Samm-sammult käsiraamat, et põletada oma bitcoini sõlm | Estonian.lamareschale.org

Samm-sammult käsiraamat, et põletada oma bitcoini sõlm

Samm-sammult käsiraamat, et põletada oma bitcoini sõlm

Kui te olete kunagi küsis ise: "Mis ma saan teha, et aidata Bitcoin õnnestub?" see postitus teile. Bitcoin võrgu sõltub detsentraliseerimise. Tähendus me vajame palju erinevaid inimesi hoidma koopia blockchain (Bitcoin on "ajalooraamatu") ja veenduge, et tehingute laskumist järgmise ploki on tegelikult kehtiv. Iga arvuti, mis hoiab terve uuendatud eksemplari blockchain ja on ühendatud Bitcoin võrgu peetakse sõlme.

Ma ei hakka üksikasjaliku selgituse selle kohta selle postituse, kuid see videowill sulle kuni kiirus kui sa oled täielik algaja. Tänase seisuga on ainult 5000 kättesaadav nodeson keskmine töötab Bitcoin võrgu ja see arv on vähenenud dramaticallysince 2014.

Siin on mõned põhjused, see arv väheneb:

 • Running sõlme peate võtma suurt tüki arvutis kõvaketas (umbes 50GB) ja salvestada blockchain ta.
 • See ei maksa teile midagi tagasi, erinevalt kaevandamise Bitcoins näiteks.
 • Paljud inimesed eelistavad kasutada kerge rahakotid (tuntud ka kui SPV rahakotid), et nad ei ole kohustatud alla täielik koopia blockchain.
 • Sõlme tarkvara, mis on saadaval täna (st Bitcoin Core) on mitte väga algaja sõbralik kasutajaliides. Nii et kuigi protsess luua sõlm on üsna lihtne (nagu näete hetkel), tarkvara saab hirmutada inimesi eemale.
 • Bitcoin on loid jaoks päris pikka aega ning paljud inimesed on kaotanud huvi seda. Nii sõlmed, mis olid kord aktiivne on sulgeda.

Saate aidata muuta Bitcoin parem, jõuline ja (veelgi) turvaline

Nii et kui sa tõesti tahad kiip ja "aitab Bitcoin" niiöelda, saate lihtsalt tulekahju sõlme kodus. Protsess on üsna lihtne. Siin on esialgne nõuetele:

 1. Kasutage arvutit vähemalt 2 GB RAM ja ümber 50GB ruumi koopia blockchain
 2. Kas interneti püsiühendus
 3. Veenduge, et teie ühendus on mõõtmata / kõrge upload piirid / te regulaarselt jälgida ühendus. Tagada, et see ei ületa selle upload piirangud.
 4. Hoidke arvuti töötab ja ühendatud internetti 24/7 (või vähemalt 6 päeva nädalas)

On tavaline, et kogu sõlmede kiire ühendused kasutada 200 gigabaiti laadida või rohkem kuus. Lae kasutamine on umbes 20 gigabaiti kuus, pluss ümber veel 40 gigabaiti esimene kord, kui käivitate sõlme.

Kuigi see võib tunduda palju küsida, enamik arvuteid täna saavad hakkama need nõuded päris lihtsalt. Peamine probleem on ribalaius sõlme tarbib ja see on midagi, mida peaks teadma enne küljest. Kui sa ei ole kindel, et ma soovitan teil konsulteerida oma internetiteenuse pakkuja.

Kui te ei soovi pühenduda nende tingimustega oma arvuti sul on kaks täiendavat võimalusi kaaluda:

 • Leia vanem laptop, et te enam ei kasuta ja muuta see sõlm.
 • Paigalda sõlme VPS (virtuaalse privaatvõrgu server). Tähendus sa rentida ruumi firmalt ja paigaldada sõlme oma servereid. Sõlme funktsionaalsed 24/7 ja te ei pea hoolitsema selle (see ka kaob vajadus säilitada seda oma kodus). Me isegi see seadistada teile tasuta (muudkui lugemine).
 • Ehita sõlme kohta Raspberry Pi arvuti (täielik juhis siit).

Siin 99Bitcoins võtame oma sõlme VPS. Mündid saad, kui sa registreerida saadetakse selle sõlme ja arvame, et see on meie väike panus Bitcoin võrgu.

Mõned rohkem asju arutada, enne kui me alustada

Esmalt veenduge Bitcoin on legalin teie piirkonnas. Teiseks, veenduge, et olete teadlik oma Internet upload ja download piirid nii, et teie teenusepakkuja ei aeglustada teie ühendus või poe kinni ootamatult.

Nüüd ma näitan teile üksikasjalikke juhiseid selle kohta, kuidas tulekahju oma isikliku sõlme kas see on teie enda arvutis või VPS.

Paigalda sõlme kodus arvuti

Järgmised protsessi saadab ekraanipilte Windowsi arvutist kuid on identne Mac arvuti samuti. Kui sul on mingeid probleeme selles protsessis võtke USand püüame teha oma parima, et aidata.

 1. Downloadthe Bitcoin Core programmi arvutisse
 2. Käivita programm ja installige Bitcoin Core draivil, mis on vähemalt 50GB säästa.
 3. Teie tulemüür võib blokeerida Bitcoin Core tegemisest väljuvaid ühendusi. See on ohutu, et võimaldada Bitcoin Core kasutada kõigis võrkudes.

