Mis on altcoiinid ja ICO-d - bitcoini tahvlit teisipäeval | Estonian.lamareschale.org

Mis on altcoiinid ja ICO-d - bitcoini tahvlit teisipäeval

Mis on altcoiinid ja ICO-d - bitcoini tahvlit teisipäeval

Tänane teema on altcoins ja tooraineorganisatsioonides. Sel episood, me läheme üle mõned erinevad cryptocurrencies seal ja selgitada, mida on tooraineorganisatsioonides. Nii alustame!

Altcoins või Soolad lühikese, on cryptocurrencies, mis ei ole Bitcoin. Sõna altcoin on lühend alternatiivsete münti. Nii Litecoin, Ripple, Dashor muu mitte-Bitcoin cryptocurrency kuuluvad kõik kategooriasse altcoins.

Nüüd võite küsida, "Miks me isegi vaja altcoins esiteks?" Vastus on lihtne: Bitcoin ei ole täiuslik. Tavaliselt altcoins püüab luua parem või erinev versioon Bitcoin.

Näiteks Litecoin on alt, mis kinnitab tehingute kiiremini kui Bitcoin. Dash ja Moneroare altcoins mis keskenduvad anonüümsust aspekt, tehingute tegemise peaaegu võimatu jälgida. Iga altcoin on oma "unikaalse asi" see parim.

Altcoins ka erineda Bitcoin, kuidas nad on mineeritud. Näiteks Bitcoin kaevandamine algoritmi nimetatakse SHA-256, samas Litecoin kaevandamine algoritmi nimetatakse Scyrpt. Erinevad algoritmide nõuavad erinevaid riistvara minu.

Teine asi, mida meeles pidada on see, et kui altcoin on suhteliselt uus või mitte, et tuntud, siis on tõenäoliselt raskem osta ja on vähem rahakotid, mis seda toetavad.

Kuni tänaseni tuhandeid altcoins on turule, vaid käputäis suutnud saada olulist järgmine nagu Bitcoin. Üks võimalus aru saada, mis altcoins on võitmas populaarsust on mõõtes nende turuväärtusest.

Turuväärtus tähendab, kui suur on mündi turul dollarites. Seda arvutatakse, võttes arv münte ja korrutades seda dollari kurss. Kui näiteks on 16 miljonit Bitcoins ringluses ja ühe hinnaga Bitcoin on $ 2500, turul lagi Bitcoin oleks 40 miljardit dollarit.

Pikka aega, Bitcoin turg cap moodustas 90% kogu cryptocurrency turuväärtusest. Täna, rohkem altcoins on hakatud tähelepanu pöörama ja hinnates hinnas, Bitcoin turg cap moodustab vähem kogu cryptocurrency turuväärtusest, mis on suutnud ületada 100 miljardit dollarit 2017. Aastal.

Kuidas sa tegelikult otsustada, kus münt investeerida?

Kõigepealt, ma soovitan teil lugeda altcoin olete huvitatud. Veenduge mõista, mis teeb selle ainulaadseks ja vaata, kas on mõtet teile. Kõige tähtsam ei investeeri mündi lihtsalt sellepärast buzz ümber.

Paljud mündid seal tööle, mida tuntakse "pump ja dump" skeeme. See tähendab, et mündi loojad luua palju hype umbes konkreetse mündi, et saada inimesed investeerida see ja paisutavad mündi hind. Kui mündi hindab väärtus loojad müüa kõik oma mündid kasumit samas krahh hind tõttu massiliselt müüa. See jätab enamus investoreid hunnik kasutuid münte ja keegi neid müüa.

Muud asjad, mida peaks uurima hulka mündi turuväärtusest-see annab teile idee kuidas see altcoin on laekunud kogukonnas.

Ka mina pakuksin Kaasalöömine mündi kogukonnas. Tavaliselt enamik suuremaid mündid on ametliku foorum, Facebook rühm, subreddit ja muud kogunemiskohad, kus saab küsida arendajad mündi konkreetsetele küsimustele. Tugev kogukond on oluline ennustaja mündi edu.

Nüüd sa tead, mida altcoins on ja saame liikuda edasi meie järgmist teemat, mis on tihedalt seotud-tooraineorganisatsioonides.

Mis on ICO?

ICO tähistab esialgse mündi pakkumine. Termin tuleneb traditsiooniliste rahanduse perspektiivis IPO (või esmase avaliku pakkumise).

