Bitcoin Whiteboard teisipäev - muutke Bitcoini ohutuseekspert | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin Whiteboard teisipäev - muutke Bitcoini ohutuseekspert

Bitcoin Whiteboard teisipäev - muutke Bitcoini ohutuseekspert

Tänane teema on Bitcoin ohutus. Läbi aastate, on olnud mitmeid juhtumeid, kes on olnud Bitcoins kaotatud, varastatud või scammed välja oma käed. Tänapäeva episood, me ei kavatse rääkida, kuidas saada "Bitcoin Ohutus" ekspert nii need asjad ei juhtu teile.

Enne kui me Alustamiseks küll, ma tahan büst üks müüt mõned inimesed, kes on uus Bitcoin sageli. Paljud inimesed arvavad, et kuna Bitcoin on digitaalse võib häkkinud ja manipuleerida. Lisaks sellele, kuna paljudel juhtudel varguse inimesed arvavad mõnikord Bitcoin ei ole ohutu. See ei saa olla kaugemal tõest.

Bitcoin, valuuta ja tehnoloogia taga, on osutunud taluma mitmeid rünnakuid kogu aasta jooksul. Nõrk lüli Bitcoin turvalisuse on tavaliselt inimesed, kes sellega hakkama. Kui sa kuuled, et Bitcoins olid varastatud, see ei olnud, sest seal oli probleem Bitcoin tehnoloogia, kuid kuna kes hoidis neid Bitcoins ei olnud piisavalt hoolikas.

Öeldes Bitcoin ei ole ohutu, sest sa kuuled palju varastatud Bitcoins on nagu öelda dollari ei ole ohutu, sest sa kuuled, et seal on palju rööve toimub. Suure jõuga kaasneb suur vastutus, ja nii kaua, kui te järgige läheme üle tänapäeva õppetund olete Bitcoins on ohutu ja heli.

Alustame!

Kui seal oli ainult üks asi, mida ma võiks õpetada teile Bitcoin ohutuse oleks selline: "Sina, ja sa üksi, peaks teadma privaatvõti oma Bitcoin rahakotti." Nagu me arutasime piiblitekstides privaatvõti või seemnete fraas, on nagu kombinatsioon ohutu. Kes teab oma rahakoti isikliku võtme saab võtta kontrolli oma Bitcoins.

Kui te kasutate Bitcoin rahakott, mis on esitanud kolmas osapool, see tähendab nii teie ja kolmanda osapoole teada privaatvõti. Kui see firma tahab sulgeda oma konto või isegi lihtsalt ära joosta oma Bitcoins nad saavad.

Salvestamisele Bitcoins kolmanda osapoole rahakott on sarnane pannes oma raha pangas - sa ei kontrolli raha, pank teeb. Kohati peate kasutama kolmanda osapoole rahakotid, kas mugavuse seisukohast või kui soovite osta või kaubanduse Bitcoins. See on täiesti korras. Lihtsalt veenduge, et olete teadlik risk, pane nii vähe raha kui võimalik nende rahakotid ja kontrollida, et ettevõtte või veebisaidi varustamise rahakott on usaldusväärne enne seda.

Suuremate koguste Bitcoins alati kasutada riistvara rahakotis. Nad on kõige turvalisem kujul talletamiseks saadaval Bitcoins täna. Nad tulevad hinnaga, sest see on füüsiline objekt, mida on vaja osta, kuid see on väärt meelerahu.

Nüüd räägime, kuidas mitte kaotada oma Bitcoins.

Kaotanud oma Bitcoins on termin, mida kasutatakse kirjeldades keegi, kes kaotasid juurdepääsu oma privaatvõti. Näiteks, seal on tuntud lugu Briti mees, kes viskas ära vana kõvaketas, mis sisaldas ka tema isiklik võti. Ta hiljem avastavad, et privaatvõti kuulus rahakoti sisaldavad 7500 Bitcoins mis on nüüd igaveseks kadunud, sest seal on kuidagi taastada privaatvõti kui see on kadunud. See on üle $ 10 miljonit!

