Kuidas saada bikiine: kolm võimalust | Estonian.lamareschale.org

Kuidas saada bikiine: kolm võimalust

Kuidas saada bikiine: kolm võimalust

Bitcoins on tõesti revolutsiooni. Majanduse, pangad, isegi internetis. Nüüd saame isegi öelda, et Bitcoin on viirushaigus. See digitaalse valuuta on nii erinev kõike, mis eksisteeris seni ilma controll valitsuselt või pangandussüsteemi, muutes selle detsentraliseeritud mündi.

Aga et te juba teate ja täna me otsustasime rememberthe kolmel viisil, mis võimaldab teil teenida Bitcoins.

1. Bitcoin kaevandamise

Kõige huvitavam viis saada Bitcoins, tekitades oma digitaalse valuuta. Muidugi, selleks vajate ülihea arvuti, nagu need siin näidatud.

2. Bitcoin Exchange

Võite vahetada dollarit, Yen, euro või teiste valuutade jaoks Bitcoins at online vahetada nagu Mt, gox. Selleks vajate Bitcoin rahakott, mida saab alla laadida bitcoin.org. Sa saadKuidas saada bitcoineid, ilma et peaksite neid ostma: krüptokuuluvormide müümine veebisSeni oleme rääkinud paar korda umbes võimalikke saada Bitcoins. Näiteks selles postwe rääkisin sulle kolm kõige kuulsam kuidas saada cryptocurrency. Kuid seal on teine ​​võimalus ja see on nii lihtne... Müü oma asju Internetis Bitcoins!

Leidub kättesaadavaid meetodeid amatöör kaupmees, kes vajab hädasti Bitcoins, kuid kõigepealt tuleb luua rahakott, midagi, mida saab õppida, kuidas teha siin. Ja nüüd, liigume edasi loeb.

1. Craigslistissa

Kui müüte midagi Craigslistissa lihtsalt lisada teksti "Bitcoin vastuvõtt". Kuigi platvorm on super tulvil palju müüjaid, sa ei tea kunagi, kui keegi ei taha teha äri koos sinuga, sest Bitcoin valik.

2. Coingig

Seal on juba Bitcoin põhineb turul (sarnane eBay, kuid pühendatud digitaalse valuuta): see on Coingig. Kui te olete uudishimulik, minge ja luua oma konto. Kaasa hea nimi ja kirjeldus oma objekti, samuti foto. Seejärel valige makse Bitcoins. Pea meeles, et sellel veebilehel, on professionaalne ja raskete on kõige tähtsam.

3. Silk Road

Kui tooted üritate müüa on... Noh, lähme ebatavaliste, mida saab kasutada veebilehel Silk Road, väga reguleerimata platvormi. Silk Road on nagu online must turg, mis toimib ainult Bitcoin. Et seda kasutada saab kasutada Tor ja kasutada Silk Road aadress (silkroadvb5piz3r.onion) või kasutada Tor proxy. Seejärel saate registreeruda müüja ja luua konto.

Via coinbit.tumblr.com


Intervjuu GAW Minersi asutaja ja tegevdirektor Josh GarzaPaar kuud tagasi sõber saatis mulle lingi firma nimega "GAW kaevurite" ja märkis, et ta oli tellinud paar Scrypt ASIC. Pärast isiklikult võttes mõned jube kogemusi Bitcoinmining riistvara ettevõtted Varem olin üsna skeptiline legitiimsust masinad, eriti seoses "shipping kuupäevad". Kuid pärast mõne tunni teadusuuringud koos garantii vaba võõrustas kaevandamise kui laevandus hilines, otsustasin ma võtta võimalus ja tellida.

Oodates mu masinad, mis sattus veetava ja saabuvad just õigel ajal, koos tasuta Zenminer Rasperry Pi, et ma ei oodanud, ma


InvesteerimisstrateegiadSelles osas tutvustame mõningaid põhimõisteid Bitcoin investeerida. Me näidata erinevusi pikaajalise ja lühiajalise investeerimisega. Me ka Internetis üldmõisted, mis on oluline iga Bitcoin kaupleja. Lugedes seda sektsiooni, saad kindel arusaam põhilised trendid Bitcoin turul, mis peaks aitama teil arendada oma kauplemise strateegiad.

Bitcoins sageli nimetatakse BTC finantsturgudel. See on sarnane valuuta sümboli või kalavaru "infotabloo". Näiteks USA dollar on sageli viidatud kui "USD", ja Ford Motor aktsia kasutab sümbol "F" börsidel. Nii et kui sa näed termin "BTC", kas see raamat või mujal, see on kõige tõenäolisem, viidates Bitcoin.

Mõistmise riskis oluline iga investori kohta investeeringute tüüp. Mitte ainult on seal riski seoses kahjumid investeeringutelt, kuid kui te investeerida liiga hilja või valel ajal, võid kaotada võimaluse teha suurt tulu. Olles ettevaatlik on üldiselt hea mõte, kuid kui te olete liiga ettevaatlik võite laseks mõned väga võimalusi. Kõigepealt aga lähme üle mõned olulised mõisted.

Ostmine ja müümine Bitcoins

Investeerimine keskuste ümber ostmine ja müümine vara, antud juhul Bitcoins. Põhieeldus on lihtne, osta Bitcoinswhile nad hinnad on madalad, müüa Bitcoinswhile hinnad on kõrged. Ideaalses maailmas siis osta Bitcoins kui hinnad on saavutanud põhja või lüüa võimalikult madal hind, kui see läheb, ja müüa Bitcoins kui hinnad "tipp" või jõudnud hind nii kõrge, kui see läheb langedes. See kontseptsioon on see, mida inimesed viidates kui nad ütlevad "osta madal, müüa kõrge."

Aktsiaturud saab tugevalt mõjutatud "psühholoogiline" tegurid, nii tihti hinnad kiiresti tõusta kui langeda. See loob võimalusi investoritele. Figuring kui hinnad tõusevad või langevad, Savvy investor võib suurendada oma kasumit välja kaubelda. Muidugi, tegelikult ennustades, kui hinnad tõusevad või langevad ei ole kerge ülesanne ja seal on alati palju ebakindlust.

Seotud uudised


Post Altcoin

Mündi lühikokkuvõte: Twitch.tv ja Dogecoin, Apple Pay, Gavini AMA, Bitcoin Ransomware ja Tecnisa

Post Altcoin

Kuldsed reeglid: põhiline juhend bitcoiinide ostmiseks ja kasutamiseks

Post Altcoin

GAW kaevurite skeem on lõpuks välja selgitatud

Post Altcoin

Krüptokursside anonüümsus II osa - Cryptonote & Darkcoin

Post Altcoin

Kuidas analüüsida Bitcoini hinda nagu Pro

Post Altcoin

Dogecon SF: pool, mis oli üllatavalt tõsine

Post Altcoin

Kuidas osta Stellar Lumensi 3 lihtsat sammu: algaja juhend

Post Altcoin

Kuidas teenida raha bitcoiniga - 99 bikiinide juhtumiuuringuid

Post Altcoin

SEC esialgne uurimine GAW kaevurite kinnitatud ja teave lekkinud

Post Altcoin

Ethereum tõuseb $ 6,4 miljoni Genesis müügi esimeses kvartalis

Post Altcoin

Kas Dogecoin on surnud? Või kas Doge tõuseb uuesti?

Post Altcoin

Bitcoin Whiteboard teisipäev - tee alates saata vastuvõtmiseks