Kinnitamata Bitcoini tehing? Siin saate lühendada Bitcoini tehingute aega | Estonian.lamareschale.org

Kinnitamata Bitcoini tehing? Siin saate lühendada Bitcoini tehingute aega

Kinnitamata Bitcoini tehing? Siin saate lühendada Bitcoini tehingute aega

Märkus autorilt: Meie eelmine guideexplains kuidas vältida ummikus tehingute: makstes õige tasu praeguse võrgu asjaoludel. Käesolev juhend selgitab, kuidas tulla toime kinni tehingute ja vähendatud tasud.

Soovitame lugemist need juhendid et kuna esimene hõlmab mõned foundational mõisted. Käesolev juhend eeldab mõned tuttavad rahakoti operatsioonide-eriti leida tehingu ID (txid) ja sisendid ja väljundid.

Bitcoin raketi sõita on loonud palju usklike ja lükatakse ümber palju kriitikud. Bitcoin on futuuride nüüd kauplemine traditsiooniliste turgude ja Bitcoin ridadesse 2ndin Google otsib 2017. Seega on selge, et Bitcoin on edukas kaugemale ootustele kõik kuid kõige optimistlikumad varakult.

Aga see pole veel kõik hea uudis! Vahetused kõverdumist surve all uus kasutaja registreeringud (mis on väidetavalt suurem suurusjärgus kui eelmisel aastal). Veelgi puudutavad: Bitcoin võrgu kiire kasv on viinud selle piire täiendamata tagi võimsust.

Probleem: kõrged tasud ja Slow Tehingud

Kui saatsite Bitcoin tehingu detsembri alguses, on tõenäoline, et oled maksnud tõesti kõrge isegi rekordiline-tehingutasu. Ja kui sa ei ole, siis võib-olla olete kogenud hilinenud tehingu.

Siin on viis Bitcoin toimib piiratud tehingute arv saab kinnitada iga plokk. Nagu te ilmselt teate, kaevurite toota uus plokk iga 10 minuti või nii, ja tehingutasud on "altkäemaksu", et veenda kaevurite lisada tehingute nende uute plokkide. Lisada tehingu tuntakse kinnituse.

Kui hind on tõesti kõikuv, paljud inimesed sageli proovida saata tehingute samal ajal. Nii konkurentsi selle piiratud plokk ruumi tõstab teenustasusid. Mida kõrgem tasu lisatud tehingu, seda suurem on võimalus, et siis kinnitatakse see järgmise ploki.

Johoe on Bitcoin Mempool Statisticssite annab visuaalset kujutist palju kinnitamata tehingute ajas ja mitmes tasu tasanditel. See on suurepärane vahend.

Märkus: Kuna mempoolfills uued triibud ja laiendada, ja tasud kergitada. Kuna mempool puhastab, kõige kõrgem tasu vahemikke kipuvad olema töödeldud ja suletud esimene, sest nad esindavad kõige kasumlikum tehingute kaevurit. See majanduslik protsess nimetatakse tasu turul.

Vajalik Concepts

Me teame, et sa oled ilmselt kannatamatu määrata oma tehingu, kuid seda tehes on vaja mõningaid teadmisi, kuidas Bitcoin toimib. Üritame hoida technobabble miinimumini...

1. Mempool

Graafiline eespool kujutatud mis on tuntud kui mälu bassein (mempool): komplekt kinnitamata tehinguid, mis ootavad sisestatud blockchain. Mempool olemas mälu (RAM) kõigi Bitcoin täis sõlmede (st arvutid, mis on osa Bitcoin võrgu).

Pange tähele, et erinevate sõlmede on erinevaid versioone mempool, sõltuvalt sellest, milline tehingute nad teavad ja meeles pidada. Nii iga mempool on iga sõlme. Kui tehing ei ole kinnitatud pikka aega, siis lõpuks hajuvad sõlme mempool. Praegused vaikeaegumist on maksimaalselt 72 tundi. (Varem oli 2 nädalat.) Aga sõlmed võivad määrata oma kestust. Tehingute madalaima hinna ka langenud alates mempool, kui kõrgemat tasu tehinguid tehakse.

On võimalik, et teatud sõlm (ilmselt oma) ei unusta kunagi oma tehingu ja võib isegi aeg-ajalt rebroadcast see, mis meenutab muude sõlmede kohta.