IPO kirjeldamiseks on kasutatud käivitamist uue firma börsil, tuntud ka kui läheb avalik. Eesmärk IPO on müüa varu äriühing selleks, et tõsta kapitali kaasamisega.

Tooraineorganisatsioonides teiselt poolt müüa mündid, tuntud ka kui märgid, kui viis rahastada konkreetse projekti. Põhimõte on, et kui sa usud projekti õnnestub, siis osta märgid, et võimule projekti eelnevalt allahindlusega, ja siis on sul võimalik müüa neid hiljem kasumiga kord oma projekti õnnestub.

Paneme selle protsessi ette natuke kaugemale.

Kui cryptocurrency firma tahab alustada uut projekti, läbi ICO, see loob lühiülevaade. Valge paberi on dokument, mis sätestab, mida projekt on umbes, mida vajab projekti täitmiseks, kui palju raha on vaja projekti, ja kui kaua ICO selle projekti kestab.

Pärast ICO on loodud, avaliku saab alustada investeerimist ICO saates raha projekti ja vastu projekti märgid või mündid vastutasuks.

Kui raha tõstatatud ICO ei vasta minimaalse vahendite nõutud flaieri raha tagastatakse toetajatele ja ICO peetakse ebaõnnestunud. Kui fondi nõuded on täidetud esitatud ajakava raames, asutamisest meeskond nüüd tööle ja tuua projekti ellu abil kogutud vahenditest.

Kokkuvõtteks, tooraineorganisatsioonides on nagu Kickstarter jaoks krüpto projekte.

Parim näide väga tulus ICO oli eelnevalt müük Ethereum märgid. Keskel 2014 ooneeter luba (tuntud ka kui ETH) müüdud umbes 40 USA senti. Kui ostsite saja dollari ETH toona, siis oleks samaväärne 75.000 dollarit 2017. Aastal.

Täna, rohkem ja rohkem projekte proovida jäljendada edu Ethereum on ICO. Tooraineorganisatsioonides viiakse läbi üle Ethereum platvormi, ja sellepärast peate ostma Ethereum sümboolne, mida tuntakse Eetris, et osaleda.

Hiljutine suure mahuga ICOde põhjustatud Ethereum hinnaks naastrehvid ka ülekoormatud Ethereum võrku. See põhjustas hilinenud või ei tehingut, mille peatamist Ethereum kauplemise mitmes vahetuste ja probleeme ICO rahastamist.

Halvim näide katastroofilised ICO on DAO. DAO või detsentraliseeritud autonoomne organisatsioon, projekti õnnestunud tõsta $ 150 miljonit väärt Ethereum. Kuid varsti pärast ICO lõppenud, häkker õnnestus tühjendada kolmandik summast tõttu tõstetakse vea Ethereum koodi.

See kriis ja erinevaid arvamusi selle kohta, kuidas ta viis split Ethereum võrgustik ning luua nii Ethereum ja Ethereum klassikaline altcoins.

Just nagu iga muu finantsinstrument, kus on võimalus suur palk, on suur risk ka, ja tooraineorganisatsioonides sisaldavad tohutu risk.

Tooraineorganisatsioonides võib pidada kõrge riskiga gambles kohta cryptocurrency startup ettevõtted. Paljud inimesed täna investeerida tooraineorganisatsioonides mitte sellepärast, et nad usuvad projekti, kuid kuna nad lihtsalt tahavad teha kiiret kasumit. See omakorda loob üldise hype enne projekti käivitab.

Aga kui buzz kaob ära, projekti loojad ja varajase investorid tahavad võtta raha laualt, et nad müüma tohutute sümboolne. See võib põhjustada hind järsult langeda.

Teine asi, mida kaaluda, on, et baar loomiseks ICO täna on üsna madal. Kuigi läbi IPO nõuab järgimiseks palju määrus, tooraineorganisatsioonides jäta kogu keerulist protsessi, tõstes raha ainult cryptocurrency mis on veel võimalik reguleerida.

Tahad luua ICO?

Just luua läikiva kodulehel ülevaate oma kontseptsiooni, luua digitaalse vara, saaksin krüpto celebs öelda kena asju, ja müüa oma projekti vara otse veebis olevatel inimestel. Sa ei pea isegi olema töötav toode.

Need madal tõkkeid tuua tohutu hulk madala kvaliteediga projekte, mis ei näe kunagi päevavalgust. See võib olla tingitud asjaolust, et asutajad napib oskusi täita projekti, või et ICO oli lihtsalt tavaline pettus alustada.

