Täielik juhend Bitcoini anonüümselt veebis kasutamiseks | Estonian.lamareschale.org

Täielik juhend Bitcoini anonüümselt veebis kasutamiseks

Täielik juhend Bitcoini anonüümselt veebis kasutamiseks

Ühes meie eelnevates artiklites oleme rääkinud, kuidas Bitcoin ei ole täiesti anonüümne. Alates oleme olnud saada kirju paludes kuidas kasutada Bitcoin anonüümselt veebis. Nii et me nüüd tuua enne kui täielik juhend kasutades Bitcoin anonüümselt.

Miks jääda anonüümseks?

Tõsta oma privaatsust tasandil vähendab teie risk saada häkkinud, scammed või suunatud kurjategijad. Kui oskad, levitada teadlikkust Selliseid meetodeid sammhaaval kõvaks Bitcoin võrgu vastu ründajad igasuguseid. Bitcoin on blockchainis ehitatud kivikõva krüptograafia mis takistab võltsimise ja muud liiki pettust, kuid inimtegur Bitcoin tehing on alati "nõrgim lüli."

Kuigi see ei saa kunagi vaja oma isikut tõendada ise, et alla laadida ja kasutada Bitcoin rahakott, tavakasutaja on see, kui süsteemi anonüümsust lõpeb. Kui teie Bitcoin aadressist seotud oma tõelist identiteeti - raske olukorra vältimiseks, kui teed äri või saavad kohaletoojad - oma anonüümsust on ohustatud selle aadressi.

Kasutades online pseudonüümi (Satoshi Nakomoto, nt.) Parandab teie privaatsust, kuid pidage meeles, et suudab uurija saab teid tuvastada üle standard internetiühendus. Enamik Bitcoin rahakotid eetrisse oma tõelist IP-aadress, mida saab seejärel kergesti seotud teie aadress (id).

Bitcoin, selle vaikimisi olekus, ei tohiks kunagi pidada anonüümne (või isegi mõistlikult era) rahasüsteemi. Bitcoin on pseudonymity on hõre parimal; kergesti kahjustada tava puhaskasumiga järelevalvet. Vaikimisi Bitcoin on veel palju era kui krediitkaarte kuid kindlasti vähem kui raha. See reaalsus tõstatab mitmeid küsimusi äri ja isikliku privaatsuse.

Nagu kõik Bitcoin tehingud on seotud avaliku rekord, mis tahes aadressi, mis muutub seotud oma identiteeti ja / või ettevõtte paljastab 4 oluline teave:

1) Mitu bitcoins te valduses või hoidke selles aadress,

2) millal sa said need bitcoins,

3) Kes sa said neid bitcoins alates (kui nad kasutavad eraelu tõhusa meetodid)

4) Järgmine aadress, kuhu saata need bitcoins (mis, nagu 3, võib selgitada selle omanik).

Et privaatsust teadvusel, eespool punktid on piisavalt halb. Kuid olukord halveneb...

Nüüd kuigi Bitcoin rahakotid mündi controlfeatures võimaldavad teil teha makseid valige aadressid (või täpsemalt; UTXOs), nii, et Bitcoin rahakotid käepidemed changeoften tulemused erinevates aadresside rahakoti muutub provably seotud. Selle tulemusena üks identiteet seotud aadress teie kontrolli all võib "lekkida" teave teise, "tundmatu" aadressid.

Ka teatud Bitcoin Core arendajad töötavad parandada privaatsust läbi Confidential Transactionsproject, selles etapis on fakt, et kasutades Bitcoin anonüümselt nõuab teadmisi ja natuke lisatööd.

See pole kunagi liiga hilja muutuda anonüümseks

Oletame, kui meie lähtekohaks, et kõik aadressid teie Bitcoin rahakott saab siduda oma tõelist identiteeti ühel või teisel viisil. Kui olete ostnud münte vahetuse identiteedi tõendamise menetlusi või teha äri teie pärisnime all, see on täiesti võimalik juhul. Hea uudis on see teie privaatsust saab osaliselt või täielikult toibunud see riik. Loe edasi...

