Argentina Bitcoini vahetus kadunud pangakontod | Estonian.lamareschale.org

Argentina Bitcoini vahetus kadunud pangakontod

Argentina Bitcoini vahetus kadunud pangakontod

  CoinDeskreported et Unisend

Ainus Bitcoinexchange käesoleva Argentina olnud oma pangakontode sulgeda kahe panga poolt see oli partneriks vahetamise Fiat valuuta ladustamiseks. Selle tulemusena oma konto sulgemine on Bitcoin vahetust lõpetama oma klientide hoiused ja pangaülekannete millalgi järgmisel nädalal.

Unisend saanud märguandeid kahe panga, Banco Santander Río ja Banco Gailicia kolme päeva jooksul üksteisest, et nad oleksid seiskamist raamatupidamise Bitcoin vahetada; Banco Santander Río saatsid oma teade 28. Juulil ja Banco Gailicia andis Unisend oma teade juulil 31. Mõlemad pangad viitas Argentina rahalise õiguse artikli 792 Argentiina kood kaubanduse kohta, mis võimaldab pankadel lõpetada oma klientide kontodele mingil põhjusel nii kaua, kui pank annab kliendile 10 päeva ette enne kontode sulgemise.

Vastavalt CoinDesk, umbes 90% Unisend kasutajatele kanda raha oma pangakontodele nende kontode kohta Bitcion vahetada. Ülejäänud 10% kasutajate hoiule oma raha "kaudu makse töötlejatele nagu RapiPago ARS, PagoFacil, CobroExpress ja BaproPagos, teiste hulgas." CoinDesk ka märkida, et kliendid Unisend ikkagi võimalik kasutada nende pangakontode hoiustada raha oma Bitcoin vahetada kontosid natukeseks-Unisend pangakontod ei sulgeda kuni järgmisel nädalal, kui ühe nõutava 10 päeva teate sätestatud poolt Argentina rahalise õiguse.

José Rodriguez, esindaja Unisend, ütles CoinDesk et need konto sulgemine oleks vaid väike tagasilöök on Bitcoin vahetada on mitu varuplaanide et nad on koostatud ootuses selline sündmus:

Meil on teiste pankade suhted ja töötavad avada uusi juhul muu kindlustusjuhtum saabub. Operations jätkuvad nagu tavaliselt.

Viimased Bitcoin Exchange Tegevus Argentina

 

Rodriguez ütles CoinDesk et Unisend näinud kõige aktiivsus on kunagi olnud järgnevatel päevadel otsus Argentina valitsuse täida riigivõla. Tavaliselt ütles Rodriguez, naelu Bitcoin Vahetustegevus pärit muutused Bitcoin hind; inimesed ostavad, sest hind tõuseb saada enne, kui see läheb isegi suurem, nad müüvad ülaosas, nad müüvad, kui hind langeb, ja nad ostavad tagasi kui Bitcoin hind on elama. Aga viimaseid tegevusi Argentina Bitcoin vahetada ei järginud muutused Bitcoin hind. Päeval, Argentina täitmata võla Unisend nägi kõrgeima Bitcoin Vahetustegevus kuu.

Rodriguez Arvatakse, et inimesed olid kaotanud usu Argentina peeso tulemusena vaikimisi ja mõned pöördus Bitcoin kohana kindlustada oma rikkust keset taandumas, valitsuse kontrolli rahasüsteemi.

Me arvame, et see oli peamiselt kasutajatel hoida oma raha ohutu mujal, mitte Argentina peeso. Bitcoin kasutajad kindlam tunne Bitcoini [...] tõttu kõrge inflatsioon, teadmata majanduslike forthcomings, pank piiranguid ja kapitali kontrolli, piirates kapitali vaba liikumine.

Uus Bitcoin reguleerimine võiks süüdistada konto lõpetamised

 

Argentina kodanike usu puudumist nende valitsuse kontrolli valuuta teinud Argentina populaarne riigi Bitcoin vastuvõtmist. Selle tulemusena Argentina valitsus ei ole sõbralik suunas digitaalse valuuta ja on püüdnud oma kodanikele, kasutades seda asemel Argentinan peeso. Paar kuud tagasi, keskpanga Argentina isegi passiivselt threatenedthe riigi Bitcoin kasutajad, meenutades neid avalduse, et tehinguid, bitcoins rikkunud riigi seadusliku maksevahendina seadusi.

Tõsi Argentina valitsuse ebasõbralikud hoiak Bitcoin uus Bitcoin määrus võeti vastu paar päeva tagasi. Pärast hiljutist trendi valitsuste ettepaneku rahapesu- seadused (AML), AML reguleeriva ametkonna Argentina, Unidad de Información FINANCIERA (UIF-) kehtestatud uus Bitcoin määrus, mis nõuab, et kõik raha teenindusettevõtete teatada kõik oma Bitcoin aktiivsus valitsus.

Koostati möödunud kuul ja mis jõustati 1. Augustist see Bitcoin määrus võimaldab UIF- toimida "kanal" jaoks Bitcoin tegevuse jooksul Argentina finantssektor, mis parandaks valitsuse võimet jälgida kasutamist Bitcoin Argentina. José Rodriguez ütles CoinDesk et ta uskus seda uut määrus oli, miks Unisend kaks panganduspartneritega sulgeda raamatupidamise Bitcoin vahetada.

Me pigem kahtlustan ta peab tegema uue UIF- resolutsioon ja aruandekohustus Resolución Nº 300/2014.

See Bitcoin määrus nõuaks palju paberit töö osa rahast teenust ettevõtetele, mis nõuaks neid palgata rohkem töötajaid hakkama lisatööd. Ekstra töötajad oleks teha lisakulusid ettevõtetele; Seega Unisend pangandus partneritega oleks tühistatud raamatupidamise Bitcoin vahetada lihtsalt, sest see oleks tasuvam teha.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin 2.0 edusammud toovad kaasa tegelikkuse detsentraliseerimise

Post Bitcoin

Bitcoini hindade analüüs: külgne tegevus jätkub

Post Bitcoin

Bitcoin Country! Top 10 rahvaid, kes armastasid BTC

Post Bitcoin

Bitcoini tulevik on hele: hinnatõus ja evolutsioon

Post Bitcoin

Bitcoin vastu Litecoin - olulisi erinevusi ja sarnasusi!

Post Bitcoin

Bitcoin Value 3. osa: Konrad S Grafi bikkiini väärtuste teooria

Post Bitcoin

Deflatsiooni 2. osa: kas bitikiini hinnaefitsiit on hea või halb?

Post Bitcoin

Bitcoin on nüüd Bloombergil ja Yelpil!

Post Bitcoin

Suured valitsused purustavad bitcoini, kuid ei tapa seda - Forbes

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: nõudlusprogrammiga BitPay Partners pakub SpectroCoin eurooplastele muret lahendusi ja palju muud

Post Bitcoin

Kuidas on Bitcoini alustava stseen Aafrikas?

Post Bitcoin

Bitcoin Arbitrage Võimalused: lühike juhend