Work for Bitcoins - 4 viisi, kuidas teenida Bitcoin Online | Estonian.lamareschale.org

Work for Bitcoins - 4 viisi, kuidas teenida Bitcoin Online

Work for Bitcoins - 4 viisi, kuidas teenida Bitcoin Online

Kas soovite töötada sees Bitcoin tööstuse või lihtsalt teha mõned kontserti jaoks Bitcoins rohkem valikuid. Pärast meie postitus selle kohta, kuidas teenida vaba Bitcoins Olen olnud saada palju kirju paludes sellest nii täna vaatab, mida Bitcoin töökohti on tegelikult meie seal.

Leia töö sees Bitcoin tööstuse

Üks kuumimad trendid, et Bitcoin nähtus on toonud endaga on otsing Bitcoin töökohti. Väljend "Bitcoin Jobs" otsitakse umbes 2000 korda kuus ja on selgelt tõusuteel (vastavalt Google'i Keword Planner):

Kui otsite tegelik täiskohaga tööd Bitcoin tööstuse siin on mõned kohad silma peal hoida.

Coinalityis veebilehel on loetletud eri Bitcoin töökohtade arendajatele, kirjanikud, maaklerid, turundajad ja rohkem. Võite seda järgida twitter profilein et saada live töö uuendused.

Veel üks suurepärane võimalus leida Bitcoin töökohtade kaudu vabakutseline veebilehed nagu Upwork, Freelancerand Elance. Kuigi Coinality tavaliselt koondab ka need, siis võib ikka kasutada erinevaid filtreid nende kodulehel nii leida kõige sobivam teile. Teine võimalus minna oleks otsida Indeedfor Bitcoin töökohti. Tõepoolest on üks juhtivaid töö lauad üle maailma.

Viimasel ajal olen ka teavitas Cointelegraph töötab uue HR teenust Bitcoin seotud töökohta. Olen vaadanud seda, aga ma arvan, et see on alles algusjärgus.

Töö Bitcoins Online

Kui sa oled lihtsalt huvitatud teha mõned Bitcoins teil on mitu võimalust. Sub Reddit nimetatakse Jobs2Bitcoins kuvab Bitcoin töökohtade pardal, kus saab vahetada oma oskusi Bitcoins. BitGigsis veebileht, mis on sarnane Fiverr kus inimesed postitada, mida nad on valmis tegema väikese koguse Bitocins. Võite proovida saada müüja BitGigs kuid ma ei usu, et sait on, et palju liiklust.

XBTFreelanceris 100% Bitcoin ainult vabakutseline saidile, saate tööpakkumisi makstud ainult Bitcoin ja vabakutselised teises otsas saada makstud Bitcoin ainult.

Vahetada oma aega Bitcoins

Viimane tüüp meetod teenida Bitcoin on kaudu raiskad oma aega internetis. Ma kutsun seda "raisata oma aega", kuna seda tüüpi töökohti tavaliselt olete ringi klikkides linke või vaadates mõttetu reklaame. Ikka, kui see on midagi, mida soovite jätkata, siin on teie valikud (registreerimiseks ma eemale kõik need):

BitVisitor | VisitBit - Pays te Bitcoins külastavad teistel veebilehtedel.

CoinWorker- Täitke lühike analüütiline ülesandeid online, teenida punkte ja teisendada need Bitcoins.

CoinAd | BtcClicks- Get makstud vaadates reklaame.

Teeni Bitcoins aidates inimesi foorumites

Tõenäoliselt kõige huvitavam viis olen kokku puutunud teenida Bitcoins on läbi, mida tuntakse allkirja kampaania sees BitcoinTalk foorumist. Põhiidee on, et kui olete aktiivne BitcoinTalk foorumi liige saab panna link oma allkirja edendada firma ja saada makstud nende poolt. Makse tavaliselt vastab teie BitcoinTalk liige tasemel, nii et kui sa oled Algaja siis teenivad vähem kui kangelane liige. Siin on täielik listof kõik allkiri kampaaniate kohta foorumist.

Kas muid võimalusi teenida Bitcoins, mis ei ole loetletud selles postituses? Jäta kommentaar jagamise kogemus.

Seotud uudised


Post Altcoin

Kuidas osta NEO 3 lihtsas sammu: algaja juhend

Post Altcoin

Kuidas saada bitcoines - juhendi teenimine bitcoines kiire ja vaba aastal 2018

Post Altcoin

Kuidas osta Namecoin (Paypal, krediitkaart, sularaha) - 100% turvaline ja lihtne

Post Altcoin

Rebranding, intervjuud ja täielik müntide lehtede nimekiri

Post Altcoin

Kuidas osta Monero 3 lihtsat sammu: algaja juhend

Post Altcoin

Bitcoin kui pikaajaline investeering

Post Altcoin

6 sammud, et hinnata, kas alternatiivne krüptokursus on väärt investeeringut

Post Altcoin

13 Litecoini turuinfo kontrollimise kohad

Post Altcoin

Reddcoini revolutsiooniline muutus: tõusu kiiruse tõestus (PoSV)

Post Altcoin

Bitcoini kelmuse test - 10 tööriistad, et määrata, kas Bitcoin Business on Legit

Post Altcoin

16 hämmastavat ja kasulikku Bitcoini kalkulaatoreid

Post Altcoin

Mis on altcoiinid?