Kuidas osta NEM-i (XEM) - algaja juhendit | Estonian.lamareschale.org

Kuidas osta NEM-i (XEM) - algaja juhendit

Kuidas osta NEM-i (XEM) - algaja juhendit

NEM (XEM) on detsentraliseeritud, peer-to-peer cryptocurrency ja blockchain platvorm, mis käivitati märtsini 2015. Pärast seda on kasvanud Top 10 cryptocurrency turu-cap üle $ 1,8 miljardit (ajal käesoleva kirjalikult).

On 9 miljardi XEM münte, mis kõik on tekkinud enne käivitamist. NEM on kirjutatud Java, ja see oli ehitatud maapinnast kuni, et lahendada probleeme, mis seisavad paljud cryptocurrencies täna (nagu kasutusmugavus, kiirus ja mastaapsuse).

Siin on 3 Põhiandmed NEM:

Tõend tähtsus

NEM kasutusele uue funktsiooni blockchain tehnoloogia nimega Tõend tähtsus (POI). See on mõnevõrra sarnane Tõend Stake, kuid see sisaldab rohkem muutujaid. NEM POI, seda rohkem münte kasutajal on-ja rohkem tehinguid nad teevad-rohkem tähtsust nad andnud. See mõju julgustab aktiivselt kasutades XEM mündid, mitte lihtsalt hoides neid.

Koristamine

Selle asemel, et kaevandamise, NEM on funktsioon nimega koristamist. See ei nõua mingeid erilisi riistvara, kuid alustada saagikoristust, sa ei pea olema vähemalt 10000 omandatud XEM münti. Igaüks töötab Supernodes (vt allpool) ja tehingute töötlemise saada makstud töötlemisel maksed võrku.

Eeliseks koristamata on, et ta kasutab palju vähem energiat kui kaevandamine, mis tähendab madalamat tehingutasud. Nagu näiteks, NEM on palju rohkem energiatõhusaid cryptocurrency kui Bitcoin (BTC).

Supernode programmi

Supernode programrewards inimesed, kes töötavad aktiivse sõlmed. Kõrge jõudlusega sõlmede aidata tagada võrgu. Need koosolekul ribalaius, kett kõrgus, ping ja reageerimisvõimet nõuded on juhuslikult antud auhinnad. Kuid selleks, et osaleda Supernode programmi, siis peab olema vähemalt 30 miljonit XEM.

Etapp 1: Parim NEM rahakoti

Kui olete otsustanud, et NEM on õige investeering teie saate peaaegu kindlasti soovivad NEM rahakoti hoida oma XEM münte ohutu. Alternatiiviks on hoida oma münte börsidel. Kui te plaanite päev-kaubandus, ma tungivalt soovitada mitte salvestada oma münte börsidel turvakaalutlustel.

Kahjuks, kui tegemist on NEM rahakotid, sa ei pea palju võimalusi. Ainus reaalne võimalus on NEM Nano rahakott, töölaua rahakott, mis ühildub Windows, Mac ja Linux.

Seal on ka NEM Mobile Walletthat saab alla laadida Android App või iPhone App. Aga töölaual rahakoti peetakse üldiselt parim valik. Seetõttu NEM mobiilne rahakott on saanud segatud kommentaare, mis viitavad jookseb ja vead.

7 lihtsat sammu, et allalaadimine NEM Nano Rahakott
 

Siin, ma võtan teid samm-sammult läbi allalaadimise ja installimise oma NEM Nano Rahakott:

