6 nõuannet, mis aitavad teil Bitcoini reisida | Estonian.lamareschale.org

6 nõuannet, mis aitavad teil Bitcoini reisida

6 nõuannet, mis aitavad teil Bitcoini reisida

Viimase paari aasta jooksul, Bitcoin on muutunud laialdaselt tunnustatud seaduslikuks valuuta maailmas. See on kiiresti kasvanud populaarsus osa, sest selle mugavuse selles ülimalt digitaalajastul. Travelers eriti võtnud idee täiesti virtuaalne ja universaalne makseviisi vältida varem kurnav ülesanne kanda oma raha teiste valuutade igal uude asukohta.

Kui olete huvitatud idee kasutada Bitcoin oma järgmise puhkuse välismaal, tuleb hoiatada. Muu reisija, nagu see paar, on katsetanud täielik sõltuvus Bitcoin ja näinud oma osa probleeme protsessi. Enne Tükeldada oma krediitkaardid, et sa tead oma Bitcoin faktid ja valmistuda oma reisi vastavalt.

"Rahakott" on absoluutselt vajalik

Laadi digitaalse valuuta muudab teie keskmine nahast rahakott kasutu reisides. Et pääseda oma rahandust, teha tehinguid, ja salvestada olulist teavet, mida on vaja spetsiaalset "rahakott" tarkvara. See tutvustab uusi probleeme paljudele reisijatele; üks peab olema oma nutitelefoni või sülearvuti koos nendega, kui nad on vaja teha ostu, ja internetiühendus on kohustuslik iga tehingu läbima. Paljud reisijad eelistavad minna ilma nutitelefoni välismaal, nii et vajadus sellise tarkvara on midagi mõelda enne lüliti Bitcoin.

Mitte kõik riigid võtaksid Bitcoin

Boliivia teatas hiljuti nad on keelatud valuuta oma piirides. Nad ei ole üksi; Bitcoin on praegu ebaseaduslik Vietnamand väga reguleeritud sellistes riikides nagu Venemaa. Kas õige teadus enne reisi riiki, mis võivad olla või mitte olla vaenulik hoiak valuuta. Kui olete reisil üks neist riikidest, siis on NIX Bitcoin plaani ja minna rohkem vastuvõetud pakkumine.

Igal riigil on oma Bitcoin-Heavy ühenduste

Isegi riikides, mis ei võimalda Bitcoin näitavad mõned kiilas laigud, kui tegemist on müüjad, kes aktsepteerivad Bitcoin. Kuid suuremates linnades ja rohkem tech-Savvy kogukonnad, olete tõenäoliselt leida klastrite Bitcoin müüjad, mis tegutsevad samas läheduses. Ümbruskond nagu Kreuzberg sisse Berlinhold suurtes kogustes seda tüüpi müüjad. Veenduge hoolikalt planeerida välja, kus te kavatsete reisi ajal peatuda, sest see võib olla oluline rajada tüüpi otsuseid Bitcoin-sõbralikkus igas piirkonnas.

Vähesed Major Travel Kaupmehed Nõus Bitcoin

Enne kui pea oma sihtkohta, siis võib olla raske maksta lennukiga sõita koos Bitcoin. Suur reisibürood on olnud aeglane püüda peale trend ja seda saab teha tellimus teie reisi täielikult digitaalse valuuta keeruline. Õnneks reisi kaupmees hiiglaslik Expediarecently teatas nad nüüd vastu võtta Bitcoin hotelli broneeringud. Kuigi nad ei paku lennu ostude Bitcoin veel, leiad Bitcoin hinnaga lennud CheapAir.com.

Alati on Back-Up

Paar, kes püüdis ainult kasutada Bitcoin oma 100-päevase reisi kirjeldatud protsessi kui "pidu-või-nälg." Nad kogenud ebamugavalt pikka aega, kui nad olid sunnitud minema ilma toiduta, ei suuda leida restoran, mis vastuvõtt Bitcoin. Püüa mitte sõltuda ühe makseviisi üksi või isegi kaks, kui olete ekstra ettevaatlik. See on hea mõte täiendada oma Bitcoin "Kätkö" krediitkaartide ja raha on ohutu.

Turvameetmed on üha olulisemaks Bitcoin

Kuigi varguse mingisugust võib olla piisav, et rikud oma reisi, et Bitcoin varguse võib olla palju tõsisem. Paljud aspektid Bitcoin oleks turvalisem, kuid on olemas viise häkkerite ja petturid petta teid loobuvad teavet, mida ei tohiks. Kui märkate Bitcoin varguse, siis on väga raske või võimatu nõuda oma raha. Pea meeles Bitcoin on väga kõrge riskiga, ja ei toeta sama turvameetmed teie tavapärasele pank. See on väga tähtis olla valvel oma enda julgeoleku tavade välismaal, eriti kui tegemist on teie Bitcoin teavet.

Ei ole otsest vastust küsimusele, kas või mitte reisida Bitcoin. Sõltuvalt riigist, liiki reis ja reisijate endi, siis võib kas olla probleemideta või suur mugavuse. Teha oma teadusuuringuid, enne kui on sätestatud, et tagada oma reisi läheb plaanipäraselt või lähedal plaani reisi saan.

Seotud uudised


Post Altcoin

Ripple Implosion

Post Altcoin

Bitcoin ja lühiajalised tulud

Post Altcoin

Kuidas taotleda Bitcoin Gold (BTG): sammhaaval juhend

Post Altcoin

Kuidas osta Monero 3 lihtsat sammu: algaja juhend

Post Altcoin

Mis on Litecoin?

Post Altcoin

Neli fakti Bitcoini rahakotidest, mida peate teadma

Post Altcoin

Bit-tingum - Bitcoini, Ethereumi ja Orisi potentsiaal, teine osa

Post Altcoin

8 viisi, kuidas kunagi hävitada ülioluline bitcoini värskendus

Post Altcoin

Kalliskivid toovad teile kõigile krüpto

Post Altcoin

Kuldsed reeglid: põhiline juhend bitcoiinide ostmiseks ja kasutamiseks

Post Altcoin

Anonüümsed krüptokursused: nende ajalugu lühidalt

Post Altcoin

Kuidas luua kodukinosüsteemist bikiine