Kuidas osta EOSi 3 lihtsat sammu - algaja juhend | Estonian.lamareschale.org

Kuidas osta EOSi 3 lihtsat sammu - algaja juhend

Kuidas osta EOSi 3 lihtsat sammu - algaja juhend

Näinud palju kui võimalik konkurent, et Ethereum, EOSIS blockchain põhinev platvorm, mis toetab detsentraliseeritud rakendustes (Dapps). Dapps käivitada detsentraliseeritud, peer-to-peer võrgu, mitte tsentraliseeritud servereid. Nad ei vaja kolmandale isikule või vahendaja. Selle asemel, nad otse ühendust pakkujate ja kasutajate.

Dan Larimercreated EOS (mis tähistab Ethernet Üle SONET). Ta on ka asutaja BitShares ja Steemit.

Oma väga disain, EOS kavatseb rohkem skaalautuvia ja paindlikum kui Ethereum, mis muudab lihtsamaks arendajad luua detsentraliseeritud rakendustes. EOS on teinud järgmisi nõudeid:

  • Et see ei ole tehingutasud
  • Et tal on potentsiaali miljoneid tehingute sekundis

Kuid projekt on alles algusjärgus, mistõttu ei ole töötamise toote veel.

EOS rahastatakse kaudu müük märgid. See on unikaalne, et ühe miljardi ERC-20 märgid jagatakse üle ühe aasta jooksul. Teisisõnu, igaühel on võrdne võimalus osta märgid.

Samm 1: Parim EOS Rahakott

Kuigi praegu ei ole ametlik EOS rahakotid, EOS kasutab ERC-20 žetooni. Nagu näiteks, saate salvestada oma EOS märkidel ERC-20 ühilduva rahakott. Seal on mitu erinevat tüüpi rahakotid teile kättesaadavaks:

Desktop Rahakotid salvestamine EOS

Jaxxand Exodusare seas kõige populaarsem töölaua rahakotis EOS. Nad on nii multi-cryptocurrency rahakotid, mis on saadaval Windows, Mac ja Linux. Tegelikult Jaxx on saadaval ka Android ja iOS.

Mõlemad Jaxx ja Exodus on ShapeShift ehitatud, mis võimaldab kiiret ja lihtsat kauplemine cryptocurrencies.

Riistvara Rahakotid salvestamine EOS

Võite kasutada Ledger Nano Sand Trezorhardware rahakotid salvestada ERC-20 märgid. Aga sa pead ühendada oma riistvara rahakott koos MyEtherWallet.

Nii Edger ja Trezor rahakotid ühilduvad Windows, Mac ja Linux. Nad populaarsem võimalusi, mis pakuvad suuremat turvalisust kui enamik teisi rahakoti liiki.

Web Rahakotid salvestamine EOS

Väidetavalt parim rahakoti salvestamise EOS märgid on MyEtherWallet. Erinevalt paljudest online rahakotid, see on avatud lähtekoodiga, mis võimaldab salvestada Eetris oma arvutisse, mitte oma servereid. Selle funktsiooni abil on palju ohutum kui enamik web rahakotid, sest sa oled kontrolli oma rahakoti andmed.

Mobile Rahakotid salvestamine EOS

Jaxxis saadaval ka mobiilseadmetes. Teisisõnu, saate salvestada oma EOS ERC-20 märgid Android või iOS-seadmes. Jaxx toetab palju erinevaid cryptocurrencies, ja see on väga intuitiivse, mis muudab eriti sobib algajatele.

Etapp 2: Leia EOS Exchange

Kuna EOS märgid on kättesaadavad mitmed suured cryptocurrency vahetamist, see peaks olema piisavalt lihtne, et sa neid osta kõikjal asute.

Siin on nimekiri populaarsemaid valikuid:

Osta EOS kohta Binance

Käivitati 2017 Binancehas kiiresti ennast tõestanud kui üks kõige populaarsem cryptocurrency vahetust. See on loetletud kümneid altcoins, sealhulgas EOS märgid. Kahjuks saab ainult rahastada oma Binance konto cryptocurrencies, mis võib olla mõnevõrra piirata. Kuid sul on võimalusi saada BTC ja ETH paari.

Osta EOS kohta Kraken

Nagu Binance, Krakenhas nii BTC ja ETH paari EOS. Kuid Kraken pakub veidi rohkem paindlikkust. Näiteks saate konto rahastamiseks EUR, USD, JPY ja CAD.

Kraken on tuntud suhteliselt lihtne registreerida, ning pakub suhteliselt madal tasu. Siiski selle tulemuste hiljuti tekkinud tipptundidel kauplemise korda.

