Bitcoini kelmuse test - 10 tööriistad, et määrata, kas Bitcoin Business on Legit | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini kelmuse test - 10 tööriistad, et määrata, kas Bitcoin Business on Legit

Bitcoini kelmuse test - 10 tööriistad, et määrata, kas Bitcoin Business on Legit

Nii palju uusi Bitcoin teenuste ilmumise iga teine ​​on mõnikord raske öelda, kes on Legit ja kes on pettus. Ma pean tunnistama, et ma ei saa ka saada petta mõned neist saitidest, sest petturid on muutunud päris töötada oma viise peidus nende tõelist olemust.

Kuid kasutades konkreetseid tööriistakomplekt saate tulla õiglase hinnangu, kas konkreetne Bitcoin äri on tõesti pettus. See tööriistakomplekt koosneb läbi erinevate online tööriistu, mis aitavad teil õppida ükskõik Bitcoin saidi maine kogu veebis.

Loodetavasti järgmine kord sul tekib selline äri saad kasutada protsessi ma olen umbes et selgitada ja otsustada ise, kui äri on legit. Ma soovitan see leht järjehoidjatesse nii saate viidata see hiljem, kui sul tekib äri, mis tuleb panna, et "The Bitcoin kelmuse Test".

Tool # 1 - Bittrust ülevaateid

Bittrustis veebilehel, mis oli moodustatud selleks, et inimesed vaadata teiste Bitcoin ettevõtetele. Kasutades otsinguriba peal see on päris lihtne leida palju kommentaare umbes erinevaid mängijaid turul.

Pea meeles, et kui tegemist on kommentaare kasutajatel üldiselt on rohkem valmis arvustuse, kui teenus oli halb siis, kui see oli hea. Nii et kui sa ei leia oma äri loetletud Bittrust et on tegelikult hea märk.

Ma võtaks Bittrust ülevaated tera soola igaüks saab arvustuse ja see on üsna lihtne manipuleerida süsteem. Bittrust on rohkem lähtepunkt näha, mida inimesed räägivad konkreetse ettevõtte ja teada saada, mida võib probleeme olla.

Näiteks Coinbase, mis on väga lugupeetud Bitcoin äri saab hindeks 2,57. See ei tähenda, Coinbase on kelmuse tingimata. Kui sa loed kommentaare näete, et enamik inimesi on üldiselt vihane umbes klienditoega.

Tool # 2 - Alexa auaste

Üks peamisi asju, mida ma tahaksin, et kontrollida uurides konkreetse Bitcoin äri on, kui palju liiklust teeb seda kodulehel saada. Ma mõtlen, kui see on õigustatud äri ootan seda on korralik summa liiklust.

Ma kontrollin seda kriteeriumid läbi Alexawhich on veebianalüütika tööriista. Lihtsalt kirjuta domeeni Bitcoin äri ja saad Alexa hinne. Siin on minu rusikareeglitel tõlgendada neid hinne:

0 - 10000 - suuri summasid liikluse

10000 - 100000 - ärisuhetes suures koguses liiklust

100,000 - 500,000 - korralik summa liiklus

500,000 + - Väga vähe liiklust

Nii et kui ma kontrollin Circlefor näiteks (vt eespool) ma saan tulemusena ümber 60K. See tähendab, et Circle on suures koguses liiklust ja saab ilmselt usaldada.

Võite lisada ka Alexa laiendus Chrome'i brauseri ja suutma kontrollida iga veebisaidi koheselt külastamisel.

Pea meeles, et Alexa test on ka nõrgad kohad. Tähendus saate osta tonni trafficfor nii odavad kui $ 25 ja muuta see otsima, kui teie veebisait on päris populaarne. Enamik sellest liiklus pärineb spammy pop all aknad ja ei ole inimesed tegelikult kasutavad teenust.

Tool # 3 - r / Bitcoin

Kasutades subreddit r / Bitcoin võib olla natuke segane. Ühest küljest sa lähed, et saada otse üles "ei BS" arvamusi, teiselt poolt on raske saada selge ülevaate alates mitmesuguseid arvamusi.

