Eelseisvad Bitcoin Forks aastal 2018 - siin on mida vaadata | Estonian.lamareschale.org

Eelseisvad Bitcoin Forks aastal 2018 - siin on mida vaadata

Eelseisvad Bitcoin Forks aastal 2018 - siin on mida vaadata

Tagasi augustis 2017 esimese mündi põhjal loodud Bitcoin kahvel hakkas tegutsema: Bitcoin Cash. Kuid sellest ajast, kaks münti on samuti "kahestunud" alates Bitcoin: Bitcoin Gold (oktoober 2017) ja Bitcoin Diamond (november 2017). Enamik inimesi veel ei tea, millised need kahvlid on, kui nad juhtuvad, ja kuidas saab kasu neist. Siin on minu võtma kõik see.

 

Mida kuradit on Bitcoin kahvel?

Arutasime Bitcoin kahvlid tagasi, kui Bitcoin Raha oli lihtsalt tulevad välja. Kui soovite täielikku selgitust, saate lugeda algset postitust. Kui soovite kiire ja määrdunud selgitus, lugedes seda postitust.

Kahvliga on põhimõtteliselt muutmine praeguse Bitcoin kood (või protokoll). See tähendab, et keegi muutub reegleid.

Kujutage sa mängid mängu tuhandeid inimesi üle kogu maailma ja siis keegi ütleb: "Muudame eeskirju." Tavaliselt mängu korralikult tööle, igaüks vajab kokku leppida reeglid on muutunud. Kui see juhtub, siis muudatusi ei rakendata ja kõik jätkub nagu tavaliselt.

Kui ei ole suur üksmeel muutus, kaks versiooni mängu luuakse (üks vana korra ja üks uue reegleid) -in Teisisõnu, tekib kahvliga mängu.

Sama võib juhtuda Bitcoin koodi. Üldiselt, kui kahvel juhtub, on teil "originaal Bitcoin" ja "uus Bitcoin." Näiteks Bitcoin Cash muutis plokk sizefrom 1 MB kuni 8 MB nii rohkem tehinguid võib töödelda iga plokk. Oli neid, kes toetasid seda muutust ja sisse uue mündi nimega Bitcoin Raha (või Bcash), ja seal olid need, kes otsustasid jääda oma esialgse eeskirjad ja hoida kasutades algset Bitcoin.

Muidugi, see on väga lihtsustatud seletus kahvlid-mitte kõik kahvlid on loodud võrdsed. On pehme kahvlid, mis võimaldavad uute eeskirjade mängida ka vanade reeglite ja seal on raske kahvlid, mis ei võimalda seda ja luua täiesti erinev mündi. Kõik Bitcoin kahvlid sa kuulnud viimasel ajal on tegelikult raske kahvlid.

Miks ma peaksin isegi hooli kahvliga?

Hea küsimus! On mitmeid põhjuseid, miks peaks hoolivad kahvliga:

  1. Võimalik, et soovite üle minna uute eeskirjade ja uue mündi, sest arvad, et see on parem kui kasutades algset Bitcoin.
  2. Kahvel võiks olla mõju Bitcoin kogukonna Bitcoin vastuvõtmist ja isegi Bitcoin hind (me jõuame hiljem).
  3. Võimalik, et soovite kasu kahvel müües uute müntide, mis on esitatud iga Bitcoin omanikule.

Oota mida? Ma saan tasuta münte?

Jah. Lähme tagasi meie mäng analoogia.

Kujutage ette oma mängu on kestnud väga kaua aega, ja te olete suutnud koguneda märkimisväärne hulk punkte ta. Nüüd keegi tahab muuta reegleid, kuid ei taha kõik kaotavad punkte, nii et uus mäng algab kell teatud ajahetkel, ning igaühel on sama palju punkte nad kogunenud kuni selle hetkeni.