2. Tehingu ID

Sõltumata sellest, kas see on kinnitatud või kinnitamata, iga Bitcoin tehingu (TX) on määratud kordumatu tunnus, mis on tuntud kui tehingu ID (txid). Teie rahakoti esitab selle txid. Võite konsulteerida rahakoti dokumentatsiooni, kui te pole kindel, kuidas seda kasutada. Kopeerides ja kleepides txid igasse plokki explorer, saad rohkem infot tehingu.

Märkus: txid läheb vaja mõningaid lahendusi kaetud allpool.

3. Satoshis per bait (küllastunud / B)

Märkus: suurus tehingu (mida paljud rahakotid võimaldab teil eelvaate) on esindatud baiti või kilobaiti. Võite leida lõplik tasu maksad kaevurite korrutades suurust tasu tase (mida mõõdetakse satoshis).

Standard suurus mitte-SegWit transactionis umbes 250 baiti. Kuid suuruse Bitcoin tehingute oluliselt erinev, põhineb 3 olulist tegurit:

 • Arvu sisendite
 • Väljundite arvu
 • Keerukust skript

Sisendid

Ehk olete saanud tuhanded väikesed BTC maksed aastate jooksul, siis püüdis teha ühe suure makse. Kui jah, siis tehing tõenäoliselt tohutu suurus. (Siin on lühike selgitus selle kohta, miks.) Enne katset kulutada palju sisendeid, oodake, kuni mempool on üsna selge (vähem kui 50.000 otsustamata tehinguid) ja tasud on vastavalt madal.

Tasu vähendamist Vihje: Võite ühendage aadressid saates paljude väikeste sisendid aadress omate-ajal, mil tasu on madal. Nii saate oluliselt vähendada oma tulevikku tasud, koondades oma sisendite arv ühte.

Teil võib olla perioodiliselt korrata seda protsessi iga kord, kui saadate alla täielik tasakaal rahakoti aadress. Siis saate uue sisend teha muutusi. Optimaalsete tulemuste konsolideerimiseks oma SegWit aadress!

Väljundite

Tasu vähendamist Vihje: Kui teeniva mitut väljundit (teisisõnu, maksete tegemise mitu aadressi korraga), on mõttekas partii oma tehingute tegemise asemel mitu makseid. Niiviisi, siis vähendab nii tasud (kuigi kahjuks mitte mitu oma saaja aadress) ja tehingu suurus (või "blockchain jalajälg").

Siin on juhendid saates mitu tehingute Bitcoin Coreand Electrum. Teiste rahakotis, konsulteerige oma dokumente, et näha, kas see funktsioon on toetatud.

Script keerukus

Kui kasutate keerulisi tingimuslike maksete (nagu multi-sig maksed, mis on seotud arvukate allakirjutanute), oma tehingute suurus sõltub ka oluliselt suurendada.

Tasu vähendamist Vihje: Sel juhul kasutatakse SegWit või käsitöö lihtsam tingimused nii abi.

Need tegurid mõjutavad tehingu suurus, et nad mõjutavad tasu maksta. Interaktiivne näiteks kontrollida Coinb.in tasud lehel.

Pange tähele, et regulaarselt, mitte-SegWit sisendid on oluline tegur lõpliku bait suurus.

4. Tasu hindamine

Rahakotid üritavad soovitada mõistlikku tasu, mis põhineb praegune ja hiljuti riigid mempool. Viimased versioonid (0.15+) kohta Bitcoin Core kipuvad kõige intelligentne hinnanguid. Rahakotid ja teenuseid, mis on overbid aasta eest turule sõita kuni keegi teine ​​tasu.

Enamik rahakotid võimaldab teil määrata kohandatud tasud ning harjutamist, saate tavaliselt teha paremini kui nende hinnangul jaotus algoritme. Ja muidugi, peate eelvaate suurus tehingu enne saate määrata tasu.

Abiks õigete eest, vaadake meie eelmise juhend, eriti osa kasutamise kohta mempool kuva Earn.com. Pange tähele, et teenida annab palju täpsema vaade kui Johoe saidil, nii et see on parem valida oma tasud alla 10 satoshis.

Madal Fee Solutions

Lahendus 1: SegWit

Iga Bitcoin on võimalik mahutada umbes 2500 regulaarse tehingute, kuid umbes 8000 SegWit tehinguid. Kuna nad väiksemad, SegWit tehingute on palju madalamad lõivud.

