Algaja juhend oma Bitcoini ATM-i kasutamiseks | Estonian.lamareschale.org

Algaja juhend oma Bitcoini ATM-i kasutamiseks

Algaja juhend oma Bitcoini ATM-i kasutamiseks

Järgmised postitus on külalisena postitus Joe Ciccolo asutaja ja president BitAML. Ta võib olla saavutatud.

Seal on palju põnevust ümber Bitcoin ATM ruumi. Ja miks mitte? Terminalid on avanemise üle kogu USA, ja kogu maailmas. Kuna sel ajal eelmisel aastal, arvu Bitcoin sularahaautomaadid on tõusnud üle 55%. Selle kasvu, 20% on toimunud Q1 2016. Üksi. Iga päev kaks uut terminalid tulevad online kusagil maailmas.

Isu hulgas nii tarbijate kui ka Bitcoin ATM operaatorid on vaieldamatu. Tarbijad nautida lihtsat, kasutajasõbralik ja tuttav onramp. Müük fiat paberraha jaoks Bitcoin saab valmis mõne sekundiga. Tarbijale, eriti Bitcoin regulaarsed need new age müügiautomaadid on muutunud väga populaarseks alternatiiviks Bitcoin vahetamist, mis kipuvad kannatavad enam töötlemise korda, rangem kontroll ja väidetavalt külmem klienditeenindust. Ettevõtjate jaoks turuletuleku tõkete on palju väiksem võrreldes kõige Bitcoin ärimudeleid, mitte ainult Bitcoin vahetust. Selle asemel, kodeerimine rakenduse ja arendada tülikas infrastruktuuri, kui operaator sa lihtsalt osta tehnoloogia alates Bitcoin ATM tootja.

See on täielik nimekiri Bitcoin ATM manufacturersavailable täna. Sularahaautomaadid üksteisest erineda suuruse, hinna ja functinality. Näiteks mõned sularahaautomaadid saab ainult nõustuda Fiat ja loobuda Bitcoins. Ka teised võimaldavad teil saata Bitcoins ja saada Fiat tagasi.

Seega kõik, mis on jäänud teha, on leida asukoht ja plug "er, eks? Vale! Tellimine ja kohaletoimetamise oma terminali peaks olema üks viimaseid samme oma äri planeerimine. AML vastavuse peaks olema esimene etapp! Jah, see on õige, ma ütlesin seda... "AML vastavuse peaks olema esimene etapp". Liigagi sageli ambitsioonikaid ettevõtjad helista mulle, sest nende Bitcoin ATM saabub homme ja nad kuulsid midagi vaja AML vastavust. Kummaline, sest see võib tunduda, see juhtub kogu aeg. Kuigi tegutsevad Bitcoin ATM on põnev ja potentsiaalselt tulus äri, terminal ei kavatse teha teile raha koguda tolmu oma korteris, kui te rüselus saada oma vastavust asjade järjekorras.

Niisiis, kui ei tulevase Bitcoin ATM Operaator alustada? Allpool on neli põhielemendid, mille ümber ehitada oma vastavust strateegia enne käivitamist.

1. Nimetage ja teadus raha saatja nõudeid riigi või riikide, mille jooksul te kavatsete operaator oma terminali (s)

On oluline mõista, et mõned riigid on sõbralikumaks Bitcoin pangaautomaatides või Bitcoin üldiselt kui teised. See võib tähendada vahe põhjalik ja kulukas riik licensure protsessi ja erandi alusel riigi raha saatja õiguse. Erinevused on suur, kui nad on pidevas muutumises. Ühendriigid jätkub nende olemasolevate ja vananenud raha edastamise õiguse. Nagu me räägime, on mitmed riigid menetluses olevad õigusaktid, mille eesmärk on uueks arveldusteenused, et mahutada Bitcoin ettevõtted. See ütles, see on oluline mõista nõuetele oma riik. For starterid, mittetulundusühingu Bitcoin teadus- ja tugirühmaga Müntide Center, avaldab kasulik reaalajas riigi reguleeriv tracker.

2. Registreeru raha teenuste äri (MSB) koos rahanduskomitee Crimes Enforcement Network (FinCEN)

See võib olla raske uskuda, kuid registreerimise FinCEN, rahva top rahapesu valvekoera, võib olla lihtsaim täitmise ülesanne. See on sõna otseses mõttes "check-the-box" tegevus. Tõepoolest, erinevalt loal põhinev riik licensure protsess, föderaalsel tasandil, üksuste lihtsalt registreerima FinCEN kaudu veebiportaali. Protsess võib tavaliselt täidetakse alla tunni.