Kui näiteks sul oli 150 punkti originaal mäng, sa võiksid minna uue mängu ja veel 150 punkti. Sa võiksid ka mängida nii mänge paralleelselt ja on 150 võrra igal. Nüüd vaatame, kuidas see töötab Bitcoin.

Kui kahvel juhtub, kes otsustavad forking Bitcoin öelda: "Vaata, me ei meeldi originaal reeglitel tahame luua uusi reegleid. Nii alates ploki number 453342 (näiteks), muudame selle uued reeglid. " Igaüks, kes oli Bitcoins ajal kahvli on nüüd kaks Bitcoins: algne üks ja uuega. Võite otsustada, millist kasutada, või saate isegi kasutada mõlemat.

Kui näiteks sul on 1 Bitcoin teie käsutuses, kui kahvel juhtub, on teil endiselt, et 1 Bitcoin, kuid võite ka võimalik nõuda 1 "uus Bitcoin" võrgus, mida esitatakse "uue Bitcoin eeskirjad" (kuna mündi ei alanud nullist ja jätkab esialgse Bitcoin ajalugu).

See võib natuke segane, kuid peamine on meeles pidada seda:

Kui Bitcoin kahvel juhtub, keegi, kellel mingi summa Bitcoins saavad sama summa uue vääringu ning

See ei juhtu automaatselt; sa ei pea väidavad need mündid, kuid iga uue mündi on erinev väites mehhanism, ja me ei saa katta neid kõiki.

Kui te väidate endale mündid, saate neist kinni või müüa neid, kui nad on börsil kaubeldavad. See tähendab, et saab põhimõtteliselt tekitada raha midagi; Kõik, mida ei olnud nõude münte õhust ja müüvad neid börsil.

Lihtne raha! Või on see?

Ohtudest Bitcoin kahvlid

Kui harunemiseks trend alustati läbi Bitcoin Cash, tundus, et kahvel oli õigustatud viis väljendada rahulolematust tee Bitcoin oli võttes (seega käitumisviisi).

Siiski tundub, nagu uuemate kahvlid on üsna sarnane üksteisega, ja peamine põhjus nende loomiseks on rohkem pistmist turundus kui tegelik ideoloogia. Kui keegi arvab, et need võivad luua parem mündi kui Bitcoin, võivad nad luua täiesti uus altcoin-pole vaja luua Bitcoin kloon.

Devs otsustada toidulauale Bitcoin kolmel peamisel põhjusel (minu arvates vähemalt):

  1. Turundus buzz: Bitcoin kahvlid on uus tooraineorganisatsioonides. Igaüks tahab saada tasuta münte, et inimesed otsivad aktiivselt teavet (sa loed seda artiklit, kas pole?). Mis oleks parem viis saada silmad oma projekti ilma palju tööd? Just öelda sa forking Bitcoin ja sa oled teinud.
  2. Kiire raha devs: Mõned neist kahvlid ei ole tegelikult koopiad Bitcoin ajalugu. Eeskirjad muutunud nii, et devs saada esialgset suurt summat uue mündi, mida nad võivad seejärel prügila turule, kui mündi algab kauplemine.
  3. Petturid: Mõned kahvlid on palehigis petuskeemid. Seal on juba üks teatatud pettus: Bitcoin Platinum. Petturid võib tulla vormis kahvlid, mis on loodud selleks, et lühikese Bitcoin hind (nt Bitcoin Platinum) või midagi enamat töötada nagu kahvlid, mis on loodud selleks, et varastada kasutajate reaalne Bitcoins protsessi väites uue mündi (nt Bitcoin Gold võlts rahakoti).

Nagu näete, väites müntide kahvel toob kaasa märkimisväärse riskiga kasutaja poolel.

Kuidas ohutult väita müntide kahvel

Esiteks, ma soovitan lugemist natuke projekti kohta. Uuri, kes arendajad ja milline on nende kogemus on, kui kaugele piki nad on oma tegevuskava, mida on teised väljaanded kirjutatud neile, jms. Kui kõik, et on mõtet teile, siis ehk kahvel on tõepoolest õigustatud.