Kuna privaatvõti on nii oluline, siis tuleb salvestada varukoopia see kusagil. See tähendab seda kirjutaksid alla paberile või muutes selle koopia mälupulk või muu ladustamise vorm, et ei jõuta eemalt. Maksimaalse turvalisuse, veenduge, et krüptida ka seda. Paljud rahakotid täna võimaldab teil lisada krüpteerimise kui ekspordi privaatvõti faili abil parool.

Mõned rahakotid sulle pakkuda seemne fraas 12 või rohkem sõnu asemel privaatvõti. Kui see on nii, siis veenduge, et kirjutada neid kindlas kohas.

On mitmeid põhjuseid, miks see on nii oluline, et varundada privaatvõti:

For starterid, kui arvuti häkkimisel, võite endiselt võimalik saata Bitcoins uue rahakoti, kui häkker ei saanud neile veel.

Ka juhul, kui teie rahakott saab kahjustatud või hävitatud, on sul võimalik importida privaatvõti teise rahakoti ja tagasinõudmise münti.

Lõpetuseks raviks privaatvõti kui kohtleks väärtuslikku eset, nagu kuld või ehteid. Hoidke see varjatud ja ohutu.

Liikudes edasi, räägime, kuidas vältida Bitcoin varguse

Online taskud ja vahetused on kõige nõrgemad sidemed nii Bitcoin vargus. Lihtsaim viis vältida varguse nendes kohtades ei ole, et hoida Bitcoins neile. Kuid mõnikord on paratamatu, et hoida raha vahetamise või online rahatasku. Näiteks, kui soovite kaubelda sageli või kui te kasutate teatud rahakott online mänge.

Kui see on nii, siis on oluline, et tagada oma online Bitcoin kontodel piisavalt tugev parool. Siin on mõned üldised reeglid luua tugev parool:

 •  Mida rohkem tähemärki parooli on parem. Eesmärk vähemalt 8 tähemärki.
 •  Proovige luua kooslus alumise ja ülemise täht ja mitte traditsioonilisi märke nagu hüüumärki, sidekriipsu ja nii edasi.
 •  Ärge kasutage paroole teistele kontodele.

Muidugi, parim paroolid on need, mis on vaid juhuslik tekstistringi, numbreid ja sümboleid, kuid nad on ka väga raske meeles pidada. Sellepärast ma soovitan teil mingi parooli managerto aitavad teil luua ja jälgida oma paroole. On mitmeid tasuta võimalusi turul.

Teine võimalus meenutada tugevaid paroole kasutab numbreid asemel teatud kirja nagu siin näidatud:

Th! 5 i5 5tR0ng Pa5sw0rd

Need eeskirjad tuleks kasutada iga kord, kui avate Bitcoin seotud konto, valige PIN kood oma rahakoti või valida parool krüpteerimiseks faili. Näiteks, kui teil on võimalus valida PIN kood oma mobiiltelefoni rahakoti 8 numbrit asemel standard 4-kohaline PIN-kood.

Viimase, kuid mitte vähem kui vähegi võimalik proovida, et võimaldada Kaks näitleja autentimise oma kontosid. Kaks tegurit autentimine, tuntud ka kui 2FA, on meetod, mis kinnitab kasutaja identiteedi kahest eraldi komponendist. Enamikul juhtudel oleks midagi kasutajal on ja midagi kasutaja teab. Seletan.

Hea näide on igapäevaelus on äravõtmiseks raha atm; ainult õige kombinatsioon pangakaardi (midagi, mida on) ja PIN (midagi, mida sa tead) võimaldab tehingu läbi viia.

Juhul online kontot, mida teate saab parooli saidile ja midagi teil on mobiiltelefon, mis saavad tekstisõnumi, mis sisaldab PIN-koodi, kui üritate sisse logida.

Nii, isegi kui häkker suudab paljastada parooli ta ikka ei saa sisse logida, kuni ta füüsiliselt paneb käe oma mobiilseadmes.

