Kuldsed reeglid: põhiline juhend bitcoiinide ostmiseks ja kasutamiseks | Estonian.lamareschale.org

Kuldsed reeglid: põhiline juhend bitcoiinide ostmiseks ja kasutamiseks

Kuldsed reeglid: põhiline juhend bitcoiinide ostmiseks ja kasutamiseks

Siin on kohustuslik artikkel tahes veebileht Bitcoins, nagu meie 99Bitcoins. Kui sa oled üks uus digitaalne valuuta armastajad, peate õppima, kuidas õigesti osta, kanda ja kasutada Bitcoins.

Esiteks unusta kaevandamisel. Loomine Bitcoins ei ole enam kehtiv valik, kuna see nõuab erilist kaevandamise hardwareand suur operatsioon. Vähemalt need eeskirjad kui soovite mõned kasumit.

Järgmine valik on osta Bitcoins, saates mõned päris raha oma Bitcoin vahetada. Kõige kuulsam on Kraken või Bitstamp. Aga kui soovite võtta pilk kõiki võimalusi, minna Bitcoin Charts.

Seejärel hakake oma pärisraha ja unustada krediidi cards.Wire ülekanded on parim valik, sest krediitkaardi ohtudest ja sellega seotud pettused. Niisiis, üle, et raha ja saada mõned USA dollarit oma online konto ühel veebilehed nimetatud eespool, mis (ilmselt) teenida väikest vahendustasu.

Jälgi veebisaidi suundades ja saad Bitcoins peaaegu koheselt. Järgmine sa tahad neid kasutada, nii et teil on saada Bitcoin rahakott. Võta üks nagu Coinbase või Blockchain.info. See rahakott on kõik sinu ja on viiteid oma digitaalse valuuta. Aga kui sa kaotad selle, te kaotate kõik oma raha. Just nagu reaalses maailmas.

Nüüd, õppida, kuidas saata raha. Iga rahakott on addressto kus saab saata oma Bitcoins. Kui sünkroonimine protsess võtab aega, ärge muretsege. See on tavaliselt midagi, mis võib võtta tunni.

Järgmised sammud on lihtne. Näiteks, kui soovite kanda raha teise konto, pead aadress ja see on põhimõtteliselt see. Pea meeles, et tehingute aega võtta.

Osta midagi digitaalse valuuta, siis on vaja ainult otsida "store", mis võtab Bitcoins. Peate järgima juhiseid ja sel juhul kasutada BitPay tööriist, mis tegeleb kõigi Bitcoin makseid. Edasi saate aadressi, kuhu tuleb saata raha, et saada oma toodet. Lihtsalt mine oma rahakoti ja osta iganes sa vajad. Lihtne see ongi!

Via zdnet.comUued Bitcoinid? 5 vigu, mida peaksite vältima2. Hoides kõik oma Bitcoins ühes kohas ilma nõuetekohase turvalisuse

Kui olete oma Bitcoins välja vahetada veenduda mitte panna kõik oma munad ühte korvi. Kui teil on ainult mõned siis see ei ole halb, kuid kui olete investeerinud märkimisväärseid summa Bitcoin oleks mõistlik jaotada need erinevate rahakotis. Samuti veenduge, et korralikult kindlustada oma walletsso et nad on raskem häkkida. Üks hea mõte võiks olla ka paberkandjal walletand hoida ohutus kohas.

3. Paanikasse Üle Hinnamuudatustest

Bitcoin on valuuta, kuid mitte väga stabiilne ühe veel. See on väga levinud, et hinda näha muudatusi kuni $ 100 päevas, seega pole vaja paanikat iga kord, kui näen $ 30 tilk. 2-aastase perspektiivi, Bitcoin on järk-järgult ja pidevalt kasvavad jätkuvalt, kuigi ei saa olla mõned tõusud ja mõõnad keskel. Pärast esimest 2 radikaalseid muutusi saad kasutatud kõikumisega selles valuutas.

4. Vahelejätmine ühest Crypto valuutast teise

Iga päev teise Altcoincomes välja ja inimesed on kõik hyped midagi. Probleem on selles, et enamik neist Altcoins ei ole nii hästi juurdunud Bitcoin ja see võib kaasa tuua pettuse või lihtsalt halb investeeringuid. Et paljud Altcoin Pump ja Dumpscams toimuvad ja kui sa just kuulnud Bitcoin siis sul rohkem kui käputäis tegelema. Minu soovitus sulle on valida mündi sa usud (see ei pruugi olla isegi Bitcoin) ja kinni pidada.

5. Ei harida ennast piisavalt / kuulamine Meedia


Uuesti investeerimisnõuandedEsiteks veenduge alati hoida oma emotsioone kontrolli all. Ärge tegutseda impulss. Kui hinnad hakkavad tõusma, ei saa eeldada, et tõus jätkub takistamatult. Enamiku ajast, hinnad naastrehvid ja seejärel pop. Sama kehtib hinnalangus. Selle asemel, samm tagasi, hinga sügavalt sisse ja seejärel proovige aru saada, mis toimub. Analüüsige olukorda ja proovige kaevama sügavale mõista, miks turud tegutsevad sel viisil. Kas see on lihtsalt ajutine Laik turul või osa suuremast trend?

