnevad halb vastuvõtva ainult 0,0001 BTC ühel hetkel. Dogecoin näiteks on kogupakkumises 100 miljardit dogecoins mis oli täielikult mineeritud 2015. Aasta keskel. Samuti ei pea raske kork ja prognooside kohaselt kasvab 5256000000 mündid igal aastal pärast ligi 100 miljardit eurot. Muutused rahaeeskirjadele loob terviku eri majandusliku stiimuli altcoin.

Muud mündid kasutada teist räsimisalgoritmi täielikult. Peercoin, näiteks kasutab proof-of-kaalul asemel proof-of-töö, samal ajal Ethereumis cryptocurrency mis on projekteeritud maapinnast kuni ilma forking tahes koodi Bitcoin ja ka Turing-täielik. Seal on palju huvitavaid uuendusi toimub altcoin maailmas, mis võib olla kasulik üldine ökosüsteemi ja alustades selle põhjal on hea esimene samm hinnata altcoins.

2. Arendustegevuse

Üks võimalus hinnata, kas konkreetne altcoin on hea tulevikus on vaadata oma arendustegevust. Münt aktiivse arendusmeeskond on surudes läbi uuendusi ja lappimine vead kogu aeg.

Näeme, et Bitcoin on kõige aktiivsemad arendusmeeskond. Kõik arendustööd tehakse avalikult kaudu Github hoidla ja üks saab kontrollida, kas mõni mündi arendajad on "magab". Kuna paljud mündid "kahestunud" alates Bitcoin, see on eriti oluline arendajad surudes uudiseid, kui viga on leitud Bitcoin sest see peaaegu kindlasti mõjutada altcoin samuti, sest nad jagavad enamasti sarnased Codebase.

 

3. Ühenduse tugevus

Münt ilma kogukond ole jõudu, sest keegi ei kasutades altcoin. Vaadates läbi foorumeid nagu Bitcointalk, märkad, et paljud väidavad, et nende altcoin on parim kogukond, kuid parim viis hinnata kogukonna suurusest on vaadata arvud.

On raske öelda, et mündi X on Y kasutajate arvu tõttu detsentraliseeritud olemus. Samas võib kasutada volikirju kui suuruse hindamiseks ühenduse vaadates mitmeid Facebook meeldib, Twitter järgijaid ja Reddit aktiivsus.

4. Tehingute maht ja likviidsus

Samavõrd oluline on vaadata, kui on olemas mingi kauplemise aktiivsus ümbritsev altcoin. Ei ole mõtet, kellel tuhandeid dollareid väärt kohta altcoin kui keegi on kauplemine see ja seal on väga väike võimalus väljudes oma praeguse positsiooni turul.

Tekib looduses kiiged hinna kui mõni summa on ostetud ja müüdud ning selle kõikumine ei ole hea, et säilitada väärtust oma altcoin põllumajandusettevõtetes.

5. Turukapitalisatsiooniks

Mündid madala turukapitalisatsiooniga kergesti mõjutatavad inimesed plaanis korraldada pumbad ja puistab trikke. Üks võib kaotada palju raha, kui vastuvõtlikud valesid, et need inimesed suruda läbi.

Mündid suurema turukapitalisatsiooniga on raskem olla manipuleerida, sest see nõuab oluliselt suuremat kapitalibaasi hindadega manipuleerimiseks.

6. Avalik huvi

Lõpuks tuleb ka kaaluda, kuidas populaarne mündi on World Wide Web. Kiire otsing mündi nimi Google või Bing näitab, kui palju tulemusi olemas seoses mündi. Asutatud münte nagu Bitcoin on miljoneid otsingutulemuste näitab küpsust mündi, samal ajal kui väikesed mündid on väga vähe näidata.

Sama võib öelda, vaadates populaarsus mündi ametlik veebisait Alexa. Bitcoin.org, ametlikul kodulehel Bitcoin on väga populaarne kogu maailmas, järjekohal Alexa 14,175thmost populaarne veebileht planeedil ajal kirjalikult.

Loodan, et nüüd olete teadlik mõned kõrgetasemelise hindamise viisid altcoins põhineb see artikkel. Kuid seal on palju teisi võimalusi hinnates altcoins mis nõuavad täiendavaid uuringuid.

Kuigi altcoin ökosüsteemi on täis palju petuskeemid - nii et ärge olla eriti ettevaatlik navigeerimise seda ruumi - see võib olla ka väga tulus, kui te oma kodutöö paremale. Ära usu kõike, mida lugeda ja alati teha oma due diligence, kontrollides fakte ja andmeid CoinGecko ja teistel veebilehtedel.

Seotud uudised


Post Altcoin

Mis on Dogecoin, heategevusmünt?

Post Altcoin

Juhend: 4 ebameeldivaid programme, mis kaob teie failid bitcoiinidele

Post Altcoin

Brock Piercei Realcoin on halb idee ja see ongi seepärast

Post Altcoin

Bitcoin Whiteboard teisipäev - muutke Bitcoini ohutuseekspert

Post Altcoin

Kuidas osta EOSi 3 lihtsat sammu - algaja juhend

Post Altcoin

4 põhjust, miks aed on revolutsiooniline bitcoini rahakott

Post Altcoin

Reddcoini revolutsiooniline muutus: tõusu kiiruse tõestus (PoSV)

Post Altcoin

Bitcoin Gold kõva tooli selgitus (tulemas 25. oktoobril)

Post Altcoin

Dogecoins # 98 NASCAR Dogecar on valmis minema

Post Altcoin

Rebranding, intervjuud ja täielik müntide lehtede nimekiri

Post Altcoin

Kuus ideed Bitcoin ja Altcoins vajab ennast osa II

Post Altcoin

16 hämmastavat ja kasulikku Bitcoini kalkulaatoreid