Siiski, kui kasutad tavalist tekstisõnumit häkker saab veel suutnud peatada sõnumi see saadetakse telefoni. Sellepärast on oluline kasutada spetsiaalse 2FA rakendused, mis on palju rohkem sobib selle ülesande. Mõned enam populaarne 2FA apps täna on Google Authenticatorand Authy.

Üks asi, mida me kipume unustama, mida võrgu me kasutame juurdepääsu Internetis Bitcoin teenuseid nagu vahetuste ja rahakott. Veenduge, et pääseda tundlikku teavet ainult usaldusväärsetes võrgud, mis on nõuetekohaselt kinnitatud.

Näiteks kasutada oma parooliga kaitstud kodus või mobiilsidevõrgu ainult ja mitte kunagi kasutada avaliku Wi-Fi võrgu juurdepääsu Bitcoin teenust. Muidugi parooli ruuteri peaks järgima reegleid me lihtsalt rääkisime. Avalik wi-fi võrgud on äärmiselt haavatavad ja häkkerid saavad kuulata pealt oma istungil.

Kui teil on kasutada avalikku võrku, siis veenduge, et ühendada läbi Virtual Private Network, tuntud ka kui VPN. VPN-id on programmid, mis peidavad oma online jalajälg ja oma andmete krüpteerimiseks teeb elu väga raske häkkerid. Viisime loetletud mõned parimad VPN-id olemas ja paljud neist on ka tasuta teenus valik.

Teine väga oluline turvameede on veenduge, et sait loote ühenduse kasutab turvalist SSL ühendust - see tähendab, et sa peaksid nägema https: // ja mitte http: // ilmumise aadressiribale.

Nüüd räägime, kuidas vältida Bitcoins petuskeemid.

Tundub nagu iga teine ​​päev teise Bitcoin kelmuse kokku puutuda. Kõige populaarsem petuskeemid ümber täna andmepüügipettusteks ja Ponzi skeemid.

Phishing emailsand veebilehed teeselda õigustatud saite, kuid nad tegelikult varastada oma andmeid. Inimesed jõuavad nende alade kaudu pahatahtliku kirju või reklaame ja arvan, et nad on ametlik kodulehekülg. Kui nad sisestavad kõik oma kasutajanimi ja parool võlts saidi häkker, kes on loonud saidi kasutab lõikepunkti neile juurdepääsu päris saitide ja varastada nende münti.

Niisiis, kuidas sa kindlaks phishing kohas?

Esiteks, kui heita pilk aadressiribale ja veenduge, et domeen on kirjutatud täpselt nii, nagu peaks.

Teiseks, veenduge, et sait kasutab turvalist SSL ühendust, kui me rääkisime - see tähendab, et sa peaksid nägema https mitte http ilmumise aadressiribale. Enamik phishing saidid ei ole SSL-sertifikaat, kuigi võib esineda erandeid.

Phishing kirjad töötada sarnaselt. E-posti tundub saadetakse ametlik Bitcoin rahakott või vahetada, aga kui klõpsate lingile e-posti, saate edastada andmepüügisaidi või pahatahtlikku tarkvara arvutisse installitud.

Kui sa saad talle igast Bitcoin teenuse veenduge, et:

 1. Saatja e-post on domeenist, et teenuse ja mitte mingi tihedalt ooking muutmine.
 2. Enamik teenuseid, mida registreeruda, teada oma nime ja kasutada seda oma e-kirju. Nii et kui teil on adresseeritud nagu "sir" või "Hea klient" näha, et kui hoiatust.
 3. Kui seal on link sees email, kontrollige, et see viib ametliku domeen, enne kui klõpsate seda. Seda saab teha paremklõpsu link, valides "koopia link aadress" ja kleepides link teksti dokumenti.
 4. Ärge kunagi avage e-posti manuseid tundmatutelt saatjatelt.

Muud petuskeemid hulka Ponzi skeemid.

Ponzi Schemeis investorist kelmuse paljutõotav kõrge tulu määrad vähese riskiga. Ponzi skeem maksab vanem investoritele, võttes raha uue investors.At mingil hetkel Ponzi Scheme operator tavaliselt kaob investoritega raha.

