Mis on Tether USDT - algaja juhend | Estonian.lamareschale.org

Mis on Tether USDT - algaja juhend

Mis on Tether USDT - algaja juhend

Kas olete kunagi märganud, et mõned krüpto vahetus (nagu Bitfinex) ei nõustu USA dollarit, kuid nad teevad pakkumisi turgudel, mis on näiliselt dollaris?

Sa võid ka märganud Bitcoin kauplemise vastu USDT teiste krüptopulk ainult vahetus (nagu Poloniex ja Bittrex). Need "USDT" hinnad on tavaliselt mõne dollarit hindade börsidel, mis toetavad USD (nagu Coinbaseor Kraken).

Mis toimub? Kuidas vahetusi, mis tunduvad olevat põhinevad eranditult cryptocurrency perspektiivis USD turgudel?

Vastus on kinnitusrihma. (Kinnitusrihma sümboliks on ₮ ja selle infotabloo on USD ₮).

Mis on Köidis?

Kinnitusrihma on midagi hübriid. See on krüpto-fiat "stablecoin." Selle väärtus on fikseeritud-või pigem, lõastatud-väärtusega käibevaluutasid.

USD ₮ on valuuta, mis Köidis kõige sagedamini kasutab. Köidis olnud fikseeritud võrdus maailma ametliku reservvaluuta: USA dollar. Täpsemalt 1 USD ₮ on ette nähtud jääma täpselt võrdne $ 1-ei sentigi rohkem või vähem. See on põhimõtteliselt krüpto dollar (vähemalt raha).

Teine valuuta, Köidis kasutab on Euro kujul eurot ₮. Ja kinnitusrihma on väidetavalt kasutada Jaapani jeen varsti kujul JPY ₮.

Tasub märkimist, et Köidis kasutajad on kaitstud volatiilsus cryptocurrency, kuid nad ikka avatud kõikumisi hind fikseeritud fiat valuuta.

Näiteks oletame, et mis juhtuks, kui kaalukas sündmus toimus, et poole võrra väärtus USA dollari üleöö. Kui sa hoiad USD ₮, kaotaks see võrdse koguse raha kui USD.

Kuidas Köidis tööd

Tehniliselt Köidis põhineb Omni Platform. See platvorm on kasutatud erinevate digitaalsete varade, mis on ankurdatud Bitcoin blockchain. Muidugi, ainult keskpankade tagatud valitsused on privileeg luua varade et nad kuulutada kui hoideväärtuseni (näiteks raha kaudu fiat).

Kui Köidis lihtsalt väitis, et nende märkide olid väärt $ 1, mis avaldus oleks läbipaistvalt vale, ilma mõned tõestatav alusel. Teisisõnu, kui USD ₮ ei hoia mingit väärtust-palju vähem püsiv väärtus-see tuleb toetada tõelist USD reserve.

1 USD ₮ olema väärt $ 1, siis peab olema tagastatav igal ajal $ 1 fiat valuuta. Praegu USD ₮ on ainult otseselt konverteeritav USD kaudu Kraken vahetada.

Samamoodi tahes USD saadetakse Kraken panga poolt heakskiidetud klient peab olema konverteeritav USD ₮, kiirusega $ 1 per ₮. See mehhanism haldab USD-USD ₮ pulk. See pulk hõlbustab veelgi kaudse muundamiseks USD USD ₮ vahekorras 1: 1 suhe (via vahendaja cryptocurrencies, peamiselt Bitcoin).

Kokkuvõttes võib öelda, et ainus põhjus, miks 1 USD ₮ on tegelikult väärt $ 1 on see, et vahetamist hoida reservi dollareid tagasi iga USD ₮ olemas. Kuid mõned nõuded Köidis veebilehel on küsitav.

Mehhanism ülalkirjeldatud ütleb, et Köidis on vältimatult ja täielikult tsentraliseeritud. See süsteem sõltub Köidis võimet ja tahet säilitada valuuta seotuse. Näiteks kui Kraken otsa USD, mis on eraldatud klientidele, kes soovivad müüa USD ₮, Köidis peab luban või pakkumise Kraken USD mõistliku aja jooksul. Vastasel juhul pulga "libiseda."

