Sissejuhatus Bitcoini kauplemisse | Estonian.lamareschale.org

Sissejuhatus Bitcoini kauplemisse

Sissejuhatus Bitcoini kauplemisse

Kas otsite sattuda Bitcoin kauplemise? Paljud inimesed on saanud kaasatud väga tulus ja paastu liikuvate turul. Techies pensionäre, Bitcoin muutub lemmik Investeerimisvahend paljude inimeste jaoks. Ikka, kui sa võiksid teha palju raha Bitcoin kauplemise, seal on palju tähtsaid mõisteid, mida tuleb mõista. Ja see on põhjus, miks me oleme kirjutanud selle juhendi.

Oleme kirjutanud selle juhendi, et aidata algajatele kogu Bitcoin protsessi. Me katta põhimõisteid Bitcoin, kuidas alustada kauplemise, samuti mõned rohkem edusammud investeeringute teemasid, mida pead teadma. Kuigi Bitcoin on keeruline kauplemise instrument, ja ei ole kuidagi me võiks katta iga teema nii lühikese juhendi, anname teile vahendid, mida vajate, et alustada kauplemist!

Lühike sissejuhatus Bitcoins

Kui otsite, et saada kaasatud Bitcoin kauplemise, siis seal on hea võimalus, et teil on juba tuttav Bitcoins. Kui jah, siis ei jäta läbi käesolevas paragrahvis. Kui te pole tuttav Bitcoins aga me kiiresti tuua teile kuni kiirus.

Bitcoin on täisdigitaalne, peer-to-peer valuuta, mis oli loodud keegi (või grupp inimesi) tööpäeva varjunime all Satoshi Nakamoto 2009. Aastal Olgem selge, Bitcoin ei olnud maailma esimene täisdigitaalne valuuta mitmed ettevõtted ja organisatsioonid olid tegelikult püüdnud luua täisdigitaalne valuutades. Kõik need pingutused ei suutnud siiski, sest nad püüdsid tugineda Kesk kliiringuarvelduskodade kontrollida loomine ja voolu valuuta ise.

Bitcoin pöörde maailma tuginedes kogukond luua Bitcoins ja jälgida nende liikumist. Bitcoins on loodud läbi protsessi nimetatakse mäetööstuses. Kui soovite rohkem teada kaevandamisel, seal on palju üksikasjalikke selgitusi Bitcoin kaevandamise online. Piisab, kui öelda siiski, et kaevandamisel hõlmab lahendamisel äärmiselt keeruline, kasutades arvuteid. Kui võrrand on lahendatud "blokeerida", või osa teavet, lisatakse blockchain, mis on avaliku Interneti pearaamatu, mis võimaldab igaühel jälgida Bitcoin tehinguid.

Bitcoins on ka ainulaadne, et kõik tehingud on tehtud peer-to-peer, kasutades tavaliselt exchangessuch nagu Mt. GOX. Kõik Bitcoin tehingud on anonüümne ja peaaegu võimatu jälgida. See on suurepärane, et inimesed otsivad privaatsust oma finantstehinguid, kuid see loob ka mõned ohud. Kui te kuidagi "petetuna" kaudu kelmuse või muu teises olukorras, siis on see peaaegu võimatu teil taastada oma raha. Alati hoida seda meeles!

Bitcoin Tehingud ja investeerimine

Niikuinii, tehingud on keskmes see juhend. Nii järgmistes osades, me aitame teil alustada Bitcoin kauplemise ja investeerimisega. Mitte ainult pakume teadmisi, kuidas saab läbi oma tehingute ohutult, kuid me ka juhendab teid läbi protsessi. Me aitab teil mõista, kuidas Bitcoin turud tööle ja kuidas saab hakata sõnastada investeerimisstrateegias.

Muidugi, lihtsalt sellepärast, et me õpetame teile, kuidas kaubelda, ja annab teile võti strateegiline teadmisi, ei saa me garanteerida, et iga kaubanduse teete olla edukas. Bitcoin on väga kõikuv turg ja samas palju ettevõtjad teha palju raha, lihtne tõsiasi on see, et mõned ettevõtjad kaotavad raha.

Lihtne tõsiasi on, et ei ole sees kauplemise strateegia, mis tagab teie edu. Muidugi, mõned "eksperdid" väidavad nad teavad kõiki saladusi, kuid tõde on see, et turud võivad olla ettearvamatud. Isegi parimad strateegiad ja koormate teadusuuringute, sa ikka võib kaotada raha kohta Bitcoin kaubanduse. Sel põhjusel soovitame ainult investeerida raha Bitcoin et te ei saa endale lubada kaotada.

Ikka tutvustame palju tähtsaid mõisteid ja strateegiaid, et maksimeerida oma eduvõimalusi. Niiviisi me maksimeerida oma eduvõimalusi. Lisaks keskendudes põhialuste ja nende aluseks olevate protsesside et juhtida Bitcoin, anname teile teadmisi ja arusaamist teil on vaja arendada oma kauplemise strateegiad ilma lämmatades oma loomingulise mõtte protsessi.

Seotud uudised


Post Altcoin

Mis on Ripple? A Look Inside Crypt 2.0

Post Altcoin

Mastercoini ja Omniwallet beeta

Post Altcoin

Juurdepääs Darkneti alla 2 minuti jooksul - algaja juhend

Post Altcoin

Multisig: algaja juhend

Post Altcoin

Kuldsed reeglid: põhiline juhend bitcoiinide ostmiseks ja kasutamiseks

Post Altcoin

Brock Piercei Realcoin on halb idee ja see ongi seepärast

Post Altcoin

Reddcoin kuvab sotsiaalse rahakoti, POSV värskendused ja sotsiaalse platvormi

Post Altcoin

Kuus ideed Bitcoin ja Altcoins vajab ennast osa II

Post Altcoin

BTC.com Müüakse GAW Minersi Josh Garza

Post Altcoin

7 Lihtne viis leida Bitcoini probleemi

Post Altcoin

Mündi lühikokkuvõte: Twitch.tv ja Dogecoin, Apple Pay, Gavini AMA, Bitcoin Ransomware ja Tecnisa

Post Altcoin

Kuidas osta IOTA: Algajatele mõeldud juhend