Kuigi registreerimise FinCEN on lihtne kasutada, see on kaasas palju vastutust. Kontrollides karbid, niiöelda, nõustute te reguleerida FinCEN ja seega vastama teatud nõuetele rahulolu reguleerijad. See hõlmab muu hulgas, registreerides riigi tasandil, vajaduse korral; väljatöötamise ja rakendamise rahapesu- (AML) programm; säilitades teatud tehingutega seotud teavet; ja kahtlastest tegevuse ja tehingute üle $ 10.000.

3. Arendada ja rakendada rahapesu- (AML) programm

FinCEN määrus nõuab rakendamist kirjaliku AML programmi. Tõhus AML programm on üks eesmärk on vältida oma Bitcoin ATM neid kasutatakse, et hõlbustada rahapesus. Iga AML programm peab olema kirjalik ja aadress, minimaalselt, "neljale sambale" järgmiselt:

Lisada poliitikate, protseduuride ja sisekontrolli mõistlikult kavandatud, et tagada vastavus pangasaladuse seadus (BSA)

Määrata täitmise eest vastutav ametnik päev-päevalt vastavust BSA ja AML programmi.

Tagada järjepidev ja sihtotstarbelist koolitust korral personali puudutavad nende kohustusi AML programmi.

Anda sõltumatu revisjoni või audiitorkontrolli oma AML programmi igal aastal ja vähemalt

FinCEN annab Bitcoin ATM operaatorid üksikasjalikku teavet iga "nelja samba", sealhulgas konkreetsete dokumendihaldus ja aruandluse nõuded.

4. Testi oma AML programmi, klientide ja tehingukulude kontrolli

Olgu, sul on tugev AML programmiga. Nüüd on aeg testida oma AML kontrolli enne läheb elus. Alustage käivitades mingi tehinguvalim oma Bitcoin rahakoti läbi terminali (s). Kindlasti testida oma künniseid, et tagada õige tunne oma klienti (kliendi identifitseerimise) nõuded on käivitunud, samuti "punane lipp" näitajad potentsiaalselt kahtlase või ebahariliku tegevuse. Ole kindlasti, et kliendi ja tehingu teavet korralikult saadud ja salvestatud. Seejuures dokumenteerida oma järeldused, eriti mis tahes hilisematest muudatustest oma AML programmi tulemusena see katsetamine.

Järeldus

Eespool nimetatud elemendid peaksid aitama teil hüpata alustada oma AML vastavust ning lõpuks käivitamist oma Bitcoin ATM äri. Täitmise tähtsust päevast alates ei saa alahinnata. Lisaks vastavuse peaks kasvama oma äri ei ole tagantjärele või lihtsalt ruut teie üldine äriplaani.

Vastavus on paljuski eetose; see, kuidas te läbi oma äri. Sellepärast BitAML teeb koostööd 99Bitcoins pakkuda tasuta hariduse vastavust ressursse uute ja tulevaste Bitcoin ettevõtja. See hõlmab meie viimaste e-raamat "Sissejuhatus Bitcoin ATM AML vastavus". Nagu 99Bitcoins, me usume tõlkimine Bitcoin, või antud juhul Bitcoin vastavuse arvesse lihtsas inglise keeles.

[Embeddoc url = "https://99bitcoins.com/wp-content/uploads/2016/04/BitAML_basic-BTM_ebook.pdf" height = "700px" alla = "kõik"]

Seotud uudised


Post Altcoin

Cloud Mining - kasumlik või evolutsioon kelmuse?

Post Altcoin

Dogecoin Pt. II

Post Altcoin

Reddcoin kuvab sotsiaalse rahakoti, POSV värskendused ja sotsiaalse platvormi

Post Altcoin

Mis on Dogecoin, heategevusmünt?

Post Altcoin

Potokiin on seal, kus see on! Sissejuhatus Potokiinist

Post Altcoin

Kuidas osta Namecoin (Paypal, krediitkaart, sularaha) - 100% turvaline ja lihtne

Post Altcoin

VeriCoin varastatud Mintpal turvameetmetest

Post Altcoin

Litecoini mündi valimise täielik juhend

Post Altcoin

Kuidas minna bitcoines: lihtne juhend algajatele

Post Altcoin

Dogecoin aktsepteerib Twitch.tv!

Post Altcoin

Myriadi EasyMiner toob Myriadcoini uute turgude juurde

Post Altcoin

Multi-vPoW: Myriadcoini lahendus ühinemiseks