  1. Mine NEM Downloadspage ja valige asjakohane versioon rahakoti: Windows, Mac või Linux.
  2. Lae rahakott ja avada see. Järgmisena näete liides. Vajuta "Registreeru".
  3. Leiad teil on valik rahakoti liiki: Simple Rahakott, Brain rahakott ja Private Key Rahakott. Ma soovitame valida Simple Rahakott.
  4. Sisestage nimi oma rahakoti. In "Vali Network" sektsioonis, säilitada vaikimisi võimalus "Mainnet." Seejärel sisestage turvalist parooli.
  5. Vajuta "Loo Simple Wallet." Teie rahakoti siis salvestatakse a.wlt faili, mis sisaldab teie isiklik võti.
  6. Pärast allalaadimist the.wlt faili, saate esitada koos Konto Hoiatuseks lehel. Kindlasti loe läbi teabe ja veenduge, et teie rahakott faili privaatvõti ja salasõna on alla laaditud. Olen soovitanud, et teil salvestada oma privaatvõti offline. Järgmine klõpsake "Nõustun".
  7. Sa oled nüüd sisselogimise lehele. Valige äsja paigaldatud rahakott ja parooli sisestama. Vajuta "Registreeru". Sul viiakse nüüd liides, ja sa oled valmis minema!

Etapp 2: ostmine NEM

Nüüd, kui NEM Wallet kõik loodud, on aeg osta XEM münti. Siin on mõned erinevad võimalused:

Börsil, osta NEM Fiat.

See ost saab teha ainult läbi paar väikest vahetust, nagu Exrates (XEM / USD) ja LiteBit.eu (XEM / EUR).

Ostu BTC, ja vahetada XEM samale platvormile.

Võite teha seda ostu suuremat vahetamist, nagu Bittrex, Poloniex või HitBTC. Juhul Bittrex, saate ka vahetada Ethereum (ETH) jaoks XEM. See on ilmselt parim variant hetkel saadaval.

Ostu BTC, siis üle teisele vahetada enne kauplemise seda XEM.

Lõplik valik on osta BTCon vahetuse, mis ei ole NEM (nagu Coinbase, Kraken või Kaksikud). Siis üle teisele vahetada, et vahetada seda NEM.

Ostmine NEM kaudu Changelly

Teine võimalus on osta BTC on vahetada oma valik, seejärel vahetada seda XEM börsil nimetatakse Changelly. See vahetus on unikaalne selles mõttes, et peaaegu üldse kontroll on vajalik.

Just registreerida oma e-posti ja saate vahetada Bitcoin või muu krüpto jaoks NEM 30 minuti jooksul. Ole kindlasti vaadata läbi käesoleva Changelly läbivaatamise ja vahetult võrrelda Changelly teise cryptocurrency vahetada nimetatakse Shapeshift.

Järeldus

NEM on väga läbipaistev ja jälgitav cryptocurrency. Aga palju nagu Bitcoin, see on vähe nii privaatsusfunktsioone. Kuigi see ei ole revolutsiooniline, NEM on väga funktsionaalne mündi. Asjaolu, et see on Top 10 cryptocurrency on tõendeid selle funktsionaalsust. Kuigi seal ei ole palju NEM Rahakotid saadaval, NEM Nano Rahakott toimib hästi. Ostmine NEM on piisavalt lihtsad, et see on vahetuste arv, mis pakuvad NEM / BTC paari.

Kas teil on olnud kogemusi NEM? Mulle meeldiks kuulda, nii lihtsalt jätke kommentaari alla.

Seotud uudised


Post Altcoin

Kuidas investeerida oma bikkünnide kasumist kuni 20% -ni

Post Altcoin

Bitcoin ja raha tulevik

Post Altcoin

Kalliskivid toovad teile kõigile krüpto

Post Altcoin

Õpetus: kuidas kasutada Darkcoini rahakotti ja Darksendit

Post Altcoin

Samm-sammult käsiraamat, et põletada oma bitcoini sõlm

Post Altcoin

Dogecoins Dogecar on Talladega Superspeedway

Post Altcoin

Multisig: algaja juhend

Post Altcoin

Darkcoin lisati Darkneti uimastite turule

Post Altcoin

6 sammud, et hinnata, kas alternatiivne krüptokursus on väärt investeeringut

Post Altcoin

Kuldsed reeglid: põhiline juhend bitcoiinide ostmiseks ja kasutamiseks

Post Altcoin

X-algoritmide jaoks lihtne krüptokursuse kaevandamise juhend

Post Altcoin

Lihtne meetod oma bürokütuste turvalisuse suurendamiseks