Kuidas investeerida oma bikkünnide kasumist kuni 20% -ni | Estonian.lamareschale.org

Kuidas investeerida oma bikkünnide kasumist kuni 20% -ni

Kuidas investeerida oma bikkünnide kasumist kuni 20% -ni

Üks levinumaid küsimusi ma saan paluda meie kasutajatele on see, kuidas ma saan investeerida mu Bitcoins. Ma alustuseks öelda, et ma ei ole investeeringute ekspert, kuid kogu aasta ja pool Olen arutanud Bitcoins Olen saanud aimu umbes erinevaid võimalusi investeerida. See postitus on loetletud minu isiklik ja harimatu opinionabout Bitcoin investeeringud - kasuta seda omal riisikol.

Variant # 1 - Hoidke Bitcoin pikemas perspektiivis

See valik on sama lihtne kui see kõlab. Osta nii palju Bitcoins kui saad endale lubada kaotada (ärge kunagi investeerida summa, mida ei saa endale lubada kaotada) ja hoidke neid, kuni nad jõuavad kasumlik eesmärgi eesmärk. Näiteks ostsin oma esimese Bitcoins kui nad olid $ 120. Isegi kui ma neid müüa nüüd ma ikka olema 350% kasumit. Minu isiklik arvamus on, et hind Bitcoin tõuseb, sest see muutub üha rohkem peavoolu nii et ma eelistan kasutada aegadel nagu siis, kui hind on madal, et osta ja oodake vähemalt 20% kasumit enne müüki. Te ei leia paremat ROI (investeeringutasuvus) kusagil mujal.

Variant # 2 - Laenu Bitcoins et "võõrad" katkematuks kuus saagis

Üks lootustandvamaid alustavatel olen kokku puutunud viimasel ajal on BTCJam. Sait toimib peer to peer laenuandmise võrguga saate laenata oma Bitcoins võõrastele, et on vaja laenu ja nad on pühendunud maksavad sulle tagasi teatud tingimustel. Krediidi kulukuse määr (APR) seda tüüpi laenu võib ulatuda peaaegu% 20, mis on tohutu.

See investeering meetod on natuke risker sest sa usaldad teda ei tea maksma teile tagasi. Võttes ütles, et meeles pidada, et kõik tehingud on teinud läbi BTCJam ja loaners konkreetsed krediidi hinded vastavalt summa usaldusväärsust neil (tuvastamisel, makstakse välja eelmise laenu jne).

Ma laenatud minu esimene Bitcoins sellel kuul ja olen praegu ootab minu esimene makse tulevad, kui olen mina see uuendab kui palju kasumit Tegin selle tehingu. Kasutamise eelis see meetod on see, et kui kõik läheb hästi olete aktiivselt suurendada oma number Bitcoins kuude. Meeldetuletuseks - Ma ei tegutse ühelgi moel koos BTCJam.

Variant # 3 - HYIP (High Yield Investment Programs)

Umbes 2 kuud tagasi olin tutvustas mõiste HYIP. Põhiidee on, et te investeerida raha ja saada kõrge saagisega, et raha päris kiiresti. Peaaegu kõik need programmid on täielik pettus. Ajal Ma ei olnud sellest teadlik ja otsustada võtta minu võimalused veebilehel nimetatakse MyDailyBitcoin (saidi ei ole enam aktiivne). Sait lubas teile 10% tulu päevas summa, mida investeerida.

Kuna ma olin päris skeptiline ma algselt investeeritud väike kogus 0,1 Bitcoins. Ootasin 2 nädalat ja nägi, et ma tegelikult maksti, mida ma lubasin. Siis ma investeerinud suurema summa 1 Bitcoin. Umbes nädal või nii pärast saidi sai kättesaamatuks. Olen otsinud Bitcointalk foorum ja leidnud post arutame legitiimsust MyDailyBitcoin. Lugedes teemasid tundus, et MyDailyCoin oli sulgemise kauplus ja mitu inimest märkis, et kui sa saata oma avaliku aadressi naist nimi Alana Tor siis väidetavalt tagasi saada.

Olin kõhklevad, kuna meil lihtsalt üldine e-posti aadress () ei ole isegi seotud domeeni MyDailyBitcoin.com - see on tüüpiline Bitcoin petuskeemid. Samuti puudub tegelik kontroll pidi peale saatmist avaliku aadress ja e-posti aadressi. Pärast arutame seda mõnda aega olen otsustanud tegelikult annab see maha. Hämmastavalt kombel sain toetust, kuid nagu ma jätkuvalt läbi lugeda postitus BitcoinTalk ma nägin, et ma olin õnnelik - paljud inimesed ei saa mingit vastust või tagasimakseid MyDailyCoin.

Kokkuvõtteks ma soovitaksin teil vältida HYIP investeeringud leida. Kui teil on ikka veel arvestades, et sellist võimalust ma otsida informatiivse "umbes" lehel ettevõte, mis hõlmab tegelikku inimeste ja nende isiklike profiili LinkedIn või Facebook. Ma ka küsida natuke investeeringute protsessi ja muidugi ei kuluta rohkem, kui ma ei saa endale lubada kaotada.

Kui teil on mingeid muid investeeringuid, mida kasutad kasu oma Bitcoins Ma armastan teid jagada oma mõtteid neid kommentaar allpool.

Update: Pärast seda postitust sain palju kirju teiste erinevate investeerimisvõimaluste mis ma siin loetleda. Ma ei tegutse ühelgi moel koos nende sait ega salli neid, sest ma ei ole olnud mingeid kogemusi nendega. Kasutage neid saite omal riisikol

Bitcoin Trader - Teine HYIP et siiani tundub väljamaksmiseks enamik inimesi, et minuga ja ka mõned iseloomustused Google +, mis näivad olevat õigustatud.

BTC laenud Club - Tundub, et mingi HYIP (400% + APR), kuigi nad väidavad, et nende eest läbi laenude andmise ja võtmise nagu BTCJam.

Seotud uudised


Post Altcoin

Digital Currency Weekly Rundown - esimene väljaanne

Post Altcoin

Mis on Blockchaini tehnoloogia?

Post Altcoin

Tume rahakott Alpha 7 release

Post Altcoin

Dogecoin aktsepteerib Twitch.tv!

Post Altcoin

Intervjuu: Vertcoini sportlane Brandon Kurtz

Post Altcoin

Müüa Litecoins Paypal for Cash USD või EUR

Post Altcoin

Kas Dogecoin on surnud? Või kas Doge tõuseb uuesti?

Post Altcoin

Kuidas saada oma tasuta bitcoineid veebisaidil: 18 veebisaiti, mis võivad teid aidata

Post Altcoin

Mastercoini ja Omniwallet beeta

Post Altcoin

Miks Reddcoin on sotsiaalvaluuta

Post Altcoin

Anonüümsed krüptokursused: nende ajalugu lühidalt

Post Altcoin

Osta Peercoin Paypali või krediitkaardiga