Kes toetab SegWit2xi (rahakotid, vahetused): täielik nimekiri | Estonian.lamareschale.org

Kes toetab SegWit2xi (rahakotid, vahetused): täielik nimekiri

Kes toetab SegWit2xi (rahakotid, vahetused): täielik nimekiri

Oluline uuendus: Tulemas Segwit2x kahvel on tühistatud vastavalt teadaanne tehtud 8. Novembrist 16:58:41 UTC.

2017 on olnud aasta Bitcoin kahvlid. Selguse huvides, siin on kiire hooletussejäetud:

1.Prior 1. Augusti 2017 kaevurite aktiveerinud tahapoole ühilduv SegWitsoft kahvliga. See uuendada Bitcoin protokolli suurenenud tehingute maht plokid, fikseeritud tõsine viga tuntud tehingu deformeeritavus, ning sillutas teed Lightning Networks ja veelgi parandada.

2. 1. Augustil tagasiulatuvalt vastuolus Bitcoin Cashhard kahvel toimunud. Bcash lahku peamine Bitcoin blockchain luua altcoin 8 megabaidi plokid ja ei SegWit rakendamist. Kõik Bitcoin tasakaalu hoiti kahvli ajal said tunnustatud võrdses koguses Bcash (BCH). Vaadake meie Bitcoin Cash articlefor rohkem üksikasju.

3. 24. Oktoobril tagasiulatuvalt vastuolus Bitcoin Goldhard kahvel toimunud. Bitcoin Gold raske kahestunud kaugusel peamisi Bitcoin blockchain luua altcoin koos muutnud, ASIC-resistentsed kaevandamise algoritm tuntud Equihash. Kõik Bitcoin saldod toimuvad kahvel ajal kantakse võrdse summa Bgold (BTG) kui Bgold võrgustik kaatrid (arvatavasti lähitulevikus). Vaadake meie Bitcoin Gold articlefor rohkem üksikasju.

4. SegWit2x (tuntud ka kui S2X / B2X) tahapoole vastuolus raske kahvel on kavas esineda umbes 16. Novembril B2X on Kahvel Bitcoin blockchain toota altcoin 2-megabaidi plokid ja SegWit toetust. Kõik Bitcoin saldod toimuvad kahvel ajal kantakse võrdse summa B2X. Vaata meie artikkel New York lepingu (mis panema SegWit2x) rohkem üksikasju.

SegWit2x detailid jaotus

Millal?

SegWit2x kahvel on kavandatud Bitcoin blokeerida 494.784, mis kaevandatakse paiku 16. November 2017. Juba uuendatud projektsioon kuupäev ja täpne aeg kaevandamise plokk 494784 külastage 2x Countdown lehel.

Miks?

Alates Bitcoiner vaatepunktist SegWit2x on rünnaku suur kaevurite ja ettevõtete huvid, ja see on mõeldud haarata kontrolli Bitcoin arengut. See on tajutav rünnaku peamiselt tänu oma üksmeele puudumine ja kordus kaitse, mis peaaegu kindlasti kaasa kaose, segaduse ja kahjumid. Väljavõtted S2X meeskond näitavad selgelt, et S2X on mõeldud asendama olemasolevaid Bitcoin.

Kes?

Reddit kasutaja readish koostatud järgmise listof üksikisikute tuntud toetada S2X avalikult:

Areng

Bitcoin Core ja muud olulised arendajad, kes olen väljendanud oma arvamusi SegWit2x on loetletud siin (kõik on ühehäälselt vastu).

Endine Core dev ja Bloq CEO Jeff Garzik on ainus SegWit2x arendaja. Garzik on kritiseeritud samaaegselt tööd veel üks ICO altcoin nimetatakse metronoom.

"Täna, Bitcoin seisab eksistentsiaalsete ohtudega kahvlid, arendaja draama, ja nii edasi."
- Jeff Garzik kohta metronoom motivatsiooni

Seal on ilmselge huvide konflikti omane arendada vaieldav raske kahvel arendades samas ka ICO rajaneb piirata häireid sellistest kahvlid. Bitcoin kogukonna reaktsioon seda uudist oli ülekaalukalt negatiivsed ja võeti kokku parimad poolt Samson Mow'soutraged Tweet:

Kood

SegWit2x klooniti Bitcoin Core 0,14. Kuigi Core uusim versioon, 0,15, on paigatud vastu sõlme-krahh ära (disclosedby Chris Jeffry hetkel Breaking Bitcoin konverentsi [02:29]), siis SegWit2x klient (tuntud btc1) on jätkuvalt haavatav.

Ennustus Success

Et keegi pärast arenguid, on selge, et SegWit2x naudib vähe orgaanilist tuge. Mis see on, on suur kaevur signalisatsiooni:

83% plokid praegu märku oma kaevurite toetust NYA. Statistika alates Coin.Dance.

