Kuidas osta Ripple (XRP) 3 lihtsat sammu - algaja juhend | Estonian.lamareschale.org

Kuidas osta Ripple (XRP) 3 lihtsat sammu - algaja juhend

Kuidas osta Ripple (XRP) 3 lihtsat sammu - algaja juhend

Ripple on ülemaailmne lahendamise võrgustik, mille abil on lihtne kanda peaaegu iga valuuta kellelegi maailmas paari sekundiga. Ripple platvorm on muutnud arhailine süsteem saadab raha läbi SWIFT või Western Union vananenud. Sel hetkel, Ripple on keskendunud täielikult koostööd pankade, pakkudes neile tõhusam ja kuluefektiivsem viis saata reaalajas maksete üle maailma.

Mõelge sellele hüpoteetiline näide. Otse kandes valuuta odavalt Jaapanist Nicaragua, JPY / NIO ei ole üldiselt võimalik. Selle asemel, üksikisiku või pank tavaliselt kauplemispäev JPY USD ja siis USD NIO.

Igal sammul, tasud liita, muutes kallis võimalus saata raha rahvusvaheliselt. Kasutades Ripple, saab kaubelda JPY et XRP (Ripple valuuta) suhteliselt odavalt, saata XRP saajale, kas isik, kes on Ripple rahakott või panka Nicaragua ja sealt kaubanduse XRP arvesse NIO. Teisisõnu, XRP on määre, mis võimaldab mis tahes valuuta kergesti vahetada mõne muu valuuta Ripple platvormi.

Kuigi pangad üldiselt on olnud aeglased vastu Ripple ei ole kahtlust, et reaalajas ülemaailmse maksed on tulevikus. Ripple platvorm annab pankade suur eelis nii üle oma konkurentsi ja rahaliselt. Ripple on keskendunud "Internet of Value", mis tähendab, et raha ülekanded peaks liikuma kiiresti teavet ei tehnoloogilises vanusest. Mis Ripple, ei ole põhjust maksta õnn ja oodata päeva, kui raha üle maailmas.

Miks on pangad kasutamine Ripple?

Paar pangad on omaks Ripple platvormi sealhulgas, Santander, Axis Bank, Jah Bank, Westpac Union Credit, NBAD ja UBS, teiste hulgas. Vastavalt Ripple, pangad on võimalik salvestada keskmiselt $ 3.76 per makse kasutades oma protokolli. Arvestades, et pangad täita tuhandeid või ehk miljoneid tehinguid igal aastal, see tähendab märkimisväärset kokkuhoidu.

Kui on üks asi, mis lööb tähelepanu pangad, see on, kuidas teha rohkem raha ja samal ajal rohkem raha. See on põhjus, miks Ripple või reaalajas odav globaalne Asulatevõrk sarnane, on helge tulevik see, kui nad pakuvad uus viis läbi firma, mis toob finantsasutuste kuni kiirus Internet vanus.

Ripple on viia byBrad Garlinghouse, samas aju taga stseeni isDavid Schwartz, Chief cryptographer. Aluseks välja San Francisco ja hargnevate viidud üle maailma, Ripplesi meeskond on pidevalt parandada protokolli, samas ühendavad pangad rahvusvaheliselt. Ripple jätkub palgata parimaid talente kogu maailmas ja eesmärk on lihtsustada suurem enamus rahvusvahelisi makseid kogu maailmas. Praeguse seisuga, Ripple on üks kõige põnevam FINTECH organisatsioonid oma uuenduslike rahaliste platvormi, nagu Forbes sisaldab isegi virvendust theirFintech 50.

Kuidas investeerida Ripple?

Kuigi suur ulatus investorid võivad olla võimelised investeerima Ripple otse, enamik teisi investoreid ja spekulandid piirdub investeerimisega XRP. XRP, Ripple emakeel valuuta, startis väärtus 2017. Aastal, kui ta läks fromunder $ 0,01 toover $ 0.30 mündi. See tohutu hüppeline väärtus on tingitud nii panga vastu ja spekulatiivne huvi. Praeguse seisuga, Ripple on kolmas kõrgeim turuväärtusest maha Bitcoin ja Ethereum.

XRP võimaldab sujuvat Finantstehingute tahes vääringus muid valuuta tühine teenustasusid. Mõnes mõttes XRP on reservi valuuta Ripple platvormi, mis võimaldab kasutajatel kaubelda peaaegu iga valuuta valik arvesse XRP ja saata XRP globaalselt kellelegi. Isik, kellele XRP saab siis kaubandus seda valuuta oma valik.