Kui olete kõik etapis Bitcoin Core algab tarkvara allalaadimine koopia Blockchain arvutiga. Kuna see on suur fail võib kuluda kuskil paar tundi mitu päeva aega. Kuigi programmi allalaadimine näitab, kuidas värskendatud see on allosas ekraani:

Pea meeles, et see protsess võtab suure tüki oma ribalaiust ja et te ei saa seda peatada igal ajal lihtsalt sulgemise Bitcoin Core tarkvara. Järgmine kord saate jätkata programmi jätkab sealt, kus see pooleli jäi.

Lõpuks, et veenduda, et sõlm on töökorras võimalikult palju võimaldada programmi käivitada, kui logite arvutisse. Selleks minge "Seaded" -> "Options". Teemal "Main" tab nuppu Start Bitcoin süsteemi sisselogimise ja seejärel klõpsake nuppu OK Uute seadistuste salvestamiseks.

Seadistamine võrguühendust

Enne kui me saame öelda meie sõlme seadistamine on lõpetatud peame seadistada meie võrguühendus võimaldab muude sõlmede suhelda meie sõlme. See samm on oluline ainult siis, kui olete loomist oma sõlme kodus ja mitte siis, kui olete selle loomiseks VPS.

Esimene asi, mida sa teha tahad on näha, kas teie ruuter on juba seadistatud aktsepteerima sissetulev ühendusi. Võite kasutada ühte kahest võimalusest:

Variant 1 - Kontrollige sissetulev ühendus läbi Bitcoin core

Open Bitcoin Core, oodake umbes 30 minutit ja siis tiirutama üle signaalitugevuse alumises paremas servas programmi. Kui ta ütleb, teil on rohkem kui 8 sissetulev ühendused * sa oled hea minna, kui mitte - võimaldab võrguühenduste nagu on selgitatud allpool.

* Selleks, et käivitada sõlme peate rohkem kui 8 ühendusi. Kui sul on vähem saate endiselt kasutada programmi kui Bitcoin rahakoti kuid mitte sõlme. 

Variant 2 - Kontrollige sissetulev ühendused läbi Bitnodes

Tule oma Bitcoin Core programm, oodake umbes 10 minutit ja siis külastada BitNodes lehel. Sisesta oma IP-aadress ja klõpsa "Check Sõlme" (kui te ei tea oma IP-aadress sisestada lihtsalt "Mis on minu ip" Google).

Kui teil tekib roheline tuli siis on kõik ja seal on midagi enamat, mis tuleb teha. Kui teil tekib punane tuli peate võimaldada võrguühendus.

Võimaldades võrguühenduste

See on ilmselt kõige keerulisem osa protsessist. Kasutajatele, kes ei ole tech Savvy Ma väga soovitada teil võtta ühendust oma Interneti-teenuse pakkuja abi ja paluda neil aidata teil seadistada oma ruuteri lubada sissetulev ühendused sadama 8333.

Kui te tunnete mugav piisavalt, et seadistada see värk ise toimige. Kui olete lõpetanud jätkata tulemüüri konfiguratsiooni.

Tulemüürikonfiguratsioon

Peate seadistama arvuti tulemüüri lubada ühendused sadama 8333. Lisateavet Windows vaata linke allpool:

 • Juhised Windowsi tulemüür
 • Juhised Norton tulemüür
 • Juhised McAfee Personal Firewall

Mac OS X on oma tulemüür vaikimisi keelatud, kuid kui see on sisse lülitatud, vt osa Lubades Eritaotlused ametlikust Apple juhend.

Kui olete teinud kõik sammud eespool kontrollige oma sissetulev ühendused uuesti kas läbi Bitcoin Core programmi või Bitnodes "testimise tööriist.

Paigalda sõlme VPS õpetus

Kasutades VPS käivitada Bitcoin sõlme võimaldab teil toetada Bitcoin võrgu 24/7 kuid tal on ka puudusi:

 1. Vajate mõned tehnilised teadmised, kuidas käivitada VPS. Kui sa ei tea, kuidas juhtida VPS meelsasti selle seadistamise teile ilma lisakuludeta (teil vaja ainult maksma VPS). Lihtsalt võtke USand andke meile teada.
 2. See läheb maksma teile umbes $ 15 / m välja rentida VPS piisavalt ruumi see (2 GB RAM ja 50GB).

Kui tunned soovi luua VPS ise siin on lühike Reddit postexplaining protsessi.

Bitcoin vajab teie abi

Peamine eelis Bitcoin on täna üle traditsiooniline makseviisid on oma detsentraliseerimise. Aga kui arvu kättesaadav sõlmede jätkab vähendada, Bitcoin riskib seda eelist. Kui soovite, et aidata Bitcoin säilitada oma tugevuse tulekahju up sõlme täna.

Seotud uudised


Post Altcoin

Litecoini ja kulda vastu bitcoini analüüs hõbedase vastu

Post Altcoin

VeriCoin varastatud Mintpal turvameetmetest

Post Altcoin

Mis on Ripple? A Look Inside Crypt 2.0

Post Altcoin

Krüptokursside anonüümsus I osa - olemasolevad protokollid ja zerokoiin

Post Altcoin

Kuidas osta Ripple (XRP) 3 lihtsat sammu - algaja juhend

Post Altcoin

Sissejuhatus Bitcoini kauplemisse

Post Altcoin

13 Litecoini turuinfo kontrollimise kohad

Post Altcoin

Anonüümsed krüptokursused: nende ajalugu lühidalt

Post Altcoin

Kuidas investeerida oma bikkünnide kasumist kuni 20% -ni

Post Altcoin

Rebranding, intervjuud ja täielik müntide lehtede nimekiri

Post Altcoin

Ripple Implosion

Post Altcoin

Kuidas osta Litecoini Paypaliga, krediitkaardiga või pangaülekandega