Arbitrage bitcoin - kuidas ma jõudnud 12,12% ROI 1 tund | Estonian.lamareschale.org

Arbitrage bitcoin - kuidas ma jõudnud 12,12% ROI 1 tund

Arbitrage bitcoin - kuidas ma jõudnud 12,12% ROI 1 tund

Nii nagu ma lubasin, et ma ette võtta sügavama pilgu võimalus arbitraging Bitcoins erinevate vahetuste. Põhimõtteliselt Mida ma tahan teha, on osta "odav" Bitcoins kell BTC-E, kus vahetuskurss on madalam. Seejärel kanda Bitcoins et Mt.Gox ja müüvad neid kasumit vähemalt 10% (nii minu kasum ei saa sööma koos kõigi tehingutasud). Üritasin leida viite, et keegi seda teha veebis pikka aega ja ei leidnud ühtegi. Nii et siin on minu näitel, kuidas ma tekitas 12.12% ROI 1 tund.

(11:46) Etapp 1 - Lähtekohaks

Hakkasin läbi järgmiste fondide BTCe:

Ja see on minu GOX esialgne konto:

(11:51 GMT) Samm 2 - ostmine "odav" Bitcoins kell BTCe:

Nii sel hetkel ostsin 0.488BTC juures vahetuskurss 141,999 USD. Tehing oli päris palju valmis kohe ja BTC kanti minu kontole. Maksumus oli $ 69.295512 

(11:53) 3. Etapp - kandes mu fondi Mt.Gox

Nüüd ma algatas BTC väljavõtmine BTCe ja kolis mu 0.488BTC et Mt.Gox

(01:01) Samm 4 - Raha saabub MtGox

Kulus umbes tund, kuni raha saabus Mt.Gox - See on oluline punkt ja me jõuame hiljem. Nagu näete ma olen juba kaotanud umbes 0.001BTC tõttu teenustasusid.

(01:02 GMT) Müü Bitcoins kasumit

Sel hetkel ma müüs 0,486 for $ 77,7. Meelde, esialgne kulutus oli $ 69,295512. Mis toob meid kasumit $ 8.404488 - ROI 12.12% enam-vähem üks tund.

Viimane samm - Tõmmake raha Mt.Gox

Mind lisades käesoleva lõike nagu ma olen saanud palju küsimusi seoses asjaolu, et te ei saa raha välja Mt.Gox lihtsalt. See on tõepoolest nii täna, kuid kuidas ma seda näen, see kõik taandub sellele, kui palju sa usud Mt.Gox. Tähendus, kui te arvate, et GOX ei kao igal ajal kiiresti, siis see raha jõuab selle omanik lõpuks, aga kui mitte, siis see protsess ei ole ilmselt sinu jaoks. Ka põhjus, miks see arbitraaži on võimalik on ilmselt palju tänu raskuste inimesed seisavad, kui nad üritavad raha välja GOX. Isiklikult usun, et isegi kui see võtab 2 kuud, raha jõuab selle omanik. Ma uuendab kuidas see läheb hiljem postitusi.

Nii on arbitraaži võimalik Bitcoin?

1. Jah. On võimalik, kuid mitte tingimata kasumlik. (Näete, miks minut).

2. Alates Internetis iseloomustused ja sõbrad Mõistan, seal on palju küsimusi seoses äravõtmise USD alates Mt.Gox. See on ka üks põhjustest hinnavahe nende vahetust. Tähendus inimesed väärtustavad oma raha BTCe enam kui GOX. Sa pead arvestama seda. Kuna see võib võtta kuni 3 kuud, et saada oma raha see on raske reinvestand siis ei saanud arbitraaži "per-se", vaid pigem laenu annate GOX kasumit.

Märkus: Üks blogi lugejad soovitas kasutada paindlikumat vahetada nagu VirWox. Ma ei ole kindel, kas see töötaks, kuid võib-olla liigub raha seal võimaldab teil saada raha kiiremini. Ma pärast värskenduse seda üks minu kõrval postitusi.

3. 2 tähtis tasud ei kuulu - Tasu hoiustada raha BTCe ja tasu taganeda Mt.Gox. Ikka, sest need tasud on fikseeritud, siis võib kergesti arvutada neid vastavalt oma edastuskanal.

4. On mõned programmid, mis on öelnud, et teha täpselt seda, mida ma just tegin autopiloot. Ma ei ole proovinud neid. Kui teil on - ma armastan kuulda teie kogemusi nendega.

5. Kui BTC hind oli äkki langeda oodates raha jõuda GOX oleksin kaotanud raha, et hoida seda meeles. Võttes ütles, et teiste siis "suure krahhi" kohta mai 2013 Ma ei mäleta Bitcoin hinnad muutuvad nii dramaatiliselt 1 tund, nii et minu hinnangul on see, et halvimal juhul sa lõpuks breaking isegi.

6. Selleks, et see oleks tõesti tulus siis oleks vahetada suuri summasid, mis tähendaks suuremaid riske. Aga kujutage ette, kui palju soovite kasu, kui sa tegid sama $ 10,000 (vihje: umbes $ 1,212)...

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoini päevane aruanne: Canabis Road Hacked, Korbit tõuseb $ 3M, Bitcoin kulu PAC ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoin Millionaire: Top 5 Bitcoin Millionaires

Post Bitcoin

Bitcoin Block Size Economics ja Gavin Andresen

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTC (Q-U) ABC-d

Post Bitcoin

Bitcoin Value 2. osa: kas raha vajab isegi kasutusväärtust?

Post Bitcoin

Bitcoin Bear Peter Schiff paarib alla: Isegi $ 4000 juures on see ikkagi Bubble - Coindesk

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 21.-27. September 2014

Post Bitcoin

Bitcoini kelmuse hoiatus! Nimekiri praegustest bükiteeni pettustest ja petturidest

Post Bitcoin

Bitcoin Arbitrage Võimalused: lühike juhend

Post Bitcoin

Bitcoin Exchange OKCoin Reservid on 104%

Post Bitcoin

Bitcoin Ei saa reguleerida nagu Internet

Post Bitcoin

12 awesome Bitcoin Memes