Iga kord tahes vääringus kaubeldakse arvesse XRP, likviidsuse suureneb, nagu ka väärtus XRP tõttu suurem nõudlus. Teisisõnu, Ripple üritab pöörduda XRP globaalseks reservvaluuta selliste kuigi see ei pruugi tunduda nii veel.

Kuid kandes XRP on lihtsam ja vähem kulukas viis saata raha üle Ripple protokolli. Mingil hetkel, ei pruugi see mõttekas liikuda mis tahes muu valuuta, samas asemel lihtsalt kasutades XRP ainult globaalse makseid. Kui inimesed ja pangad üle kogu maailma muuta oma fiat arvesse XRP ja ühiselt otsustada mitte liigutada tagasi fiat, hind XRP kahtlemata tõusma.

Eesmärgiks on muuta XRP viiakse stabiilne valuuta, mis ei erine väärtus palju, pangad oleks mugav liigub sinna kartmata volatiilsust. On selge, et paljud pangad ei taha midagi pistmist XRP sest see võib oluliselt muutuda raha üleöö või isegi sekundites. Selleks, et aidata pankadel ja maksete providersRipple teeb koostööd BitGoto vahendada neid riske nii et oodata veelgi panga vastu suhteliselt kiiresti.

Pikaajalise tunnustust väärtuse XRP on lõpuks lõpuks mängu strateegia Ripple, kui nad omavad enamust XRP olemas. See tähendab, et panustada XRP on panustada Ripple. Tuleb märkida, et Ripple pakub nõustamisteenused finantsasutuste ja ei problemsecuring fundingwhen vaja. Teisisõnu, see näeb välja nagu Ripple on tõenäoliselt juba pikka aega.

Mitu XRP (Ripple mündid) on olemas?

100 miljardist XRP märgid olemas, Ripple hoiab 61000000000 neist. Mis firma, kellel enamus münte. Et investorite usaldust, Ripple on lukustatud 55 miljardit XRPwith 55 smart lepingud. Ükshaaval, iga lepingu, hoides 1 miljard XRP, aegub kuus vältel 54 kuud.

Praeguse seisuga, Ripple on kulutanud umbes 300 miljonit XRP kuu viimase 18 kuu jooksul hakkama kulud. See toimib läbipaistvus peaks andma skeptiline investoritele põhjust arvata, et Ripple on selles mängus pikaajalise ja ei saaks müües oma põllumajandusettevõttes seega langemisest väärtus XRP.

Mis on eelised Ripple?

On mitmeid eeliseid, mis XRP on üle teiste cryptocurrencies, eriti, Ripple töötab otse pankadele. Kuigi keegi erinevalt pangakartellina monopoli ei taha investeerida Ripple põhimõtteliselt üksi, ei ole kahtlust, et Ripple on keskendunud smart äriotsuseid tehes sidemed väga korporatsioonide et kontrollida Global Finance.

Investorid, kes soovivad ära raske töö Ripple on tänavu ülemaailmset Asulatevõrk tõenäoliselt tunnistajaks pidev kasv väärtus pikas perspektiivis lihtsalt hoides XRP. Lihtsamalt öeldes, ostes XRP ja unustades selle tagajärjeks võib olla 10x või isegi 100x kasu pikemas perspektiivis.

Ripple on kiire, withtransactions kinnitades alla neli sekundit. Teisisõnu, seda saab kasutada osta iga päev objekte, eeldades, et see on vastu võetud nii kaupmeeste ja kasutajatele kogu maailmas. Lisaks Ripple on skaleeritav, kui seda regulaarselt tegeleb 1000 tehingut sekundis. See on isegi tõestatud, et hakkama nii palju tehinguid Visa, rohkem kui 50.000 tehingute teine.

Mis eelised Kas Ripple on üle Bitcoin?

Bitcoin on suur, kuid see ei ole kiire viis vahetada raha, samas Ripple on. Lisaks kulude saata Bitcoin on oluliselt suurenenud, sest üha rohkem tehinguid toimub aasta blockchain, samas kandes XRP on endiselt suhteliselt odav. Lisaks Ripple võrk ei takerdu poolt transactionslike Bitcoin praegu teeb.

Algne eesmärk Ripple oli kujundada platvorm, mida ei tarbi tohutul hulgal elektrit nagu protsessi kaevandamise Bitcoin. Selleks vältida kaevandamine täiesti, kõik 100 miljardit XRP olid "instamined", mis oma olemuselt on puudusi, kes hindab kasu mäetööstuses.

Paljud väidavad, et Ripple on tsentraliseeritud, kuid ettevõte on kõvasti tööd, et muuta. Ripple muutub üha detsentraliseeritud kaudu valideerijat sõlme mitmekesisus Ripple konsensus Ledger (RCL). Tegelikult Ripple väidab, et see ismore detsentraliseeritud kui bitcoinat ajahetkel.

