Kuidas taotleda Bitcoin Gold (BTG): sammhaaval juhend | Estonian.lamareschale.org

Kuidas taotleda Bitcoin Gold (BTG): sammhaaval juhend

Kuidas taotleda Bitcoin Gold (BTG): sammhaaval juhend

24. Oktoober 2017 uut tüüpi Bitcoin loodi: Bitcoin Gold. See altcoin on sama võimeid Bitcoin, kuid selle kaevandamise algoritm toimib natuke teistmoodi. Kõige tähtsam on, et see on lihtsam kaevanduse kodu equipmentlike GPU.

Igaüks, kes leidis Bitcoins enne aeg loomist Bitcoin Gold on õigus saada summa Bitcoin Gold (BTG) võrdne summa Bitcoins (BTC) neil oli. Näiteks, kui teil on olnud 1 Bitcoin enne split (aka Bitcoin Gold kahvel), siis nüüd on 1 Bitcoin ja 1 Bitcoin Gold.

Kui juhuslikult, siis oli oma Bitcoins salvestatud üks toetades Bitcoin Gold vahetus, ei pruugi te midagi teha, sest sul on automaatselt krediteeritakse asjakohaste BTG summa vahetamise teel. Siin on nimekiri toetades vahetusi:

Käesoleva juhendi eesmärk on anda teile põhilised samm-sammult juhis selle kohta, kuidas nõuda oma Bitcoin Gold. Kuid enne kui hakkame, ma tahan anda oluline hoiatus: Kui igal sammul sa ei ole kindel, mida teha, palun lõpetage iganes see on, mida sa teed ja nõu. Kuigi see juhend on lihtne, see hoiab oht kaotada oma Bitcoins kui teete vea teel. See on parem karta kui kahetseda.

Olen isiklikult kasutada seda meetodit, et eraldada oma Bitcoin Gold minu Ledger Nano S rahakott ja võin kinnitada, et see toimib. Kuid seda juhendit kasutada omal vastutusel-ma ei taha olla vastutav keegi kaotada oma raha.

TL; DR versioon

  1. Liiguta oma praeguse Bitcoins uue Bitcoin walletwith uue seemne / privaatvõti.
  2. Eksportida seemne fraasi oma eelmise rahakott.
  3. Importida seemne fraas Coinomi.
  4. Lisa Bitcoin Gold Coinomi ja muuta tuletamise teel.
  5. Võtke BTG.

See on väga lühike selgitus protsessi; Ma väga soovitada, et te lugeda kogu juhend ja mitte ainult kokkuvõtte vältida vigu. Ka see protsess nõuab, et te kasutate Coinomi, et Bitcoin mobiilne rahakott praegu saadaval ainult Android. Kui sul ei ole Android mobiiltelefoni, ma soovitan saada üks selle protsessi ja liigub oma BTG, vahetada kord nõuate neid.

Sul on ka võimalus kasutada ametliku Bitcoin Gold kliendi, kuid see tähendab, et sa pead alla kogu Bitcoin blockchain arvutiga ning võib kesta mitu päeva.

MÄRKUS: See protsess töötab kõige HD rahakotid (st, rahakotid, millel on seeme fraas); Kuid mõned rahakotid, nagu TREZOR nõuda spetsiaalse tööriista (täielik protsess siin kirjeldatud). Ma tungivalt soovitada otsivad dokumentatsiooni oma olemasolevate rahakoti pakkuja seoses selle protsessi enne, mida on kirjutatud seda postitust.

17. November uudiseid:

Ledger kasutajad

# 8211; Spetsiaalne rahakoti Bitcoin Gold on vabastatud. Kui te kasutate Ledger

Seotud uudised


Post Altcoin

Bytecoin (BCN) on nüüd relvastatud multisigiga

Post Altcoin

Kuidas Darkcoini anonüümne DarkSend aitab Bitcoini

Post Altcoin

Kolm lihtsat sammu Bitcoini vastuvõtmise alustamiseks teie ettevõttes

Post Altcoin

Kuidas osta NEO 3 lihtsas sammu: algaja juhend

Post Altcoin

Mündi lühitutvustus: 2015. aastal liikumine

Post Altcoin

Ostke oma krediitkaardiga bikiine kotis 5 lihtsat sammu

Post Altcoin

Müüa Litecoins Paypal for Cash USD või EUR

Post Altcoin

Kalliskivid toovad teile kõigile krüpto

Post Altcoin

13 Litecoini turuinfo kontrollimise kohad

Post Altcoin

Cloud Mining - kasumlik või evolutsioon kelmuse?

Post Altcoin

Dogecoins # 98 NASCAR Dogecar on valmis minema

Post Altcoin

Kuidas saada bikiine: kolm võimalust