Kolm lihtsat sammu Bitcoini vastuvõtmise alustamiseks teie ettevõttes | Estonian.lamareschale.org

Kolm lihtsat sammu Bitcoini vastuvõtmise alustamiseks teie ettevõttes

Kolm lihtsat sammu Bitcoini vastuvõtmise alustamiseks teie ettevõttes

Nagu te juba teate, eriti kui sa oled kaupmees, nõustudes Bitcoins kui makseviisi oma tooteid või teenuseid saab pakkuda palju eeliseid ja meelitada rohkem kliente.

Seetõttu on mitmed ettevõtted, online ja füüsilise hiljuti hakkas nõustudes cryptocurrency: See on lihtne, nad näevad võimalusi ja tahavad võtta hammustada see maitsev Bitcoin pirukas. See on ka põhjus, miks seal on mitmed hiljutised investeeringud Bitcoin companieslike Coinbase või BitPay. Aga sina ise? Kas sa mõtled uuendate oma äri samuti? Miks sa ei alustada vastu Bitcoin? Protsess on väga lihtne, nagu me oleme umbes näidata teile.

Esiteks, teil on vastata mõnele questionsto tuvastada olulised parameetrid oma äri: kas sa tõesti aru põhiandmed Bitcoin; saab oma äri meelitada Bitcoin kasutajad; kuidas lihtne on seda integreerida cryptocurrency oma praeguse maksevõimalused; kuidas sa üle Bitcoins arvesse fiat valuuta (nagu USA dollarit); sa näed Bitcoins kui investeeringut; ja kas te olete teadlik, et Bitcoin väärtus võib kõikuda?

Pärast nendele küsimustele vastamiseks ja kaalutakse plusse ja miinuseid, on aeg tegelikult liikuda teise etapi: valida viis nõustuda Bitcoin makseid. Kui pakute teenuseid, näiteks saate luua rahakoti ja aadress saada digitaalse mündid läbi saadaval tarkvara. Või võite registreerida oma äri BitPay teha kogu makse töötlemise lihtsamaks.

Valmis? Mine kolmanda ja viimase etapi: teha kõik teame nõustute Bitcoin. Lisa "Bitcoin vastuvõtt siin" märk oma veebilehel (saad seda tasuta Bitcoin Wiki) ja jagada postitust uudised. Teine võimalus reklaamida oma uut makseviis on edendada uudised läbi Bitcoin Wiki kaubanduse nimekirjad. See ainult maksab 0,01 BTC! Ja seal sa lähed, täiesti valmis aktsepteerima digitaalse mündi.

See on päris lihtne protsess, nagu näete. See lihtsalt nõuab natuke aega, et õppida natuke Bitcoin, valida parim tarkvara oma äri ja ka parim viis edendada oma valik.

Via themodernentrepreneur.comVertcoin (VTC) plaanib algoritmi muuta Lyra2-leArendajad Vertcoinhave teatas oma plaani uuendada Vertcoin on krüpteerimise algoritmi alates Adaptive-N Scrypt et Lyra2. See samm uuendab oma pühendumust ASIC ja Multi-Pool vastupanu ja detsentraliseerimise võrgu võimsus, mida on hädasti vaja altcoin miningcommunity.

Mis muud hüved Kas Lyra2 tuua Vertcoin?

Lyra2 on tõhusam parooli segamist kava, mis pakub suurepärase jõudluse vastu custom kaevandamise riistvara, kuna see võimaldab eraldi kontrolli mälu ja töötlemise raskustega. InScrypthashing need kaks tegurit on tihedalt seotud. Vertcoin on esimene elektrooniline valuuta vastu Lyra2.

Alates oma blogi aadressil vertcoin.org

"Vertcoin on alati olnud ja on jätkuvalt liider detsentraliseerimine cryptocurrency. Lyra2 on looduslik järglane Scrypt pakkudes paranemine sama oluline eesmärk - tagi riistvara raskusi. Otsus kolida see algoritm on nagu ennetavat lööki vastu ASIC ja liikuda vastu Multipools. Nagu paljud teist teavad, on meil mitu mõisted punkris jääda sammu Vertcoin harta - Vertcoin on [algoritm] eesmärk on seista arengu kohandatud kaevandamise riistvara ja multipool kaevandamise, tagada, et tehinguid kinnitanud laialt levinud võrgu ja vältida müügisurve, kui suur kaevandamise basseinid valimatult üleujutuste turule värskelt kaevandatud münti. "

Millal Vertcoin Võtta Uus algoritm?

