Bitcoin Gold kõva tooli selgitus (tulemas 25. oktoobril) | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin Gold kõva tooli selgitus (tulemas 25. oktoobril)

Bitcoin Gold kõva tooli selgitus (tulemas 25. oktoobril)

Vastavalt Bgold pigi, tagastamise Bitcoin miningto kodukasutajatele toob esile suurema detsentraliseerimise. Kuid massiivne Russianand JapaneseBitcoin kaevandustööde on planeeritud 2018, seega tundub, et Bitcoin kaevandamine tsentraliseerimise probleem aeglaselt lahendada ise.

Mees taga Bgold, Jack Liao, on ka tegevjuht LightningASIC, Hong Kong põhinev ettevõte, mis kaevandustes enamasti Litecoin ja toodab cryptocurrency riistvara. See on kindlasti pole juhus, et LightningASIC toodab multi-GPU kaevandamise ühiku, mille üle tal praegu on 913 ühikut laos. Kui Bgold õnnestub võttes turuosa eemal Bitcoin, LightningASIC oleks palju kasu nii kaevandamisel uue altcoin ja müüvad kaevurite ta.

Kuna Bcash ja Segwit2x kahvlid on lihtsalt nii läbipaistvalt ajendatud rahalise omakasu, siis on raske välja tuua LightningASIC oma tegevuse eest. Kas Bitcoiners ei kompenseerita vaba altcoins nende spin-off kahvlid, segadust ja häireid nad põhjustatud oleks talumatu. 

Kuidas turvaliselt punktile Bitcoin Gold

Iga bitcoins (BTC), mida hoitakse oma Bitcoin walletat ajal kahvli esineb annab teile võrdses koguses BTG. See kehtib üksnes juhul, kui teil on juurdepääs era võtmed oma rahakoti, seega pole vahetada rahakotid kohaldada.

Kuigi kahvel toimub 25. Oktoobril, vahetused on tõenäoliselt ainult avatud Bgold kauplemise üks nädal hiljem 1. Novembril See võimaldab aega tehniliste küsimuste lahendamist kõik osalejad.

Praegu ei selged juhised on saadaval, kuidas jagada oma BTC oma BTG. Vahetused ja tarkvara / riistvara walletsare veel otsustamisel, kas nad toetavad seda kahvliga.

Kui te osalesid Bitcoin Cash split, on menetlus sarnase kuigi tõenäoline sujuvam, kui vahetus ja rahakotid on olnud tava ja rohkem ettevalmistusaega. Nagu alati, kõige olulisem asi, mida teha on kaitsta oma Bitcoin privaatvõtmetest, kui BTC väärtus on palju suurem kui BTG on.

Hoiatus: Hoiduge scammerswho lubadus teile BTG alguses, kui jagate oma Bitcoin privaatvõti nendega. Vähemalt üks selline pettus sait on praegu kasutusel. Jagades privaatvõti oma Bitcoin rahakott on jagada täielik kontroll kõigi ja kõik bitcoins seal. Ettevaatust!

Bitcoin Gold: Hoidke või müüa?

Kui aim tulevikus hind Bgold, lähim eeskuju on Bcash. See on mõistlik eeldada Bgold näha palju madalam käivitada hind kui Bcash saavutatud. Bgold naudib palju vähem toetust kaevurite, ettevõtted ja mida võiks nimetada "anti-Core kogukonnas."

Minu isiklik ootus on, et Bgold esialgu kaubelda ~ 10% Bitcoin väärtuse juures, seda ilmselt lähemale 5%. Ma eeldan kõrge volatiilsuse 1. Novembril, kui see käivitab börsidel, millele järgnes järsk äramüümine hilisemad pumbad ja (sõltuvalt sellest, kuidas Bgold arendab) pidevalt vähenenud. Teisisõnu, me näeme kordus Bcash muster, kuid madalama hinnaga tasanditel.


Bcash hinnaga Bitcoin kohta HitBTC vahetada, 1. August - 9 oktoober, 2017.

Põhjust optimismiks

Bgold meeskond tundub olevat tehniliselt pädev kui Bcash on devs. Bgold on GitHub repositoryappears aktiivsem kui Bcash on näiteks. Erinevalt Bcash veebilehel, Bgold tema ei näidata Wix, noob-sõbralik kodulehel ehitaja.

Mõtle tehnilised erinevused Bitcoin ja erinevad pretenders oma kroon:

Arvestades Bcash on teadlikult tagasi Bitcoin on SegWit täiendamist Bgold on omaks seda. Seega Bgold võib kopeerida eelseisva Bitcoin parandusi, nagu Lightning Networks.

Tundub, et Bgold on plaanis muuta aadress vormingu liiga tervitatav muutus tehtud, et vältida juhuslikku saates BTC toidulauale-mündi aadressid.

Lisaks Bcash on Tekkivad Raskusaste algoritm (EDA) on toodetud ettearvamatu blokkajad mis on kas liiga aeglane või liiga kiire. Bgold per-plokk raskusi kohandamine tõenäoliselt raskusi oma.