Online turvalisus on sageli iseloomustatud kui kompromissi tõhususe ja mugavuse. See on kuni kasutajal valida, millal lõpuks see skaala nad soovivad olla üks. See on siis võimaldab neil kalibreerida, kui palju aega, raha ja vaeva kulutada parandada Bitcoin privaatsust.

Käesolev juhend pakub mitmeid meetodeid, et suurendada oma Bitcoin rahalist privaatsust, alustades väikese vaeva tehnikat ja tõusmist tõhusam kuid nõudlik meetodeid. 

Üks lihtne soovitus, et parandada Bitcoin Privaatsus

Võimaluse korral vältida uuesti kasutades aadressid. Loo uus aadress iga tehingu saate. Seal on väike punkti ajakohastamiseks staatiline aadress seostatakse oma identiteeti, näiteks Bitcoin tip aadress seotud sotsiaalse meedia profiili, kuid see on soovitatav praktika enamikus teistes olukordades.

Hoiatus: kui kasutatakse mitte-HD rahakoti nagu Bitcoin Core, pea meeles, et ainult 100 aadressid sisalduvad esialgse võti poolgenerated rahakotist isikliku võtme. Pea meeles, et backup nagu rahakotid regulaarselt või järgige linki õppida, kuidas suurendada maksimaalse võti basseini suurus. 

Parandada oma Online Privacy

Kui sirvite Interneti samast arvutist või seadmest, mida kasutate Bitcoin, saate kindlasti tahavad uuendada oma privaatsuse ja turvalisuse funktsioone. Teave saidi Prism-Break, pakub erinevaid soovitusi erinevate operatsioonisüsteemide ja seadmeid.

Vähemalt, kaaluma paigaldus reklaami ja JavaScript blokaatorid, samuti eitada või regulaarselt küpsised kustutada. HTTPS Kõikjal on teine ​​hea võimalus.

Valides privaatsust / security / krüpteerimise tarkvara, küps ja avatud lähtekoodiga lahendusi on tavaliselt soovitatav.

Haldamine paroolid

Inimese-memorisable paroole kipuvad olema nõrk. See probleem ja selle lahendus on parim, kinnitavad järgmised XKCD webcomic:

Kasutades oma variandi "õige hobuse aku staapelkiud" mitme konto on ka kohutav see on turvalisuse ja privaatsuse seisukohalt; ühe ohustatud konto võiks lekkida kõik paroolid e-posti, Bitcoin vahetada ja muid tundlikke kontosid. Proovin meelde erinev parool kümnete või isegi sadade kontode on sarnaselt retsept katastroof.

Lahenduseks on kasutada hea, juhusliku sõna parooli koos parooli manager, nagu KeePassXor Parool Safe. Parool juhid tekitavad tugeva, pikk ja juhusliku sisuga paroolid, mis teil on vaja kunagi meelde; Programm säilitab neid krüpteeritud kujul. Teie paroolid muutuksid kättesaadavaks ainult siis, kui sisestate ühe kapten parool manager.

Varjata oma IP-aadress Tori

Külasta TorProject.orgto alla laadida ja installida sibul Router (Tor). Tor avab eraldi, Firefox põhinev veebibrauser, mis varjab oma IP-aadress. Tor töötab suunamises oma ühenduse kaudu mitmed teised osalevad arvutid. Ülim mõju on see, et kumb kodulehel teile juurdepääsu näevad teie taotlust riigist täiesti eraldi masin, tavaliselt erinevad riigi.

Kuigi see hägustab IP-aadress ja teatud potentsiaalselt kindlaks brauseri omadused, Tor ei ole sugugi täielik privaatsus lahendus. Kasutades oma pärisnime, kes külastavad teie tavalist e-posti või logides sotsiaalmeedia kaudu Tor on täpselt sama de-anonymizing mõju tehes läbi regulaarselt brauseris. Üks lahendus on luua spetsiaalne darknet meilikontole Tor kasutamine, nagu Mail2Toraccount.

Tor ka keelab JavaScript vaikimisi; teatud veebilehed ei laadita korralikult ilma JavaScript kuid uuesti lubada see võib olla potentsiaalselt de-anonymizing.