Mine reddit.com/r/bitcoinand siseneda Bitcoin teenuse olete uurides otsingukasti ülaosas paremal. Siis leida erinevaid teemasid, mis on seotud selle teenuse. Mida ma soovitan sul järgmine on lugeda kommentaare ja näha, mida inimesed ütlevad.

Pea meeles, et r / Bitcoin kogukonna mõnikord kipub kritiseerida nii näeme halb kommentaarid on mõnevõrra loomulik. Püüa eraldada terad akanoista ja saada aimu, mis ei ole lihtsalt kallutatud tõttu Internet trall.

Teine võimalus otsida ülevaateid sees reddit oleks kirjutada veebilehe nimi + "reddit" Google. See on tavaliselt tuua kuni populaarsemaid teemasid Reddit sellest teenust.

Tool # 4 - Whois registreerimine

See konkreetne vahend võimaldab teil määrata, kes on täpselt taga veebilehel te kontrollimise. Nüüd, kui see ei ole otseselt meelde, kui kodulehel on pettus või mitte, on sul võimalik näha, kui omanik on midagi varjata. Kui teie ettevõte on tõepoolest pettus see väga tõenäoline siis kasutada privaatsust registreerimise teenust.

Näete iga domeeninime Internetis peab olema registreeritud keegi. Mõned inimesed eelistavad oma andmed jäävad konfidentsiaalseks, et nad kasutavad privaatne registreerimise teenust. Kasutades WhoIs toolyou saab sisestada suvalise domeeni nimi ja vaata, kellega ta on registreeritud.

Allpool toodud näites on näha, et Blockchain.info näiteks on esitanud täieliku ja üksikasjaliku kontaktandmed seoses oma firma.

Tool # 5 - Bitcointalk arutelud

Teine suur teabeallikas on BitcoinTalk. Foorum sisaldab palju kommentaare umbes eri Bitcoin teenuste ja on tavaliselt esimene arutada ja uued petuskeemid, mis ilmuvad. Kas kasutada foorumi otsingut baari või kirjuta Google "[teenuse nimi] + Bitcointalk".

Sarnaselt Reddit see infoallikas tarvikud päris usaldusväärne kommentaare, kuid see on tavaliselt raske filtreerida informatsiooni saada.

Tool # 6 - Bitcoin sihtasutus liikmete

Paljud teenused, mis on legit ja vaata ise, kui tegelik liikmed Bitcoin kogukonnaga liituda Bitcoin sihtasutus liikmed. Te võite võtta pilk nende liikmete pageand näha, kas teie ettevõttega kontrollimise on tõepoolest liige.

Võttes ütles, et meeles pidada, et kõik, mida vaja teha, et saada liikmeks vundament on maksta teatud summa raha - nii et see ei ole pitsati usaldusväärsust per se. Samuti Mt.Gox oli ka üks liige Bitcoin sihtasutus, nii et saate näha, et liikmeks saada ta enda ei tähenda, et palju.

Tool # 7 - Kontakt / Meist leht

Minu isiklik arvamus on, et peamine võimalus kohapeal pettus on pärit "meist" leheküljel kodulehel. Kui sa ei leia selget kontaktandmeid, füüsiline aadress ja pilte tegelik inimesi töötab äri see on tavaliselt märk hoiatus.

Üks kõige ohtlikum asjad kõik näete tutvustavat lehekülge on ebamäärane väljend "oleme meeskond Bitcoin eksperdid / entusiastid". Ma ei saa öelda, kui palju kelmuse saidid on kasutanud seda kirjeldust nende "meist" lehel.

Näiteks Bitcoin Income (Mulle ei meeldi neile, sest see on pettus) on järgmine lõige nende meist lõik:

Mida rohkem "päris" andmed saad selle kohta, kes töötab firma, seda tõenäolisem on, et äri on legit. Kui ettevõte kuvab Facebook või Twitter profiilid oma töötajate - isegi parem.