Siin on hea uudis: Võite kasutada SegWit kohe, kasutades rahakotid ja teenuseid, mis toetavad seda.

Kui kõik jooksis SegWit, probleemid kõrged tasud ja kinni tehingute kaoks-vähemalt kuni paar miljonit inimest satuvad Bitcoin!

Märkus: Selleks, et kasutada SegWit ühilduvas rahakott, siis tuleb kõigepealt saata münte oma standard aadress (id) oma SegWit aadress, mis on loodud, et rahakott. Nagu mündi konsolideerimise protsessi tuleks läbi viia juhul tasud on madal. Samuti säästab palju raha tulevikus tehinguid.

Lisaks pange tähele, et seal on kahte tüüpi SegWit aadressid:

 • P2SH (maksma skripti hash) aadressid, mis algavad "3"
 • Bech32addresses, mis algavad "bc1"

Kuigi bech32 tehingud on umbes 10% väiksem, nad ei toetavad laialdaselt veel, nii palju taskud ja teenused ei suuda saata BTC bech32 aadressid. Kuid bech32 aadressid saab usaldusväärselt Kirjuta BTC kõigi teiste rahakoti liiki.

Maksimaalse ühilduvus, see praegu soovitatav kasutada P2SH "3" SegWit aadressid. Kuna Electrum vaikimisi bech32 aadressid, see ühilduvus on võimalik saavutada, muutes tuletamise teel.

Hoiatus: Mõned langevarjuhüppeid ja forkcoinsreward teile märgid, kuna teie Bitcoin tasakaalu ei tunne SegWit aadressid.

Lahendus 2: Kasuta GDAX Sularaha asemel Coinbase

Kui teil on Coinbaseaccount, liikuda oma münte GDAX (Coinbase täiustatud kauplemise vahetada), siis need tühistama. Erinevalt lihtsustatud Coinbase pool, GDAX ei võta tühistamise eest. Kuna on olnud teateid, et taotlemise protsess on edasi lükatud, siis on teil taotleda GDAX konto, kui teil ei ole üks.

Tegelemine Stuck Tehingud

1. Meetod: Vahetage poolt tasu (RBC)

Kui teie rahakoti toetab Rbf, saate selle-kas kõnealune tehing või vaikimisi valik. Siis saate katsetada nii palju nipsakas, madala tasu tehinguid oma aega piirangud seda lubavad.

Kui tehing saab ummikus, saate juhtuma tasu kaudu Rbf valik. Teie rahakoti siis automaatselt rebroadcast tehingu, mille eest tõstetakse teie määratud tasemel. Loomulikult peab panema kõrgem ja viidata eespool lõigud tasu hindamise.

Soovitame, et lubate Rbf vaikevalikuna kõigi oma tehingute, kui saadate tehinguid, mis on mõeldud vastuvõtuks ilma kinnitused. Teatud rahakotid, RBC on opt-in funktsiooni. See võib säästa palju tasu seotud peavalu, nii seal on tõesti mingit negatiivne külg, et seda kasutada.

Vihje: Electrum (tarkvara rahakoti) ja GreenAddress (web rahakoti) on lihtne Rbf funktsionaalsust oma GUI ja nad toetavad ka SegWit.

Meetod 2: Ärge kulutada Kinnitamata Mündid

Kui teil oodata, et saada münte, vältida kulutuste jõudmiseni. Kuigi enamik rahakotid ei veeta kinnitamata münte vaikimisi teatud rahakotid võib seda lubada. Viimane asi, mida sa teha tahad on luua uus tehing, mis sõltub kinnitust enne üks. See võib kaasa tuua see vastik stsenaarium: kett kinnitamata tehinguid.

In Electrum, tagada alt kasti rist.

Bitcoin Core, tagada alt nupp on märkimata.

Unsticking Tehingud

Kui ükski ülaltoodud võimalusi tööta, siin on, mida saate teha järgmine:

1. Meetod: oodake

Mõnikord oodanud on parim asi, mida teha. Kui tehing ei ole kiireloomulised, pausi, ja unustada mõneks ajaks. Seal on hea võimalus, et sorditakse ise välja-ühel või teisel viisil.

2. Meetod: rebroadcast

Ehk olete märganud, et tasud on langenud, ja võrreldavate tehingute tasud saada kinnitust. Kui jah, siis on mõttekas rebroadcast oma tasud (kui need on vanemad kui 72 tundi).

