8 viisi, kuidas kunagi hävitada ülioluline bitcoini värskendus | Estonian.lamareschale.org

8 viisi, kuidas kunagi hävitada ülioluline bitcoini värskendus

8 viisi, kuidas kunagi hävitada ülioluline bitcoini värskendus

Kuna tundub midagi uut toimub Bitcoin poolkera ülepäeviti palju inimesed küsivad, mis on parim viis olla kursis. Olgu see viimaseid uudiseid või Bitcoin hind siin on 8 viise, mis aitavad teil kursis korda.

Töölaual - parim Bitcoin vidinad ümber

Minu Bitcoins Gadget (Windows)

See tasuta vidin näitab teile kogusumma münte omate, kui palju nad on väärt ja ka ühendada oma kaevandamine bassein näidata preemiad ja muud andmed. Vidina kirjutatud BitcoinTalk liige Domchiand äsja rullitakse uue ajakohastatud kokkuvarisemise järel Mt.Gox.

Kuigi kodulehel võib tunduda natuke kahtlane see oli testitud mitme BitcoinTalk memberswhich on osutunud, et see oleks "Ohutu, lihtne ja puhas".

Bitcoin Infotabloo (Mac)

See tasuta app, mida ma ise kasutada paneb Bitcoin infotabloo Mac OSX ülaosas ekraani. Infotabloo saab näidata hindade kuni 7 erinevat vahetust.

Internet sirvimise - parim Bitcoin uudised veebilehed

R / Bitcoin (Hinnatud # 52 veebis | 133.012 lugejad)

Kuigi Reddit on link esitamise saidi kogu viimase 18 kuu jooksul olen leidnud, et see on parim allikas Bitcoin uudised. Esiteks, kõige huvitavam uudised jõuavad seda niikuinii. Teiseks kõige huvitavam uudis lekkeid ja informaalse lood sinna saabuvad samuti.

Coindesk (Hinnatud # 3667 veebis | # lugejate teadmata)

Oma hinnangu mitu miljonit külastust kuus (andmed ei ole täiesti täpne), Coindesk on praegu juhtiv Bitcoin veebilehel. Erinevalt teistest veebisaite Coindesk ei paku sponsoreeritud postitusi, mis muudab nende lood natuke rohkem usaldusväärsed. Pea meeles, et nad avaldavad umbes 10 postitust päevas, mis teeb raske järgida millalgi.

Minu soovitus oleks tellida oma päevauudised uuendatud ja lihtsalt koorima suuremate pealkirju üks kord päevas. Mingil põhjusel registreerumine päevauudised uuendused on saadaval ainult mobiilse versionof veebilehel (imelik...).

DCMagnates (Hinnatud # 135050 veebis | # lugejate teadmata)

Kui otsite uudiste kõrval kauplemise nõuandeid siis DCMagnates on ilmselt parim valik saadaval. Sait annab ulatusliku uudiste ja ka kauplemine analüüs Bitcoin, Litecoin ja muud krüptopulk valuutades. Jällegi, parim viis püsida kursis oleks registreeruda oma igapäevast e-posti uuendused.

Teie mobiiltelefon - parim Bitcoin rakendused

Bitcoin Checker (Android) - 50.000 kasutajate hinnatud 4,7 poolt 3427 kasutajad

See rakendus võimaldab teil mitte ainult saada uusimaid hinnad vaid ka helisignaalide eritingimustel. Näiteks, kui hind läheb üles või alla teatud precent või summa.

ZeroBlock (iPhone | Android) - 50.000 kasutajate Hinnatud 4 poolt 840 kasutajad

Rakendus, mis oli ostetud Blockchain.infoallows vaadata viimaseid turuhindade Bitcoin uudiseid ja ka incompasses Bitcoin kalkulaatorit. Bitcoin hind teateid on samuti saadaval. Tundub, et iPhone versioon on parem kui Android, kuna see on hinnang on 4,5 arvestades Android versioon on 3.6.

99Bitcoins "Mobile App (Android) - 1,000+, Hinnatud 4.6 43 kasutajad

Muidugi me ei jätaks seda postitust mainimata oma Bitcoin app. Võibolla see ei ole nii fancy kui teised rakendused, kuid see saab tööd teha. Meie app on sul võimalik jälgida viimaseid Bitcoin hinnad alates 4 erinevat vahetust, saada viimaseid Bitcoin uudislugu 7 erinevatest allikatest ja näidata Bitcoin hind vidina telefoni avakuva.

Kas mõni muul viisil peatada uuendatud et ei öeldud siin? jagada neid oma kommentaarides allpool. 

Ps

Kui soovite jääda vana kooli ja saada füüsilist Ajaleht umbes Bitcoin kontrollida Bitcoin Magazine, neil on digitaalne ja paberkandjal ja teevad tõesti kena töö.

Seotud uudised


Post Altcoin

SpaceBIT pakub uut võimalust kosmoseuuringute rahastamiseks

Post Altcoin

Kuidas teenida raha bitcoiniga - 99 bikiinide juhtumiuuringuid

Post Altcoin

Mis on Dogecoin, heategevusmünt?

Post Altcoin

Kuidas osta Litecoini Paypaliga, krediitkaardiga või pangaülekandega

Post Altcoin

Seks ja üksik bitcoiin

Post Altcoin

Ripple Implosion

Post Altcoin

Intervjuu: Vertcoini sportlane Brandon Kurtz

Post Altcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: CheapAir võtab Dogecoini ja Litecoini vastu, Bitcoin Exchangeis digitaalsete kullakaupade ja palju muud

Post Altcoin

Mis on altcoiinid?

Post Altcoin

Kalliskivid toovad teile kõigile krüpto

Post Altcoin

Miks Reddcoin on sotsiaalvaluuta

Post Altcoin

Kuidas osta cardano (ADA) 3 lihtsat sammu: algaja juhend