Kuid isegi siis, kui kahvel on legit, see ei tähenda, et see on väärt läbimas vaeva väites oma münte. Taotlust esitada tavaliselt keeruline ja siis on oht kaotada oma münte kui te ei tea täpselt, mida sa teed. Oletame, kellel 0,5 Bitcoins ja teil on õigus 0,5 Bitcoin Gold. Ma ei ole kindel vahetus kasum on riski väärt. See on muidugi isiklik otsus, mida tuleks teha.

Näiteks üks tähtsamaid asju, et kahestunud mündil on rakendada on midagi, mida nimetatakse kordus kaitse. Sisuliselt tähendab see, et võrk suutma eraldada uue mündi algsest mitte kogemata saata algse ühe uue mündi aadress taotlemisel kahestunud mündi.

Kui lõpuks te otsustate, et soovite taotleda oma mündid, ma soovitan teil järgida juhendid ainult tuntud rahakotid (st TREZOR, Ledger, jne) või krediteeritud väljaannetes. Pea meeles, et lõpuks, see on oma raha, ja mitte avaldamist saab võtta vastutust, kui sa midagi valesti mööda teed, isegi kui nad kogemata avaldatud väärinfo (nagu me kahjuks kord minevikus).

Mida ma üritan öelda on see, et see on riskantne äri. Veenduge, et mõista protsessi ja teha oma valikuid.

Kui te otsustate väidavad kahestunud münte peate veenduge, et teie Bitcoins on rahakotis, mis võimaldab teile juurdepääsu erasektori võtmed. See tähendab, et sa pead saada oma Bitcoins välja vahetamist ja muud web rahakotid enne kahvel toimub. Kui sul ei ole ligipääsu oma isiklike võtmete sa ei saa eraldada kahestunud mündi.

Kui kahvel esineb peate tegema kahte asja:

  1. Saata Bitcoins uue rahakoti erineva privaatvõti
  2. Laadi üles oma vana privaatvõti rahakoti, mis toetab kahvelkujuga mündi

Kuna iga kahvel on erinev see on raske öelda, mis rahakoti toetab iga kahvliga. Tavaliselt ametlik kahvel saidi kuvab taskud ja vahetusi, mis toetavad seda. Kui jätad oma münte börsil, mis toetab kahvel seal on hea võimalus, saate vältida kaevandavad münte ise ning et vahetada teeme seda teie eest, aga te ei põhimõtteliselt nende halastust.

Pidage meeles, et üks reegel peaksite alwaysfollow enne üritab väita kõik mündid on liigutada oma Bitcoins uue rahakoti uue seemne fraasi. See samm vähendab võimalusi teil kaotada oma Bitcoin peaaegu nullini.

Tulevased Bitcoin kahvlid 2017-2018

Nüüd, meil, et välja viis, vaatame tulemas Bitcoin kahvlid.

TÄHTIS: Ükski neist kahvlid on kontrollinud meie meeskond. Sa forking oma mündid omal riisikol. Palun veenduge, et teha nõuetekohase uurimistöö enne tegutsemist mis tahes kahvliga.

Super Bitcoin (tehnoloogia muutumise protsessid)

Kahvel Kuupäev: 2017/12/12 - Block 498888

Muutused algsest protokoll: smart lepingud, Lightning Network, null-oestused, 8 MB blokisuurust

Levitusmeetod: 1 BTC = 1 tehnoloogia muutumise protsessid

Puperdama

Github

Veebisait

Super Bitcoin eesmärk "teha Bitcoin suur uuesti," kuigi arendajad nõustuda, kui eksperimenti. See sisaldab parimat ettepanekuid Bitcoin kogukonna näha, kuidas kõik esirinnas tehnoloogia ühendada.