Nagu võite ette kujutada, see on scammer unistuse. Minimaalse aja- ja raha, nad saavad tonni inimesi raha saata ilma õigusliku kokkupuute või vastutuse avalikkusele.

Et rõhutada naljakad kui palju "loll" raha on kulutatud tooraineorganisatsioonides üks arendaja läks nii kaugele kui luua saidi nimega "Kasutu Ethereum žetooni."

Veebisait on märgitud:

"Sa sõna otseses mõttes annab oma raha kellelegi internetis ja saada täiesti kasutu märgid tagasi.

Puuduvad "Lihtsam," ei "toodete" ja ei "eksperdid". See on lihtsalt sina, mina, oma raskelt teenitud Eetris ja mu ostunimekirja. "

Hämmastavalt kombel isegi kasutuks Ethereum Token projekti õnnestunud tõsta üle kuuskümmend tuhat USA dollarit.

Mõnel juhul võite kaotada raha ICO ei tuleneb taotlusest kelmuse, kuid tänu häkker manipuleerimise. Näiteks ei ole ammu häkker suutnud häkkida ICO veebilehel ja muuta Ethereum ICO tagatisraha aadressi oma Ethereum aadress. See põhjustas üle $ 7 miljonit saata teda. Muidugi, et raha on nüüd igaveseks kadunud.

Kokkuvõtteks, tooraineorganisatsioonides tuleks pidada riskantne hasartmängud. Seoses pöördumatu ja reguleerimata milline cryptocurrency, teil on praktiliselt puudub võimalus kui ICO osutub täielik pettus või läheb pankrotti.

Niisiis, kuidas sa tead, kui sa peaksid investeerima ICO?

Noh, esiteks, sa pead teadma, mida sa investeerida. See tähendab, et sa peaksid võtma aega, et tegelikult lugeda ICO lühiülevaade, teadusuuringute projekti ja asutajad ja lüüa kogukonna ümber.

Samuti veenduge, et mõistate, kuidas märgid projekti jagatakse. Tooraineorganisatsioonides kes omavad lõviosa märgid asutajad võivad sattuda müües need märgid, et teha kiire kasum pärast ICO lõpeb.

Teine oluline küsimus küsida, kui palju raha on tõstetud ja mis eesmärgil?

Kui ei ole kork summa tõstetakse, projekti võib saada ülerahastatud. Kuidas rohkem raha, kui te vajate võib takistada ka projekti arengut laiskus ning puudub selge fookus võib tekkida. Mõned projektid on suutnud teenida kümneid miljoneid dollareid enne esimest koodirida isegi kirjutatud.

Kõige tähtsam on, ärge kunagi investeerida midagi, mida sa ei mõista.

Kokkuvõtteks, tooraineorganisatsioonides on uus vorm Ühisrahastuse mis väga vähesed inimesed mõistavad. Kui te olete just alustanud cryptocurrencies ja tooraineorganisatsioonides, siis ilmselt peaks tegema õiglase summa täiendavaid uuringuid enne Pühendumine oma raha mõnda projekti, sama põnev kui see võib tunduda.

See võtab selle üles täna. Loodan, et teile meeldis see õppetund Bitcoin tahvel teisipäev ja Näeme....in natuke.

Seotud uudised


Post Altcoin

Õpetus: kuidas kasutada Darkcoini rahakotti ja Darksendit

Post Altcoin

Kuldsed reeglid: põhiline juhend bitcoiinide ostmiseks ja kasutamiseks

Post Altcoin

Kuidas saada oma tasuta bitcoineid veebisaidil: 18 veebisaiti, mis võivad teid aidata

Post Altcoin

Kuidas osta Dogecoin koos Paypal või krediitkaardiga Jalamaid

Post Altcoin

Reddcoini kasvu aastal Bitcoin Bear Market

Post Altcoin

Bitcoini kelmuse test - 10 tööriistad, et määrata, kas Bitcoin Business on Legit

Post Altcoin

Teadlased küsivad Bitcoin & Dogecoin annetusi

Post Altcoin

SEC esialgne uurimine GAW kaevurite kinnitatud ja teave lekkinud

Post Altcoin

Mis on Ripple? A Look Inside Crypt 2.0

Post Altcoin

Lexi krüptograafia, Bitcoin ja Avatud turgude revolutsioon

Post Altcoin

Reddcoini madala hinna ja läbipaistvusnõude selgitamine

Post Altcoin

Bitcoin rahakotid: kas eelistate veebipõhist tarkvara või pigem liikuma hakkaksite?