Litecoini mündi valimise täielik juhend | Estonian.lamareschale.org

Litecoini mündi valimise täielik juhend

Litecoini mündi valimise täielik juhend

Teie Litecoin rahakott on ehk kõige olulisem vahend teil on ja kaitsevahendid oma Litecoins ja muu digitaalse valuutades, seega veenduge, et võtta aega, et õppida tundma neid!

Mis on Litecoin Rahakotid

Nagu Bitcoins, Litecoins saab salvestada digitaalse rahakoti. See rahakoti jälgib koguväärtus oma Litecoins ja võimaldab teil teha erinevaid tehinguid. See võib olla lihtsam mõelda oma eWallet omamoodi e-posti süsteemi, välja arvatud asemel sõnumite saatmiseks ja vastuvõtmiseks, võite saata ja vastu võtta Litecoins ja raha. Samuti saate jälgida oma ajaloo vahetuste ja jälgida oma finantstehinguid.

Web wallets- teil salvestada oma Litecoins kellegi teise Sever.

Desktop / mobiilimaksed - teil salvestada oma Litecoins seadmes (nt sülearvuti).

Iga tüüpi rahakott on ta plussid ja miinused. Web rahakotid on risker sest keegi saab häkkida ettevõtted serverid ja varastada oma münte, kuid teiselt poolt saab neid kasutada kõikjal maailmas. Ära rahakotid peetakse turvalisemaks, sest keegi peab füüsiline juurdepääs arvuti varastada neid, kuid siis ka võimalik saata Litecoins ainult selle konkreetse seadmega.

Mõned rahakotid on täiesti tasuta, samas kui teised rahakotis eest tasu erinevate tehingute puhul. Veenduge lugeda kõiki trahvi print valides rahakoti ja pöörama tähelepanu mis tahes tasu, kui nad saavad lisada kuni väga kiiresti. On mitmeid Litecoin rahakotid hetkel saadaval, nii me läheme üle mõned kõige populaarsem võimalusi. Erinevalt Bitcoin pole palju võimalusi Litecoin rahakotid, nii et ma proovisin valides top 3 teil Cosider.

Riistvara rahakotid

# 8211; Need rahakotid on väike seade, mis ühendub arvuti USB portaalis. Nad võimaldavad teil saata ja vastu võtta Bitcoins täieliku turvalisuse kõiki "olulised asjad" on teinud võrguühenduseta riistvara. Seda tüüpi rahakotid on kõige soovitatav, kuid ka nemad tulevad hinnaga.

Kui soovite sügavamat arusaamist sellest, kuidas rahakotid töö kohta vaadake seda videot umbes Bitcoin rahakotis. Kuigi teema on Bitcoin rahakotid, kehtivad samad põhimõtted kõigi cryptocurrency rahakotid:

 

Top 5 Litecoin rahakotid saadaval

TREZOR- TREZOR on riistvaraline rahakott, mis mahutab Litecoin samuti Bitcoin, Dash ja muud cryptocurrencies. See maksab umbes $ 99, kuid on väärt ekstra turvalisus saad kasutades sellist rahakotti. Samuti, kuna see on multi valuuta rahakoti saate kasutada ühte TREZOR rahakoti palju erinevaid münte.

Ledger Nano S- Nano S on ilmselt üks parimaid rahakotid ümber. See on riistvara rahakoti, et saab salvestada Litecoin, Dogecoin, Bitcoin, Dash ja isegi Ethereum. See maksab umbes $ 59 ja on sarnased omadused TREZOR.

Litecoin-QT-intervalli See on töölaua rahakoti Litecoin mida ma ise kasutada. Väga mugav, vaid sa pead meeles pidama, et kui sa kasutad seda rahakoti see tähendab, et arvuti nüüd salvestab kõik oma Litecoins. Litecoin-QT on 100% tasuta kasutada.

Jaxx- platvormiülese Bitcoin ja altcoin rahakott. Jaxx töötab Desktop ja mobiilside ja on väga intuitiivne ja lihtne kasutada. Te saate lugeda kogu meie arvustused siin.

Exodus- kaunilt kujundatud rahakoti Blockchain vara. Võimaldab hoida Bitcoin, Litecoin, Ethereum ja muud cryprtos. Loe meie arvustused siin.

Liteaddress.orgis lihtne teenus, mis loob Litecoin võtme ja aadress teile. Seejärel saate printida võtme ja aadress ja ohutult ladustada Litecoins offline. Tänu kõigile vargustest, et on esinenud Bitcoins ja online rahakotid, paljud inimesed eelistavad nüüd poe münte offline. See teenus on kindlasti tasub vaadata, kui otsite viisil hõlpsasti salvestada Bitcoins offline. Loe seda postitust mõista, kuidas luua 99,9% ohutu paber rahakott.

Enne valides oma Litecoin rahakott

Valides rahakott mõni teie digitaalse valuutades, peate veenduge, et teil on väga ettevaatlik ja minna usaldusväärne ja läbipaistev ettevõte. Toimunud on mitmeid Bitcoin petuskeemid, mille tulemusel on inimesed kaotavad tuhandeid ja isegi miljoneid dollareid väärt Bitcoins. Vahel inimesed püüavad päästa väikese koguse raha, valides vähem läbipaistev rahakotid odavam teenustasusid. Kahjuks üritab päästa penni mõnikord põhjustada inimesed kaotavad tohutuid summasid.

Ettevõtted, mis on tagatud Silicon Valley ettevõtmised, või ametlikult asutatud Ameerika Ühendriikides ja teistes arenenud riikides, näiteks on ilmselt rohkem usaldust väärt kui ettevõtted, mis ei avalda oma asukohta või asuvad alad halva täitmise meetmeid.

Seotud uudised


Post Altcoin

6 sammud, et hinnata, kas alternatiivne krüptokursus on väärt investeeringut

Post Altcoin

Kuidas Darkcoini anonüümne DarkSend aitab Bitcoini

Post Altcoin

Kuidas saada oma tasuta bitcoineid veebisaidil: 18 veebisaiti, mis võivad teid aidata

Post Altcoin

Gavin Andresen näitab, kuidas rakendada rahakotifailide kahefaktorilist kaitset

Post Altcoin

Osta Peercoin Paypali või krediitkaardiga

Post Altcoin

10 Kasulikud tööriistad Bitcoini turul ühendamiseks

Post Altcoin

Õpetus: kuidas kasutada Darkcoini rahakotti ja Darksendit

Post Altcoin

Bitcoini läbimurre on kütuse võimatu tulevaste platvormide 2. osa: vastaspool, avatud turg ja palju muud

Post Altcoin

Dogecoin Pt. II

Post Altcoin

Bitcoin Whiteboard teisipäev - tee alates saata vastuvõtmiseks

Post Altcoin

Multisig: algaja juhend

Post Altcoin

Kuidas kaubanduse bitikiine ja EI saata arreteeritud