Kas olete nende kaheksa Bitcoini kauplemisega tegelev isik? | Estonian.lamareschale.org

Kas olete nende kaheksa Bitcoini kauplemisega tegelev isik?

Kas olete nende kaheksa Bitcoini kauplemisega tegelev isik?

Mis rohkem inimesi saabuva Bitcoin maailma iga päev, me otsustasime võtta pilk liiki ettevõtjad seal. Mis miljoneid kasutajaid praeguseks võid oodata palju erinevaid isiksusi, kuid on teatud tüüpi, mis tunduvad hoida tulemas.

See ei ole lihtsalt kaevurid, et on kummaline, kuidas tegutseda, regulaarne cryptocurrency ettevõtjad ei erine. Veebisait Coindeskmade nimekirja 8 Bitcoin isiksused, need, mis paistavad silma kõige rohkem, ja me saime inspiratsiooni. Kas sa oled üks neist? Kas mõni teie sõbrad niimoodi? Ehk tunnete märke (või äkki sa mures, sest tunnete end...)!

1. Trendikas kaupleja

Millist kaupleja, kes läheb vooluga ja kehtib see reegel, et peaaegu kõik oma elu. Trendikas kaupleja see on selline inimene, kes teeb otsuseid vastavalt sellele, mida teised inimesed teevad ja ka sellele, mida oodatakse teda. Seda nimetatakse massi käitumist ja enamik meist kipuvad järgima, see on osa meie geneetilisest koodist. Et anda teile mõistliku Näiteks trendikas kaupleja tõenäoliselt keegi, kes ostab teatud toote ilma tõesti vaja seda lihtsalt sellepärast, et kõik teised on üks. Kuid see on ohtlik tee tegutseda turul nagu Bitcoin.

2. Lambad

See üks on väga sarnane trendikas kaupleja, kuid see tugevdab negatiivne pool mõned ettevõtjad. Seda tüüpi kaupleja on üks, mis sobitub mugavalt keset oma karja ja äkki kõik see võtab on üks lammas nutma hunt ja "lambad ettevõtjad" järgib ja alustada meeleheitlikult. Miks on lammas on hullem kui on trendikas kaupleja? Kuna mõju Bitcoin turul on palju hullem. "Lammas" on need, mis meeleheitel ja alustada ilma plaani ajal krahhi või finants mulli. Ja nad on kõige tõenäolisemalt kukuvad kalju, sest nad on nii hirmul nad ei näe, kuhu nad suunduvad.

3. "on parem vähem kui midagi"

Selline ettevõtja on üsna kummaline, peamiselt seetõttu, et ta on vastumeelsus raha kaotada. Ta pigem lõikas oma kaotust ja müüa kohe midagi, mis on kasvanud väärtus - vastupidiselt oodanud ja saada isegi rohkem raha - ja hoidke onto midagi, mis on kaotanud väärtuse vale lootus taastumas oma investeeringuid. Praegu Bitcoin on ikka mängu ja need inimesed ei ole valmis mängima seda.

4. Wall Street kaupleja

Oh, iroonia... The Wall Street kaupleja on selline ettevõtja, et vajab ainult üks ots umbes turuliikumistele ja ta juba mõtleb ta teab täpselt, mida teha. Paljud inimesed arvavad, Bitcoin on nagu aktsiaturg, kui see ei ole. Selline ettevõtja vajab ainult väike natuke luure ja nad kasutavad seda oma juhend. Näiteks, kui nad kuulevad allikast nad leiavad usaldusväärne, et väärtus Bitcoin läheb alla, see ettevõtja teeb oma tegevuse minna selles suunas, muutes kõike ta suudab teenida raha.

5. Bob Marley

Miks Bob Marley? Kuna need ettevõtjad ei muretse asja, nad tõesti usuvad, iga väike asi saab olema kõik korras. Nad on optimistid, kelle klaasi Bitcoins on alati pooltäis. Kuid nad kipuvad ignoreerima esimesed märgid katastroofi ja üldiselt lõpuks kannatavad selline suhtumine.

6. "võib minna ainult siit"

Liigselt ettevõtjad arvavad täpselt niimoodi. Nende jaoks, kui asjad on halvad, nad saavad ainult paremaks minna. Ja kui asjad on head, nad saavad ainult paremaks minna samuti. Need on ettevõtjad, et võtta suuremaid sügisel, kui kõik hakkab murenema, kuid nad on ka need, mis kohe unustada minevikku, kui asjad hakkavad paranema uuesti.

7. Jaanalinnu

Seal on ka selline ettevõtja, mis meenutab meile jaanalinnu. Eriti kuna ta on veendunud, et kui ta matab oma pea liiva ja ootab tormi edasi, ta on ohutu. Uustulnukad ja kogenematu ettevõtjad teevad seda sageli, kuid eitades raske olukordades ei võta kuhugi.

8. Üks täis kahetsust

Olles kurb kaupleja ei ole lihtne. Nad on alati mõelnud ja ümbermõtestamise mida nad on teinud valesti. "Miks ma ei tee, et investeering? Miks ma tegin, et teine?"... See ei ole tegelikult küsimus, mida nad teevad või ei, nad on alati midagi kahetseda.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Los Angelesis sel nädalal esimene Bitcoini sularahaautomaatide komplekt

Post Bitcoin

Bitcoini mõju süsteemile D - varimajandus

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTC alamkategooriad

Post Bitcoin

Uuring: Siiditee oli ravimite kaubanduse paradigma muutus

Post Bitcoin

Bitcoin Mainstream 1. osast: Šveitsi Bitcoini uurimuslik raamat

Post Bitcoin

Ennenägematu: Bitcoin Mining Network ületab 100 PH

Post Bitcoin

Bitcoini kasvav aktsepteerimine: 6 viisi BTC kasutamiseks

Post Bitcoin

Bitcoin Charts - mis nad on, kuidas kasutada BTC kaarte

Post Bitcoin

Bitcoin domeeninimi BTC.com Müüdud 1 miljoni dollari eest!

Post Bitcoin

Mündi lühinädalane bikiini hindaruanne: 14.-20. September 2014

Post Bitcoin

Me ei peaks proovima Bitcoini paigaldamist kehtivatele õigusstruktuuridele

Post Bitcoin

Bitcon on Geld Wants Bitcoin on raha