Bitcoin Arbitrage mõistmine | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin Arbitrage mõistmine

Bitcoin Arbitrage mõistmine

Lihtsaim arbitraaži mõistet ostab midagi odav ühel turul ja siis müüa seda kallilt teisel turul. See on põhimõtteliselt raha välja ebaefektiivne turgudel.

Oletame Bitcoins müüvad for $ 100 BTC-E, kuid nad müüvad for $ 110 kohta Mt.Gox. Sel juhul võid osta Bitcoins kohta BTC-E ja kohe müüa neid Mt.Gox et kasumit teenida off hinnavahe kahe vahetust. Seda nimetatakse arbitraaži ja see on kasumlik viis raha teenida. A otsima teist kohta Bitcoin Infotabloo paremal see leht ja vaata suurt hinnaerinevusi.

Miks on nende arbitraaži võimalusi Bitcoin?

Ei tohiks hinnad olla samad kõikidel turgudel? Varud, näiteks sageli kaubeldakse mitmel turul, kuid hinnad on peaaegu alati peaaegu sama. Nii et miks siis võivad hind Bitcoin erineda nii palju turu haaval? Praegu suur hinnavahe on tingitud pigem kasvuvalusid kannatamist vahetades, nagu Mt. GOX. Lihtsamalt öeldes, Bitcoin exchangesaren't samuti arenenud börsid ja kauplemise taset ei ole nii kõrge või reguleeritud turul loomulikku jõud. Tulevikus võimalus arbitraaži kahaneb oluliselt.

Lisaks mõned ettevõtjad väidavad, et raha teatud vahetamist, nagu Mt. GOX, on vähem väärt kui raha vahetuste, nagu Bitstamp. Selle põhjuseks on, sest see on tegelikult raskem raha Mt. GOX ja võib tegelikult kuluda mitu kuud seda teha. Vahetused et inimesed saaksid tagasi kiiremini on seega enam väärtustatud kauplejate tõttu likviidsuse ja võime kiiresti juurde vahenditest.

Kaevetööd natuke sügavamale saidid nagu pinu exchangeI've leitud väiteid arbitraaži ole võimalik läbi viia alates juunist 2013, mil Mt.Gox peatatud tühistamise USD oma kontosid. Kuna Mt.Gox tavaliselt on kõrgemad hinnad seda muidugi kahjustatud arbitraaži jõupingutusi. Veel üks väide, et ta on võimalik arbitraaži kuid kuna marginaalid on nii madal, siis on vaja sügavad taskud teha märkimisväärseid rahasummasid.

Kas arbitraaži riskantne?

Need erinevused hindade siiski teha luua unikaalne arbitraaži võimalusi. Me peaks hoiatama sind siiski, et kuigi mõned inimesed väidavad, arbitraaži on "riskivaba" viis teha raha, seal on tõesti riske. Ühe Bitcoin kauplemise ja väljavõtmine on veel vastse staadiumis arengu. See võib võtta kaua aega läbi ja täielik kaubanduse, isegi kui sa alustada kohe. Samal ajal, nagu teie kaubanduse läbi viiakse, hinnad võivad kiik metsikult ja saab muuta nii palju, enne kui teeb tehingu, mis võivad kaasa tuua kahju.

Hinnaerinevused võivad tekkida ka tänu tasuerinevuste eri vahetusi. Kui üks vahetus tasud kõrgemad tasud tühistada või teha tehinguid, hind Bitcoins tõenäoliselt väiksem, mis kajastaks nende tasu. Samal ajal, kui teine ​​vahetus on madalamad lõivud, hinnad tõenäoliselt kõrgem. Mõnikord hinnavahe kahe vahetuse on piisavalt suur, aga ikka pakkuda kasumi saamise võimalused. Lihtsalt veenduge, et veeta aega uurides tasud erinevate vahetuste ja võtab need arvesse läbiviimise kauplemise.

Kas ma saan tugineda arbitraaži pikemas perspektiivis?

Nagu Bitcoin areneb ja muutub laialdaselt ja aktsepteeritud, hinnad eri turgudel peaks üksteisele lähemale. See tähendab, et üle võimalusi teenida raha kaudu arbitraaži tõenäoliselt kahaneb. Kuigi võimalused on endiselt saadaval, pead lähemalt ja jälgida turgude sagedamini teate lahknevusi.

Kui te tegeleda arbitraaži, siis tuleb ka hoida end kursis suuri muutusi turul. On võimalik, et muutuvate oludega on tegelikult põhjus taga hind töökohtade ühel vahetada ja teine ​​vahetus lihtsalt veel reageerimata. Näiteks, kui hinnad börsil soositud Euroopa ettevõtjad äkki langeb $ 10, see võiks sest uudised skandaal Euroopas lihtsalt lagunes ja Põhja-Ameerika ettevõtjad ei ole veel reageerinud.

Bottom line - ma peaksin tegema või mitte?

Olen otsinud internetist üsna pikka aega, et leida vastus sellele ja jõudis järeldusele, et nagu enamik asju elus olete proovida seda ise välja selgitada. Nii et ma lähen läbi eksperimendi sel nädalal, mis ma dokumenteerida ja lisada siia minu järeldused. Vahepeal ma olen leidnud, et Bitcoin Analytics varustab mõned kasulikku teavet arbitraaži võimalusi. On ka mõned kauplemise robotid, mis väidavad, et nad saavad seda teha teie jaoks automaatselt, kuid kuna ma ei ole proovinud ühtegi neist (veel) ei saa ma öelda, kindlasti.

Seotud uudised


Post Altcoin

Neli fakti Bitcoini rahakotidest, mida peate teadma

Post Altcoin

Reddcoin kuvab sotsiaalse rahakoti, POSV värskendused ja sotsiaalse platvormi

Post Altcoin

Mis on Feathercoin?

Post Altcoin

Kuidas saada bitcoines - juhendi teenimine bitcoines kiire ja vaba aastal 2018

Post Altcoin

Dogecoins # 98 NASCAR Dogecar on valmis minema

Post Altcoin

Kinnitamata Bitcoini tehing? Siin saate lühendada Bitcoini tehingute aega

Post Altcoin

Analüüs: Bill Gates ütleb: Bitcoin on parem kui valuuta

Post Altcoin

Kuidas kaubanduse bitikiine ja EI saata arreteeritud

Post Altcoin

Bitcoin ja lühiajalised tulud

Post Altcoin

Kuidas osta cardano (ADA) 3 lihtsat sammu: algaja juhend

Post Altcoin

6 parimat Bitcoini kaevandustarkvara

Post Altcoin

Krüptokursside anonüümsus II osa - Cryptonote & Darkcoin