Üks suurimaid eeliseid, vähemalt alates investori seisukohast on see, et Ripple teeb ühendused pangad üle maailma, samas kui paljud vt Bitcoin ja muud cryptocurrencies konkurentsi kehtestatud rahalise järjekorras. Teisisõnu, pangad on palju tõenäolisem, et omaks protokolli nagu Ripple ja selle native valuuta XRP asemel toetust Bitcoin.

Mis mõned puudused Ripple?

Kuigi XRP on mõned suured eelised võrreldes teiste cryptocurrencies, mõned väidavad, et see on suur vend platvormi tegemise ülemaailmsete tehinguid. Kuna esialgse visiooni Ripple oli keskendunud võimaldab igapäevaste inimesed teha globaalse tehingute nagu rahaülekannete maksete odavalt ja kiiresti, pivot, et keskendudes üksnes pankade peeti turnoff paljud. Igaüks, kes armastab Ripple platvormi, kuid ei meeldi Ripple ettevõtte võiksite useStellar, sulin kahvli Jed McCaleb, sest see on rohkem altruistlik nägemine.

Nagu eespool öeldud, XRP loodi korraga ja Ripple omab suuremat osa neist märgid. Kuigi need mündid on lukustatud tark lepingu ja tõenäosust müüa on väike, on see siiski midagi kaaluda. Mõnes mõttes Ripple on keskpank XRP.

Teadlased Purdue University on kindlaks teinud, et theRipple platvorm on turvaauke. Tänu oma olemuselt avatud, kuuluvate sõlmede võidakse rünnata, takistades teatud kasutajate juurdepääsu vahendeid.

Paljud inimesed võivad otsustada mitte investeerida XRP isiklikel põhjustel, eriti kui nad on investeerinud cryptocurrency sest nad näevad cryptocurrency kui põgeneda pangakartellina ja valitsuse kontrolli. Teiselt poolt, investorite, kes otsivad kasumit ja ei näe midagi valesti Ripple ärimudel on põhjust osta XRP.

Kuidas osta Ripple 3 lihtsat sammu

Etapp 1 - Saa Ripple'it (XRP) rahakoti

Peaasi märkida, kui kasutatakse rahakoti salvestada XRP on üles kirjutada salajane võti ja hoidke seda turvalises kohas. Parem veel, kirjutage turvaline võti mitu korda ja hoidke seda palju turvaline kohtades. Selle salajase võtme annab kasutajatele juurdepääsu oma rahakoti ükskõik mida. XRP rahakotid tegutsevad tavaliselt sama Bitcoin rahakotid, nii et kui sa ei ole tuttav erinevused Pakun vaadates meie Bitcoin tahvel teisipäev episood umbes rahakotis.

See on parim, et hoida oma XRP kohta riistvara rahakoti maksimaalse turvalisuse. Tuleb märkida, et iga Ripple rahakott peab esialgu rahaliselt a20 XRP reservi selleks, et kaitsta madal rämpsposti rünnakuid.

Ledger Nano Sis praegu ainus usaldusväärne riist rahakotid salvestamiseks XRP ja mitmete teiste cryptocurrencies. Te saate lugeda meie läbivaatamine sellest siin.

Toast Walletis ise võõrustas lihtne kasutada rahakoti, mis mahutab Ripple. Taskus on saadaval mobiilne (iOS, Android) ja desktop (PC, Mac, Linux).

Rippexoffers töölaua rahakoti Mac, Windows ja Linux, mis annab kasutajatele täieliku funktsionaalsuse. Siin on aguide et seting üles Rippex töölaua walletand saates XRP seal ladustamise või kauplemise.

Samm 2 - Leia Ripple Exchange

On mitmeid võimalusi osta Ripple täna. Võite osta seda fiat valuuta (st USD, EUR, jne) või saate kaubelda Bitcoins jaoks Ripple konkreetsete vahetust.

Investeerida Ripple kaudu kauplemise fondi

Platvorme nagu eTorodon't teile tegelik juurdepääs oma münte ja te ei saa saata münte eToro teistele inimestele. Ainuke asi, mida saab teha koos platvormi osta ja müüa Ripple Fiat valuuta (st dollar, euro, jne). Tähendus selles platvorm on hea, kui tahad ainult spekuleerida hinnaga. See meetod kehtib ainult siis, kui sa elad väljaspool Ameerika Ühendriike.