Teiseks, sa pead läbi palju uuringuid kui sa tahad olla edukas Bitcoin kaupleja. Ei ole Wall Street Journal või Financial Times Bitcoin. On palju suurepäraseid väiksem veebilehed, aga veenduge, et te ehitada stabiilne vahemikus 5 kuni 10 veebisaite, mis teil kontrollida regulaarselt. Jälgi arenguid ja vastavalt reageerida, hoides tasemel pea muidugi. Te ei tohiks kunagi usaldada üksik allikas, ükskõik kui suur see ka ei tundu, kõigi oma uudiseid ja teavet.

Kolmandaks, veenduge, et olete ettevaatlik, kandes raha. Internet on täis scamsand Bitcoin ei erine. Soovitame, et te kasutate mainekas vahetada, nagu Mt. GOX, kõigi oma ametitest. Jah, sa pead maksma tasu, kuid ekstra tagatis on väärt kulud. See kehtib eriti arvestades seda, kui raske on jälgida inimesi läbi Bitcoin süsteem (see on peaaegu võimatu). 


Reddcoin ametlikult vabastab POSV - algab 2. August (nüüd live)Täna juhtima arendaja Reddcoin, Laudney, announcedthe ametlik vabastamine POSV rahakoti 1.3.0.0. Reddcoin on POSVis teema oleme kaetud enne ja on täiesti uus tõend, mis peaks ära turvalisuse POS, tõkestades samas plankaed. Kõnealune teade tuleb vahetult pärast tohutu tõusu väärtus Reddcoin, mis hõljub 3-6 Satoshi vahemik kuud enne plahvatav kuni kõrguseni 29 Satoshi ja on nüüd stabiilselt umbes 20.

Ma eeldan, et see teadaanne on teise algust push ülespoole, trellitatud kõik katsed hoida hinna alla, kinnitamaks POSV toimis piisavalt hästi võetavad live võrgus on hoidnud üsna vähe investoritele tara. Avaldus näitas ka, et koguarv RDD mis eksisteerivad hetkel lüliti on veidi vähem kui 27 miljardit eurot, mis on peaaegu pool miljardit vähem kui algselt arvati.

Mining basseinid ja vahetused peavad rüselus setup oma uue rahakotid, kuna see muutus on nii suur, et see võib põhjustada tehingute ignoreeritakse, kui lüliti POSV on lõppenud. Kuid kui Reddcoin meeskond on püsinud tihedas kontaktis omanikud suuremate vahetust, samuti suur kaevandamise basseinid, see peaks olema mitte-küsimus.

Selle asemel, et minna sellest ise tundub tõhusam anda Laudney sõnum otse.

Kallid Reddheads:

Lõpuks suur aitäh kõigile, kes on aidanud meil testida PoSV. See on teie jõupingutusi ja panust, mis muudavad selle vabastamist võimalik.

Soovidega

Laudney

Ma värskendame oma rahakoti hetkeks ja valmistab samm-sammult juhend kasutajad, kes on kõhklevad hüpata seda kohe. See peaks olema kättesaadav täna hiljem.

Update: üleminek POSV Läksin väga sujuvalt ja Müntide Brief on välja Tutorials tegemise Switch. Läbimängud on saadaval siin: Windows Reddcoin POSV Rahakott Upgrade Õpetus andMAC Reddcoin POSV Rahakott Upgrade Õpetus. Samuti Reddcoin sotsiaalse walletthat me läbi enne nüüd avalikkusele kättesaadavaks.

Seotud uudised


Post Altcoin

Litecoini mündi valimise täielik juhend

Post Altcoin

Tutvustus, kuidas minna reddcoini POSV rahakottesse

Post Altcoin

Täielik juhend Bitcoini anonüümselt veebis kasutamiseks

Post Altcoin

Kuidas osta Namecoin (Paypal, krediitkaart, sularaha) - 100% turvaline ja lihtne

Post Altcoin

Analüüs: Bill Gates ütleb: Bitcoin on parem kui valuuta

Post Altcoin

Kuidas investeerida oma bikkünnide kasumist kuni 20% -ni

Post Altcoin

Kalliskivid toovad teile kõigile krüpto

Post Altcoin

Kuidas osta Ethereum Classici (ETC) on 3 lihtsat sammu - algaja juhend

Post Altcoin

See on umbes Blockchain, mitte Bitcoin

Post Altcoin

Bitcoin rahakotid: kas eelistate veebipõhist tarkvara või pigem liikuma hakkaksite?

Post Altcoin

Juhend: 4 ebameeldivaid programme, mis kaob teie failid bitcoiinidele

Post Altcoin

GAW Minersi tegevjuht KNCs Titan: Scrypt Mining on minu maja