Kinnitusrihma on lõppkokkuvõttes sõltub hea rahalistes suhetes, samuti jätkus luba õigusorganite. Palju riskantsem mudel hõlmab regulaarse cryptocurrencies, mis ei ole seotud fiat. Teisisõnu, kinnitusrihma (rohkem või vähem) ei vaja luba ja seda ei saa tsenseeritud. Seevastu Köidis kasutajad on kohustatud andma kliendile kinnitamiseks.

Köidis eesmärgi

Kuna enamik mainstream huvi cryptocurrencies on tingitud nende kõikumine hind, võiks kahelda eesmärk krüptitud, mille eelduseks on säilitada fikseeritud hinnaga. Nr pumbad, ei prügimäed ei mullid. Kahtlemata Köidis pakub kummaline mündi.

Ostujõud USA dollar (ja kõik rasvad) pidevalt õõnestab aja jooksul inflatsiooni tõttu. Seetõttu Köidis kindlasti ei saa pidada investeeringuid. Omamine kinnitusrihma on rohkem nagu tagatisraha (mõnevõrra riskantne) pangakontole, mis maksab 0% intressi.

Nii et kui kinnitusrihma on riskantsem kui tavaline cryptocurrencies ja ei paku võimalust rahalist kasu, miks seda kasutada üldse?

Reaalsus on see, et kinnitusrihma on väga kasulik kauplejatele ja investoritele alternatiivina fiat. On mitmeid häid põhjuseid, miks:

Tehing Times

USD ja väljamakseid ja välismaa vahetused on sageli aeganõudev protsess. Keskmiselt nad võtavad 1 kuni 4 äri daysto täielik. Kui tehing toimub pärast pangad on suletud öösel, nädalavahetusel või puhkuse ooteaeg võib märgatavalt pikendada.

Seevastu Köidis tehingu ajad on valmis minutit. See kasu on märkimisväärne, sest cryptocurrency ettevõtjad sageli vaja kiiresti vahendite ümberpaigutamisel ja ära arbitraaži võimalusi.

Tehingutasud

SWIFT (SWIFT) ülekanded on väga kallid. Nad maksavad ülespoole $ 20 teenustasusid ja keskmine umbes $ 30. Ja kui te kasutate fiat muus valuutas kui üks vahetuse kaudu, pangad tasu extra Forex konverteerimise tasu ja protsent üleandmise.

Seevastu Köidis küsib null tehingu feesbetween Köidis rahakotis.

Hinnastabiilsus

Cryptocurrencies on tuntud on kõikuv. Nii stabiilse baasvaluuta on äärmiselt useful- eriti kauplejate väiksemate altcoins, mis ei ole likviidsed turud, mis on kergesti kättesaadavad. Kauplemine ühte lenduvat valuuta teise tekitab palju tüsistus ja suurendab riski.

Et mõista, miks järgmist stsenaariumi, mis hõlmab kauplemise Bitcoin jaoks Ethereum (ETH):

  • Ettevõtja kasutab oma BTC osta ETH, mis seejärel tõuseb 10%.
  • Kaupleja soovib kasumit teenida, nii müüb oma ETH jaoks BTC.
  • Kuigi kaubanduse töödeldakse, Bitcoin vapustavalt langeb 15%.

Hoolimata sellest, et õige umbes ETH suuna kaupleja võtaks kahjumit, kuna sügisel BTC. Kasutades USD ₮, kaupleja ainus mure on hind Ethereum.

Muidugi, USD on suhteliselt stabiilne baasvaluuta. Kuid paljud altcoins on saadaval ainult kaubelda krüptopulk ainult vahetusi; nad võtavad kinnitusrihma, kuid keelduvad mis tahes fiat.

Lisaks USD ₮ kasu esimese kahe punkti võrra (tehingu korda ja tasud). Kuid maksustamine on rohkem hall ala.

Peatudes kõrvale

Sageli parim positsioon võtta turul ei ole seisukohta üldse. Oletame, et kaupleja leiab, et krüptitud hind on säästvalt kõrge, kuid ei soovi võtta riski lühis see. Seetõttu on nende parim liikuda oleks "raha välja", siis oodake suplust või krahhi osta tagasi.

