Lihtne meetod oma bürokütuste turvalisuse suurendamiseks | Estonian.lamareschale.org

Lihtne meetod oma bürokütuste turvalisuse suurendamiseks

Lihtne meetod oma bürokütuste turvalisuse suurendamiseks

Alati on palju juttu selle kohta, kuidas hoida oma Bitcoins ohutu. Tänases postituses tahan tutvustada uue rahakoti, et just sai kättesaadavaks mis oluliselt suurendada turvalisust Bitcoins.

Multisig - Tuuma Launch protokolli Teie Bitcoins

Kui olete arutanud Bitcoin piisavalt kaua olete ilmselt kuulnud sõna "Multisig". Mitte kaua aega tagasi Bitpay käivitas Copay- Multisig Bitcoin rahakott. Aga mida see multisig tegelikult tähendab?


Multisig aadressi või multisig rahakotid on rahakotis, mis vajavad autherization teatud hulk inimesi, et tehingut. Kujutlege seda oma isikliku dual kinnitust tuuma käivitamine korras. Siin on näide:

Oletame, et ma tahan luua Bitcoin firma 3 teiste partneritega. Sina otsustad, et avada Bitcoin konto selleks ja määratleda, et selleks, et oma raha rahakotist vähemalt 3 välja 4 allkirju on vaja. Nii ei saa keegi teha rahaliste otsuste üksi nõusolekul vähemalt veel 2 inimest.

Registreerige copay

Konto avamine koos copay on lihtne. Selleks Sel juhendaja ma olen kasutanud veebiversiooni copay kuid seal on ka Androidi versioon A brauseri laiendus. Esiteks, lihtsalt nime oma rahakoti, otsustada, kuidas paljud inimesed on ühendatud ja kui palju allkirju see nõuab. See ei ole soovitatav kasutada copay ilma osalejad.

Kutsu rahakoti osalejad

Kui rahakott on loodud antakse teile salajane võti, mis pead saatma teisele osapoolele. Nad omakorda liituda olemasoleva rahakoti ja kleebi see salajane võti oma sisenemise parool. Lõppude lõpuks osalejad on liitunud saate alustada tööd rahakoti (Usun sa võiksid seda teha ka enne kõigi 4 tulnud pardale).

See on soovitatav, et kõik osalejad backup rahakott ja hoida backup vähemalt 2 erinevates kohtades - näiteks e-posti ja mälupulk.

Miks on see nii tähtis minu Bitcoins turvalisuse?

Võite kasutada multisig rahakoti vältimiseks Bitcoin vargus. Juhul kui keegi hacks oma Bitcoin wallet'sprivate võti nad ikka ei saa varastada oma Bitcoins kuna nad ei ole piisavalt allkirja lubada ühtegi tehingut. Sellepärast hoides teid müntide multisig rahakott on suur turvameede. Üksikasjaliku õpetus, kuidas kasutada copay vaadata video ülaosas seda videot.

Seotud uudised


Post Altcoin

Kuidas osta Zcashi 3 lihtsat sammu - algaja juhend

Post Altcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: BitFury Capital investeerib BitGo-sse, KnCMiner sulgeb 14 miljoni dollarise seeria investeeringuvõimaluse ja muud

Post Altcoin

Mis on altcoiinid?

Post Altcoin

Ostke oma krediitkaardiga bikiine kotis 5 lihtsat sammu

Post Altcoin

Tume rahakott Alpha 7 release

Post Altcoin

Kuus ideed Bitcoin ja Altcoins vajab ennast osa II

Post Altcoin

PGP krüpteerimine - algaja juhend

Post Altcoin

Dogecon SF: pool, mis oli üllatavalt tõsine

Post Altcoin

Kuidas investeerida oma bikkünnide kasumist kuni 20% -ni

Post Altcoin

Reddcoini sotsiaalne ringhääling

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) - kunstiteos, anonüümne krüptokuulendus

Post Altcoin

Mängu BlackCoin kihlvedude maailmakarikavõistlus