Kuidas osta Ethereum Classici (ETC) on 3 lihtsat sammu - algaja juhend | Estonian.lamareschale.org

Kuidas osta Ethereum Classici (ETC) on 3 lihtsat sammu - algaja juhend

Kuidas osta Ethereum Classici (ETC) on 3 lihtsat sammu - algaja juhend

Te olete ilmselt kuulnud Ethereum, mis on teine ​​kõige väärtuslikum cryptocurrency maailmas praegu teine ​​ainult Bitcoin. Olete ka ilmselt kuulnud Ethereum Classic, mis on praegu järjestatud suurim 5. Altcoin vastavalt oma turuväärtusest.

See lühike juhend selgitab erinevust kahe mündid ja kuidas saab osta Ethereum Classic. Kui te otsite "teiste" Ethereum lugeda seda postitust.

Mis vahe on Ethereum ja Ethereum Classic?

Lugu läheb tagasi esimesel poolel 2016, mil projekti nimega theDAO (lühike detsentraliseeritud autonoomne organisatsioon) üritas ehitada detsentraliseeritud ettevõtte peal Ethereum võrku.

Läbi ICO theDAO crowdfunded üle $ 140 miljonit eetris (Ethereum valuuta), suurim crowdfund ajaloos ajal, mis saadeti lukustada arukaks leping.

Hetk pärast crowdfund lõppenud, häkker kasutada kriitilise vea lepingu koodi, mis võimaldab tal tühjendada raha theDAO teise lepingu tema kontrolli all.

Ethereum arendusmeeskond, millest paljud olid kaasatud theDAO projekti olid šokeeritud. Ethereum oli palju väiksem toona, theDAO toimus umbes% 14 kõik eetri olemasolu ja ETH hind langeb. Tänu sellele, kuidas theDAO leping writtten, Ethereum arendajad oli kuu enne häkker saab alustada äravool läbi raha.

Pakutud lahendus oli rulli tagasi kogu Ethereum blockchain punktini enne rünnakut toimus, ja kui kood muutub, nii et theDAO investorid oleks võimalik tagasi oma investeeringuid ja saada oma ETH tagasi. Põhimõtteliselt nad kirjutasin ajalugu, midagi, mis ei tohiks olla võimalik tõeline detsentraliseeritud muutumatu pearaamatu.

Mõned inimesed ei meeldi tagasipööramine mõte üldse - see on kui Ethereum Classic sündis. Argument läks järgmiselt:

Unikaalne pakutav Ethereum on peatamatu kood süsteem, kus kood on õiguse ja mida iganes sa programmi sinna lihtsalt jookseb ja keegi ei saa seda peatada. Väidetavalt selline süsteem ei võta arvesse, kui kood on tahke või käitub nagu ette nähtud, see lihtsalt jookseb ta.

Just asjaolu, et Ethereum arendusmeeskond suutsid undo theDAO Leikillinen oli hoiatus, et paljud. Kui mõned telefonikõned vahel mõned olulised osapooled ja mõned tükk koodi saab muuta Ethereum blockchain, kuidas pidurdamatu on see tõesti?

Muide Ethereum Classic pooldajad näevad seda, nad on originaal Ethereum. Nad kasutavad originaal kood ilma rollback ja olulise järgmise. Lõppude lõpuks, võttes sadu miljoneid dollareid väärt turuväärtusest tähendab palju inimesi ostavad sisse Ethereum klassikaline paradigma.

Ajal poolitatud tõttu palju ebakindlust, nii ETH (Ethereum) ja ETC (Ethereum Classic) oli päris hinnakõikumisi kiiged. Split on tsiteeritud põhjus allatuleku hinna, mis kestis lähedal aastaringselt. Hiljem oleme trendi muutust ja nii valuutade kogenud tugev kasv.

Kuidas osta Ethereum Classic 3 lihtsat sammu

Samm 1 - Saa ETC rahakott

Kuna mobiilse lahenduse saab kasutada mitme valuuta rahakoti Coinomi, mis võimaldab mitut tüüpi vara, ETC on üks neist. Coinomi Töötab Android ja varsti iOS liiga.

ClassicEtherWallet CX Kas Chrome'i laiendus, mis võimaldab teil hoida ETC kergust, ilma et oleks vaja kasutada veebi rahakoti kuna pikendamise kasutatakse kohalike lite rahakott.

Kindlaim lahendus salvestamiseks ETC on riistvara rahakott. Ledger Nano Shas omatoele ETC ja saab hõlpsasti kasutada, et hoida oma ETC külmhoone. Te saate lugeda meie Ledger Nano S reviewhere.

