Kuidas kaitsta oma Bitcoini rahakotti | Estonian.lamareschale.org

Kuidas kaitsta oma Bitcoini rahakotti

Kuidas kaitsta oma Bitcoini rahakotti

Kuna seal ei ole muul viisil maksma ja kasutada Bitcoins, siis võiksime sama hästi leida võimalusi, kuidas kaitsta ühe meil: rahakoti. Turvalisus digitaalse tööriist on, eriti kuna Bitcoin siinidel, peamine mure cryptocurrency arengu kogukonnas.

Sa pead teadma, et kui mõni võimalus, te kaotate oma rahakoti või selle parooli, see on super raske taastada. Samuti, kui varas avaneb juurdepääs oma rahakoti või parooli ja varastab teie Bitcoins, seal on kuidagi taastada oma raha. Kuna selle ja teiste raskuste ületamiseks, suuri edusamme on tehtud viimase nelja aasta jooksul, kuid meil on veel palju teha.

Saate vältida mõningaid riske, kuid ühe viga võib rikkuda kõik oma raske töö. Lähme läbi mõned hiljutised juhtumid kaotust ja varguste ja vaadata, mida on võimalik leida lahendusi kaitsta oma digitaalse valuuta.

1. 25.000 BTC varastatud

Juunis 2011 Bitcointalk liige tuntakse "allinvain" kaotanud üllatav summa 25.000 BTC, sama $ 500.000 ajal! Varas, tundmatu sissetungija, kuidagi saanud otsest juurdepääsu oma arvutisse ja rahakoti ja varastasid Bitcoins, kasutades ühte kahest võimalusest: kas ta tegi tehingu "allinvain nn arvuti ise või lihtsalt laadinud wallet.dat fail ja tühjendada selle oma arvutisse. Mis võiks "allinvain" on teinud sel juhul? Ta oleks võinud krüpteeritud oma rahakoti, kuid 2011. Aastal oli see protsess ei ole nii lihtne kui see on praegu.

2. 7.000 BTC kadunud

Kaks aastat tagasi, Bitcoin arendaja Stefan Thomas oli kolm varukoopiaid oma rahakoti - krüptitud USB pulk, et Dropbox konto ja ka oma Virtualbox- ja isegi mitte see kõik võiks aidata teda. Miks? Sest ta kustutatakse kaks neist varukoopiaid ja unustasin parooli kolmas, kaotades 7.000 BTC igavesti! See oli $ 125.000 ajal.

3. 2 BTC võtnud Java rakendus

Kannatanu rääkis oma loo siin: "eile õhtul umbes 21:00 PDT ma klõpsanud linki minna CoinChat.freetzi.com ja olin palutakse käivitada java. Ma tegin (mõtlen, et see oli õigustatud chatoom) ja midagi ei juhtunud. Ma suletud akna ja ei mõelnud seda. Ma avasin Bitcoin-qt rahakott umbes 14 minutit hiljem, ja nägi tehingu, et ma ei ole nõus minema rahakoti 1Es3QVvKN1qA2p6me7jLCVMZpQXVXWPNTC, peaaegu kogu mu rahakott (2,07 BTC) ", midagi $ 300 juures aeg. Ja see münt on krüptitud! Aga ründaja leidnud viisi ümber: Java rakendus, mis ohvri avas küsis ka täiendavaid õigusi ja see on saladus. Nagu ta nõustus, ta andis juurdepääsu pahatahtlik programm, mis oli võimeline lugema kõik tema klahvivajutusi. Seejärel taotluse ootas, kuni ta kirjutada oma rahakoti parool ja salvestamisel, dekrüpteerimiseks ja tühjendab rahakoti.

4. 160 BTC võetud Blockchain.info rahakoti

Blockchain.info kasutaja kaotas Bitcoins, umbes 160 neist väärt $ 20.000, et tundmatu ründaja. Kasutaja ei ole eemalt hooletu, kui ta ütleb: "Ma kasutan blockchain.info rahakoti teenust hallata et aadress. Minu parool oli juhuslik 18. Iseloomu parooli kirjavahemärke, ülemine / alumine juhul jne Mul oli kaks tegurit autentimine Google Authenticator sisse lülitatud ja teine ​​parool kontol, mis oli juhuslikult 8 märki ". Palju turvameetmed, nagu näete. Kuid probleem oli blockchain.info mobiilne rakendus. Asi on selles, et töölaual, blockchain.info krüpteerib kasutajate rahakotid kaks korda: rahakoti peamiste parool ja isiklikud võtmed end vabatahtlik teise parooliga. Aga mobiilne seda ei juhtu ja ainult teise krüpteerimiskiht kasutatakse. See ei ole tavaliselt probleem Android seadistuse, kuid selle kasutaja nutitelefon juurdunud, mis võimaldas kasutajal tööle mõned võimsad rakendused, vaid ka tinkered Android ökosüsteemi. Minnes seda teed, mis tahes taotluse oleks aidanud ründaja, mistõttu on lihtne crack 8-kohaline teine ​​parool.

Niisiis, pärast lugemist see, millised on võimalikud turvameetmed saame rakendada meie rahakotis? Nagu olete märganud, iga rünnak konkreetse kaitse saladus, kuid peamine meetmeid saab võtta, on järgmine ones: lülitage rahakoti krüpteerimist kasutada kahe teguri autentimise (Google Authenticator on hea valik) ning vaadake API võtmed, mis loodi ilma teie loal ei anna ebausaldusväärse rakendused ülemäärase load ja luua rohkem backupsand kontrollige neid regulaarselt.

Ja siis seal on elujõuline strateegia: kasutada mitmekihilist securityto tagada ühe rünnaku saa teha kogu oma raha kaob. Saad põhi Internetis turvateenistus, mis pakub mitmekihilist riigikaitse, harjutada mõned põhilised arvuti turvalisuse (mis tähendab ei lähe allalaadimist või töötavad rakendused mitteusaldusväärsetest allikatest ja olla teadlik Java), hoida eraldi rahakotid oma shopping ja kokkuhoid või minna kahe-of-kolm skeemi, üsna levinud viis vähendada riske.

Või saate alati ootama pühendatud riistvara USB walletsthat on varsti, pakkudes väga turvaline mini tegemise Bitcoin tehingute, mida saate teha oma rahakoti.

Via bitcoinmagazine.com

Seotud uudised


Post Altcoin

Lexi krüptograafia, Bitcoin ja Avatud turgude revolutsioon

Post Altcoin

Mängu BlackCoin kihlvedude maailmakarikavõistlus

Post Altcoin

Kuidas taotleda oma Bitcoin Cash ja müüa seda Bitcoin (TREZOR, Ledger, Electrum)

Post Altcoin

Rebranding, intervjuud ja täielik müntide lehtede nimekiri

Post Altcoin

Kuidas saada bitcoines - juhendi teenimine bitcoines kiire ja vaba aastal 2018

Post Altcoin

Segwit2x, UASF ja võimalik külg - Siit saate teada, mida peate teadma

Post Altcoin

Kuidas osta Ripple (XRP) 3 lihtsat sammu - algaja juhend

Post Altcoin

Brock Piercei Realcoin on halb idee ja see ongi seepärast

Post Altcoin

Mastercoini ja Omniwallet beeta

Post Altcoin

Tume rahakott Alpha 7 release

Post Altcoin

Krüptokursside anonüümsus I osa - olemasolevad protokollid ja zerokoiin

Post Altcoin

Kuidas osta Zcashi 3 lihtsat sammu - algaja juhend