9. aprill 2015 | Estonian.lamareschale.org

9. aprill 2015

9. aprill 2015

Viimased uuendatud: 07:39

(CoinDesk) Mississippi elektriline Ettevõte on esitanud kohtusse kaebama GAW Minersfor maksmatajätmise ja lepingu rikkumine.

(Digitaalse valuuta volikogu) Overstock.com on Judd Bagley ütleb DCC "seal peagi Bitcoin ainult müügi ja allahindlusi"

(CoinDesk) Silicon Valley jagunemise ülemaailmsete telekommunikatsiooniteenuste hiiglaslik Orange kavatseb investeerida Bitcoin ruumi.

(New York Times) Teatades oma kandidatuuri presidendi sel nädalal, senaator Rand Paul Kentucky waded uutesse vetes, kui ta ütles, et ta oleks nõus kampaania panus Bitcoins, suuresti jälitamatu virtuaalne raha, koguses kuni $ 100.

(Coin Fire) Täna hommikul PayCoin Foundation välja julge, "Deklaratsioon Paycoin sõltumatust." Dokument märkis, et organisatsioon soovis PayCoin shed mõned eelmise pagasi ja liikuda forwardin avaldus avaldatakse Paycoin Sihtasutuse kodulehel.Argentina teeb juulis kolm korda rohkem Bitcoini allalaadimisiKuigi kogu maailm vaatab kui üldnumbrid Bitcoin allalaadimine minna, Argentina võitleb selle negatiivse ujutatud. Riigi osakaal ülemaailmses cryptocurrency allalaadimine peaaegu tripledbetween juunis ja juulis, läheb 1% -lt ligi 3%.

Ja see pole veel kõik: pingerida top 50 riigis ühendatud Bitcoin, Lõuna-Ameerika rahvas on ainus, mis on suurendanud oma hindu sel kuul.

Meie lemmik virtuaalne valuuta muutub väga populaarne Argentina, peamiseks põhjuseks olid tuttavad põhjused, mis 99Bitcoins juba rääkinud. Lagunemise Argentina peeso on kapitali suurendamise kontrolli ja äärmiselt murettekitav inflatsiooni tase, mis on kurnav riigi majanduse teevad cryptocurrency nägema hämmastav väljapääsude argentiinlased.

Halvim osa on see, et kohaliku omavalitsuse eesotsas president Cristina Kirchner, hoiab püüab varjata numbrid ja rakendamisel vastuoluline ja üsna vaieldav meetmeid. Resolutsioonid nagu keelavad kodanike vahetada oma peesot - otse või läbi offshore ostu -, vaid teeb musta turu kasvada ja vajutab mõned tech-Savvy argentiinlased suunas Bitcoin.

Pole ime, et cryptocurrency kokkusaamiste Buenos Aires on selline edu...

Via thegenesisblock.com


Arnhemil põhinev Spar on esimene hollandi supermarket, kes võtab Bitcoini vastuÜks supermarket osa Hollandi ahela Spar on nüüd ametlikult nõustudes Bitcoinvia kiire ja lihtne makse töötlemise süsteem.

See on esimene brändi supermarketites Hollandis vastu cryptocurrency makseid. Selle sammuga supermarketis tahab suurendada vastuvõtmise digitaalne raha linna Arnhem (lähedal Central Station) ja riigis.

See frantsiisi Spar kauplus on nüüd osa Arnhem Bitcoincity projekti

Käivitati mais julgustada linna kaupmehed võtta Bitcoin makseid ja samuti tohutu riigi jõupingutusi, mis sisaldab loomine Bitcoin Boulevard Haagis, näiteks. Arnhemi supermarket on üks 40 ettevõtete linn, mis võtab digitaalse raha, muljetavaldav hulk isegi Hollandis.