Tor võimaldab kasutada nn "darknet" eraldi kihi regulaarne internet (sageli nimetatakse "Clearnet" poolt darknet kasutajad), mis on kättesaadavad ainult via.onion linke. Sibul lingid sisaldavad näiliselt juhuslikult valitud märgist, mis ei ole kergesti meelde; see heade tavade üles märkida ametlik linke vältida phishing saidid.

Et aidata teil saada ja töötab Tor ja darknet, vaadake meie juhend Juurdepääs Darknet alla 2 minutit. Kui olete sirvimise kaudu Tor, võite uurida Interneti anonüümsus veelgi liigse mure kangutades silmad.

Samuti võite pääseda Hub foorum, mis võõrustab palju suurepäraseid juhendid Clearnet, darknet ja Bitcoin anonüümsust. On hulgaliselt asjakohast teavet stickied niidid leida "algajatele" ja "Turvalisus" lõigud. Jolly Rogeri "Turvalisus Guide algajatele" keermega on eriti väärt. Hub's.onion link on:

Hoiatus: ärge juurdepääsu LocalBitcoins kaudu Tor. Seal on tuntud attackby pahatahtlik väljumise tippe Tor võrgu teenida võltsversiooni LocalBitcoins mis phishes log-in üksikasju.

Running Bitcoin läbi Tor

Nagu vabastamise 0.12 Bitcoin Core automaatselt ühendada läbi Tor kui ta avastab oma kohalolekut. Et sundida sellist käitumist, järgige neid instructionson Bitcoin on GitHub. Siin on veel mõned tipson Reddit. Enamik teisi rahakotid on ka võimalik ühendada läbi Tor, konsulteerige oma dokumentatsiooni avastada, kuidas.

Nagu aadressid oma olemasolevaid rahakott võib olla seotud teie IP ja / või identiteet, installida uus rahakott, mis ainult kunagi ühendab kaudu Tor.Disable oma internetiühendust ja seadistada uue rahakoti joosta ainult läbi Tor enne käivitamist see. Seejärel võite uuesti lubada oma internetiühendust ja lubada rahakoti sünkroonida. Kui kasutate rahakotti, kopeerida olemasolev plokid kausta (tagada, et te don'talso kopeerida wallet.dat kausta), et "Tor laeka" andmehoidla oluliselt kiirendada sünkroonimise käigus.

Otse kandes bitcoins oma vana rahakotist see uuega mõnevõrra segane omandiõiguse need mündid. Siiski on palju keerukamaid meetodeid üleminemise (kaetud hiljem), mis oleks tõhusam varjata seda fondide liikumist.

(Valikuline) Liitu Virtual Private Network (VPN)

Nagu mainitud, Tor ole privaatsust imerohi; vastane, kes omab nii esimest ja viimast masinad teil on ühendus näevad teie IP samuti saite ligipääsu. Kui olete nõus maksma veidi ekstra meelerahu, leiavad VPN teenust. Selle asemel, et Internetti - või Tor - otse, teie ühendus suunatakse läbi VPN serverid. Oleme hiljuti loodud algaja juhend VPNsif soovite rohkem teada selle teema.

VPN on mõnevõrra sarnane kasu Tor; see varjab oma IP-aadress. Tegelikult kõige VPN-id võimaldavad teil võltsida kodakondsus teie IP-aadress (mis võib olla kasulik tutvumise asukoha andmed). VPN-id ka siaalkindlustushüvitised; nad tegutsevad, et sõeluda oma seadet kaitsta pahavara kaudu tulemüürid ja volikirju.

Erinevalt teatud saitidel, mis blokeerib juurdepääsu tuntud Tor marsruutide VPN-id tavaliselt endale lubada piiramatu juurdepääs ja palju suurema ribalaiuse kui Tor võrk. See on täiesti võimalik pääseda Tor läbi VPN veel kiht hämming.

Disk Encryption

Jättes jälgi oma tegevusest kõvakettal või irdkandja on veel üks võimalus, kus anonüümsus võib olla ohus. Ketta krüpteerimise tarkvara võimaldab teil krüptida fail, kaust või kogu autot, nii et see ei saa enam olla juurdepääsu ilma paroolita. Krüptimine Bitcoin rahakoti fail ja tundlikku teavet arvutisse salvestatud on hea tava. Korraliku ketta krüpteerimise tarkvara, saate luua mitu, turvaline varukoopiaid tähtsamaid faile ja andmeid ja laiali neid USB mälupulgad jms.

