Kuidas osta Monero 3 lihtsat sammu: algaja juhend | Estonian.lamareschale.org

Kuidas osta Monero 3 lihtsat sammu: algaja juhend

Kuidas osta Monero 3 lihtsat sammu: algaja juhend

Me kaetud Monero (XMR) varem meie algajatele juhend Monero. Aasta on möödas, ja see on nüüd õige aeg tulla huvitavaid suhtes käesoleva privaatsust keskendunud cryptocurrency. Meie väidet, et Monero on premier mündi anonüümse transactionsappears et kandnud välja nii läbi selle kasvab vastuvõtmine darknet turgudel (DNMs) ja käivitamist Libertas esimene Monero ainult DNM.

Vihje: neile, kes otsivad parimat era maksed, vaadake seda juhendit kasutades Monero saba. 

Monero paraneb, kui näeme kasvu majanduse ja järgmise tehnilise arenguga:

Monero on lõpuks läinud Graafilised

Ametlik Monero rahakott enam ei piirdu käsurea liides. Nüüd spordivõistlused atraktiivne graafiline kasutajaliides (GUI). See muudab Monero palju kättesaadavamaks uutele kasutajatele.

Mis hiljutist vabastamist versioon 0.11 on Monero GUI rahakott nüüd sünkroniseerib palju kiiremini (ma hinnata umbes 400%) oma blockchain. See muudab töötab Monero täis sõlme-, mis on kindlasti parim valik privaatsust palju mugavam, eriti neile, kellel aeglane internetiühendus.

Väljamõeldud uus Monero rahakott.

XMR põhinev Web Mining raputab Up Online Business mudelid

Uus CoinhiveJavaScript kaevur ja tema erinevate jäljendajad on avanud ainulaadne võimalus teenida raha online-sisu peale traditsioonilise reklaami. Omades külastajat minu XMR läbi oma brauseritega saidid suudavad kasu kleepuv sisu. Coinhive võimaldab veebist link-lühendades ümbersuunamisi ja rämpsposti vältimise "captchas." Täpsema vaadake meie juhend web mäetööstuses.

Ledger Riistvara Rahakotid lisate Monero

Ledger populaarne Sinine ja Nano S riistvara rahakotid, mida me soovitame, varsti toetada Monero. Rakendamise protsessi Monero on alanud, ja see loodetavasti lõpule peatselt. See parandab oluliselt mugavamaks hoidmiseks Monero turvaliselt.

Greg Maxwell ei vihka Monero

Nagu loetletud eelmises artiklis, erinevate Bitcoin arendajad ja eksperdid on öelnud positiivne asju Monero. Viimased commentsfrom legendaarne Bitcoin Core arendaja Greg Maxwell võib nüüd sellesse loetellu lisada:

Kui Maxwell-pole teada tema altcoin entusiasmi-leiab Monero "huvitav" ja "väärtuslik" arendajad tuleb midagi õigus. Kuid tema kriitika Monero mastaapsuse ja korgita supplyare Väärib märkimist, et pikemas perspektiivis.

Kuidas osta Monero

Samm 1: Leia vahetamine

Kohalik Monerois turul, mis koondab ostjad ja müüja, kus saab leida erinevaid maksevõimalusi ning selleks, et osta Monero.

Krakenallows fiat hoiused, mis seejärel võimaldab teil osta Monero otse. See nõuab aga sa läbima vahetada kinnitamise protsessi.

Teine võimalus osta Monero on esimene osta Bitcoin Fiat (st USD, EUR, GBP), siis vahetada oma Bitcoin jaoks Monero.

Euroopa kliendid saavad kasutada BitPanda või Cex.ioto osta Bitcoins krediitkaardiga (või erinevaid muid võimalusi), siis kasuta Changellyto saada oma Monero.

Kui sul ei ole veel Monero rahakott, soovitame ametlik töölaua walletfrom Monero devs. Kui madalamat privaatsust ei puuduta sind, Minu Monero web walletis mugav kasutada ja ei nõua sul alla Monero.

Mõlemal juhul meeles pidada turvalist varukoopia oma rahakoti sugu taaskasutamise eesmärgil. Samuti pange tähele makse ID seotud teie Monero saavad aadress.

Samm 3: Osta Monero!

Kui olete ostnud oma Monero valitud vahetada, veenduge, et teisaldada oma rahakoti. Ärge kunagi jätke münte börsil, sest see paneb neid välja oma kontrolli.

Õnnitleme! Sa oled nüüd uhke omanik mõned Monero!

Enamik cryptocurrencies on ainult hea spekulatsioon. Monero on üks väheseid tunnen mugav soovitades sõpradele kui väärt kellel pikemas perspektiivis. Monero on osutunud nii kasulikuks ja (vaatamata mõned selle kasutusviise) õigustatud. Ma eeldan Monero ikkagi ümber viie aasta-tõenäoliselt hinnaga kõrgem kui see on täna.

Seotud uudised


Post Altcoin

Myriadi EasyMiner toob Myriadcoini uute turgude juurde

Post Altcoin

SEC esialgne uurimine GAW kaevurite kinnitatud ja teave lekkinud

Post Altcoin

Litecoini mündi valimise täielik juhend

Post Altcoin

Roheliste krüptokuuluvõitlus

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) - kunstiteos, anonüümne krüptokuulendus

Post Altcoin

Rebranding, intervjuud ja täielik müntide lehtede nimekiri

Post Altcoin

Osta Peercoin Paypali või krediitkaardiga

Post Altcoin

Sissejuhatus Bitcoini kauplemisse

Post Altcoin

Potokiin on seal, kus see on! Sissejuhatus Potokiinist

Post Altcoin

PGP krüpteerimine - algaja juhend

Post Altcoin

Bitcoin Whiteboard teisipäev - muutke Bitcoini ohutuseekspert

Post Altcoin

Mis on Dogecoin, heategevusmünt?