Osta Peercoin Paypali või krediitkaardiga | Estonian.lamareschale.org

Osta Peercoin Paypali või krediitkaardiga

Osta Peercoin Paypali või krediitkaardiga

Märkus: Kui otsite osta Peercoin Paypal või krediitkaardi kauplemiseks ainult kontrollida FXOpen on krüpto kauplemise. 

Peercoin (PPC / PPCoin / Peer-to-Peer-Müntide) on digitaalne raha, mis on asendaja Bitcoin. See eristub teistest altcoins kasutades tõendina kaalul / tõend töö (ei tea, mida see tähendab? Hea....me ei).

Ajal kirjalikult seda postitust Peercoin turg cap on 126.411 BTC ja see on suuruselt kolmas altcoin. Samuti inflatsioonilist valuuta, mis tähendab, et üha enam inimesi kasutab seda enam Peercoins on olemas. Üks viimane asi, mida meeles pidada on see, et tehingute tasude Peercoin on kõrgemad ja maksab 0,01 PPC iga tehingu. See muudab seda raha palju vähem likviidsed kui Bitcoin või Litecoin näiteks.

Peercoin peetakse ka olla keskkonnasõbralik, kuna energiakulu kaevandus on oluliselt madalam kui see Bitcoin või Litecoin nõuab.

Täna peamine vahetada, mis tegeleb Peercoins on BTC-E. Kuna ei ole võimalik hoiustada raha BTC-E Paypal või krediitkaardi peame kõigepealt osta mõned Bitcoins Paypal või krediitkaardi kaudu VirWoxand seejärel teisendada need Bitcoins arvesse Peercoins.

Samm 1 - Osta Bitcoins Paypal või krediitkaardi kaudu VirWox

Mine VirWoxand luua konto. Kui sa leiad end probleeme protsessis konto loomisel leiad täieliku selgituse siin. Kui konto on loodud saate kontot rahastada kasutades Paypal või krediitkaardiga. Pea meeles, et vastavalt päeva meie konto on aktiivne siis on max hoiusumma saadaval.

Kui olete hoiule raha saate osta SLL selle raha ja kaubanduse ta BTC. Uute kasutajate võib kuluda kuni 48 tundi, et saada oma konto kinnitas käsitsi ja näha BTC konto, nii et ärge muretsege, kui te ei näe Bitcoins kohe.

Samm 2 - Liiguta oma Bitcoins arvesse BTC-E

Kui näete Bitcoins kontol on aeg liikuda neil BTC-E. Esmalt on vaja registreerida / sisse logida BTC-E ja luua Bitcoin aadress. Seda tehakse klõpsates "Fondid" ja klõpsates "Deposit" kõrval Bitcoin.

Nüüd mine tagasi VirWox ja kliki "väljamakse". Seejärel on teil võimalik saata need Bitcoins et BTC-E aadress olete äsja loodud.

Samm 3 - Osta oma Peercoins

Kui teie Bitcoins ilmu BTC-E on aeg minna BTC / PPCexchange ja osta mõned Peercoins. Pärast tehingu täielik sul võimalik näha oma Peercoins all "raha" sektsioonis BTC-E.

Oled valmis!

Lõpetuseks tahan öelda paar asja. Esimese see protsess võib võtta kuskil 1 tund 2 päeva sõltuvalt sellest, kuidas kiiresti poisid VirWox heaks oma konto ja kanda oma Bitcoins. Teiseks, see protsess on palju tehingutasu, sest sa lähed läbi 2 erinevate vahetuste et hoida seda meeles. Kui soovite madalamad lõivud saad alati kasutada tavalist traati-edastuskanal kuid mis võtab isegi kauem.

Seotud uudised


Post Altcoin

6 parimat Bitcoini kaevandustarkvara

Post Altcoin

Bitcoin rahakotid: kas eelistate veebipõhist tarkvara või pigem liikuma hakkaksite?

Post Altcoin

Krüptokursside anonüümsus II osa - Cryptonote & Darkcoin

Post Altcoin

Kuidas osta NEO 3 lihtsas sammu: algaja juhend

Post Altcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: BitFury Capital investeerib BitGo-sse, KnCMiner sulgeb 14 miljoni dollarise seeria investeeringuvõimaluse ja muud

Post Altcoin

Kuidas osta NEM-i (XEM) - algaja juhendit

Post Altcoin

Fluttercoin: uus idee alternatiiviks bitcoiinile

Post Altcoin

7 Lihtne viis leida Bitcoini probleemi

Post Altcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: CheapAir võtab Dogecoini ja Litecoini vastu, Bitcoin Exchangeis digitaalsete kullakaupade ja palju muud

Post Altcoin

Kuidas saada kohandatud bitcoini aadressi

Post Altcoin

Bitcoin kui pikaajaline investeering

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) - kunstiteos, anonüümne krüptokuulendus