On mitmeid viise, kuidas rebroadcast tehinguid. Näiteks saab sisestada "resendwallettransactions" konsooli kui te kasutate Bitcoin Core rahakott. Muud rahakotid võib pakkuda ka see funktsioon, nii et saate nõu oma dokumentatsioonist. On ka võimalik, et kasutada võrguteenust rebroadcast. Üks võimalus on Coinb.in Broadcast leheküljel:

Pange tähele, et saidi ootab hex-kodeeritud tehingu. Saate hõlpsasti omandada järgides neid 4 lihtsat sammu:

 1. Sisesta oma tehingu ID (txid) arvesse Blockchain.info plokk explorer, nagu on selgitatud eespool.
 2. Pange tähele, et URL aadressiribale muutub https://blockchain.info/tx/, millele järgneb kogu oma txid.
 3. Pärast oma txid ilmub aadressiribale sisestada järgmise tekstiga:? Formaat = hex.
 4. Blockchain kuvab suur kämp hex koodi. Kopeeri ja kleepige see Broadcast leht ja klõpsake Saada. Teie tehing siis rebroadcast.

3. Meetod: Tehing kiirendid

Tehing kiirendid on seotud kaevandamise basseinid. Nad lisada oma txid nimekirja need, mis sisalduvad järgmise ploki nad miinidest kui nad suudavad seda teha. Mõned on tasuta. Teised on tasuta alla teatud suuruse piiranguid. Teised võta algul, ja veel teised taotleda nõuandeid.

Teie viimane kuurordid on:

 • Double-kulutuste
 • Performing Lapse Tasub Parent (CPFP) tehingu sissetuleva tehingu

Double-kulutuste saadab sama tehingu uuesti, kuid suurema tasu eest. See on palju nagu Rbf, kuid selle erinevusega: RBC tehingute vastama kehtestatud protokolli eeskirjade ja on lisatud mitu rahakoti kujunduse. Vahepeal, topelt-kulutused on kehtetu. (Tõepoolest, see on üks peamisi probleeme, mis Bitcoin loodi lahendada!) Ja kõik laekad mille eesmärk on vältida neid.

CPFP tehingute sisuliselt kulutada mündid, mis on sissetulevate kuid kinnitamata, mis on täpselt see, mida me ei soovitata ennetamisel Stuck Tehingud meetod 2. Tasud uute tehingute piisavalt kõrge, et katta ise ja kinnitamata tehingute nad sõltuvad. Kui tasu on piisavalt kõrge, kaevur võib ahvatletakse kaevandada vana, madala tasu, kinnitamata tehingu, et nõuda uue, kõrge tasu CPFP tehingu (nagu see on võimatu väita, uus tehing enne vana on kinnitamisel).

See Bitcoin wikidetails meetodid nii protsesse.

Hoiatus: Pea meeles, et need protsessid on üsna sassis, raske menetlused, mis võivad panna oma raha ohus.

Future Solution tasusid ja kiirust: Lightning Network!

Kuigi see ei ole päris valmis mainstream vastuvõtmist Lightning Network lubab peaaegu hetkega, tasuta tehingute kõigile Bitcoiners.

Seotud uudised


Post Altcoin

Litecoini ja kulda vastu bitcoini analüüs hõbedase vastu

Post Altcoin

Bitcoin Arbitrage mõistmine

Post Altcoin

13 Litecoini turuinfo kontrollimise kohad

Post Altcoin

Kuidas minna bitcoines: lihtne juhend algajatele

Post Altcoin

Segwit2x, UASF ja võimalik külg - Siit saate teada, mida peate teadma

Post Altcoin

Ripple Implosion

Post Altcoin

BTC.com Müüakse GAW Minersi Josh Garza

Post Altcoin

Kuidas taotleda oma Bitcoin Cash ja müüa seda Bitcoin (TREZOR, Ledger, Electrum)

Post Altcoin

Bytecoin (BCN) - kunstiteos, anonüümne krüptokuulendus

Post Altcoin

Kuidas analüüsida Bitcoini hinda nagu Pro

Post Altcoin

Mängu BlackCoin kihlvedude maailmakarikavõistlus

Post Altcoin

Kuidas osta Dogecoin koos Paypal või krediitkaardiga Jalamaid