Arendusmeeskond hinnangul liikuda võtab mitu kuud, et testida ja läbijooksu. Q4 2014 käivitamine on planeeritud.

Vertcoin kaupleb 0.000269 BTC ajal postitamist.


Vertcoin muudab algoritmi edukalt Lyra2RE-leJätkates see pühendumus ASIC-resistentsus ja GPU sõbralik kaevandamine, Vertcoin (VTC) on edukalt kahestunud muuta see algoritm Lyr2RE. Lyra2RE asendab Scrypt-N, mille tulemusena suureneb kaevandamise tõhususe ja hoiab mündi enne ASIC mäetööstuses. Muutus algoritm kuulutati juulis 2014and edukalt läbi arendajad uus münt juhendamisel originaal arendusmeeskond. Alates blogi aadressil vertcoin.org:

 ... Lyra2RE uksehoidjad järgmise ASIC resistentsed ajastu Vertcoin ja pakub uue madala energiatarbega kaevandamise võimalus GPU kaevurid. Tegelikult Lyra2RE tarbib ~ 30% vähem energiat võrreldes scrypt-n ja ~ 17% vähem kui X11 (katsetatud nVidia 750Ti, kuid teiste voolutarve suhe on väga sarnased). See on suur stiimul kaevandada Vertcoin ja oli otsene vastus kõnesid meie kogukonnas teha Vertcoin rohkem võimu tõhus.

Palun vaadake vertcoin.orgor uue katkemisele bitcointalk.org rohkem teavet.


Kinkekaardid, arutelud ja videointervjuud, mis on nüüd saadaval müntide lühidaltKiire värskendus, neile, kes ei näe muutusi. Kõik meie YouTube channelvideos on nüüd saadaval meie top menüü all "Videos" rippmenüüst. Nende hulka kuuluvad: "Saated"; mis on meie täispikk, nädala podcaste; "Arutelu", mis on toimetatud, 5-15 minuti klipid meie podcaste, mis hõlmavad konkreetse teema; ja "Intervjuud", mis on lihtsalt kogumise meie videointervjuud.

Intervjuu osa on natuke valgust hetkel. Siiski on meil intervjuu Erik Voorhees, kaas-asutaja Satoshi Dice, Endine direktor Turundus Bitinstant ja asutaja Coinapult, samuti Sam Patterson, operatiivabist Plii OpenBazaar ja paar teised. Me töötame, et tagada rohkem intervjuusid lähitulevikus.

Kui olete seotud praeguse Cryptocurrency seotud firma, süsteemi või projekti ja tahaksin vestelda kas Evan Faggart või mina, võtke julgelt meiega ühendust.

Samuti oleme arvestades võttes külalisi iganädalane podcast. Jällegi, kui olete seotud Cryptocurrency, ja on projekti soovid arutada, kuid eelistaks mitte teha ametliku intervjuu, mis võib olla parem valik.

Loodame, et meie kasutajad nautida videod oleme vabastanud seni ja jätkab teha rohkem lähitulevikus. Tänan teid kõiki toetuse eest!

Seotud uudised


Post Altcoin

Bitcoin Arbitrage mõistmine

Post Altcoin

Tutvustame Ecuadori ametlikku, valitsuse poolt heaks kiidetud krüptokuulest

Post Altcoin

Intervjuu: Vertcoini sportlane Brandon Kurtz

Post Altcoin

Digital Currency Weekly Rundown - esimene väljaanne

Post Altcoin

Kiirotsing täppislõngast Custom Scrypt kaevandusplatvormidele

Post Altcoin

Kuidas osta NEM-i (XEM) - algaja juhendit

Post Altcoin

Bitcoin ja lühiajalised tulud

Post Altcoin

Bratislava metroo aktsepteerib Worldcoini Kuigi WDC allianss paneb ära revolutsioonilise purjetatud kilpkonna rahakoti vabastamise

Post Altcoin

Ripple Implosion

Post Altcoin

Õpetus: Reddcoini POSV-i rahakott Macis uuemale versioonile

Post Altcoin

Seks ja üksik bitcoiin

Post Altcoin

Neli fakti Bitcoini rahakotidest, mida peate teadma