BitcoinX (BCX)

Kahvel Kuupäev: 2017/12/12 - Block 498888

Muutused algsest protokoll: Kombineerides null-teadmisi tõend, smart lepingu andmekaitseametnikega konsensus, crosschain tehnoloogia andmete SegWit, Lightning Network

Levitusmeetod: 1BTC = 10000 BCX

Puperdama

Reddit

Veebisait

BitcoinX eesmärk on vabastada kogu potentsiaali Bitcoin skaalautuvia teed tulevikku. Kombineerides kiirus, smart lepingute ja privaatsust, arendusmeeskonna tahab ehitada cryptocurrency sobiks tänapäeva ühiskonnas.

Lightning Bitcoin (LBTC)

Kahvel kuupäev: 18/12/2017 - Block 499999

Muutused algsest protokoll: andmekaitseametnikega konsensus, kolme sekundi ploki ajal 2 MB suurust, mingit raskust korrektor, smart lepingud

Levitusmeetod: 1BTC = 1 LBTC

Puperdama

Veebisait

Lightning Bitcoin vajutab piire blockchain kiirus suurem ploki suurused, mis on loodud sekundit asemel minutit. Lisamine smart lepingute ja andmekaitseametnikega konsensus peaks võimaldama tõeliselt kiire autonoomne võrku.

Bitcoin Platinum (BTP)

Kahvel kuupäev: 18/12/2017 - Block 500,000

Muutused algsest protokoll: nr eelnevalt kaevanduses, 2,5-minutilise ploki ajal SegWit2x, raske kohandamine iga ploki

Levitusmeetod: 1BTC = 1 BTP

Puperdama

Github

Veebisait

Bitcoin Platinum hoiab päris lihtne uuendamine, et muuta see veidi sarnane Litecoin tänu 2,5-minutilise liikumise aeg. Kaasamine vastuoluline SegWit2x võiks pakkuda skaleeritavamaid lahendus Bitcoin Legacy. Kuid teateid scamare kummitavad Bitcoin Platinum.

Bitcoin Jumal (Jumal)

Kahvel kuupäev: 25/12/2017 - Block 501225

Muutused algsest protokoll: no eelnevalt minu tõend kaalul, smart lepingud, Lightning Network, suur ploki suurus

Levitusmeetod: 1 BTC = 1 GOD

Puperdama

Reddit

Veebisait

Mõned detailid on veel kinnitatud Bitcoin Jumal, kuid branding on pigem meeldejääv. Tõend kaalul, smart lepingute ja Lightning Network teeb huvitavaks muutus tavaline Bitcoin protokolle.

Bitcoin Cash Plus (BCP)

Kahvel Kuupäev: 2018/02/01 - Block 501407

Muutused algsest protokoll: nr eelnevalt kaevanduses, SigHash, erakorralise raskusi roolisammas (EDA), 8 MB blokisuurust

Levitusmeetod: 1BTC = 1 BCP

Puperdama

Github

Veebisait

Bitcoin Cash Plus viskab rohkem hämmingut Bitcoin tööstuses. Kas see, et palju erineb kuumimat Bitcoin Cash? Zero kaevandamise eelse on tervislik viis alustada, kuid vähe teavet oma veebilehel.

Bitcoin uraani (BUM)

Kahvel kuupäev: Umbes 31/12/2017 - Block ole veel teatanud

Muutused algsest protokoll: nr eelnevalt minu üks hetke ploki ajal SegWit, unikaalne aadress formaat

Levitusmeetod: 1BTC = 1 BUM

Puperdama

Github

Veebisait

Bitcoin Uraani soovib saata virvendavasse shockwaves kaudu Bitcoin ja algata tõeliselt detsentraliseeritud valuutas. Quick blokkajad koos Equihash võimaldab GPU / CPU kaevandamise eesmärk on avada kaevandamise kõigile.