Wikipedia pakub hea comparisonof olemasolevate ketta krüpteerimise tarkvara võimalusi. Ärge tugineda Windows BitLocker programmi; erinevalt avatud lähtekoodiga alternatiivid ei ole provably turvaline.

Hoiatus: kui te kaotate või unustate parooli, kaotad sa juurdepääsu mis tahes krüpteeritud faile.

Varjata Bitcoin Tehing

Tirelid Mündid kaudu Segistid

Nagu nimigi ütleb, mikseris on teenus, mis seguneb mitteseotud bitcoins nii, et see muutub ebaselgeks, milles käsitletakse saadetud bitcoins teiste aadressid. See on hea võimalus liikuda münte vanalt, de-anonüümseks aadress või rahakotist uue, era- üks.

Privaatsuse eesmärgil kasutada ainult darknet segistid nagu BitMixer.io: bitmixer2whesjgj.onion või grammides "Helix: grams7enufi7jmdl.onion/helix/. BitMixer töötab päris kiire, segamiseks Helix võib võtta paar tundi. Negatiivne külg, et segistid on see, et nad võtavad kontrolli oma bitcoins kuni segamine on lõppenud, mis tutvustab vabadusekaotuse risk.

Trustless detsentraliseeritud segamise meetod võib leida JoinMarket; rakendamise kohta privaatsust parandada tehnikat esimese proposedby põhiarendaja, Greg Maxwell. See teabegraafikut annab õrna sissejuhatuse töös JoinMarket. Kuigi üsna lihtne mõiste, praegu arengujärgus, JoinMarket tähistab keerulisem ettevõtja kui saates mündid läbi segamine kohapeal.

Kui sul on hea arusaamine Bitcoin ja sa oled valmis rohkem praktilisi meetod, JoinMarketis väga soovitatav. Lisaks annab teile tagasi kontrolli üle segamine, samuti vähendab teie risk ja tehingu tasu. JoinMarket isegi võimaldab teil teenida natuke raha aidates teisi segada oma tehinguid.

Varjab Trail kaudu Altcoin Shifting

Miks peatuda segunemist Bitcoin aadresse? Segunemist Bitcoins ja privaatsus-kesksemaks altcoins annab teise kihi hämarusse. See meetod nõuab ehk veidi vähem usaldust kui kasutades tsentraliseeritud segamine teenust. Parim altcoin kasutada selleks on ilmselt Monero (XMR).

See lühike guidecovers osta Monero koos Bitcoin; et anonüümseks oma bitcoins lihtsalt teisendada need XMR, edastab need uue Monero aadress teie kontrolli all ja seejärel teisendada need tagasi uue anonüümne BTC.

Kaks suurt saite vahetustoiminguteks Bitcoin ja Monero on Shapeshift.ioand XMR.to. Pea meeles, et neile pääseb Tor ja ärge muretsege registreerumise; ei sait nõuab seda.

Ja lõpuks: ka Amnesic Incognito Live süsteemi (SABA)

Kui olete tõsiselt oma privaatsust, tahad tuua kõik eespool nimetatud meetoditele koos turvalise operatsioonisüsteemi environment.Unfortunately, standard operatsioonisüsteemid ei prioriteediks privaatsust. Windows 10, näiteks on järeleandmatu jõupingutusi, et jälgida kasutajatele. Seetõttu on mõttekas alglaadimise turvaline, privaatsust austades operatsioonisüsteem, enne kui proovite saata Bitcoin anonüümselt.

Parim võimalik lahendus on siin sabad, variant Debiani baasil Linux operatsioonisüsteem, mis konstruktsiooni ei jäta suusarajad. Ärge muretsege, kui olete kunagi kasutanud Linux enne, SABA pakub liidest, mis on tuttav igale Windows või Mac kasutaja. SABA võib isegi jäljendada välimus Windows nii, et juhuslik pealtvaatajad ei märka midagi ebatavalist arvuti kasutamine!