Seal on ka küps Mist rahakott, mis on native tarkvara, mis jookseb Ethereum, kohandatud töötama koos Ethereum Classic. Saad seda github ja saada osa võrku.

Samm 2 - Osta Ethereum Classic

Platvorme nagu eTorodon't teile tegelik juurdepääs oma münte ja te ei saa saata münte eToro teistele inimestele. Ainuke asi, mida saab teha koos platvormi osta ja müüa Ethereum Classic fiat valuuta (st dollar, euro, jne). Tähendus selles platvorm on hea, kui tahad ainult spekuleerida hinnaga.

Seal on 3 peamist vahetamist, mida me soovitame osta tegelik ETC, need on Poloniex, Bitfinexand Kraken.

Kraken ja Bitfinex võimaldab teil osta ETC Fiat valuuta samuti Bitcoin. In Poloniex aga saab ainult kaubelda Bitcoins ETC (te ei saa rahaks USD, EUR või muu fiat valuutat).

Me kiiresti juhendab teid läbi protsessi osta seda Poloniex.

  • Registreeru vahetamist.
  • Kinnita oma e-posti aadress, klõpsates valideerimise link saadetakse teile.
  • On üleval paremas nurgas, kus "Kaalud" tab on punkt seda ja vajuta "Hoiused ja tühistamised".
  • Vajuta "deposiit" Bitcoin (BTC) rida, see peaks andma sulle Bitcoin aadress, et saata Bitcoin et selleks, et rahastada oma konto.
  • Mine tagasi "Exchange" tab vasakul üleval nurgas. Kasutage otsinguriba otsida ETC ja klõpsake seda.
  • Täida hind, mida soovite, ees BTC ja summa, mida soovite. Näete alumine rida, kui palju BTC on see maksma läheb, ja seejärel klõpsake "Osta".

Kui hind teie poolt sisestatud üle turuhinna, saad oma tellimuse täidetud päris kiiresti. Kui see on alla turuhinna, sa oled selleks lisatakse tellimusraamatus. Kui müüjad jõuda selleni, et nad on valmis müüma selle hinnaga, tellimuse viiakse ja ETC ostetakse.

Samm 3 - Tõmmake oma Ethereum Classic rahakoti

Kui olete teinud ostu, ärge unustage, et saada oma münte välja vahetada, sest see on oluline hoida kontrolli oma raha ja minimeerides usalduse paned kolmandatele isikutele, nagu vahetus.

Mine rahakoti olete valinud ja saada vastuvõtva aadress. Veenduge, et järgivad parimaid tavasid nagu varundusmeetodid rahakoti (vt meie täielik rahakoti õpetus siin).

Kui olete oma ETC aadress minna tagasi Poloniex. Kell "Deposit tühistamine" tab otsida ETC line ja vajuta "tühistamine".

Pane aadress said oma rahakoti, valis summa, mis peaks olema kogu summa, mis te aktiivselt kauplemine ja vajuta "tühistamine". Pea meeles, et mõned igapäevane ja igakuine tühistamise kehtivad piirmäärad ja suurendada neid sa peaksid kontrollima oma identiteeti vahetada.

Oled valmis!

Loodan, et teil on nüüd paremini aru, mida Ethereum Classic on ja miks see on olemas. Kui teil on rohkem küsimusi või kommentaare julgelt jätta märkuste allpool.

Seotud uudised


Post Altcoin

Kuidas osta Dogecoin koos Paypal või krediitkaardiga Jalamaid

Post Altcoin

Kuidas osta IOTA: Algajatele mõeldud juhend

Post Altcoin

Bit-tingum - Bitcoini, Ethereumi ja Orisi potentsiaal, teine osa

Post Altcoin

Kuldsed reeglid: põhiline juhend bitcoiinide ostmiseks ja kasutamiseks

Post Altcoin

Gavin Andresen näitab, kuidas rakendada rahakotifailide kahefaktorilist kaitset

Post Altcoin

Krüptokursside anonüümsus II osa - Cryptonote & Darkcoin

Post Altcoin

Fluttercoin: uus idee alternatiiviks bitcoiinile

Post Altcoin

Kuidas taotleda oma Bitcoin Cash ja müüa seda Bitcoin (TREZOR, Ledger, Electrum)

Post Altcoin

Beeta ülevaade - Reddcoini sotsiaalkassett sotsiaalsete võrkude integreerimisega

Post Altcoin

Mis on Dogecoin, heategevusmünt?

Post Altcoin

Mis on Blockchaini tehnoloogia?

Post Altcoin

Kuus ideed Bitcoin ja Altcoins vaja osa I osa