Bitcoin Atom (BCA)

Kahvel kuupäev: detsember 2017 - Block ole veel teatanud

Muutused algsest protokoll: hübriid konsensus (pos ja POW), Lightning Network, Hash ajal lukustatud lepingud

Levitusmeetod: 1 BTC = 1 BCA

Puperdama

Facebook

Veebisait

Bitcoin Atom keskendub oma jõupingutused konsensuse modelleerimine ja off-ahela tehinguid. Uue vormi kombineeritud Tõend Stake ja tõendamine Töö lubada suurema turvalisuse, samas Lightning Network loob "aatomi vahetustehingud."

Bitcoin Silver (põhinäitajad)

Kahvel kuupäev: detsember 2017 - Block ole veel teatanud

Muutused algsest protokoll: 30-sekundilise ploki ajal SegWit iga ploki raske kohandamine

Levitusmeetod: 1BTC = 1 BTS

Bitcoin Silver jääb salapärane, eriti arvestades, et pole mingit tööd veebisaidi või sidus Github. Speedy blokkajad segada SegWit on huvitav tagi idee, kuid me oleme veel näha kõiki andmeid, mis on kivisse raiutud.

UnitedBitcoin (UB)

Kahvel Kuupäev: 12.12.17 - Block 498777

Muutused algsest protokoll: No-premine, 8MB ploki suurus, Segwit, Replay kaitse, Smart lepingud, Lightning võrgu

Levitusmeetod: 1BTC = 1UB

Puperdama

Github

Veebisait

UnitedBitcoin on sõna otseses mõttes püüavad teha kõik õnnelikud. See võtab võrgusilma BTC, BCH ja Ethereum ideid ja ühendab need oma blockchain. See on palju võtta ühe cryptocurrency kuid miks ei ole see kõik?

Bitcoin Diamond (BCD)

Kahvel Kuupäev: 24.11.17 - Block 495866

Muutused algsest protokoll: No-premine, 8MB ploki suurus, Replay kaitse, Krüpteeritud summad, 210 miljonit pakkumise

Levitusmeetod: 1BTC = 10BCD

Puperdama

Github

Veebisait

Bitcoin Diamond disain on teine ​​toetuda Bitcoin Cash koos 8MB ploki suurus. Diamond ehitab privaatsust ja ekstra soorituse selle mudeli. Ta tahab teha Bitcoin odavamaid hoides tehingute arvu krüpteeritud.

Bitcoin Oil (OBTC)

Kahvel Kuupäev: 12.12.17 - Block 498888

Muutused algsest protokoll: No-premine, Tõend Stake, CPU kaevandamise, 1,5 hetke plokk intervalli, Iga ploki raske kohandamine, 2MB blokisuurust

Levitusmeetod: 1BTC = 1OBTC

Puperdama

Veebisait

Bitcoin Oil ei ole tegelikku seoses reaalse maailma tooraineturgudel, see on lihtsalt metafoor projekti. Seal on miljoneid omanikuta kahvel münte ja Token millega seisvate, kasutades OBTC on blockchain protokolli omanikuta münte ümber blokeerida kasu.

Bitcoin maailmas (BTW)

Kahvel Kuupäev: 17.12.17 - Block 499777

Muutused algsest protokoll: 210000000000 pakkumise, 8MB ploki suurus, Equihash POW Replay kaitse

Levitusmeetod: 1BTC = 10000BTW

Veebisait

Bitcoin maailmas on veel jõupingutusest Bitcoin tagasi tavaline inimene. Lisatud pakkumise tasandil koos Equihash kaevandamise peaks hindu alandama tehes kaevandamise kättesaadavamaks.

Bitcoin mängus (põhinäitajad)

Kahvel Kuupäev: 19.12.17 - Block 499999

Muutused algsest protokoll: Tõend Kaalul konsensus

Levitusmeetod: 1BTC = 100BTCS

Puperdama

Veebisait

Bitcoin Kaalul keskendub oma konsensus meetod säästlikuma cryptocurrency. Tõend Kaalul kaevandamise protokolli lõhub kontrolli suurte POW kaevurite ja pakub rohkem keskkonnasõbralik valik.