SABA pakkides hulk privaatsust, turvalisust ja krüpteerimist tunnused pakendisse piisavalt väike, et mahtuda kaasaskantav USB drive - sabad sisaldab isegi KeePassX ja Electrum valguse Bitcoin Laegas standard!

Boot sabad käivitamisel, USB drive peab olema vormindatud buutivaks kaudu programmi nagu Universal USB Installeror Rufus.TAILS Seejärel tuleb alla laadida ja paigaldada drive, mis on mõnevõrra kaasatud protsessi. Pange tähele, et paigaldus ja hoides sabad uuendatud nõuab 2 sellist USB-seadmeid.

Kui te soovite alustada saba saate seda lihtne veebiõpetuste.

Muutmine BIOS setup käivitamist sabast mitte kõvaketas võimaldab kasutada ebausaldusväärse arvutid ja võrgud turvaliselt. Seega võite anonüümselt Kirjuta Bitcoin alates isegi avalikkuse jälgida arvuti, nagu raamatukogus või Interneti-kohvikus, jätmata jälgi oma identiteeti või tegevus.

Kuigi SABA ei kergesti võita tarkvara põhinevate andmete logimise, pidage meeles, et sabad ei saa kaitsta riistvara võti loggersor riistvara ekraani püüdmise. Õnneks SABA sisaldab virtuaalne klaviatuur ja muud hiire juhitud teksti sisestamine rakendusi. Parooli kanne ebausaldusväärse seadmed, mis kasutavad kombinatsiooni teksti ekraanil sissetoomisel ja rämpsposti teksti metsaraie countermeasuresis soovitatav.

SABA kauplustes mingit teavet tarkvara, mida kasutate, külastatavate saitide (via sisseehitatud Tor brauser) või midagi muud. Kuid SABA lubab teil luua krüpteeritud, püsivad maht teie USB pulk (eeldusel, et see on piisavalt ruumi; 8 kaarik pulgad on soovitatav).

Kõik andmed, paigutatakse püsiv maht säilib seansside vahel. See soovitatav säilitada oma parooli manager andmefaili selle maht ja teie Electrumseed paroolihaldurisse (kui sa oled täiesti kindel, sa ei mäleta seda). Sisenemine sellest seemnest võimaldab teil taastada oma Electrum rahakoti ja pääseda mistahes salvestatud bitcoins.

Hoiatus: kui sa ei suuda säilitada või mäleta oma Electrum seemne iga bitcoins salvestatud Electrum rahakott igaveseks kadunud kui sa lõpuks sabad istungil.

Anonüümsus kaasas hinnaga

Kokkuvõttes asju, see on kuni teil otsustada, kui palju anonüümsust sa tegelikult vajad online. Mida rohkem anonüümseks tahad olla rohkem vaeva pead, et seda saavutada. Käesolev juhend toonud teile peamisi tööriistu ja tehnikaid, mis on Sinu kasutuses siis võite segada ja sobitada kumb töötab teie jaoks parim.

Seotud uudised


Post Altcoin

Multi-vPoW: Myriadcoini lahendus ühinemiseks

Post Altcoin

Kuldsed reeglid: põhiline juhend bitcoiinide ostmiseks ja kasutamiseks

Post Altcoin

X-algoritmide jaoks lihtne krüptokursuse kaevandamise juhend

Post Altcoin

Mis on Feathercoin?

Post Altcoin

Kuidas kaubanduse bitikiine ja EI saata arreteeritud

Post Altcoin

Kuidas osta Monero 3 lihtsat sammu: algaja juhend

Post Altcoin

Miks Reddcoin on sotsiaalvaluuta

Post Altcoin

Õpetus: Reddcoini POSV-i rahakott Macis uuemale versioonile

Post Altcoin

Bitcoin ja raha tulevik

Post Altcoin

Teadlased küsivad Bitcoin & Dogecoin annetusi

Post Altcoin

Müüa Litecoins Paypal for Cash USD või EUR

Post Altcoin

4 lihtsat sammu ettevõtte Bitcoini aktsepteerimiseks