NU.nl reportsthat süsteemi panna paika poolt Arnhem poodi, et aidata klientidel oma esimese BTC oste "reaalses maailmas" on üsna lihtne. Avaldus, mis on kinnitatud Luke van Gelder, selle omanik Bitcoin sobiv supermarket.

Spar on esimene teadaolev poes suur kett Hollandis et aktsepteerib Bitcoins. Bitcoiners saab laadida makse oma mobiiltelefoni või tablett. Supermarketis on tablett, mille summa on tabanud. Ostja võtab välja oma telefoni ja kasutab koodi makse tegemiseks.

Gelder selgus, et poest saab töödelda maksete kaudu point-of-sale süsteem pakub Hollandi firma BitKassa. Samuti supermarket on otsustanud teisendada cryptocurrency eurodesse mida hiljem hoiule oma pangakonto.

"Tundub huvitav projekt ja lõbus toetada. Ma ei ole isiklikult loodavad saada tohutu lisatulu nõustudes Bitcoin, kuid võib-olla me meelitada paar uusi kliente nii", omanik supermarket ütles Coindesk. Esimesel kahel päeval pärast algab nõustudes cryptocurrency, poe töödeldud umbes 10 makseid.

Soovitatavad pilti: Wikimedia


Ashton Kutcher on uusim bikcoini sõltlane (ja ta investeerib oma dollarit!)Teine avaliku elu tegelane, kes on alistunud Bitcoin võimsus. Seekord see Ashon Kutcher pöörduda panna mõned oma dollareid digitaalse valuuta maailmas.

Näitleja ja asutaja A-klassi riskikapitali firma näitas oma uut projekti hiljemalt TechCrunch lõhustatakse konverentsil, kus ta ütles, et "Bitcoins on ilmselt muutub üha olulisemaks".

Ja kuidas "määrdunud" tehinguid, mis tehakse ka Bitcoin? "Ma arvan, et sa võid osta narkootikume ja laskemoona seda on tegelikult validaattorista valuuta ise", Ashton Kutcher lisatud.

Ja siis vastavalt näitleja, seal on ka suur potentsiaal tehnoloogia, mis on taga productionof see detsentraliseeritud valuutas. 99Bitcoins rääkisime siin.

"Suurim asi Bitcoin ei Bitcoin ise, kuid mida see detsentraliseeritud tehnoloogia tõesti?", Ütles Kutcher, kes tõi näiteks küberjulgeoleku.

Mis tehnoloogia me praegu kasutades Bitcoin inimesed võiksid jälgida üksteist anonüümselt internetis. Eesmärk oleks otsida kuritegeliku käitumise, kaotades valitsuse sissetungimise eest.

Via cnbc.com

Seotud uudised


Post Bitcoin

BetChain saab mitmekeelse toetuse juhtivaks Bitcoini kasiinoks

Post Bitcoin

5 väljakutsed, mis praegu silmitsi seisavad Bitcoin (vastavalt Mike Hearn)

Post Bitcoin

AsiaCoin üleminek aktsiate tõendamiseks

Post Bitcoin

Bitcoini mõju süsteemile D - varimajandus

Post Bitcoin

Deflatsioon 1. osa: Bitcoini hinna deflatsiooniline laad

Post Bitcoin

Euroopa Komisjon hakkab kasutama Bitcoini määrust

Post Bitcoin

Bitcoini hindade analüüs: GHash.io, Iraak ja FBI oksjon

Post Bitcoin

BTCRobot - Automatiseeritud Bitcoin Trading Software Bot ülevaade

Post Bitcoin

Bitcoin Value 2. osa: kas raha vajab isegi kasutusväärtust?

Post Bitcoin

Bitcoin IRA ülevaade - maksuvaba krüpto?

Post Bitcoin

Bitcoin Bear Peter Schiff paarib alla: Isegi $ 4000 juures on see ikkagi Bubble - Coindesk

Post Bitcoin

Bitcoini kaupmehe teenused ja raha teenindusettevõtted arenevad