Kuid me sageli hoiatavad inimesi hoida raha fiat või krüpto-iga vahetada. Ajalugu on shownthat see riskantne usaldada vahetamist salvestada raha!

Seetõttu on mõttekas ettevõtja muutma oma seisukohta, et USD ₮ ja tagasi seda oma isikliku rahakoti hoiule. Kui ostu võimalus tekib, kui kaupleja saab kiiresti üle oma USD ₮ tagasi vahetada ära see, erinevalt ootab päeva pank traat puhtaks.

Kuidas saada Köidis Rahakott

Tavaliselt üks saab Köidis rahakoti pärast registreerudes Tether.to kohas. Kahjuks sait ei aktsepteeri registreeringud ajal selle kirjalikult (1. Jaanuar 2018):

Nagu sait näitab, võite taotleda teate registreerimisest taasavamise saates e. Kütke mobiiltelefoni walletsare saadaval iOS ja Android, kuid nad vajavad registreeritud Köidis konto.

Teisisõnu, saate kasutada ainult Köidis rahakotid salvestada ja saata USD ₮ toetatud cryptocurrency vahetust.

Kuidas osta kinnitusrihma

Ülekaalukalt kõige levinum meetod osta USD ₮ on vahetada see veel cryptocurrency. Täieliku nimekirja USD ₮ krüpto turgudel, vaadake CoinMarketCap nimekirjas. (Teie mugavuse nad sorteeritud "paari".)

Kinnitusrihma on suunatud mõne samu inimesi taga Bitfinex: Philip Potter ja Giancarlo Devasini. See juhtpositsioon kinnitas hiljuti Paradise Papers leke, kuigi uudis ei tulnud kellelegi üllatusena pöörates tähelepanu.

Uus Köidis moodustab voolu enamasti Bitfinex. Siis aprillis 2017 Bitfinex ja kinnitusrihma kogenud külmutamist oma fiat operatsioonide kui USA Bank ja Wells Fargo loobus pangandus partneritega.

Selle tulemusena Bitfinex nüüd keeldub USA klientidele, ja see ei ole enam ette turgude dollaris. Pigem kasutab eranditult USD ₮.

Köidis lahkarvamusi

Kinnitusrihma ja Bitfinex võtate raske Vastuseis kohe. The New York Times, Bloomberg ja Fortuneall hiljuti avaldatud artikleid, mis väljendavad muret kinnitusrihma. Need artiklid kajastavad kahtlusi ja hirme, mis on imbunud teatud nurgad krüpto kogukonna kuud.

Kuid tõsi lätteks skeptitsismi kinnitusrihma ja Bitfinex skeptitsismi on kahtlemata kirjanik tuntud Bitfinex'ed.He on tuntud oma pideva, tulist kriitikat Bitfinex tegevust.

Kriitikud süüdistavad Bitfinex ja kinnitusrihma töötab fraktsioneeriva reservescheme: Rohkem USD ₮ väljastatakse, kui on tagatud fiat dollarit. Kriitikud väidavad veel, et ratsastamata Köidis kontosid kasutatakse paisutavad hind Bitcoin eesmärgil turuga manipuleerimist.

Köidis enesehinnang teatatud financesclaim täis ja isegi ülejäägi reserve. Kinnitusrihma on september 2017 Audiitori statementreveals eeskirju ei rikuta, kuid kriitikud väidavad, et need tulemused on ebarahuldavad. Siiski on tõenäoline, et vahetada Bitfinex suurus käske peaaegu $ 1b, mis on vajalik täielikult tagasi kinnitusrihma.

See võib olla raske eraldi fakte fiktsiooni. Aga siin on teatud vaieldamatud tõsiasjad:

Köidis ei garanteeri USD konverteeritavuse. Pigem jätab endale õiguse keelduda teenust klientidele, kes langevad välja kooskõlas nende tingimustega. Vaadake Köidis kasutustingimused:

  • Ajal 2017 väljastamise USD ₮ järsult suurenenud. See muutus tundub mõnevõrra kooskõlas kasvav nõudlus Bitcoin, samuti Bitfinex panganduse olukorda.