Bitcoin Faith (BTF)

Kahvel Kuupäev: 19.12.17 - Block 500000

Muutused algsest protokoll: Zero teadmisi privaatsust, Smart lepingud, 8MB ploki suurus, Lightning võrgu

Levitusmeetod: 1BTC = 1BTF

Puperdama

Github

Veebisait

Sul on vähe usku Bitcoin eks? Aga milline? Bitcoin Usk. Segu juhtiv funktsioone, sealhulgas 8MB ploki suurus ja välk võrgu eesmärk on luua parema tuleviku nimel cryptocurrency.

Bitcoin Top (BTT)

Kahvel Kuupäev: 26.12.17 - Block 501118

Muutused algsest protokoll: 8MB ploki suurus, Segwit, Replay kaitse,

Levitusmeetod: 1BTC = 1BTT

Puperdama

Veebisait

Bitcoin Top tahab olla parem kui parem "," top Bitcoin "kuid see on pikk tee minna pärast hilja 2017 kahvliga. 8MB ploki suurus koos Segwit moodustab selle skaleerimisviis cryptocurrency.

Bitcoin faili (BIFI)

Kahvel Kuupäev: 27.12.17 - Block 501225

Muutused algsest protokoll: Suurenenud ploki suurus, Smart lepingud, sisu võrgu

Levitusmeetod: 1BTC = 1000BIFI

Puperdama

Veebisait

Bitcoin Faili tahab olla rohkem kui lihtsalt valuuta, ta tahab anda terviklik sisu võrku. Kasutades kahvli Bitcoin blockchain, BIFI püüab luua tõhus, turvaline ja keskkonnasõbralik ladustamise võrgustiku.

Bitcoin Segwit2X X11 (B2X)

Kahvel Kuupäev: 28.12.17 - Block 501451

Muutused algsest protokoll: Segwit2x X11 krüpteerimise algoritm, Upto 4MB suurust, 2,5 hetke ploki ajal Iga ploki raske kohandamine, Vasta kaitse

Levitusmeetod: 1BTC = 1B2X

Puperdama

Github

Veebisait

Ei tohi segi ajada eelmise tühistatud kahvel SegWit2X. See on erinev operatsiooni kuid paljuski väga sarnased. Segwit suurenenud blokisuurust sarnaneb algse kahvel ettepaneku ja B2X nüüd lisab 2,5 hetke plokk põlvkonna ajal.

Bitcoin Pizza (BPA)

Kahvel Kuupäev: 01.01.18 - Block 501888

Muutused algsest protokoll: Režissöör Atsüklilised Graph tehnoloogia (DAG)

Levitusmeetod: 1BTC = 1BPA

Puperdama

Reddit

Veebisait

Bitcoin Pizza on forking pärand blockchain andmeid ja liigub edasi täiesti teise nurga alt. DAG tehnoloogia, nagu me oleme näinud IOTA altcoin, on mõelnud kui kiirema võrgu stiilis, kuigi usaldus ja üksmeel on küsimusi Pizza.

Bitcoin Smart (BCS)

Kahvel Kuupäev: 21.01.18 - Block 505050

Muutused algsest protokoll: 2,1 miljardit pakkumise, Equihash kaevandamise, 8MB ploki suurus, Segwit, Replay kaitse, nr premine, Smart Leping

Levitusmeetod: 1BTC = 100BCS

Veebisait

Bitcoin Smart ühendab uskumatud valikut funktsioone haarata protokollide kõikjal. Tipphetki Segwit, 8MB plokid ja equihash on kaasas tark lepingud tõesti vahva valik.