Osta EOS kohta HitBTC

HitBTCis cryptocurrency vahetada põhineb Euroopas. See pakub palju erinevaid cryptocurrencies, sealhulgas EOS. Võite teha deposiit kasutades EUR või USD. Kuigi vahetamine on lihtne kasutada, see ei ole parim online maine, kuna paljud väidavad, et see ei ole läbipaistev. Sa peaksid kasutama HitBTC ettevaatusega, sest see on reguleerimata vahetada.

Osta EOS kaudu Shapeshift

Kuigi kõik teised cryptocurrency vahetamist selles nimekirjas nõuavad registreerimist, ShapeShiftrequires ei kuvata isikuandmeid üldse. See võimaldab teil vahetada palju erinevaid cryptocurrencies EOS. Tasud on järsu pool, aga see on väike hind maksta mugavuse ja privaatsuse, et see pakub.

Osta EOS kohta Bithumb

Bithumbis üks suurimaid vahetus Lõuna-Korea, ja see on kõrgeim kauplemise maht EOS. Siiski, kui asute Lõuna-Korea, see ilmselt ei ole parim variant teile, kui nad aktsepteerivad ainult KRW. Vahetus on suhteliselt lihtne algajatele, ja see on vähe pakkuda, nii palju kui arenenud kauplemise tunnused.

Osta EOS kohta Bitfinex

Bitfinexis üks väheseid cryptocurrency vahetust EOS / USD paari, nii et see on populaarne võimalus kõigile osta EOS. Kuid see ei ole eriti algaja sõbralik platvormi, sest see on üsna keeruline kasutajaliides.

Osta EOS sularahas

Erinevalt Bitcoin, praegu ei ole elujõuline võimalus osta EOS sularahas. Selline olukord võib muutuda, kui EOS platvormi on käivitatud. Sa võid alati osta Bitcoin koos raha LocalBitcoins, siis kaubanduse ta EOS tähtsal cryptocurrency vahetada. Kuid see protsess võib olla keerulisem kui vajalik.

Osta EOS krediitkaardiga

Väga vähesed cryptocurrency vahetuste võimaldab teil osta krüpto krediit- või deebetkaardiga. Sinu parim valik on kasutada Coinbaseor CEX.IO. Siis saad osta teise cryptocurrency (näiteks Bitcoin või Ethereum) koos oma krediitkaardi või deebetkaardiga. Seejärel saate neid üle teisele vahetada, kaubanduse ta EOS või kaubelda otse EOS kaudu Changelly.

Osta EOS PayPal

Palju nagu krediitkaart, ei ole nii otseselt osta EOS PayPal. Siiski, kui olete valmis ostma teise cryptocurrency ja kaubanduse ta EOS, võite võtta pilk LocalBitcoins ja VirWOX.

Jällegi, mida vajate kaubelda cryptocurrency et ostsite EOS kaudu Changelly, sest sa ei saa otse osta EOS kaudu võimalusi eespool loetletud.

Samm 3: Tõmmake oma EOS märgid oma rahakoti

Pea meeles, et kunagi lahkuda mündid ja märgid börsil. Kui kasutate kauplemisplatvormi osta EOS nagu eespool mainitud, siis veenduge, et tagasi oma münte, et vahetada oma isiklik rahakott. Seetõttu olete kaitstud, kui vahetus häkkimisel või muutub maksejõuetuks.

Seotud uudised


Post Altcoin

Mastercoini ja Omniwallet beeta

Post Altcoin

Reddcoini revolutsiooniline muutus: tõusu kiiruse tõestus (PoSV)

Post Altcoin

Kalliskivid toovad teile kõigile krüpto

Post Altcoin

Mis on Litecoin?

Post Altcoin

Dogecoin aktsepteerib Twitch.tv!

Post Altcoin

Kuidas osta Ethereum Classici (ETC) on 3 lihtsat sammu - algaja juhend

Post Altcoin

SEC esialgne uurimine GAW kaevurite kinnitatud ja teave lekkinud

Post Altcoin

Bitcoin Arbitrage mõistmine

Post Altcoin

Kolm lihtsat sammu Bitcoini vastuvõtmise alustamiseks teie ettevõttes

Post Altcoin

Kuidas Darkcoini anonüümne DarkSend aitab Bitcoini

Post Altcoin

Fluttercoin: uus idee alternatiiviks bitcoiinile

Post Altcoin

FIMK - Soome majanduse revolutsioon krüptokuulendusega