Armory Technologies vabastab uuendatud versiooni oma Bitcoin rahakoti pärast investeeringute $ 600k | Estonian.lamareschale.org

Armory Technologies vabastab uuendatud versiooni oma Bitcoin rahakoti pärast investeeringute $ 600k

Armory Technologies vabastab uuendatud versiooni oma Bitcoin rahakoti pärast investeeringute $ 600k

Ettevõte Relvapalatis Technologies, looja Bitcoin rahakoti tarkvara, mis firma väidab end olevat kõige turvalisem maailmas, vaid teatas kahe hea uudis paar päeva tagasi: lõpetamist $ 600.000 seemne vooru investeeringute, osaliselt rahastatud Bitcoins, ja ka vabastamist uue ajakohastatud versionof oma tarkvara.

Investeering juhtis Bitcoin ekspert, ajakirjanik ja investor Trace Mayer ja ka investorite Kevin Bombino ja Jim Smith. Selle $ 600.000 võimaldab asutaja ja juhtiv arendaja Alan Reiner ja tema meeskond pühendada projekti täiskohaga, arendades edasi arsenali Bitcoin rahakott.

"Me oleme põnevil, et saada rahastamist, mis võimaldab rohkem annet arendada Relvapalatis ilma survet toota tulu. Trace usub Bitcoin ökosüsteemi vajab hädasti Relvapalatis funktsioone ja see on üks paljudest põhjustest, miks me korjatud teda meie investor. Ta sügavalt mõistab Bitcoin ja tema esimene prioriteet on arsenali meeskond keskenduda arendada kvaliteetse toote, mis lisab väärtust, "ütles Alan Reiner.

Meenutame, et arsenali käis "külmast" mõiste aastal 2011, mis koosneb ladustamiseks ja tehinguid Bitcoin vahendeid, kui erasektori võtmed on salvestatud ainult arvuti, mis on vihmaveest täielikult offline ja toetab varundusmeetodid Bitcoin raha trükitud paberi backup, selgitab pressiteates investeering.

Olles litsenseeritud vastavalt "AGPL versioon 3" Armory ja kõik selle derivaat programmid on alati avatud lähtekoodiga. Kahe aasta jooksul, et arsenali on kättesaadav Bitcoiners on olnud ühtegi teadet kadunud või varastatud Bitcoins seas teenuse kasutajad, kes lootsid Relvapalatis prinditud paber varundamiseks.

Pärast ületamiseks palju probleeme ja hoone ohutu seinad ümber oma rahakoti, Armory on nüüd keskendunud vabastades uue versiooni oma softwarethat dramaatiliselt parandab rakenduse kiirus, samuti RAM kasutust. Ettevõte toetab juba mitu rahakotid, aadress importivate ja paber varukoopiaid, muu hulgas teenuseid, kuid uusi funktsioone hõlmab toetust riistvara taskud ja multi-allkirja tehinguid. See järgmise versioon sisaldab funktsionaalsust luua killustatud varukoopiaid, mida saab salvestada eri kohtades suurema füüsilise turvalisuse lisab pressiteates.

Vastavalt Trace Mayer, kogukond vajab "kiirendama nüüdisaegsete, keerukas ja võimas krüptograafiliste tööriistu. (...) Lõppude Bitcoin on uuenduslik Ots loomingulise hävitamine rahandus- ja süsteemid".

Seotud uudised


Post Bitcoin

Suured valitsused purustavad bitcoini, kuid ei tapa seda - Forbes

Post Bitcoin

Bitcoin on lummatus, mis vallutas maailma - Atlandi ookeani

Post Bitcoin

Bitcoini hinnad on selgitatud - kas Bitcoini tehing on tegelikult tasuta?

Post Bitcoin

Mainstream Bitcoin 2. osa: Academia ja Laymen

Post Bitcoin

Antonopoulos Leaves Bitcoini sihtasutus üle Mgmt

Post Bitcoin

Bitcoinil ja hirmul

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 21.-27. September 2014

Post Bitcoin

AsiaCoin üleminek aktsiate tõendamiseks

Post Bitcoin

Bitcoin hinnad tõusevad pärast turbulentne kuu!

Post Bitcoin

Paindlik Bitcoin Supply ei stabiliseeri Bitcoin Price

Post Bitcoin

Turvaline Minu Bitcoin Rahakott: Bitcoin Turvalisus Näpunäiteid

Post Bitcoin

Bitcoin domeeninimi BTC.com Müüdud 1 miljoni dollari eest!