Enamik Bitcoin Ponzi skeemid täna ilmuvad kujul pilve kaevandamise sitesor mündi doublers. Need on alad, mis luban kõrge tootlus ning oma münte iga päev ja mõne aja pärast, kaob oma raha. Niisiis, kuidas sa saad kontrollida, et sait on legit?

Noh, oleme loonud midagi, mida nimetatakse Bitcoin kelmuse Teston 99Bitcoins mis aitab teil analüüsida erinevaid veebisaite ja saada päris hea idee, mis on legit ja millised mitte. See võtab umbes viis minutit, et analüüsida saidi ja see säästab palju raha.

Enne kui me järeldada, siin on mõned täiendavad nõuanded Bitcoin ohutus:

Alati saadate raha aadress, pea meeles, et Bitcoin tehingud on pöördumatu. Kui raha on saadetud, ei ole "kindlustus" ja sa ei saa seda tagasi. Sel põhjusel, veenduge, et alati kontrollige, et aadress saadate raha on õige.

Kunagi kirjutage aadress käsitsi kuna Bitcoin aadressid on palju märke ja saate teha viga. Kas kopeeri ja kleebi aadress või kasutada QR koodi aadress skaneerida see.

Samuti veenduge, et te usaldate isik saadate raha. Kui te ei usalda neid, võite alati kasutada kolmanda osapoole deponeerimine teenust, et te mõlemad kokku leppida. Üks väga populaarne deponeerimine teenust Bitratedwhere saate valida tuntud arvud Bitcoin kogukonna vahekohtunike vaidluse korral.

Lõpuks, kui olete läbi väike kogus tehingute üks kinnitus võib olla piisav, et saata kauba üle vastaspoole. Aga kui sa oled tegelevad suures koguses, oodake vähemalt kuus kinnitused, et olla kindel, et tehing on pöördumatu.

Noh, see on seda täna. Kui olete teinud nii kaugele, et olete nüüd ekspert Bitcoin ohutust. Aga teades on ainult pool võitu. See on nüüd aeg panna kõik, mida olete õppinud praktikas, et siin on lühike sulgege:

 •  Hoidke oma privaatvõti ohutu ja varundage see.
 •  Suurtes kogustes Bitcoin tohib hoida riistvara rahakotid ja mitte vahetus või Internetis rahakotis.
 •  On tugev, unikaalne paroolid ja 2FA lubatud kõik oma online Bitcoin teenuseid.
 •  Kunagi ühendada Bitcoin teenuste avalike Interneti-ühendusi. Kui teil on kasutada VPN.
 •  Ole ettevaatlik kirju ja veebisaite teeseldes saadetakse Bitcoin pakkujad.
 •  Kasutage Bitcoin kelmuse Test paljastada Ponzi skeemid.
 •  Pea meeles, et Bitcoin tehingud on pöördumatu, nii et veenduge, et usaldada oma vastaspoole, kontrollige aadressi enne pihta saata ja oodake vähemalt kuus kinnitused enne saatmist läbi mis tahes kaupu.

Seotud uudised


Post Altcoin

Reddcoini kasvu aastal Bitcoin Bear Market

Post Altcoin

Täielik juhend Bitcoini anonüümselt veebis kasutamiseks

Post Altcoin

Kuidas saada oma esimese bitcoini täna

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) tõeliselt anonüümne krüptokuulendus

Post Altcoin

Kuidas osta Stellar Lumensi 3 lihtsat sammu: algaja juhend

Post Altcoin

Reddcoini madala hinna ja läbipaistvusnõude selgitamine

Post Altcoin

Miks Reddcoin on sotsiaalvaluuta

Post Altcoin

Bitcoini läbimurre on kütuse võimatu tulevaste platvormide 2. osa: vastaspool, avatud turg ja palju muud

Post Altcoin

Cloud Mining - kasumlik või evolutsioon kelmuse?

Post Altcoin

Dogecoin Pt. II

Post Altcoin

Kuidas Darkcoini anonüümne DarkSend aitab Bitcoini

Post Altcoin

6 nõuannet, mis aitavad teil Bitcoini reisida