Need tehnilised kaalutlused, arvama, et Bgold on parem võimalus on pikaajalise jätkusuutlikkuse kui Bcash. Kuna veel atraktiivne väljavaade kodu kaevandamise Bitcoin, Bgold võib lõpuks neelavad palju Bcash väärtust. Kuid pelgalt kloon tundub kaheldav, et see on teil palju mõju Bitcoin ise.

Põhjused Pessimism

Bgold algselt välja kuulutatud ICO, kuigi need varajased teadaanded on vahepeal toimunud (edutult) puhastada Internetist. Pehmelt öeldes tundub, et BTG kava on läbinud mitu parandused.

Jätkuvalt tõsiseid probleeme kas LightningASIC ja selle partnerid kaevandamine BTG kahvli ja noteeritud kuupäevad. Selline midstream eelnevalt minu saadaks sellise tugeva kelmuse signaale, et LightningASIC oleks rumal püüda seda.

Teine võimalik probleem on see, et Bgold ja SegWit2x ei ole veel rakendatud kordus kaitse. Kui see funktsioon on lisatud, saates BTG võib kasutaja kogemata Kirjuta BTC ka, mis võiks olla kulukas viga.

Update: Bitgold saidi väidab, et Replay kaitse lisatakse.

Hoiatus: vältida kauplemise BTG (ja S2X) kuni kordus kaitse on paigas!

Teine mõjuv põhjus olla Jäme Bgold on, et seal on lihtsalt mingit tegelikku vajadust. Kas BTG käivitada nagu iga teist Equihash mündi ilma kasu Bitcoin nimi ja tehingukulude ajalugu, see läheks suuresti märkamatuks. Ainus põhjus Bgold on huvitav on see, et saad vabalt levitada Bitcoin omanikele. Kui enamik Bitcoin omanikud on vaenulikud, siis ta tank.

Täiendavat hoiatab seoses Bitcoin Gold vaadake seda Reddit lõng. Kuigi lõng on ilmselt liiga karm, olen nõus, et osta Bgold on riskantne ja parem vältida.

Minu arvates on ainus küsimus on, kui palju Bgold prügimäele ja millal. Hoides väike protsent (võibolla 5% -25%) pikaajalises perspektiivis, spekuleerima tulevikus pea, ei tundu täiesti põhjendamatu.

Siin on minu Bgold kauplemise kava

Järgmine on minu isiklik võtma Bgold ja ei tohiks pidada investeerimisnõustamise.

Kuigi ma dumpinguhinnaga kõiki mu Bcash võimalikult kiiresti, ma ilmselt vastu rohkem patsiendi strateegia Bgold. Mis Bcash oli mul eeliseks on võimalus müüa enne kõige teistele turuosalistele. See on tõenäoliselt puhul Bgold. Ma eeldan suur kiirustada müüa, kui see läheb elus.

Kui Bgold valamud jäljetult pärast selle käivitamist, Bcash ajalugu näitab, et see on parem oodata hiljem pump müüa. Kui futuuride turul arendab BTG-sarnane Bitfinex on BT1 ja BT2 märgid jaoks Bitcoin ja SegWit2x-siis palju abi otsustab, kui palju Bgold (kui üldse) müüa, kui see käivitab. Siiski tundub, nagu enamik vahetusi eirad Bgold sel ajal, nii futuuride turul ilmselt ei ilmu.

Kokkuvõtteks, siin on 3 asja teha, et püsida Hard Kahvel:

  1. Veenduge, et teie Bitcoins olete rahakoti, et te kontrolli privaatvõti (näha fulllist rahakotid siit). Mõned näited Electreum, riistvara rahakoti (Ledger, Trezor jne) ja Exodus.
  2. Vältida tehinguid vahetult pärast kahvliga.
  3. Pärast saad kõik selge, minge uue münti. Sel hetkel, võite teisaldada need määratud rahakott või neid müüa.

Jälgi Bitcoin Gold arenguid ametlik Bitcoin Gold Twitter konto.

Millised on teie mõtteid Bitcoin Gold? Ma oleks tore kuulda neid kommentaar allpool.

Seotud uudised


Post Altcoin

Kas Dogecoin on surnud? Või kas Doge tõuseb uuesti?

Post Altcoin

Bitcoin Whiteboard teisipäev - muutke Bitcoini ohutuseekspert

Post Altcoin

Potokini tõus

Post Altcoin

Kuidas saada bikiine: kolm võimalust

Post Altcoin

Rebranding, intervjuud ja täielik müntide lehtede nimekiri

Post Altcoin

Bitcoin kui pikaajaline investeering

Post Altcoin

Kuidas luua kodukinosüsteemist bikiine

Post Altcoin

Juurdepääs Darkneti alla 2 minuti jooksul - algaja juhend

Post Altcoin

Seks ja üksik bitcoiin

Post Altcoin

Reddcoini revolutsiooniline muutus: tõusu kiiruse tõestus (PoSV)

Post Altcoin

Brock Piercei Realcoin on halb idee ja see ongi seepärast

Post Altcoin

Kuidas osta Zcashi 3 lihtsat sammu - algaja juhend