Kuid pidage meeles, et signalisatsiooni on üsna siinkohal ebaoluline. Annavad signaali Tekkivad konsensus (tuntud ka kui Bitcoin Piiramata sang mis ei suutnud käivitada) jõudis 45% mingit efekti. Lisades signaali iga ploki kaevandatakse kulud kaevurite midagi (ja võib isegi teenida neid lisaraha, kui S2X toetajad on nõus maksma), nii et see ei tohiks pidada usaldusväärseks näitajaks.

Mis lõppkokkuvõttes oluline on see ahel kaevurite hakkab minu; kõik näitajad viitavad sellele on keti kõige rohkem väärtust (enamik kasutajaid ja majandustegevuse). See on väga ebatõenäoline, et olla S2X poolel.

Turud on praegu hinnakujunduse B2X futuuride vahel 15% ja 25% BTC:

Bitfinex praegune pricefor B2X futuuride vastu Bitcoin on 14,5%.

HitBTC praegune pricefor B2X tulevikus vastu Bitcoin on veidi kõrgem 23%.

Exrate praegune pricefor B2X futuuride vastu Bitcoin on 15%.

SegWit2x Exchange tugi

Kui soovite kaubelda SegWit2x nüüd, võite saata oma olemasolevaid bitcoins mis tahes eespool nimetatud vahetust (Bitfinex, HitBTC või Exrates) jagada need Bitcoin ja B2X futuuride märgid. See valik on edasijõudnud ettevõtjad ainult; kui lähete kõik sisse B2X futuuride ja kahvel ei juhtu, sa kaotad kõik. Uuring pakutud tingimustega selliste vahetuste tihedalt enne arvestades seda võimalust; arvukad saagi ja komplikatsioone kohaldada.

Lihtne viis Get B2X

Lihtsaim (erinevalt kõige ohutum) teed Bitcoin omanikud saada SegWit2x mündid on saata bitcoins tugi- vahetada enne kahvel toimub. Ainult bitcoins valduses vahetamist ajal kahvli krediteeritakse SegWit2x.

Märkus: Bitcoin võrgu võib olla aeglane, kui seal on kiirustada inimesi liigub münte enne toidulauale. See on soovitatav, et saadate oma münte aegsasti mõistliku tasu eest.

Selline teabevahetus võib krediteerida kasutajatele B2X kui nad seda on võimalik ohutult teha:

  • CryptoFacilities (kui täielik kordus see kaitse) - mitteametlik avaldus
  • CoinCheck (kui täielik kordus see kaitse ja mitmete teiste ohutuse tingimused on täidetud) - avaldus
  • CoinJar (jaanuariks 2018 esimesel) - avaldus

Hoides münte börsil on midagi, mida me tavaliselt ei soovita-kui te ei kontrolli privaatvõti, siis ei kontrolli bitcoins. Teabevahetus võib rikkuda nende avaldused, ei tehniliselt, lähevad pankrotti või saada häkkinud, muu hulgas võimalusi ja kõik need võimalused võib põhjustada kadusid. Tõenäosus vahetuse probleeme suurendab ajal häiriv juhul nagu eesseisev kahvliga.

Kindlaim viis saada oma B2X mündid on hoida oma bitcoins oma isikliku rahakoti ja ainult väidavad nad läbi oma rahakoti on ametlikult soovitatud protsessi.

Märkus: See võib võtta aega rahakotid rakendada nõuetekohast lahendusi. Vahepeal hind B2X märgid võivad liikuda vastu.

Kas soovite tugineda vahetamise krediteerima teile B2X või nõuda selle kaudu oma Bitcoin rahakoti, kui te kavatsete kaubandus seda, siis peate seda hoida või saatke see toetades vahetada. Mitte kõik vahetused, et anda B2X kasutajatele pakub turul seda.

Märkus: See on see, kuidas olukord seisab alates 6. November parima oma teadmisi. Rohkem vahetused on oodata teatada oma positsioonide läheb edasi. Kontrolli värskendusi, sellest artiklist.

Seotud uudised


Post Altcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: BitFury Capital investeerib BitGo-sse, KnCMiner sulgeb 14 miljoni dollarise seeria investeeringuvõimaluse ja muud

Post Altcoin

Rebranding, intervjuud ja täielik müntide lehtede nimekiri

Post Altcoin

Kuidas saada kohandatud bitcoini aadressi

Post Altcoin

6 sammud, et hinnata, kas alternatiivne krüptokursus on väärt investeeringut

Post Altcoin

Kuidas saada bikiine: kolm võimalust

Post Altcoin

Kuidas luua kodukinosüsteemist bikiine

Post Altcoin

Potokini tee

Post Altcoin

Sissejuhatus Bitcoini kauplemisse

Post Altcoin

Kuidas saada bitcoines - juhendi teenimine bitcoines kiire ja vaba aastal 2018

Post Altcoin

Kuidas osta cardano (ADA) 3 lihtsat sammu: algaja juhend

Post Altcoin

6 nõuannet, mis aitavad teil Bitcoini reisida

Post Altcoin

Fluttercoin: uus idee alternatiiviks bitcoiinile