Osta Ripple Mis Fiat Valuuta

Parim viis osta Ripple inimestele, kes ei ole veel oma Bitcoin on osta seda otse läbi pangaülekande või krediitkaardiga.

On võimalik osta XRP koos pangaülekande throughBitstamp. Pärast registreerumist ja pärast nende KYC (tunne oma klienti) protseduuri, see on lihtne saata EUR kaudu SEPA ülekanne või USD pangaülekandega. Niipea kui üleandmise puhastab, fiat valuuta saab kaubelda XRP otse nende vahetus.

Bitstamp ka võimaldab inimestel liikuda vahendite platvormile krediitkaardiga maksmise või kaubelda Bitcoin otse XRP. Siin on rohkem üksikasju, kasutades Bitstamp osta XRP.

GateHubis teise vahetuse, mis toetab XRP. Esiteks logida GateHub ja minna läbi oma KYC protsessi. GateHub nõustub SEPA ülekandeid ja pangaülekanded, kuigi on olemas $ 15 eest pangaülekandeid. Pärast USA dollarites või eurodes, siis saab kaubelda XRP kohta GateHub kauplemise platvormi. Siin on üksikasjalik pilk kuidas topurchase XRP kohta GateHub.

Osta Ripple koos Bitcoin (kaubelda BTC eest XRP)

Kogu Ripple kogukonna, konsensus on, et kõige odavam viis osta XRP on ostes bitcoinfrom Coinbaseor teise teenusepakkuja esimene. Seejärel Bitcoin võib saata mis tahes arvu vahetuste ja kaubelda XRP.

Lihtsaim viis kaubelda Bitcoin jaoks XRP on vaid kiiresti vahetada see onChangellyorShapeshift.

Krakenis teine ​​populaarne vahetada, mis võimaldab kasutajatel kaubelda Bitcoin jaoks XRP.

XRP saab osta ka koos Bitcoin kaubeldes seda Poloniex, andBittrex muu hulgas vahetust.

Jaapani kliendid saavad useCoincheckorBitbankto osta XRP.

Üksikisikud asub Mehhiko võib useBitsoto osta XRP.

Kliendid asub Lõuna-Koreas võib useCoinoneorKorebitto osta XRP.

Samm 3 - Tõmmake oma XRP oma rahakoti

Ma ei soovitaks lahkumata XRP vahetamise sa ostsid need. See on tingitud asjaolust, et sa tegelikult ei kontrolli privaatvõti oma mündid ja selleks nad ei ole tegelikult sinu.

Pole tähtis, kus sul münte mäleta tagasi neid oma Ripple rahakoti, et sa hoiad erasektori võtmed. Kui tehing on kinnitatud olete edukalt lõpetanud protsessi osta Ripple.

Kokkuvõte - Kas Ripple tasub investeerida?

Ripple tõenäoliselt pöörduda suuremate pankade kogu järgmise paari aasta jooksul, kui nad pakuvad globaalse lahendamise võrgustik, mis võimaldab reaalajas maksete rahvusvaheliselt, vähendades samal ajal tehingutasud.

Igaüks, kes ostab kaasasündinud digitaalse vara, XRP, on võimalik teenida suurt tulu oma investeeringult, kui Ripple hoiab liigub kogu pangandussektoris. Kuigi põgus, mõiste XRP muutub asutatud ülemaailmne reservvaluuta ideaalne stsenaarium investoritele.

Kuigi XRP kasvanud väärtus oluliselt 2017. Aastal, ma usun, et see on alles algus tema tõus. Kuid nagu alati, olid suure palga on ka suur risk. Palun veenduge, et investeerida vastutava oleme kirjeldatud varem.

Seotud uudised


Post Altcoin

Krüptokursside anonüümsus I osa - olemasolevad protokollid ja zerokoiin

Post Altcoin

Dogecoin Pt. II

Post Altcoin

Ripplei Jesse Powell lahkub

Post Altcoin

Kuidas osta Namecoin (Paypal, krediitkaart, sularaha) - 100% turvaline ja lihtne

Post Altcoin

SEC esialgne uurimine GAW kaevurite kinnitatud ja teave lekkinud

Post Altcoin

Tume rahakott Alpha 7 release

Post Altcoin

Reddcoini revolutsiooniline muutus: tõusu kiiruse tõestus (PoSV)

Post Altcoin

Mängu BlackCoin kihlvedude maailmakarikavõistlus

Post Altcoin

Roheliste krüptokuuluvõitlus

Post Altcoin

Reddcoini sotsiaalne ringhääling

Post Altcoin

Kuidas taotleda Bitcoin Gold (BTG): sammhaaval juhend

Post Altcoin

Bitcoin Arbitrage mõistmine