Neli fakti Bitcoini rahakotidest, mida peate teadma | Estonian.lamareschale.org

Neli fakti Bitcoini rahakotidest, mida peate teadma

Neli fakti Bitcoini rahakotidest, mida peate teadma

Bitcoin walletsare põhiosa kõik cryptocurrency protsessi. Virtuaalmaailmas, ei saa me läbi Bitcoins meie taskus, nii rahakotid on kohustuslik. Siiski on veel mõned asjad, mida ei pruugi teada seda digitaalse kirje. Nii, siin on neli uudishimulik fakte oma praeguse või kes teab, tulevikus rahakott.

Fakt 1: Vana rahakotid ja nende sisu võib saada

See asjaolu on kirjeldatud kui nõrkus Bitcoin Wiki ja see on seotud akti muutes oma rahakoti parool. Vastavalt Bitcoin Wiki, "vana koopia rahakoti oma vana parool on sageli kergesti kättesaadavad kaudu olemasoleva backup poole (eriti Apple Time Machine): äravool, et vana rahakott, oma vana parooli, voolab praeguse rahakoti praeguse parooli - see on vastuolus kõige üldarusaadav kasutaja ootus Mis parooli muuta oma rahakoti "peaks tähendama järgmist parooli kompromiss". See ei ole midagi nii lihtne kui enamik inimesi arvavad, kuid see on see, mida sa pead tegema, kui soovite luua uue rahakoti: teil on vaja saata oma summa oma uue konto uue parooli.

Fakt 2: Rahakotid hoitakse krüpteerimata vaikimisi

Varakult ja Bitcoin ja tech savvies juba tead, praeguseks et rahakott peab krüpteerimine olema ohutu. Aga palju uustulnukaid on vähem tõenäoline, et astuda samm niimoodi, peamiselt seetõttu, et nad tõesti ei tea Bitcoin maailma või, sest nad lihtsalt ei ole seda tüüpi oskusi. Kuid kuna rohkem inimesi investeerivad Bitcoin tähtsam vaikimisi krüpteerimise muutub. Kahjuks see ei tähenda, et inimesed hakkavad seda teevad sagedamini.

Fakt 3: Bitcoin vargused on toimunud

See on pigem meeldetuletus kui asjaolu, sest peaaegu kõik, kes omab Bitcoins teab seda. Rahakotid ei ole täiesti ohutu ja on teateid vargustest. 2011. Aasta juunis, näiteks üks kasutaja väitis oma Bitcoin foorum, et keegi oli varastatud 25000 Bitcoins temalt, samaväärne $ 375,000. Ja viimane skandaalid andmevahetusplatvormid ei aita.

Fakt 4: Probleem võib tulla kust sa kõige vähem oodata

Seal on tsitaat Bitcoin Wiki mis muudab kõik mõtlema, kes tegeleb meie raha: "ei ole mingit garantiid, et kõik eWallet teenus ei ühel päeval võtma kõik oma bitcoins ja kaovad". Paljud inimesed isegi ei mõtle, kuid see on tõde. Millist seadust või suthority peatub platvormi niimoodi? Me minna ja öelda "ei ole".

Via techhive.com

Seotud uudised


Post Altcoin

SEC esialgne uurimine GAW kaevurite kinnitatud ja teave lekkinud

Post Altcoin

Mängu BlackCoin kihlvedude maailmakarikavõistlus

Post Altcoin

Mündi lühikokkuvõte: Twitch.tv ja Dogecoin, Apple Pay, Gavini AMA, Bitcoin Ransomware ja Tecnisa

Post Altcoin

Multi-vPoW: Myriadcoini lahendus ühinemiseks

Post Altcoin

Dogecoins # 98 NASCAR Dogecar on valmis minema

Post Altcoin

Kuus ideed Bitcoin ja Altcoins vaja osa I osa

Post Altcoin

Samm-sammult käsiraamat, et põletada oma bitcoini sõlm

Post Altcoin

Seks ja üksik bitcoiin

Post Altcoin

Bitcoini läbimurre on kütuse võimatu tulevaste platvormide 2. osa: vastaspool, avatud turg ja palju muud

Post Altcoin

Dogecoin Pt. II

Post Altcoin

Reddcoini sotsiaalne ringhääling

Post Altcoin

Tutvustus, kuidas minna reddcoini POSV rahakottesse