CoinMarketCap chartsthis pakkumise laienemine madala miljoneid ligi $ 1 miljard. See laienemine on sinisega märgitud allpool:

  • Kinnitusrihma on muutunud populaarseks baasvaluuta mitmetes krüptokaartide vahetust. Näitab tasakaalu tuvastatud vahetada rahakotid:

"Karantiinis" aadressil sisaldab $ 30 m hiljuti häkkinud fonde, mille on külmutatud paigal kinnitusrihma. (Seega lükkab pretensioone detsentraliseerimispõhimõtte.)

  • Köidis moodustab suure summa päevas tehingute maht. Uusaasta 2017 oli suur kauplemise päev Bitcoin, kuna see rikkus $ 15 k. CoinMarketCapreported 24-tunnine maht USD ₮ mitmes vahetust $ 1,4 miljardit. Enamik selle maht oli Bitcoin kauplemise.

Järeldus

Paljude ideoloogiliselt mõtlemisega Bitcoiners (sealhulgas selle autor), kinnitusrihma on ebamugavalt lähedal fiat pangandussüsteemi-ja mitte ainult, sest tema ilmne fiat sidemega. Kinnitusrihma on ka tsentraliseeritud, permissioned ja usalduse sõltuv. Selline süsteem on vastandlik põhimõtted Bitcoin.

Selle tulemusena paljud krüpto entusiastid on loomulikult skeptiline köidise. See õigustatud skepsist tekitab publik, mis on vastuvõtlik kuulda pettusekahtlus.

Kuid ilma kindlaid tõendeid rikkumise tõttu, väiteid vastu kinnitusrihma ja Bitfinex on vaid elemente teises FUD kampaania. Kuna paljud samad inimesed ja taktika on kaasatud, siis viitab sarnasele "vandenõu maalida vandenõu."

Kuigi on olemas mitmeid kehtiv muret köidikutaoliste mis kindlasti peaks mainima-lugusid, kuidas Köidis krahhi krüpto ökosüsteemi tundub ülepaisutatud. Parimal juhul on klõpsa söödaks, ja halvimal juhul on nad pahatahtlik.

Aga võibolla see anti kinnitusrihma kampaania võib saavutada häid tulemusi. Kriitiline pimestavad võib sundida Köidis järgima kõrgeimaid kutsestandardeid ja kaldale võimalike puudusi.

Kui olete huvitatud, kasutades kinnitusrihma, ma soovitan kunagi salvestamiseks suuri summasid ta. Kasutage alati Köidis ettevaatusega. USD ₮ tuleks kasutada ainult lühiajaliste kauplemise ja ülekandeid. Kui nad hakkavad ja suurte andmehulkade kui USD ₮, seda partiidena, mis vähendab teie üldine kokkupuude.

Ära oota, et teisendada tohutute USD ₮ Fiat-põrkumata hind häireid. Mäletad seda: Kuigi Köidis pakub eeliseid cryptocurrency koos hinnastabiilsuse traditsioonilise fiat, see ka sa puutud riske, mis on omased nii süsteeme.

Seotud uudised


Post Altcoin

6 parimat Bitcoini kaevandustarkvara

Post Altcoin

Kuldsed reeglid: põhiline juhend bitcoiinide ostmiseks ja kasutamiseks

Post Altcoin

Ethereum tõuseb $ 6,4 miljoni Genesis müügi esimeses kvartalis

Post Altcoin

Kuidas taotleda Bitcoin Gold (BTG): sammhaaval juhend

Post Altcoin

6 sammud, et hinnata, kas alternatiivne krüptokursus on väärt investeeringut

Post Altcoin

Õpetus: kuidas kasutada Darkcoini rahakotti ja Darksendit

Post Altcoin

Kuidas osta Namecoin (Paypal, krediitkaart, sularaha) - 100% turvaline ja lihtne

Post Altcoin

16 hämmastavat ja kasulikku Bitcoini kalkulaatoreid

Post Altcoin

Kuidas analüüsida Bitcoini hinda nagu Pro

Post Altcoin

Kuidas taotleda oma Bitcoin Cash ja müüa seda Bitcoin (TREZOR, Ledger, Electrum)

Post Altcoin

Mündi lühikokkuvõte: Twitch.tv ja Dogecoin, Apple Pay, Gavini AMA, Bitcoin Ransomware ja Tecnisa

Post Altcoin

Kuidas osta IOTA: Algajatele mõeldud juhend