Tool # 8 - Domain asutus / Trust voolu

Järgmine vahend (või kaks tegelikult) on toonud otse online marketing maailmas. "Domeeni asutus" määrab, kuidas paljudes kohtades on siduda konkreetse veebilehel. Rohkem saite ühendab veebilehel, seda tõenäolisem on mainekas. See on põhimõtteliselt number vahemikus 0 kuni 100.

Kasutage Open Site Explorerto teada, mida konkreetse veebisaidi DA (domeeni asutus) on. Kui number on alla 20 ma saan kahtlane. Kui see on üle 35 Ma oleksin päris usaldusalune sait on saada piisavalt linke veebis.

Ülaltoodud näites on näha, et CoinTelegraph'sDA on 53 mis muudab päris reuptable kohas. Kuid mitte kõik lingid on loodud võrdseks ja see on ka oluline, et kontrollida, kuidas usaldusväärne need lingid on.

Sisesta Majestic, teine ​​vahend, mis annab meile viis mõõta usaldusväärsust saite ühendab esialgse domeeni. Kui sisestate saidi ja saada usaldust voolu all 10 Ma oleksin kahtlane. Juhul CT usalduse vool on 28 - nii et see on ohutu öelda, see sait on legit.

Tool # 9 - Google (duh...)

Viimase peaaegu vähemalt on muidugi Google. Just Google ärinime pluss sõna "review" või "kommentaarid" ja võite komistavad erinevaid blogisid, mis vaadatakse teenust juba. Siiski on oluline kontrollida allikas läbivaatamise sama tööriistad oleme lihtsalt kaetud näha, kuidas usaldusväärne see on (Open Site Explorer ja Majestic).

Tool # 10 - Terve mõistus

Kui midagi tundub liiga hea, et olla tõsi, see tõenäoliselt on. Kui sait on paljutõotav teile 40% ROI nädalas on ilmselt HYIP (High Yield Investment Program). Kui veebisait ütleb, et ta müüa teile Bitcoins krediitkaardiga ilma vajaduseta kinnitamiseks teie poolel - see on ilmselt pettus.

Ükski vahend teile lõplikku vastust

Ükski neist tööriistu tuleks pidada ülim test kuna neil kõigil on oma nõrkused. Selle asemel, et kasutada ainult üks või kaks vahendit proovida kobar ja vaata, kas õnnestub saada hea tulemus märkimisväärne summa.

Samuti, kui sait, mida vaadata on tõepoolest pettus Teil kindlasti komistavad mõned kommentaarid, mis viitavad sellele. Lihtsalt veenduge, et te ei sattuda üheainsa läbivaatamise mõnikord inimesed lihtsalt prügikasti teiste ettevõtete kehva kogemus neil oli - see ei tähenda tingimata, et kogu äri on pettus.

Kui kasutate mõnda muud võimalust avastada Bitcoin petuskeemid jätnud kommentaari ja andke mulle teada. Loodan, et teile meeldis see juhend ja et see on abiks tulevikus (ärge unustage järjehoidja see!).

Seotud uudised


Post Altcoin

Bytecoin (BCN) tõeliselt anonüümne krüptokuulendus

Post Altcoin

Mängu BlackCoin kihlvedude maailmakarikavõistlus

Post Altcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: BitFury Capital investeerib BitGo-sse, KnCMiner sulgeb 14 miljoni dollarise seeria investeeringuvõimaluse ja muud

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) on nüüd relvastatud multisigiga

Post Altcoin

FIMK - Soome majanduse revolutsioon krüptokuulendusega

Post Altcoin

Kuidas saada oma tasuta bitcoineid veebisaidil: 18 veebisaiti, mis võivad teid aidata

Post Altcoin

Mastercoini ja Omniwallet beeta

Post Altcoin

Cloud Mining - kasumlik või evolutsioon kelmuse?

Post Altcoin

Dogecoins Dogecar on Talladega Superspeedway

Post Altcoin

Kas Dogecoin on surnud? Või kas Doge tõuseb uuesti?

Post Altcoin

VeriCoin varastatud Mintpal turvameetmetest

Post Altcoin

Kuidas saada oma esimese bitcoini täna