Bitcoin Intress (BCI)

Kahvel Kuupäev: 22.01.18 - Block 505083

Muutused algsest protokoll: Equihash kaevandamise, Säästud funktsiooni Iga ploki raske kohandamine, Segwit, Replay kaitse Teeni huvi

Levitusmeetod: 1BTC = 1BCI

Puperdama

Github

Veebisait

Bitcoin Intress on Lisaboonusena hoiu funktsioon, kus investorid saavad tegelikult teenida huvi oma vahenditest. Segwit ja regulaarne raskusi kohandamine peaks samuti kiiret odav makse võrku.

Quantum Bitcoin (QBTC)

Kahvel Kuupäev: 28.01.18 - Block TBA

Muutused algsest protokoll: Lightning Network, 8MB ploki suurus, Privaatsuse kaitse, Replay kaitse, Pow + pos konsensus, Smart Lepingud

Levitusmeetod: 1BTC = 1QBTC

Veebisait

Quantum Bitcoin eesmärk võtta mõned suurim ja parim Bitcoin ideid ja liituvad need ühte paketti. Big plokid, Lightning Võrgustik ja privaatsust teeb veel spekulatiivne projekti.

Bitcoin LITE (BTCL)

Kahvel Kuupäev: 30.01.18 - Block TBA

Muutused algsest protokoll: Tõend Kaalul konsensus, Privaatsusvalikud

Levitusmeetod: 1BTC = 1BTCL

Veebisait

Bitcoin LITE on midagi erilist, tegelikult see on kavas olema Bitcoin mida hõbe on kuld. Tuleb tuttav ette? See on rohkem Litecoin konkurendi, mis on lisada premine. Midagi teadmiseks siin tõesti.

Bitcoin maagi (BCO)

Kahvel Kuupäev: 31.12.17 - Block 501949

Muutused algsest protokoll: Tõend Capacity konsensus, 8MB ploki suurus, 5 minutilise ploki ajal Replay kaitse

Levitusmeetod: 1BTC = 1BCO

Veebisait

Bitcoin Ore kasutab uut konsensust stiili nimetatakse Tõend Capacity. See touts energiasäästlikum odavam kaevandamise lahendust tuleviku Bitcoin. Steady rullima üle 2018 on huvitav vaadata.

Bitcoin Privaatne (BTCP)

Kahvel kuupäev: jaanuar 2018 - Block TBA

Muutused algsest protokoll: Private tehingute

Levitusmeetod: 1BTC = 1BTCP + 1ZCL = 1BTCP

Puperdama

Github

Bitcoin Private kahvlid nii Bitcoin Legacy ja Zclassic luua privaatsust mündi. Kus on rohkem informatsiooni veel vabastatakse peame ootama ja vaatama, kuidas see kujundab üles.

Seotud uudised


Post Altcoin

Mis on Dogecoin, heategevusmünt?

Post Altcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: BitFury Capital investeerib BitGo-sse, KnCMiner sulgeb 14 miljoni dollarise seeria investeeringuvõimaluse ja muud

Post Altcoin

Kuidas saada oma tasuta bitcoineid veebisaidil: 18 veebisaiti, mis võivad teid aidata

Post Altcoin

Kuidas osta NEM-i (XEM) - algaja juhendit

Post Altcoin

Kuidas analüüsida Bitcoini hinda nagu Pro

Post Altcoin

Kuidas kaubanduse bitikiine ja EI saata arreteeritud

Post Altcoin

Kuidas minna bitcoines: lihtne juhend algajatele

Post Altcoin

Kuidas saada kohandatud bitcoini aadressi

Post Altcoin

Neli fakti Bitcoini rahakotidest, mida peate teadma

Post Altcoin

Beeta ülevaade - Reddcoini sotsiaalkassett sotsiaalsete võrkude integreerimisega

Post Altcoin

Dogecoins Dogecar on Talladega Superspeedway

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) tõeliselt anonüümne krüptokuulendus